Харесвам мъж по голям от мен
Здравейте! Аз съм на 25 год. Девствена съм и не ме е срам от факта! Но ми е любопитно нещо . Харесвам мъж по голям с около 30 ход от мен. Той знае за това че съм се запазила.... И се чудя той дали го оценява и дали заслужава да се отдам на него?! Както ми изгл жда и той има симпатии и и нтетес към мен. На мен ми харесва че е зрял и е мъж на място! Чудя се дали го е страх и дали ще го оцени че съм готова да си дам единственото нещо на него?! Ще бъда благодарна за мнения всякакви включително и на мъжката аудитория за да се ориентирам как да постъпя ! Защото съм разговаряла с момче на 26 год и първият въпрос който най много ме дразни и обижда е : " Девствена ли си?!" Казах му че съм има ли проблем от това и за него се оказа проблем ! Даже му направи нещо като забележка че съм на 24 и още съм девствена ! Стана ми изключително тежко разплаках се и го отрязах! Затова не знам просто харесвам по зрели и по големи мъже защото си мисля че биха го оценили като принцип и морал! Като с повече житейски опит! Ще ми бъде от помощ да чуя мнения и да разбера дали съм права или ме! Благодаря предварително! Ако може и в най кратък срок! Защото този мъж се познаваме от 4 години и много силно го обичам!

Коментари

1.   Защо споменаваш наляво и надясно, че не си правила секс? Глупаво е . Тъпи мъже винаги има, ама научи се да не споделяш толкова. Поне се поопознай с някой малко.
Този уж по-зрелият, как смяташ, че ще го оцени?
Ще си начеше егото чичката с теб и това е . Та това е почти 60 годишен, все едно ти е баща.
Явно отношението с твоя баща не са били нормални, или го е нямало. Мислиш си, че като някой мъж е по-голям, значи е по-свестен и магически става добър. Жалко, но не става така в реалността. Ще се накефи, че ще отвори по-млада и наивна и това е. Дърт перверзник и млада наивница.

2.   Виж, аз също съм от късно открилите секса, но това което ти правиш не е ок. Това дали си или не си правила секс, не е определящо за това що за жена си. Да, определено е хубаво да не си обща, да си лоялна и да нямаш много партньори, но това да смяташ, че девствеността ти е нещо супер специално и важно и да разчиташ само на това, не е ок.
И не, повечето зрели мъже няма да го оценят, защото им се прави секс, не им за занимава с девствени или просто ще го направи ей така, помежду другото. Може да има някой, който има фетиш към девствени и да ти се кефи малко повече, но пак, ти не си на 18 вече и едва ли ще му е чак толкова хубаво да ти я вземе. Не разчитай на това, че отношението към теб ще е по-специално заради това, защото на мъжете не им пука дали си правила или не, секс. Дори мисля, че се плашат от това , че си девствена, защото знаят, че първия път при жените може да е болезнен,да има кръв и т.н.

С други думи - не си закъсняла, според мен няма такова нещо като твърде късно за секс, но недей да се превземаш толкова и на всеки да разправяш как не си правила секс още. Опознай се хубаво с човека отсреща и тогава, когато се стигне до секс, сподели.

И освен това, казваш "харесвам" и "обичам" за конкретния чичак, а всъщност двете са съвсем различни неща. Според мен не си наясно с живота, със себе си и въобще с нищо.
Супер незряла ми звучиш.
Не знам каква ти е историята, може би до момента живееш при мама и тате и са те държали на каишка, но каквото и да е - опитай се да достигнеш по-високо ниво на зрялост.

3.   Може би ще те оцени. И аз съм с мъж 29 години по-голям от мен. Но ми беше вторият мъж в живота ми. Ако не е женен и няма деца и иска да живеете заедно, действайте.

4.   Мога ли да попитам авторката този мъж колко е по-голям от теб? И друг въпрос, как искаш да се случи? Дали е само за да се отървеш от това "бреме", защото си закъсняла и/или просто защото много ти се прави с*кс или защото искаш да се получи между вас, търсиш сериозна връзка. Безопасен с*ксуален акт или такъв без презервативи?
Как искаш да бъде първия ти път? Искаш ли любовна игра, о*ален секс, искаш ли да усетиш като е да те лиже? Говорила ли си с него по тези въпроси?

5.   Авторке, прощавай, ще ти дам откровена гледна точка на мъж, която не искаш да чуеш сигурно.
Имаш си причини да си девствена, ОК. Не те съдя, макар че ми е странно.
Аз съм на 36, имах гадже на 19. Изкарахме осем месеца заедно, имаше емоция, секс, приятелство. Но и на двамата ни беше ясно, че това е нещо, което трябва да си изживеем и всеки по пътя си. Между дургото, още сме приятели и си имаме уважението. Просто всеки е в различен етап на живота си. Ако тя беше девствена и си правеше илюзии за друго, нямаше да се захващам с нея. Не бих я наранил така.
С мъж на 55 трудно ще имаш сериозна връзка, той е пред пенсия, а ти ще искаш тепърва дете. Тоест ако имате нещо, ще е пак кратка афера. Което само по себе си не е нещо лошо и ако не беше девствена бих ти казал да си го изживееш, ако го чувстваш. Но явно девствеността има голямо значение за теб, щом си я пазила толкова дълго. Как би се чувствала да я дадеш на човек, с когото знаеш, че нямаш бъдеще (съжалявам, но нямаш. И аз нямам с 20-годишна).
Каквото и да решиш пожелавам ти любов и щастие!

6.   Търси някой с поне 40 години по-възрастен. Той е достатъчно опитен и богат, за да задоволи всичките ти прищевки.

8.   Този не е зрял, ами е презрял! След някоя годинка няма да вдига самолета без хапчета. Така че бързай докато не е заседнал в хангара, дай му единственото си. после ще даваш на по-младички.