Защо се отказах от Ганьовката (БГ ще изчезне)
преди: 1 година, 10 месеца, прочетена 15646 пъти
Причините, по които Ганьовицата не става и като цяло БГ ще изчезне:
1. Евтина дума
Думата на Ганьовицата нищо не струва. Вчера имах среща с една уговорена за 8 часа. Беще много мазна докато говорихме и уреждахме срещата.

Тръгвам в 7 и 15 и си поглеждам телефона защото не ми излизат нотификации.

И гледам Ганьовката написала: "Ехоооооо. Излезе неотложен ангажимент...." другото го знаете в 7 и 10.

Даже не го и допрочетох. Директен блок.

Защо? Защото ми се случва за 100-ен път. Постоянно отменят срещи в последния момент. Винаги е лъжа оправданието.

Имам колекция от жалки оправдания. Обикновенно не реагирам и просто трия човека, но се е случвало да и кажа че е просто жалкарка.
------------------------------
2. НЕпостоянно поведение
-------------------------------
Бил съм на безброй срещи. На срещата се държат като влюбени после изчезват. Слувало ми се след първа среща да ми пише първа и да иска втора. Тръгвам да уговарям втора и така и не се съгласява. "Заета съм. Трябва да си мия зъбите днес."

Веднъж излизах с една 5 срещи и ме блокира без изобщо да разбера защо. После майка и ми писа 20 параграфа да се извини.

Смятайте за кви жалкарки става въпрос.

-----------------------------------
3. Интересчийка
------------------------------------------

Не си спомянам кога последно съм бил на среща, на която не са ме питали:

"С кой живееш?" Превод - имаш ли собствено жилище.

"Шофираш ли?" Превод - имаш ли кола.

Ей така си вървим и от нищото ме питат имам ли шоф. книжка. Без никакъв контекст. Големи инструкторки по кормуване братче.

4. Грозна
--------------------------------------------
Има една тема хубава ли е българката. Отговорът е НЕ. Да. Точно така. Средностатистическата Ганьовица НЕ е хубава.

Посредствена е. С мазна кестенява коса и несменяни кичури от бала си.

Сорка. Това е. И БГ мъьът не е Ален Делон, ама и Ганьовица е мазна скумрия в лицето и грозновата.

Като цяло Ганьовица е една от най-грозните жени в Европа.

----------------------------
5. НЕ РАЖДА

Познавам един тон жени на 30-35, които са сменили 500 пича и не са родили и едно дете.

Като цяло според мен ганьовката няма силен майчин инстинкт.

Преди време бях на среща с една на 36 (доста по-дърта от мен тогава). И тя ми каза как преди време някакъв мъж, с който излизала много искал да има деца. И и казал просто да роди и ще го гледа той. (сменени роли).

Тя беше много горда, че е отказала.

Познайте каква е ситуцията сега? НА 39 сама БЕЗ нищо. Едва ли има и останили яйцеклетки.

Естественият прираст ще пада пичове. БГ се съсипа без война. Ние сме като африканците. Сами се трепем.

Масово семейства от 0-1 дете. После се продава апартамента и нивите на дедо и детето отива в Германия да рине тор.

---------------------------------------
6. Иска да е феминистка ама иска и да я гледаш
----------------------------------------

Ганьовица е като панел с американска изолация. Тоест живее в соца, когато и е удобно (дай пари, аз ще гледам децата) и друг път е "феминистка" която има "права".
--------------------------------------------------------------

Не мерси. Писна ми.

Честно казано загубих желание и не искам да си давам ресурсите и времето на Ганьовица.
Не казвам, че другите жени са мн по-различни. Ама Ганьовица просто не се трае.

7. Изневерява

Случвало се е обвръзани жени да се съгласят да отидат на среща с мен.
Една ми вика: "Имам приятел" ама "все пак да пробваме"

Уговорих срещата с ясното съзнание, че няма да отида. Не отидох и я блокнах. Не участвам в изневери.
-------------------------------
Дръжте си ги пичове.

Нека повторим основните черти на Ганьовица:

- Иска кинти срещу мазен фейс, опустошено пуси и мазна кестенява коса
- Ражда на преклонна възраст някакъв аутист
- Постоянно търси по-богати пичове. Никаква лоялност.
- Невъзпитана
- Нетактична
- Безмислена.

Но най-вече - жалка и нежелаеща да бъде майка (масово, има изкл.)
Нека хейта от Ганьовки фенки на Сексът и Града предпочели кариерата на офис мениджър или експерт по социални медии пред семейство да започне сега:

Коментари

1-50 от 180

1.   Че за какво да те хелият, ти сам толкова хейт изпитваш към себе си, че никой няма да може да не надмине...
Всеки има право да преебе живота си както намери за добре! Ти, чрез омраза, ами щом така те кефи, няма да те спираме, успех!

2.   Добре си направил като си се отказал от Ганьовката, защото от описаното оставам с впечатление, че тя доста отдавна се е отказала от теб, но ти не си разбрал.

3.   Най-човешки и добронамерено ти казвам - потърси помощ и работи върху себе си. Толкова комплекси, злоба, жлъч: заболя ме главата само четейки. С или без жена, ти няма да си щастлив с толкова чернилка в душата. Добрата новина е, че това може да се промени и промяната е в твоите ръце.

4.   А знавш ли ков е още по-жашкото, че съм сериозна, а мъжете ми правят гореописаните от теб номера. Питат къде живея(дали сън сама,), дали шофирам(дали имам кола) и какво по точно работя (да преценят колко изкарвам и да ли ше мога да ги дондуркам). Закъсняеат за стещи, нямат ентусиазъм, разправят, че не им се ангажира сериозно. Предвид това, че женитте не раждат, веднага ти лазвам причината - ами няма от кого. Пичовете са си самодостатъчно, въртят няколко едновременно, и искат всипко без да дават нищо и без да полагат никакви усилия, ами да прав си. Ганьо е жалък.

5.   Най-човешки и добронамерено ти казвам - потърси помощ и работи върху себе си. Толкова комплекси, злоба, жлъч: заболя ме главата само четейки. С или без жена, ти няма да си щастлив с толкова чернилка в душата. Добрата новина е, че това може да се промени и промяната е в твоите ръце.

6.   Ихаа...Ами аз хейт няма да ти сипя, понеже ми е доста под нивото, но ще те информирам.
Имаш погрешен подход и явно и самият ти не си цвете за мирисане, щом само несериозни и непривлекателни жени се навъртат около теб.
Иначе такива жени и мъже, каквито описваш , си има навсякъде, във всяка една държава.
Смени средата, а може би промени и нещо в самия себе си.
Струваш ми се, в интерес на истината, повърхностен и недозрял като мислене. Може би това отблъсква красивите и стойностни жени от теб?
Темата ми се струва провокация, като много други напоследък, но ако не е - иди на психолог да видиш дали нямаш някоя неотработена детска травма.

7.   Най-добре се откажи от България наистина и емигрирай, защото много добре знам как такива като теб, които са много взискателни и най-много намират кусури и плюят другите, те най за нищо не стават! На такива хора им се вика "мърши". Мъжете, които познавам, които имат "Ганьовица" до себе си, която им е родила деца и тези мъже се грижат въпросната "Ганьовица" да сияе и са щастливи заедно, или готините мъже НЕ пишат такива неща в интернет интернет! Само инсели, на които не им връзват и комплексари пишат такива теми и това е по цял свят.

8.   Не ми се мисли ганьовица как ще се разпали сега.
Очаквай яростно нападение хахаха
То няма и смисъл да спориш с тях, ама ще влизам да им чета глупостите да се посмея.

9.   Не знам пич, но според това ти твърдение: "Бил съм на безброй срещи. На срещата се държат като влюбени после изчезват. " определно следва, че в теб има нещо наистина отблъскващо за да не ти връзва никоя. Работи върху себе си. Озлоблението, което демонтрираш чрез тази тема, няма да ти помогне. Успех.

10.   Мноу крайни разсъждения, повечето от тях чак не са ми идвали на акъла. Има и добри българки, онзи ден една девойка помогна на жена в неравностойно положение, държеше и вратата на асансьора за да влезе. Не всички българки са така ужасни.

11.   Едно към едно си го написал! Евала пич за труда на мен не ми се занимава даже да го напиша! Всичко е вярно! Аз съм го преживял същия филм дума по дума. Особено тва с оправданията е в десетката-еша си нямат да лъжат безобразно.А тва може би най-много ме изнервя с тъпите им малоумни и прозразчни оправдания! Още нещо ще добавя само дори когато са във връзка се държат като свободни и си пишат с други мъже и им цъкат лайкчета на Инстаграма! Да ако не знаеш Инстаграм вече се води сайт за запознанства според Гана-думи нямам! И аз съм вдигнал ръце. Бъди здрав поздрави за точното описание!

12.   Пич, като ти гледам мисленето ми става ясно защо ходиш по 1000 срещи и нищо не се случва. Разбирам и защо жените не искат да излязат с теб и търсят оправдания. С това отношение толкова.
С чужденки ще е същото да знаеш.

13.   Не виждам нищо лошо - никой не е длъжен никому. Бъди им благодарен, че не те въртят да ги дондуркаш и на следващи "срещи". И като си се отказал, защо изобщо трябва да го огласяваш? Последвай примера на интелегенцията и бегай навънка. Само да не останеш разочарован, че и там са същите м*рши.

14.   Ебаси колко много злоба и комплекси. Добре, че сис се отказал, и без това никоя не би те взела.

15.   Винаги са ми били странни такъв тип обобщения и даже съм коментирала преди, но честно - писна ми да повтарям едно и също. Да, има такива жени. Вероятно ги има навсякъде по света. И в България също. А защо се занимавате с тях? Имам приятелки, съседки, колежки, повечето семейни и с деца. Значи можело, а защо ли на теб и себеподобните ти не ви се получава? Явно качествените жени не ви обръщат внимание. По-добре оцени собственото си поведение, вместо да пишеш фермани за "Ганьовица". Стискам палци да си щастлив съвсем скоро. :))

16.   "Преди време бях на среща с една на 36 (доста по-дърта от мен тогава)." Тя и сега си е точно толкова по-възрастна от тебе, освен ако един от вас двамата не е спрял да живее и след това е започнал отново или не е пътувал във времето.

Иначе, аргументите ти звучат много смислено. Тя ти връзва тенекия на срещата, но ти от своя страна това никога не си го правил (е с някои малки изключения, като това в 7-ма точка).
Въобще добре си направил, като си се отказал от Ганьовката, така има повече за тези от нас, които не сме.

17.   На крива ракета космосът й е крив. Не може от толкова много жени нито една да не става. Значи явно проблемът е в теб, само че не си дорасъл да го потърсиш И в себе си, а не само в жените около теб. За да привличаш Ганьовици, значи явно в теб има нещо Ганьовско. Не целя да те обидя, ама нали знаеш, че за да привличаш само нискокачествени жени, значи трябва в теб да има нещо, което ги привлича или подсъзнателно си избираш такива, поради неизяснени за теб дълбоки причини. Не те познавам, но ми изглежда, че всички тези жени са като някакво твое отражение. Допускам, че си на около 30. Честно казано не върви на мъж на твоите години така официално да декларира в анонимен сайт, че се е отказал от "Ганьовица". Приличаш ми на онези жени, които се оплакват в ТикТок, Ютуб и пр. платформи за несполуките си в любовен и всякакъв друг аспект с цел да търсят внимание и съжаление. И кой качествен мъж ги иска? По принцип никой. Има много голяма вероятност никоя прилична жена да не иска да бъде и с теб, заради една такова твое качество. Никой не иска хора, които постоянно се оплакват и търсят съжаление. Това е ужасно и товарещо, а съдейки по начинът ти на писане, това не ти е първата антитема за българките.
В общи линии е като с жените, които си падат по бройкаджии, е*ачи, тарикати и пр., а после се питат къде са свестните мъже. Ами, има такива, но истината е че не са много и никой от тях не е длъжен да чака някоя да се "налудува" с тъпкачи до 30. Така е и при мъжете. Никоя що- годе свястна няма да чака мъж да си находи ходенето по освободени жени и когато му писне от повърхностни сексуални забавления, евентуално да се сети за нея. Такава като си намери свестен мъж като нея и си паснат, се взимат и обикновено карат години заедно.
Има и друго: свестните хора (и мъже, и жени) са демодирани. Под "свестни" визирам хора с някакви морални ценности, по- скоро семейно, отколкото кариерно ориентирани, с някакви добродетели като лоялност, човечност, емпатия. Такива хора са разглеждани едва ли не като ненормални в обществото, в което живеем. Като се почне от това, че е общоприето от тинейджърите за срамно да си девствен(а) на 14, до това че си луд(а), защото не пушиш цигари и треви и накрая, че си централно увреден(а), защото да се размазваш по дискотеките не ти е най- любимото нещо, трябва да ти стане ясно, че е много трудно да останат свестни мъже и жени, затова такива като се намерят един друг, се пазят или са сами и пак се пазят, защото са наясно в какви времена живеят.

Black Sabbath

18.   Толкова ако те отебават, или не знаеш къде да търсищ читаво, или самият ти не си такъв. Какъвто и да е случаят, не ставаш.

19.   Брато,евала ти прая. Абсолютно точно написано, сега жените ще скочат естествено,обаче си абсолютно прав.

20.   №1 и 2 вече си показаха кирливите ризи с малоумните си коментарчета с които показаха, че са обидени, защото се припознават в историята на автора. Щом отсега е така какъв ли цирк ще стане по-нататък, нямам търпение да видя :):):)

21.   Авторе, има една приказка - тарикат мъж не писка. Ти нито си тарикат, нито мъж :)

22.   Браво, много добре се посмях. Във всяка шега има и доза истина.

23.   Ами добре, ганчо. Твоя работа. Само не пишеш с каква ще я замениш ганьовката? Един такъв като теб беше тръгнал да купува копанарка, после виетнамска проститутка, ама още нищо...

24.   Брат, много злоба си събрал! Изглежда, чувствата ви с "ганьовката" са взаимни! Не мога да я обвинявам, като ти чета глупотевините!

25.   Подкрепям коментар 2. Гроздето му е кисело, затова не го иска.

27.   Мале, дай боже всичките такива ганьовци да се откажете от ганьовката, та да подишаме спокойно от вас и да ни оставите на мира такива патологични навлеци, стигнали до болестно състояние от комплексите си и отхвърлянията.

28.   И тя се е отказала от теб и вероятно не само тя. Но най-хубавото и за двамата е,че ти си се отказал от нея. Успех с НеГаньовките, ако не са се отказали и те от теб!

30.   Към всички, които са несъгласни с автора,

Добре, да кажем, че той не е наред нещо. Ама това, което е написал (макар и с други думи) съвпада с моя опит, както и опита на всички мъже около мен. Е? Всичките ли сме луди? Особено пък нещата за неадекватно/несериозно/некоректно/лицемерно/интересаджийско поведение. Както и претенциите за "равни сме когато ми е на оферта, и съм жена, когато ми изнася".

Напоследък аз и доста от приятелите ми излизаме с украинки. И.....познайте какво....ШОК И УЖАС....нищо общо! Абсурдно коректни, съгласяващи се, спокойни, интелигентни, без номерца, без киселеене, без претенции, а срещите минават леко и приятно (дори и въпреки езиковата бариера). И това отново е както моя опит, така и на всичките ми познати, които се занимават с украинки.

Един от фитнеса онзи ден ми вика "ама тва е щот имат интерес". Е хубаво, нека имат. Те и българките имат, ама украинките поне предлагат отношение в замяна. А нашите хем претенции до небето, хем гадно отношение.

31.   Както често се пише за българските мъже, че не ставали за нищо, същото може да се отнесе и за българските жени. Все пак сме от една кръв. Аз съм мъж с изцяло мъжки сексуални наклонности и това, което виждам е, че огромна част от моите сънародници мъже са потресаващо прости и комплексирани. Абсолютно същото бих казал и за младите жени. Много свестни момичета често са сами именно, защото не могат да срещнат стабилен мъж. Под стабилен не разбирайте, да е пълен с пари или да му е уредено всичко, а да е мъж на място, да си държи на думата и да е сериозен като личност. Много свестни мъже също са сами, не защото са смотани, стиснати или мрънкачи, а защото постоянно попадат на несериозни, простовати и емоционално нестабилни госпожици, на които е крив целият свят.

32.   Браво, авторе, радвам се, че между нас цари единомислие. Колкото повече хора достигнат до тези заключения, толкова по-голям е шансът да настъпи някаква положителна промяна в междуполовите отношения.

Българката е урОспия! Вече се предава от майка на дъщеря, а някои семейства вече са изградени от потомствени урОспии и там е станало традиция. На някои младежки още бабите и прабабите им са поставили основите на потомствения „занаят“. В следосвобожденска България при развиващ се капитализъм проституцията в страната е процъфтявала! В София е имало няколко добре известни бардака като сегашната Сточна гара и мястото около Лъвов мост са дали пространство за развитие на тази доходоносна „дейност“. Комунягите ги затвориха, но новият капитализъм в страната им вдъхна втори живот и се изпълниха Божиите слова – „Там, където е текло, пак ще тече!“.

Отделно от това, в голяма част от по-заможните семейства са се подвизавали „слугини“ с двойно предназначение.

По времето на соца българката е започнала да се еманципира, появили са се първите бански по западен образец, първите конкурси за красота, българката за пръв път е видяла топла вода да тече през чешмата и се е помислила за парижанка!

След счупването на берлинската стена българката директно избяга на запад да се ч*ка с по-заможни европейци срещу издръжка.

Перспективата за работа в завод или цех я смазваше психически, но „Новото време“ ѝ донесе огромни други възможности като гроздоберачка и ягодосъбирачка на запад. По-хубавките от тях се уредиха с месечна издръжка при някой западен средняк, а други решиха, че сега им е паднало да направят някой лев, т.е. евро, и се гмурнаха в дълбоките води на нощния живот и прогресиращия разврат.
Но и какво би могъл да очакваш повече от нея?

Българката е с манталитета на ленива трътка, която винаги носи със себе си цялото си благосъстояние (като някоя чергарка), което ѝ е завещано от майке ѝ – “The holy hole”, в превод: “Светата дупка“! Това е нейната златна касичка. Докато въобще става за нещо и съумее някак си да скрие всички лицеви, а и физически недостатъци и да залъже някой мъж, тя ще се предлага с охота срещу заплащане.

Прикритата проституция е многократно по-голяма, отколкото явната. Общо взето няма жена (тук включвам и осъзнатите тийнейджърки), които да не са правили сексуални услуги срещу заплащане! Само и само да не се хванат да свършат нещо с двете си ръце са готови на всевъзможни подмазвания, уговорки и лъжи. Който успеят да излъжат, излъжат.

Колко струва българката?

– Ами с всеки изминал ден, все по-малко!

Като цяло българката губи, каквато и да е стойност. Тя вече даже се предлага в комплект с майке си!

Колко грозна е българката?

- Все по-грозна! Вярно, все още не е ударила дъното, но има време и за това. А ако не успее да го направи в този си живот, то дъщерите им ще довършат започнатото.

То какво и да очакваш от жени, които се продават, които не правят нищо, които са безполезни, които само мрънкят, изневеряват, пушат, пият, псуват като каруцарки още от началното, не се гримират, а се маскират!!!, вечно кисели, вечно трябва да им оправяш бакиите, хленчат, правят те баджанак с половината град...?

Такава жена не само, че ще погрознее, но и ще се изроди! Вече го виждаме да се случва пред очите ни.

Майка на 40!

- Българката вече даже не иска да бъде оплодена по естествен път (ако въобще иска), а предпочита „плодът на любовта ѝ“ да е заченат по високотехнологичен образец в епруветка и чака най-подходящия момент за това... Някои си избират за осеменители аборигени от Африка или такива, родени на наша почва, но с тъмно индийско произхождение. Като трябва дебело да подчертаем, че българката ражда не толкова, защото иска и ѝ се гледа дете, а като форма на бягство от депресията. Самият факт, че ражда чрез секцио (случайно да не би да се измори) и че оставя децата си някой друг да ги възпитава – може би училището в комплект с филанкишията, са потвърждение на горното твърдение.

The 1000 cock stare!

- Да, в днешно време дори тийнейджърките вадят такъв поглед, който ги издава, какво правят, вместо да си учат уроците. Какво остава за майките им, които даже не посещават училище? Българската тийнейджърка все повече и по-често задобрява в извънкласните занимания!

Феминизирана българка!

- Това е нещо средно между крава и антилопа = гну! Едро, космато, тъпочело, рогато животно, чиято перспектива е да се въргаля в собствената си кал!

Българката избира най-богатия, обикновено наркодилър, крадец на ДДС, татуиран, анаболен пед*рунгел, който у фитнесу ѝ изневерява анално с някой по-татуиран и по-анаболен от него самия, някой син на комунистическа отрепка, наследник на магазини в района на 5-те кюшета, лаладжия, на който европата му е до колене и други сходни индивиди.

Българката избира най-високия и в резултат получава едни леко изродени дечица. Няма да задълбавам в темата, но ще кажа, че в БГ си имаме ново грозно поколение от жени гнута. Но за това, някой друг път.

Българката движи с наркомана от училище.

- Да, първите ѝ свалки са с тоя, който пуши марихуана на 13, дрифти по улиците нашмъркан и пиян до козирката. Разбира се, това е защото е свръх интелегентна и с нея може да говориш на различни теми. Тука у форума има не малко млади жени, които точно с тези си умения се самоизтъкват. Явно под „владея добра комуникация, разговорлива и комуникативна“ българката разбира широко отворена уста пред дюкяна на този, на когото трябва.

Истината е по улиците:

Ако в задника българката все още става на 25-30 год., то когато я настигнеш и я видиш в анфас... жална ти майка и на мига ти се отщява всичко!

34.   Е за това си трябва грубо рязане.Явно момичетата са прекалено любезни с теб и се притесняват да те отрежат директно, а ти приемаш любезността за романтичен интерес.

35.   до 17 BS

"Не може от толкова много жени нито една да не става."

Точно ти ли го казваш? Дето ревеш тук как ВСИЧКИ мъже не ставали.

36.   20, аз не се припознавам в описанието ти грам, и съм напълно съгласна с болшинството коментари. И само да ти кажа нещо, свестните мъже се грижат за жена и семейство, а не ходят безразборно по срещи от Тиндър, а после да плюят жените какви боклуци били. Ти ако беше свестен, нямаше да привличаш, а и сам да търсиш точно такъв тип жени. Свестните, готини и ставащи мъже не пишат такива неща в интернет. Познавам и други като теб, които говорят гадости за жените и всичките до един НЕ са читави хора/мъже!

37.   30, ясно е че си тролче, но ти отговарям все едно, че си истински: взимайте ги украинките! Събирай приятели мераклии, организирайте се и си ги разпределяйте помежду си в личните си домове, че да олекне държава, а хотелите да могат да си посрещат истинските клиенти... И най-важното - поемете ги и финансово, защото дори и да ни дадат евро пари за тях, то това пак ще е разхищение! Разхищение на труда на данъкоплатците на Европа.

Мод: този е същия, който се оплакваше, че имал големи бицари и въпреки това жените не го искали.

38.   30, мъж съм, ама си много глупав. Правят ти мили очички, за да ги подслониш, понеже сега са на зор. Да не си помисли, че изведнъж сутринта си се събудил и като с магическа пръчка си станал добра партия след толкова години?

39.   От 2 до 20 - благодаря ти за асумпцията, но си доста далеч от истината. Трудно да се припозная, защото имам качества, с които съм успяла не само да привлека, но и да задържа един невероятно интелигентен, забавен, грижовен и чаровен мъж вече години наред без да ми се е налагло някога да обикалям сайтове за запознанства - явно можело. Даже няма да ти оставя единичка, за да не си помислиш, че ти показвам колко съм обидена :D
Хрумна ми един съвсем добронамерен въпрос към автора - ти излизал ли си на среща с жена, с която си се запознал наживо някъде, или всичките ти срещи са били организирани в Тиндър? Бъди честен пред себе си поне в отговора, може да те насочи в някаква продуктивна посока.

40.   30, никоя украинка не излиза с ганьовец! Посмали малко!

41.   35, ревяла съм преди, сега не. Не живей в миналото.

Black Sabbath

42.   Вай, вай, вай, горкият аз! Такъв са умен, такъв съм прекрасен, такъв съм съвършен (и мама и баба ми го казаха), пък лошите жени не искат да се срещат с мен и да ми родят дете.
Да ти е хрумнало, че след като с няколко момичетата ни си стигнал дори до 2 среща, явно в теб има нещо, което не е ок? Ама, как?! Ти си най-най-най, нали така.
Е, имам новина за теб, с това мислене имаш голям шанс да си останеш сам. И на 50 да продължиш да се чудиш защо.

43.   Пич, ти си за психиатрия.

44.   Н 39, какво им се обясняваш на подобни неудачници?! Колко нещастен и злобен трябва да е човек за да се надява да е "обидил" поне като не може нещо положително/конструктивно?!
Отпадат си от "обръщение" и си го знаят...

45.   41, сега не ревеш ли как всички гледали фолк тупалки, а теб не те забелязвали?

46.   36, аз съм 20 и не съм автора, просто имаме еднакви виждания, и явно затова ме бъркаш с него. Но ти побърза да се жегваш и да се обясняваш, как не си се била припознавала, което още повече те издаде, че точно това си направила. Крадецът сам се издаде. :)))

48.   "3. Интересчийка
------------------------------------------
Не си спомянам кога последно съм бил на среща, на която не са ме питали:

"С кой живееш?" Превод - имаш ли собствено жилище.

"Шофираш ли?" Превод - имаш ли кола.
..."

Пич, почти всеки мъж с когото съм се запознала ме е питал какво съм учила, какво работя, с кого живея, къде живея и шофирам ли. В този ред на мисли, мъжете също сте големи интересчии.

Също така,

"5. НЕ РАЖДА
Познавам един тон жени на 30-35, които са сменили 500 пича и не са родили и едно дете."

Ти кога им преброи мъжете?! Какво ти влиза в работата родили ли са или не?! Това е избор и не е задължително. Ние решаваме - нашите тела, нашия избор.

49.   В днешно време си женомразец, ако споделиш разочарованието си. Безнадеждно прости са, но се опитват да се правят на сложни. Търсят само изгодата. Трябва да си останеш смирен и преебан, те това искат, ама знаеш ли кога ги боли най много? Когато теб не те боли, че няма да ти вържат! Ходи по компаньонки и гледай да не са българки! Достатъчно е да отидеш няколко пъти и да разхлабиш въжетата, после ще ти е през кожения дали ще идват на среща или ще те харесват, а тогава какъв интерес има към тебе.. повярвай ми. Българките са толкова тъпи парчета, че налитат само на филмари, асексуални, импотентни, бавняри и всякакви подобни и неспособни за връзка и секс. Чудя се какво изобщо ги привлича в такива. Защо ли правят толкова неадекватни неща, но все тая. Това за мен не е хейт, нито аз съм хейтър, тъй като имам много добра комуникация с жени. Усмихват се, добри сме взаимно, та няма защо да ме причисляват към комплексари и неможачи.

50.   80 процента от мъжете са на сухо. 30 процесора са девствени. Вие сте пълни олигофрени,ако не виждате,че отношенията между мъже и жени с всяка година пропадат,а жените са все по-капризни

51.   Нищо на този свят не идва даром. Волевите качества и придобити умения могат да ви помогнат да бъдете по- атрактивни но трябва да се вложите и напрегнете. Променете и таргета. В сайтове за запознанства циркулацията на дамския състав е разглезена от внимание, порочна и под съмнение. Бъдете позитивни- хубавите неща се случват бавно.

54.   Пич, Ганьо е един персонаж от съвсем друго време и с други проблеми. Ганьо всъщност отгледа днешната българка, която няма нищо общо с майка си... Ганьо искаше за децата си нещо "по-добро", Ганьо скрито ненавиждаше себе си. Затова забрави традициите... които добри или лоши го изграждаха като човек. Забрави възпитанието, и остави телевизора да "възпитава" цяло едно поколение, защото "като го дават по телевизора, трябва да не е по-умно и авторитетно"... Така се създаде цяло едно поколение, което дори не може да съчини изречение. Та за какви деца, за каква вярност бленуваш... Продукът на Ганьо беше "прехода", гледал че има "свобода" и "демокрация", та и той тъй иска. Ама го направи по Ганьовски. Днес сме свидетели на едно друго поколение, плод на тоя преход и модерната българка няма нищо общо с майка си. Ганьо създаде поколение срамувайки се от себе си, и това поколение израстна с отвращение към всичко от миналото... та дори собствените си родители. От Ганьо, се превърна... в нищо. Ганьо поне имаше селските традиции, поне оцеляваше и се репрудицираше... Това не важи за новото поколение, което се самоунищожава и физически, и психически. Българката и да роди, тя не знае как да живее с мъж. Тя е "възпитана" само на филми, на нея са и обещани цветя и рози. Гледала е как родителите и са мизерствали, и страдали тихо, за да я отгледат и го ненавижда. Ганьо, какъвто и да е, мизерстваше за децата си. Проблемът на Ганьо беше, че и той самият се ненавиждаше, не беше способен все пак да си види и ценните качества и да ги предаде на децата си. Предаде им само озлобление - към соца, към религията, към работливостта, към жертвите за семейството и родата... Тези неща засегнаха и двата пола, но жените са най-лабилни. Та това което го описваш, е характерно за всяка жена без възпитание, оставена на животинските си инстинкти за оцеляване. Просто тук в България, нещата бяха най-драматични и засегнаха страната като цяло.

55.   Насъбраната злоба ти е в повече, а това се забелязва от всеки, не само от жените. Само това ще кажа.

56.   Не си губи времето в срещи, ти си за психиатър.

1-50 от 180