Намерих презерватив у приятелката ми
Здравейте от 9-10 месеца имам връзка с момиче. Съвсем скоро ми се наложи да търся един кабел в нейният шкаф. Попаднах на 2 презерватива дюрекс с годност до 12/2022. Не съм й казал нищо а си мълча искам да видя до кога ще стоят там, тя си мисли че не съм ги видял и не знам за тях. Възможно ли е да ми изневерява или са от предният и приятел който е била 3 месец преди да е с мен.

Коментари

1.   Защо очакваш, че момичетата нямат презервативи вкъщи? Някои дори предпочитат да го правят само с техни, за да са сигурни, че са съхранявани правилно и няма да има гафове.

2.   И кое е толкова странно,че приятелката ти има презервативи в шкафа? Като повечето хора си има в плюс,по добре от колкото да закъсате за презерватив и по нощите да търсите. Много глупаво мислене имаш.

3.   Аз съм момиче свободна на18г. В моя шкав винаги има даже и в чантата си нося. В къщи когато масторбирам ги слагам на подходящи предмети. Нямам дилдо. А в чантата е нещи за мен нормално може някои(я) да ми предлижй нежнос. Ида бъда защитена. Иначе пред менструалноте претиснения са гадни. Стига с всще мъжки измислици. А вие с ващо онаниране, не е ли същото.

4.   Ми защо да няма , не се ли пазите .

5.   Те са за теб, приятелю, били предназначени. Просто девойката, ти е дала доверието си и не се е стигнало до употребата им. Може би и друго лице търси в този шкаф нещо което не е оставил там, та да си знае, че момиченцето им вече е на Ти по сексуалните въпроси и практики. Наличието на гумичка е признак за сексуална грамотност и лично отношение към здравето.

6.   Голям праз

7.   Сменяй я.

8.   Ако приятелката ти си има вибратор, вероятно ги слага на него. Не се вкарвай в излишни драми. Описал си го все едно отрязана глава си намерил...

9.   Аз съм автора на темата.
Въпроса е че преди 2-3 дни когато щяхме да правим секс се указа че нямаме и ме прати да отидя да купя, а за тези и думичка не каза...

10.   Голям праз... Аз имам презервативи навсякъде като започнем от апартамента, минем през портмонето и стигнем до колата... По-добре да съм подготвен, а не да се чудя какво да правя като дойде момента. Това дава ли повод на аверката ми да се притеснява? Аз смятам, че не....

11.   Вероятно са си нейни, може и в началото на връзката Ви да ги е взела за вас, може и от преди да са останали. Дори и да е правила нещо с някой поне може да си "спокоен", че няма да хванеш срамна болест.
Само тя си знае какви ги е вършила и може да ти каже каквото поиска, от там на татък трябва сам да прецениш дали да и вярваш. Реагираш ли негативно, ще я принудиш да мине в отбранителен режим и дори и да е била честна вече няма да бъде. По-добре бъди търпелив. Всичко излиза наяве рано или късно.

13.   Еми щом авторе, когато сте "нямали", тя те е пратила да купуваш, значи "твоето" гадже е подмолна невестулка. Още не си го разбрал, сега просто ти светва първата сигнална лампичка. С времето ще има втора и трета и така, докато не се окаже една от многото урОспии в милата ни родина.

14.   Е предвид годността, те ще са бая стари....на поне 2-3 години, ако не бъркам, ако не и повече. То и затова те е пратила да купиш, понеже ги е забравила.

15.   Засечи дали намаляват и ще разбереш дали ляга с друг.

16.   Питай я, това е тест за връзката ви. Не губи време. По-добре виж реакцията й. Не премълчавай нищо, не фантазирай

17.   Авторе, що за кретен си?
Би трябвало да ѝ кажеш, да си носи презерватив винаги с нея. Не им е мястото в гардероба, освен ако не се ебе само вкъщи. Доста недорасъл си...
Аз винаги проверявам нося ли в мен презервативи, иначе рискувам, ако мъж ми разбере, че не нося. Забележи, ние сме семейни. Вие сте свободни, приятели и по- често може да пиете кафе с някой приятел/ка/. Ебането е като кафето, винаги се прави заради самото ебане, както и за самото кафе, особено, ако е почерпка. Никога не се знае, кои ще те покани или поканиш за едно.
Тя щом вече се е ебала, нищо не ѝ пречи, както с бившия, както с теб така и с друг да го направи. И пак може да си те обича. Аз много обичам съпругът си, понякога не ми е под ръка. А дойде ли ми музата, защо да се измъчвам. Така е и с мъжът ми. Ако е на разстояние от мен, защо да чака и се мъчи докато се прибере, при услови, че има нещо за ебане около него. Това не е любов, това е само секс. Пък и засилва либидото.
Порасни и ще схванеш всичко.