Изпълнявате ли желанията на половинките ?
Изпълнявате ли желанията им , ако много не ви е до това . Примерно да отидете на ресторант , ако не ви се ходи и подобни ? Или сте от хората , които биха отишли навсякъде , само да са с въпросния човек ?

Коментари

1.   В 90% от случайте се съгласявам, дори и да не м се ходи или прави нещо. Много зависи колко на нея й е важно и до колко ще я направи щастлива. Разбира се, ако съм много изморен или наистина не ми се ходи отказвам.

2.   Вече почти не, защото и на мен не ми изпълняват нищо. Викам си, ба неговата мама, аз като ми свирнат и айде да угодя, а аз като искам нещо, си питат оная работа. Айде няма нужда: )

3.   При условие, че много не ми се прави нещо, половинката влиза в положение. Обратното също важи. В една връзка взаимността е най-важното. Какъв е смисълът да правим нещо, ако на единия от нас не му е приятно?

4.   По принцип да. Гледаме така да организираме нещата, че да отидем до местата, но които единият иска, а другият - не чак толкова и обратното, но и винаги се съобразяваме един с друг като аз с неговите ангажименти и той с моите.

Black Sabbath

5.   Случвало се е да отказвам. Рядко, но се е случвало. Винаги е имало много основателна причина.

6.   Black Sabbath,
Много ми харесват твоите коментари. Личи си, че си разумна млада жена. До сега не съм прочел нещо от тебе , което да ме е раздразнило. Продължавай все така.

7.   Гледам моите желания да се изпълняват и ако нещо мойта се дърпа не я оставям намира докато не се съгласи, и тя в почти 100% от случаите се съгласява с желанията ми.

8.   Миналата година желанието на половинката ми беше да останем лятото в мръсния град с малкото дете, защото нямало пари за почивка. Тази година отрано разбрах, че ми се готви същия номер и организирах така нещата, че детето да бъде цяло лято на планина и свеж въздух, на което половинката ми се разсърди, че щяло да бъде далеч детето, а то е на 30 мин. Не мисля тук и че изпълнявам мое лично желание, а гледам детето ми да е на въздух лятото като много деца, а не в мръсния град. Съжалявам, че миналата година се съобразих с желанието на половинката ми като поне предполагах, че една събота и неделя ще има за детето ми някъде на свеж въздух. Да, ама не. Усетих някакво намерение на половинката ми това да стане тенденция и тук изобщо не говорим, че въпросът е в парите, още повече, че моята част от редките ни пътувания винаги съм плащала - негови колеги миналото лято се заляха от публикуване на снимки от море и планина, а са с по две, а не едно дете, плащат и бензин (ние нямаме кола). Дали по принцип бих изпълнила желание на половинката ми? От позицията на времето ще кажа, че много зависи. Изпълнявала съм му желания по цели съботно-неделни дни да бъде с майка си, баща си и сестра си, от което не спечелих нищо, такива дни зачестиха, а аз си седях сама с детето и много подобни случаи.

9.   Изцяло само сексуалните. Желания които сериозно застрашават джоба се прецизират и обикновено получават отказ. На кино- театър, кръчма- парти или воаяж на късо разтояние почти не отказвам- тук единствено като размисъл е ако има компания с която не винаги ви съвпадат "вибрациите".

10.   На мен за всичко ми угаждат, затова се опитвам да угаждам и аз, е не успявам за всичко, но се старая.