Изневяра с най добрия му приятел
Здравейте много ме е срам и ми е много гадно от постъпката ми и не знам какво да правя. Изневерих на приятеля ми (заедно сме от 2 години) с най добрия му приятел снощи. Те не са си говорили от 1 месец, а аз не си говоря с него от два дена. Преди 3 дена останах на улицата в 23:00 ча и му звънях ако може да дойде да ме вземе и да спя в тях( става въпрос за една вечер) той не ми вдигна нито ми отговаряше на съобщенията а беше навън…. Тааа снощи звъннах на приятеля му и го помолих да ми намери трева да пуша. Той дойде до нас и пушихме заедно. Употребихме и амфетамини и след това спах с него. Той знае за наркотиците. По някое време съм заспала и като го видях осъзнах какво съм направила и се чувствам ужасно. Той сам каза че ще е по добре да не му казваме…Не знам какво да правя…Да му кажа ли какво се е случило или просто да прекратя връзката ни? Наистина много го обичам и не искам да го загубя.

Коментари

1.   Мила в никакъв случай не му казвай и повече не употребявай наркотици

2.   Какъв смисъл има да ти пишем каквото и да е, след като утре пак ще се надрусаш и пак няма да знаеш къде си и какво правиш? Ако не е утре, ще е другата седмица. Все тая.

4.   Толкова огромна любов имаш, че преспа с приятеля му. Това не е любов, просто ти е удобен. Остави го човекът да си намери друга.

5.   Спри с наркотиците. Ще останеш сама. А утре като родиш,, детето ти ще е с увреждания и ще страда цял живот. Стегни се ибъди по-отговорна.

6.   Изневярата е някаква дреболия. По-големият ти проблем е, че вземаш амфетамини. Не схващаш ли?