На 30 съм без да съм има връзка.
Здр, На 30 години съм мъж, и колкото и страно да ви звучи за някой от вас. До сега не съм има връзка с жена, все си казвах има време. Последно време като си харесам някое момиче в повечето случей е обвързано. И някак няма кураж да започна разговор с момиче,има желание да започна връзка ама все не ми се получава. Ако някой от вас е бил в подобна ситулация или е има познат да каже някой съвет?

Коментари

4.   Мислил ли сте за психотерапия? Проблемът може да се крие в детството Ви.

5.   Мислил ли сте за психотерапия? Проблемът може да се крие в детството Ви.

6.   Малка поправка: ситуАция. Без "л". Да не би да си от Пловдив? Познавам мъж оттам, който казва думата по същия начин.

Относно проблема ти мисля, че книги биха могли да ти помогнат. Имам предвид книги с терапевтична насоченост. Не, че нещо ти има, просто си твърде плах и неуверен. Жените също сме хора, не се притеснявай толкова.

Успех!

7.   Споко пич, аз съм на 28 и аз никога не съм бил с момиче, нито съм докосвал, нито съм целувал, камо ли пък до секс да се стигне. Ама какво да се прави просто има и такива на които просто не им се получава, не става и не става. Какво да ти кажа, някои могат да говорят имат сладка дума и им се получава, не могат да се отърват от женско внимание, другото пък е ако имаш яко кинти, пак ще ти обръщат внимание. При мен това е, че нито имам кинти, нито пък мога да говоря и общувам много, много и съответно няма мацки, ама няма проблеми започнах да ходя на фитнес и не го мисля толкова. Така, че бих ти казал работи си изкарвай пари, общувай повече и така ако е казано ще срещнеш някое момиче, ако не стане, здраве да е. Айде със здраве.

8.   Да да да да да иди на всихотерапия. Егати психотерапевтите, правят пари от въздуха....

9.   Красив ли си? Ако не, отивай в чужбина.

10.   Приятел,
жената трябва да вижда в очите ти, че искаш да я из.. каш.
Тя иска да види мъж, който е оставил егото си вкъщи.
И при най-малката несигурност в теб, че не заслужаваш дадена жена тя може да те унищожи с думи.
И не може, а ще го направи със сигурност!!
Нещото, което бих ти препоръчал горещо - Пикъп на улицата.
Това нещо е без пари, но така ще те пречупи че не е истина.
Буквално ще те разнебити и промени, защото има прилив на емоции.

11.   Как една жена няма на 30г да е нямала връзка, да се оплаче от трудности в това отношение или да каже, че е девствена понеже и е трудно да си намери някой! Правете си изводите само това ще кажа. Двоен аршин и стандарт в днешно време. Забележете колко огромна маса от млади мъже немогат да си намерят приятелка или са девствени. Мисля, че мъжете трябва да вдигнем летвата и да не сме толкова отчаяни много ги разглезихте тия женички.

12.   Може да е магия.

13.   Здравейте, Аз съм автора, Аз бих се описал като средно красив, проблема ми е че нещо се притеснявам да говоря с нови хора.Иначе нямам големи критерии за жена, дали е със образование дали има доходна работа.Като цяло искам да е нормална жена. Нещо за циклям като започна да говоря с нова не позната жена. Ако може дайте някакви савети, как да се спрая по добре?