Лесбийска любов
Здравейте
С приятелката ми сме заедно от скоро (5-6 месеца), но се срамувам обичам я наистина много ние сме като близначки сродни души зодия рак, но повярвайте ми умирам от срам точно защото много я обичам ме е спам от всичко като истински пак съм стъпка напред и две назад бегам от срещи със семейството и бягам от срещи с приятелите и (все пак ние не сме малки деца зрели жени сме на по 28-30 години, но ви казвам никога не сам се притеснявала толкова, тя ми подарява подаръци иска да ми води навсякъде, а аз се чувствам неудобно и бягам. Какво да правя, как да постъпя за да не си чувства зле защото тя така си мисли чи бърка някъде, а далеч не е така! Помогнете ми, дайте ми съвет!!! Знам че са малко жените с опит в такъв аспект, но наистина се нуждая от съвет! Благодаря предварително!!!

Коментари

1.   Моята приятелка е зодия рак, много е срамежлива, дори когато се прави на уверена. При нас има само един начин, защото аз самата имам прибързани реакции понякога или съм твърде емоционална, за това постоянно просто говорим ужасно откровено за всяко нещо и сме внимателни помежду си, приемаме своите слабости. Например казваме си, какво ни притеснява точно и защо, споделяме си травми от миналото, всяка емоция, която ни тревожи, веднага я обсъждаме. Мисля, че това е добър начин, споделяйте си всичко и бъдете заедно срещу света <3

2.   Здравеите, аз съм семеина с дете на 34г. Но общувам с една моя приятелка по голяма от мен свободна и навярно лезбиика. Но се забавляваме доста добре. И тя е доста внимателна към мен. Но се страхувам да не разбере мъжъ ми. А тя даже иска да го запозная с нея. Навярно им се върти из главата да правим троика. Но аз мисля да не им позволя. С нея се допълвам доста добре.