Защо се отказах от Ганьовката (БГ ще изчезне)
Причините, по които Ганьовицата не става и като цяло БГ ще изчезне:
1. Евтина дума
Думата на Ганьовицата нищо не струва. Вчера имах среща с една уговорена за 8 часа. Беще много мазна докато говорихме и уреждахме срещата.

Тръгвам в 7 и 15 и си поглеждам телефона защото не ми излизат нотификации.

И гледам Ганьовката написала: "Ехоооооо. Излезе неотложен ангажимент...." другото го знаете в 7 и 10.

Даже не го и допрочетох. Директен блок.

Защо? Защото ми се случва за 100-ен път. Постоянно отменят срещи в последния момент. Винаги е лъжа оправданието.

Имам колекция от жалки оправдания. Обикновенно не реагирам и просто трия човека, но се е случвало да и кажа че е просто жалкарка.
------------------------------
2. НЕпостоянно поведение
-------------------------------
Бил съм на безброй срещи. На срещата се държат като влюбени после изчезват. Слувало ми се след първа среща да ми пише първа и да иска втора. Тръгвам да уговарям втора и така и не се съгласява. "Заета съм. Трябва да си мия зъбите днес."

Веднъж излизах с една 5 срещи и ме блокира без изобщо да разбера защо. После майка и ми писа 20 параграфа да се извини.

Смятайте за кви жалкарки става въпрос.

-----------------------------------
3. Интересчийка
------------------------------------------

Не си спомянам кога последно съм бил на среща, на която не са ме питали:

"С кой живееш?" Превод - имаш ли собствено жилище.

"Шофираш ли?" Превод - имаш ли кола.

Ей така си вървим и от нищото ме питат имам ли шоф. книжка. Без никакъв контекст. Големи инструкторки по кормуване братче.

4. Грозна
--------------------------------------------
Има една тема хубава ли е българката. Отговорът е НЕ. Да. Точно така. Средностатистическата Ганьовица НЕ е хубава.

Посредствена е. С мазна кестенява коса и несменяни кичури от бала си.

Сорка. Това е. И БГ мъьът не е Ален Делон, ама и Ганьовица е мазна скумрия в лицето и грозновата.

Като цяло Ганьовица е една от най-грозните жени в Европа.

----------------------------
5. НЕ РАЖДА

Познавам един тон жени на 30-35, които са сменили 500 пича и не са родили и едно дете.

Като цяло според мен ганьовката няма силен майчин инстинкт.

Преди време бях на среща с една на 36 (доста по-дърта от мен тогава). И тя ми каза как преди време някакъв мъж, с който излизала много искал да има деца. И и казал просто да роди и ще го гледа той. (сменени роли).

Тя беше много горда, че е отказала.

Познайте каква е ситуцията сега? НА 39 сама БЕЗ нищо. Едва ли има и останили яйцеклетки.

Естественият прираст ще пада пичове. БГ се съсипа без война. Ние сме като африканците. Сами се трепем.

Масово семейства от 0-1 дете. После се продава апартамента и нивите на дедо и детето отива в Германия да рине тор.

---------------------------------------
6. Иска да е феминистка ама иска и да я гледаш
----------------------------------------

Ганьовица е като панел с американска изолация. Тоест живее в соца, когато и е удобно (дай пари, аз ще гледам децата) и друг път е "феминистка" която има "права".
--------------------------------------------------------------

Не мерси. Писна ми.

Честно казано загубих желание и не искам да си давам ресурсите и времето на Ганьовица.
Не казвам, че другите жени са мн по-различни. Ама Ганьовица просто не се трае.

7. Изневерява

Случвало се е обвръзани жени да се съгласят да отидат на среща с мен.
Една ми вика: "Имам приятел" ама "все пак да пробваме"

Уговорих срещата с ясното съзнание, че няма да отида. Не отидох и я блокнах. Не участвам в изневери.
-------------------------------
Дръжте си ги пичове.

Нека повторим основните черти на Ганьовица:

- Иска кинти срещу мазен фейс, опустошено пуси и мазна кестенява коса
- Ражда на преклонна възраст някакъв аутист
- Постоянно търси по-богати пичове. Никаква лоялност.
- Невъзпитана
- Нетактична
- Безмислена.

Но най-вече - жалка и нежелаеща да бъде майка (масово, има изкл.)
Нека хейта от Ганьовки фенки на Сексът и Града предпочели кариерата на офис мениджър или експерт по социални медии пред семейство да започне сега:

Коментари

51-100 от 180

57.   Номер 44, напълно си прав/а! Само от звездичките, които са оставили на моя коментар 39, става ясно, че на подобни мрънкачи дори не им хрумва, че е възможно мъжете и жените не само да се запознават извън интернет пространството, но и да градят стабилни отношения, което е малко тъжно. Аз съм спокойна и щастлива, че в моето обкръжение такива мъже не съществуват, но иначе като гледам тук доста ревностно защитават тезата как жените са им виновни за всичко по простата причина, че трябва да оправдаят по някакъв начин неудачите в живота си, а най-лесно е някой друг да ти е виновен. За жалост самоосъзнаването е труден процес и при някои така и не се случва.

58.   до автора

Да допълня - припадат си по чужденци, но ония са дошли тука само за едно - да ги клатят.
И когато вече не са конвертируеми минават на някой българин.

59.   Жена съм, съгласна съм с повечето неща, които описваш никой, ама никой не може да ме убеди, че повечето млади българки имат майчински инстинкт, те повече се радват на котенца и кученца, деца раждат рядко и дори някоя сред тях да роди, тя ще бъде изолирана абсолютно тенденциозно от досегашните си приятелки, ако щеш дори от сестрата на мъжа си (нераждала), само и само, защото е родила, казвам го от опита си на раждала млада жена. За блокирането също съм съгласна, както и за отменяне на срещи в последния момент, за хубост никоя жена не желая да обидя, просто изброих нещата, с които съм съгласна.

60.   Пускайки разни такива теми с идеята да получиш подкрепящи озлобеността ти мнения от подобни на теб индивиди, няма да си промениш положението. Нито ще се излекува нараненото ти его. Имаш нужда от специализирана помощ. Добре ще е да посетиш психолог.

61.   36, обяснението ми, че не се припознавам в описанието е в отговор на това, което си написал в предния си коментар (че щели да скочат все припознали се в него жени). Както виждаш, даже и мъже сипват на автора, и с право. Нищо чудно, че дребнаво и злобно човече като теб седи само. Мислех да подмина коментара ти, защото ми стана искрено мъчно за теб, понеже само един много тъжен и огорчен човек би писал такива неща, но те съветвам така, както съветват и автора - да потърсиш помощ и да работиш върху себе си. Отровата, която носиш, вреди само на теб. И никоя жена - Ганьовица или не - не е длъжна да те приеме такъв, какъвто си, заедно с отровата, която носиш.

62.   Ганка онананка, ще смуче моята паланка хаха. Та сега по същество личи си Ганките колко много са завладели този сайт почувстваха се засегнати от истините, които автора е изредил една по една. Едно време драги Ганки защо си мислите, че жените са били коренно по-различни от вас, кротки слушащи мъжа до себе си и обсебени от това да създават уют в дома и на мъжа до тях ? То верно не останаха и много мъже на място които не се обличат в розово и не само, но със сигурност истинските мъже са повече от вас феминизираните уличници с комплекс за принцеси.

Чингис Хан

63.   Никога няма да се откажа от Ганка. Австрийката или германката, ми мучат и не не разбирам карат ли ми се или ми се обясняват. Докато Ганка е винаги е усмихната и най- много да счупи зъб при скърцане след тридневен мой запой. Винаги ухае на мусака и е с аналгинче в джоба. Грижи се за дома- всичко свети и тече... за всеки случай. Знае кога изтича застраховката и кога се сменя маслото на колата. И за курорт, места запазила...

64.   Ако това се беше случило с 2-3 жени, щях да кажа, че те са несериозни, но при положение, че става с всяка, с която завържеш контакт, значи със сигурност правиш нещо, с което крайно ги отблъскваш. Четейки писаниците ти, само мога да гадая как се държиш с тези момичета, за да ги отказваш още на първа среща, а някои и преди да се е състояла дори. Предполагам, че милите жестове са непозната територия за теб.. Подарявал ли си цветя на момиче? Правиш ли им комплименти, караш ли ги да се чувстват специални в компанията ти?
Щом успяваш да прогониш скоропостижно всяка жена, която се доближи до теб, не ти е виновна Ганьовката, приятелю. Ти си виновен и най-добре се замисли защо и промени нещата, вместо да бъдеш поредния ретард, който обижда цялото женско съсловие, защото не знае как да се държи. Нали си наясно, че не те е родил мъж? !

65.   Всички са такива ясно, а ти защо това виждаш?

66.   Пишеш в български сайт, оплакваш се под всяка тема, че жените не ставали, пишеш не малко теми ПРОТИВ жените, те това е комплексираният Ганьо! : )
Всички в споделито знаят с какви никнеймове се подвизаваш, затва няма смисъл да коментирам, ще премина към нездравословното ти психическо здраве, обърни си внимание, човече.
Няма да се хваля, но на мен тия неща от писанията ти не са ми се случвали, аз съм отказвал срещи, аз съм прецаквал и лъгал, щото съм знаел що за стока са.
Дал съм шанс на която трябва, резултатът е щастлив семеен живот.

67.   Към всички, които казват, че щом жените "бягали" от автора, значи у него бил проблемът:

Добре, значи тезата ви е, че авторът не е стока, и затова жените бягали, така ли?
А кои мъже тогава са стока? Всякакви дийлъри, наркомани, биячи и позьори, които скачат от жена на жена (при това привлекателни жени), те ли са стоката? Ако следваме вашата логика, значи те са прекрасните мъже, а авторът, аз и всеки, който споделя нашия опит - ние сме изродите.

Ето наскоро чета как "прекрасният, истински" (ММА боец) авер на Тита й строшил два пръста. Ама според вас, понеже има жена с него, при това красива и известна, значи той е супер мъж, а авторът е изрод, дето трябва да ходи на психиатър, така ли? И после ревете за насилие над жени....

Докато се придържате към този начин на мислене, така ще е.

68.   Добър ден.
Търси начин да промениш себе си, да се освободиш от миналото от горчилката. Знам не е лесно. Най -голямата заблуда в която живееш , е че друг е виновен за неуспеха ти. Коренът на всички злини - егоизмът. Ако се научиш да даваш ( не говоря за матерялни неща ) ще разбереш какво е и да получаваш. Най-лошото поражение - отчаянието. Най-големият ти враг - си ти самият. Най-коварните чувства са -гневът, омразата и завистта. Най-големият успех - да изкорениш недостатъците си.
Най-неприятния недостатък - лошото настроение. Той отблъсква хората от теб.
Най-красивият подарък - прошката. Ако простиш ще се освободиш.
ЖИВОТЪТ Е ЛЮБОВ - ОТКРИЙ Я.

71.   67, мъж, който е стока, рядко е българин. И точно заради това се цели към жени на неговото ниво и после четем такива жалки историйки. Истината е че българските мъже унищожиха свестните български жени. Останалите от тях ги прогонихте. В училище на кои момичета се подиграват най- много (то от там тръгва): на по- свитите, по- скромните, девствените до по- късно, непушещите, непиещите. Същото е в университета. И не казвай, че не е така, защото аз бях едно от тези момичета и до днес виждам повечето мъже след какви парцали се мъкнат, а после мрънкат, че всички жени били еди какви си. Че вие свестните ги/ ни спуквате от подигравки, ако изобщо ги забележите. И не говоря за чалга батки, а за "нормалните" български "мъже". Влече си ви да се облича като жрица на любовта, да се държи като разгонена тинейджърка, да се смазва по дискотеките. Не се интересувате от качества и умения като доброта, лоялност, домакински умения, жертвоготовност или ги търсите в грешните гореспоменати жени. За вас, български мъже, по важни са неща като клинчета, рокли, токчета, грим и не ми се оправдавай, че "било в мъжката природа", защото и в женската природа е да жените да търсят високи и финансово стабилни мъже, но като кажем това нещо, вие мрънкате, че това било повърхностно. А вие не сте ли повърхностни? !
Не сте невинни, а сте едни от главните виновници за съвременното положение на жените. Постоянно се мъкнете след жени за една нощ и очаквате от тях морал и любов.
Добре, че има други държави с нормални мъже, че не българче не се търпи.

73.   Психическите отклонения невинаги се надушват веднага, но надушат ли ги, жените бягат и то моментално!
Значи можело да си уговориш среща с жена и да и вържеш тенекия, но на теб не може да ти се откаже среща в последния момент?
Не може да изискваш от другите да спазват определени норми на поведение, които ти сам не спазваш.

74.   Съгласна съм с номер 71 и 73, много точно сте написали как стоят нещата. Колкото до номер 67-откъде въобще ти хрумна да слагаш на едно ниво-свестните жени и оная чалгарка Тита? ! Ти сериозно ли? ! Няма база за сравнение-повярвай!
До автора на поста-истината е, че според мен и най-добрият Психиатър не може да ти помогне. Някои хора ти препоръчват такъв -в коментарите си, но според мен, за теб-няма надежда за оправяне. Или си си докарал тотално разбита психика от прекален прием на Метаамфетамини, или по рождение си си типичен Бай Ганьо. За съжаление-подозирам, че е второто. Толкова си жалък, че чак ставаш смешен в очите на хората. Горката жена, която те е родила...
Като си такъв агресор и тъпанар, какво очакваш-естествено, че жените ще бягат от теб. Освен това-какво си тръгнал хем да се жалваш, хем в същото време и злоба да ръсиш? Сам не можеш ли да си доставиш удоволствие?

76.   Съвсем в реда на нещата е, да те пита живееш ли, самостоятелно и имаш ли кола. Всяка една жена иска мъж, който да и усигори сигурност и спокойствие. Няма как да си Пешо бензинджията, който живее при техните, колегата го вози до работа и да ти връзват топ мадами. Може би те режат, защото виждат, че няма какво да предложиш. Масово днешните по-млади мъже няма какво да предложат. Ако пък имат нещо, незнаят как да се държат с една жена и я отблъскват. Проблема явно е в твоя телевизор.

Чингис Хан-Скандинавеца

77.   76, аз пък не държах бившия ми да ме ОсигУрява. Той нямаше нито кола, нито свой апартамент. Бивш ми е, поради личностни причини, иначе бях против да изкара шофьорска, защото по пътищата е страшно, а когато обичаш човек, се страхуваш за него. Ама, да обичаме, го можем свестните. Кой знае ти с каква нискокачествена жена си се хванал и ти и драскаш глупости в сайта. Ама повечето българи толкова си можете и това си привлечате.
74, благодаря за подкрепата (71 съм).

78.   74 даа, бе да, да не сме ви слагали на едно ниво с оная "чалгарка" Тита. И що да не ви слагаме на едно ниво с нея? Тита била чалгарка, а вие какви сте бе?! Бетовен и Моцарт ли си пускате на обедните си почивки? С какво толкова значимо си мислите, че се различавате от "чалгарката" Тита освен, че нея я дават по телевизията, а вас не? С абсолютно НИЩО, ето с какво! Вие с нищо не сте по-различни от нея, колкото и да се правите на интелектуално и духовно възвишени. И вие лапате пишки по дискотеките, возите се в скъпи, лъскави коли, лягате си с яки батки за пари, живеете си скъпарски луксозен живот, търгувате с половия си орган и водите същия лайфстайл, като въпросната "певица". Няма абсолютно никаква разлика между вас и нея, 1:1 сте си лика-прилика. Така че, стига се пънехте и се правехте на много интересни и "свестни". НЕ сте, и всички мъже много добре го знаем.

79.   Жените сте му се се нахвърили ама е абсолютно прав! Виж те се бе... ЦИГАРЕТИТЕ.... бе , Аз не пуша а вие сте почти всички пушачки. Сигурно ви убива и желанието за друго. Нормално да сте нервни и да състарявате над 30.

Какво се правите че мъжете са криви? България е най-западналата държава на уж модерни страни не говорим за Пакистан. Вижте се дори маски не носите щото закво да спазва някои правилата. И това, и шофирането, ВСЕКИ път като видя странна маневра се окаже, че е жена. Жените на БГ - най-лошите шофьорки е и редом с дрогираните мъже де.

Не съм имал чак толкова срещи като него, но е напълно прав. Поне младите да бяха по отворена и те са кифли с много смотано поведение, а вие намусени лелки. ТВА Е БГ - лоши полици, без правила, много простаци и жените дори повече, намаляване на населението

80.   71... много смешно твърдение ако е стока рядко е българин. С какво българките сте нещо повече я ми кажи, освен със самочувствието без покритие и нагло поведение без покритие?? И освен, че се мятате на чужденци заради парите им (знам една смени от шотландец който май почина на нов- люксембурец). Един малтиец бивш доктор ми каза, а той беше възрастен, как българките само парите гледат.

Знаете ли, че в 80%-90% са търсещи мъже и се борят за 10% жени, не защото населението е с такива пропорции, а заради ей такова мислене като 71 и подобни жени...

Вие искате ЕРГЕНЪТ. Да е: математик, политик, Джеймс Бонд, спортист всичко в едно, да кара яка кола.

И какво ако не кара кола. Ти трябва да си багаж ли, само да се возиш?

И какво ако живее с техните. Помогни му, ако го харесваш, отдели го?? Аз съм живял така щото трябва да търся квартири а тоя филм съм го играл в чужбина.. И пак ще го направя но ей така ми е писнало. И мога да си готвя..

Та вашите критерии са шантави, не може да отхвърляте мъже така щото не е НАЙ.. Виждал съм и жена която нищо не може толкова да предложи ама стана все пак добра майка/// Ама ако бяха разменени ролите трябваше тя да се отвхърли

Вие БГ жените сте с многото претенции.. и само материалното търсите МЪЖ НА СОБСТВЕН АПАРТАМЕНТ и КОЛА. УЖАС... не е виновен автора че сте такива.

Мислиш ли, че 80% от бг мъжете са боклук ? С какво толкова % жените не са?

82.   80, слънчице, не проектирай лошия си опит с кифленца върху мен. Това, че ти си падаш по кифли, пък и толкова струваш и само такива можеш да привлечеш си е твой проблем, за мое щастие, и на повечето български "мъже". Харесва ми как не ви върви с жените, защото самички сте си виновни. ВИЕ развалихте българките с това, че постоянно харесвате, ухажвате и тичате точно след разни боклучета със самочувствие без покритие и много претенции (то си личи по "качествата, които проектираш върху мен). ВИЕ прогонихте свестните българки с ужасното си поведение спрямо нас. Нима не виждам и не чувствам на плещите си редовно това ужасно отношение, понеже не съм парти животно, защото не пуша и не пия, не въртя кючеци и не ми харесва животът по клубовете? Цял живот гледам след какви фльорци се мъкнете и после обвинявате всички българки за тъпите си избори, защото и вие сте тъпи. И пак казвам, че не говоря за разни лоши батки, а за обикновените български мъже.
Още в коментар 71 съм написала какво харесвате и какво гоните. Няма да се хванете със скромна и праволинейна жена, а с полуразгонена парясница. Всички знаем при коя от тези два типажа ще отидат повечето български мъже. И още в този коментар написах, че точно на нас по- скромните и праволинейни жени се подигравате. Да ти приличам на надувка? Слепичко си и не можеш да четеш ли?

И не ме изкарвай повърхностен боклук като жените, по които си падаш, защото нито някога съм държала на мъжа до мен да има висше, нито да има кола, може би само ако живее с техните, но пак е относително. Бях три години във връзка точно с такъв мъж, който нямаше кола, беше на квартира и нямаше висше. Разделихме се, поради личностни причини, а не заради тези неща. Последно учеше за шофирски, а аз бях против, защото ме беше страх от най- лошото на пътя. Бях го мотивирала да учи за парамедик, но майка му му се изпречи. Но, не, аз съм надутата кифла, а истинските кифли, по който българските мъже си падате и които ти описваш, са принцесите, за които трябва да давате всичко и после се чудите кой Ви сра в гащите и мрънкате по форумите. Винаги отнякъде ще се появи някое тъпо българче като тебе да ми лепи етикетчета на кифла с огромно самочувствие или пък на "странна" и "ненормална", защото не си лягам с кой да е и не съм всеки уикенд в дискотеката. Виждаш ли как самички прогонвате българките, от които става нещо, с гадното си отношение? Щом повечето българки са кифли, то какви са повечето български мъже тогава? Разбира се, че сте боклуци. Не знам дали сте 80%, но сте доволно голяма част. Пък аз като съм надута и меркантилна, какво те интересува дали ще съм с българин или чужденец? Ето, аз надутата гадна българка ще си хвана чужденец и за вас ще останат свестните българки с огромно самочувствие, които са толкова духовно извисени, че гледат само парите, апартамента и колата ви. Нали това искате?
Да, да, българките си хващат гадни чужденци, заради парите им, а не с прекрасни български мъже, каквито всъщност не са. Грозденцето е киселичко, нали? Ами, просто те ставате, драги български посмешища. Не сте кавалери, а простаци с ужасно отношение към всяка българка, която не отговаря на ганьовския ви стандарт за жена, не сте жертвоготовни, не помагате на жената до вас, мързеливи сте, грозни сте, а иначе с претенции и сте мамини с(в)инчета. Парите изобщо не са фактор, освен за вашите кифлета, но за жените, които държим на качества, любов и джентълменско поведение - не.

83.   80, чакай да те питам и аз теб нещо:
и какво като не се облича като жрица на любовта? ! Не са ли по- важни качества на една жена или вие сте мъже и то ви било в природата да харесвате "женствени" жени? Ми опознай я първо, пък тогава определя каква е!
И какво като не върти кючеци по дискотеките? Означава ли, че е задръстена? И какво като не пуши и не пие? Означава ли, че е лош човек?

84.   Типичното мнение на мъжа - неудачник. Даваш си сметка че една жена не е длъжна:
1. Да излиза с теб на срещи.
2. Да има връзка с теб
3. Най -важното да ражда деца
Един странен тип преди около два месеца на улицата ме срещна. Но аз съм любезна и не можах да го отрежа директно. Та сглупих и му дадох телефона ми. Естествено, избощо не му отговярях нито на обажданията нито на съобщенията. Разгеле - след два месеца проумя, че няма да излезем. Просто не искам да губя времето си с някакъв неудачник. Ня можеш да виниш жените, че искат повече. Имам една много загубена приятелка. Влюби се в един смотаняк без средно, общ работник. Колко й говорих да не се занимава с такива. А тяи дете му роди с цялата си глупост. Сега едва свърза двата края с такъв тъпир. Та не можеш, просто не можеш да ме убедиш, че аз трябва да си съсипя живота с някакъв льольо само за да имам дете. Та ако искам утре отивам в инвитро клиника и след 9 месеца си имам бебче. За какво ми е мъж по дяволите???
Лила

87.   На мен пък ми писна от мъжки п... ки с 5 лева в джоба. Едвам се оттървах от такъв льохман, живеещ на квартита и некадърен едно жилище да си купи на него. Аз си имам от майка ми и баща ми и апартамент в града и къщичка на село. Повече не ми трябва. Но във времето в което бях с този утьо се наслушах на " Платиха ли ти/" "Защо си дала толова пари за този крем? " "Защо даваш толкова пари в козметичния салон? "Майка ти какво е готвила? Да ядем там. " "Защо майка ти и баща ти не отидат да живеят на село и не оставят апартамента на нас? " АЙ СИКТИР БЕ!!!! До тук бях. Вече ствам меркантилна. Ако не намеря мъж с пари ще си бъда сама. Сигурно и ти си същия. Та нормалните готини мацки те отбягват

88.   Номер 84, а ти даваш ли си сметка, че никой мъж не е длъжен да те издържа :)

Още нещо - жени като теб и номер 87 осъзнавате ли колко е трудно в момента човек да си купи жилище, при цялата тази инфлация?

89.   88, а ти осъзнаваш ли, че и ние не сме длъжни да отглеждаме някой некадърник. Щом аз мога да си взема дом и да го изплатя с много труд и лишения и той може да направи това за себе си. Аз не искам никой да ме хрантути, но не желая и аз да отглеждам някой търтей.
Не съм 84

90.   88, жените не е нужно да осъзнават каквото и да било. Природата ги е създала да искат и да взимат, а не да дават. Даващите мъже побеждават. Недаващите остават без поколение. Така го е измислила природата и така е правилно.

91.   До 90. То пък едно поколение....

92.   Привет!
В този текст се чете изключително голямо количество от злоба, негативизъм, неадекватност, субективност и токсичност. Може би, те са породени от серия горчилки и разочарования, но не може да се поставят всички жени под общ знаменател, не е достоверно и обективно.
Преди да се сочи някой друг с пръст, нека първо да погледнем добре към себе си. Проблемът не е само отсреща. Усъвършенствай и оптимизирай своята личност, същност, характер, светоглед, възпитание. Зачертни злобното, злъчно, негативно типизиране и плюене по срещуположния пол. Това е ненужно и грозно. Така нищо не се постига, бягай от това, което не харесваш и не желаеш, без подобни мисли. Опознай хората, техните казуси, причини, преди да лепиш етикети. Поинтересувай се от женската психика. Направи корекции в главата и средата си. Същото съветвам и хората, подкрепящи авторовите твърдения.
Много жени биха си помислили същото и за мъжкото съсловие, много жени биха усетили тази негативна нагласа към тях и биха отвърнали със същото или с апатия.
Оставям изводите и изборите на теб.

95.   87 съм до 88 Като не можеш да си позволиш ЕЛЕМЕНТАРИ неща къде си тръгнал да създаваш връзки, семейство, деца? Не ти говоря за луксозен живот. Говоря ти за неща от първа необходимост, каквото е жилището. Не да чакаш някой да се изнесе та да се настаниш наготово. Баща ми е международен шофьор в Испания. Имало е случаи с по 3-5 месеца да не се виждаме. Изкарва много добри пари, за да осигури на нас със сестра ми и прекрасно детство и добро образование. Има негови колеги по година карат по пътищата. Празници/ делници - все в кабината. И те могат да изберат да дремат тук за 1000 лева и да хленчат колко скапана е държавата. Но са избрали трудното. Негови колеги съумяват да изкарват и по 15 000 на месец За съжаление малко мъже в днешно време правят такива жертви. Като гледам някои мъжленца какви нежни ръчички имат като на жена излязла от козметичен салон. Сори няма да си пропилея живота с някой мухльо. Щом другите хора могат да имат с честен труд всеки може.

96.   84, Абе те и за мене мои познати жени откакто родих ме одумват, че било от льохман, че не живеем богато: добре, че родих да видя колко двулични може да са жените около мен. Но аз съм си щастлива с детето, имам си една тайна сметка с пари, която не разгласявам пред познати, но това, че не съм ги пръснала по дрешки и пътувания, не значи, че ги нямам. На теория не ти трябва мъж, но на практика е много по-добре с мъж, помагате си, отглеждате общо дете. В България не са се доразвили докрай нещата със сперма от донор, а и дори да използваш този вариант, никога не си сигурна, че е минало достатъчно време в чакане и вече имаш и репродуктивни проблеми.

97.   87 и 95, що не вземеш да млъкнеш най-после? Никой мъж НЕ е длъжен и НЯМА да те дундурка, примири се с този факт и спри да злобееш. Ти не искаш елементарни условия. Ти искаш апартамент, кола, телефон и да киснеш всеки ден във фризьорския салон, да си кудкудякаш с другите кокошки като теб. Всички мъже знаем истинската ви цел. Кого си мислиш, че лъжеш? Като искаш апартаментче, количка, телефонче, ресторантчета и скъпи маркови обувки от мола, си хвани някоя яка батка наркодилър, да ти осигури всичките тия неща и спри да ревеш. Ама ако не си готова и на огромната "саможертва" да му пуснеш, забрави за всякаква, каквато и да било саможертва на мъжете за теб.

98.   Така и не разбрахте, скъпи дами, че има само два вида взаимоотношения, при които мъж е длъжен да плаща на жена /или да ѝ осигурява материални придобивки/:
1. проституция
2. спонсорство

Е, някой да видя сериозна връзка или брак в този списък? Не, нали? Сигурно сте се заблудили от това, че по времето на соца имаше устна договорка между мъже и жени, при която мъжът осигуряваше парите, а жената - домашният уют. Но дойде демокрацията и жените започнаха да повтарят фразата "Аз да не съм му робиня/прислужница? Да си наеме домашна помощница". Това в комбинация с липсата на какъвто и да било домашен труд доведе до обявяване на договора за недействителен с думите "Аз да не съм ѝ кредитна карта? Да започне втора работа, ако не ѝ стигат парите! " И в наши дни няма такова нещо като сериозна връзка, при която някой дължи нещо на другия - освен да не се избият взаимно, защото тогава ще се намесят чичковците от МВР! Нещата вече са на доброволен принцип - кеф му дава, кеф му не!

Истината е, че не сте имали истинска любов - влюбеният помага на другия с каквото е нужно, в това число и пари. Влюбеният не си води списък с това какво е давал или не - това е дребнаво и напомня на добрият стар Скрудж МакДък. Щом ви е била такава драма, че някой ви е искал пари или е имало някакъв друг финансов въпрос, вие не сте били влюбени, а само сте го ползвали, за да не сте самотни. Или по начало сте се надявали да съчетаете някое наследствено жилище с парички/друго жилище, за да имате по едно за всяко от бъдещите ви две деца да речем. Но любов и сериозна връзка не е имало - само неуспешен опит да извлечете изгода.

Пожелавам ви да вземете най-накрая да се влюбите истински и да си решите проблемите, породени от вашето его, което се опитва да командва неща, нямащи нищо общо с неговите компетенции! Не е лошо, не се умира от това, даже ставаш по-добър човек, защото си успял да помислиш за някой друг без да се отвратиш от слабостите му. Това не е нещо, което всеки може да направи. А ако и мъжът до вас ви върне жеста и приеме вашите слабости и недостатъци, ще е неземно щастие! Пожелавам ви го най-искрено - двама души, които приемат, че другият не е Господ, но дори така не биха го заменили за никой друг! Рай на Земята, скъпи господа и дами! Рай!

99.   87, до 97. Казах ти, че всичко си имам. Но повече няма да търпя неудачници с 5 лева, които ще ми търсят сметка как харча МОИТЕ пари и ще чака родителите ми да се изнесат, за да се настани той. Даваш ли си сметка, че подобен тип "мъж" е некадърен да се грижи за себе си. А какво остава ако трябва да поеме отговорност за дете. Ти явно се припозна. За тебе, както за всеки мъж - неудачник хората с пари са ги спечелили с престъпна дейност или са мамини синчета или връзкари, нали. Друг вариант няма. ;D :D :D. Щом ти не можеш да имаш, значи никой не може да има с честен труд. Другата характерна черта на мъжа - неудачник е че е изтъкан от злоба затова, че другите имат. Как по дяволите искаш някоя жена да опропасти живота си с такъв тип.

100.   98, значи, по собствената си логика и ти не си се влюбвал. Или си се влюбвал в проститутки.

Black Sabbath

101.   Еее, 99, много си лоша, що така не искаш да прибереш мамин златен, да си го храниш, поиш, отглеждаш като дете, а той да ти говори колко е духовен и как ако го обичаш ще го обгрижваш, търпиш и ще му даваш във всички дупки.
Колкото по-неоправен е един мъж, толкова повече ще ти говори как парите нямат значение - ама ако спреш ти да си даваш парите по него и остане гладен и без цигарки и веднага ставаш лошата, с калкулатор вместо сърце.

102.   Не е истина колко комплексари пишат тук. За номер 97 можеш да имаш пари само с незконна дейност. Типичното мнение на лузъра. От типовете ходещи с тениски "България над всичко", а при първа възможност започват да хленчат колко е зле тук, как всички с пари са мамини синчета
всички красиви и поддържани жени, които не могат да имат са "коври" .. и т.н. Репертоарът мисля всички го знаем. Кажете наистина за какво й ена една жена такъв мъж? Ако реши да има врзъка с такъв какво я очаква? Сватба? Къде ти пари за такива неща.
Хубаво жилище? - едва ли. В най-добрия случай - някоя кутиика на изплащане. Дали може да поеме разходите за дете? Първо жената ще трябва да ражда в някоя от ужасните държавни болници, защото пари - няма. Какви са тия лиготии като частни клиники? Всичко за бебчето също ще е най-евтиното, без излишни лиготии. А после каквото може да се вземе втора ръка - екстра. Детето расте, градини, училище, все повече и повече разходи. Следва ежедневно мрънкане от страна на мъжа как пари - няма. И завист и злъч, към всеки който има. Плюене по държава, политици, работодатели. От друга страна жената трябва да работи, да помага на детето с уроци, да готви, да чисти, да пазарува и към всичко това да се поддържа млада и стегната и да задоволява сексуално мъжа. В един момент на жената й писва от този мрънкалник и си заминава я при родители, я при друг мъж Загубенякът остава сам
и започва да разказва на всеки срещнат каква ковра е бившата му, защото си е тръгнала. Та "мили" ми авторе как искаш една жена да се обрече по този начин. Такива са били жените през соца. Търпели са и немотия, и изневери, и побоища. Днешната жена иска сигурност. Аз съм на принципа ако няма пари - няма дете. Няма довод който да ме убеди че аз трябва да родя от някакъв безпаричен, само за да съм родила. Красота, любов, та даже и мъжка надареност и сексуални умения не могат да ме впечатлят ако няма финансова сигурност.

103.   98, що не се скриеш някъде, а?
Поредният изказал се меркантил, когото трябва да издържат и на когото трябва да се мъкнат салати и ракии.
Момичета, бъдете със самочувствие и си търсете стойностни мъже, а не използвачи, които хем ще ви използват, хем ще ви изневряват.
Мъж, който се стиска за жената до себе си, не я обича, а къта пари за изневери и следващи връзки.
Добре го запомнете.
Мъж, който е щедър към жената до себе си, е готов и на брак.

104.   Номер 90, природата е създала жените да раждат! Млади! Затова възпроизводителните им органи са най-плодовити между 18-ата и 25-ата години, а горе-долу дотогава са и най-привлекателни за мъжете. Природата е отредила жените да кърмят бебето си с естествена си кърма. И хилядолетия наред винаги е било така; докато не дойдоха последните две десетилетия, в които се втълпява на жената как "40 е новото 20", как не трябвало да раждат млади, как са "силни и независими" и всякакви други простотии.

Само дето на жените, които се тупат в гърдите за това колко са силни и независими, равни на мъжете, въобще не им се нрави, когато действително се наложи да се доказват като силни и независими, да плащат наравно с мъжете или на мъжете. Нещо, което обаче хиляди години са очаквали от силните и независими мъже, и дваж повече сега, когато уж вече жените (според самозаблудите им) са "силни и независими".
Толкова са силни и независими много от жените, че дори и в някои женски мнения в настоящата тема се вижда злобата, която извира от тях, когато описват как не искали мъж без собствено жилище и само заради това си позволяват да го наричат "неудачник" (по тяхната логика неудачничките трябва да са в пъти повече, но не искат да си го признаят). Една (не ѝ помня номера) дори се изцепи така, само защото тя НАГОТОВО е получила жилище и къща от родителите си, но понеже меренето с двоен аршин е част от сбърканата ѝ представа за нещата, мъж, който все още САМ не си е купил жилище, се води "неудачник" по нейните представи.
Аз също явно спадам към неудачниците, защото от 26-годишен съм по квартири из различни градове и държави и все още не съм си купил собствено жилище. Важно е обаче да може да се вникне в цялостната картинка, а не да се гледа сметкаджийски на дребно, защото много жени правят тази грешка да преценяват мъжа повърхностно и са склонни да го сочат с пръст и да го вкарат в някаква тъпа категория само заради един-единствен признак, който не ги облагодетелства лично. И преди някоя лаеща натегачка да тръгне надъхано да ми мърмори какъв неудачник съм, ще спомена, че онзи ден за 15-ина часа работа изкарах 1500 лева, а след седмица ще започвам поредната поръчка за 6000 евро, която ще ми отнеме около една седмица труд. Нека да ми е зле без собствено жилище. И неговото време ще дойде, но си имам други планове за преди това. Това не го пиша с цел да се хваля, а да ви почеша почти нежно по лицемерните лисичи муцунки и да ви дам нагледен пример как преценката ви за мъжа може да се окаже коренно погрешна, ако съдите за него според общоприетите ви норми за "кадърен" или "некадърен".
Същото с погрешната ви преценка важи и за отношението на мъжа към жената. На повечето от вас така и не ви увира главата, че един мъж, макар и да няма яките кинти, палати и коли, може да се раздава за вас всячески, да ви нови на ръце, да ви удовлетворява в леглото и ДА ВИ ОБИЧА ИСТИНСКИ! Но това няма как да го осъзнае една повърхностна жена, която заради "пеперудките в стомаха" от най-ранна възраст сама се е натискала да бъде в среда с кварталните келеши, разтваряла си е краката пред десетки мъже още преди навършване на 25 години и е свикнала на гнусно отношение към нея, каквото сама е предизвикала посредством личния си избор. Тази чувствено осакатена жена не познава красотата на любовта и на взаимността, която е неизменна част от нея. Тази жена е израснала с покупко-продажното съзнание, че мъжките почерпки, подаръчета, джиткане с колата насам-натам и кинти са налице само ако чинно си разтваря краката; като е готова дълготрайно да търпи грозно отношение в името на това да продължава да се облагодетелства с разточителните условия на живот, плащани от кретена, когото си е избрала.

Високомерието на днешната жена (без да обобщавам за всички, защото все пак има редки изключения от масовката) се дължи на поредица от нейни самозаблуди. Съвременната промишленост създаде манията у жените да се клепат с грим още от малки (което поне външно и отдалече създава зрителната измама, че може да са по-красиви от истинския им облик); втълпява им се по рекламите как кожата им ще остарее, ако не ползват редица козметични химикали (а точно те ги състаряват още повече, защото запушва порите на кожата им целодневно); неща като изкуствени мигли и рисувани вежди вече са ежедневие дори и за ученичките в 6-и клас; а "разкрасителните" филтри на телефоните допълнително създават измамното усещане у жената, че тя е голямата хубавица и че "заслужава" всичко най-хубаво, само защото... е голямата хубавица (каквато в 95% от случаите не е).
В помощ на това изкуствено напомпано въздухарско самочувствие идват и сутиените (независимо с подплънки или не), които правят и най-грозните гърди да загатват през деколтето красива и повдигната ябълковидна форма, каквато почти никоя жена не притежава в тази част от тялото си. Затова и повечето мързеливи свинки (но също и недотам пълни жени), на които им са безформени и увиснали до пъпа, постоянно се снимат "от птичи поглед" с щедро отворени деколтета, за да изглеждат гърдите им стегнати и напращели, бедрата и бузите им по-тесни, да скриват двойната гуша и да наблягат основно на очите, устните и видимата - оформена от сутиена - част от гърдите си.
Тук дори няма да наблягам на всевъзможните "разкрасителни" хирургически намеси по устни, гърди, нос, брадичка, скули, ребра и прочее, които са плод на зловещи комплекси за малоценност, защото и сами си ги знаете.
Макар и не всички, преобладаващата част от жените са вманиачени във външния си вид, защото са панически изплашени, че това е единствената им възможност да се ползват с ОБЛАГИ в обществото и в частност - от мъжете. Съперничеството е между самите жени: те не се гласят за мъжа, а заради себе си, защото те са със стаден начин на мислене, подражават една на друга, постоянно се сравняват с останалите жени, завиждат си една на друга и затова прибягват до едни и същи похвати за зрителна измама. От много напъване всяка да изпъкне пред останалите, накрая все повече заприличват една на друга по техния си, изкуствен начин.

Номер 99, не става ясно защо скачаш като ужилена на номер 97, след като на практика ти изопачаваш, с цел да звучи в твоя полза, написаното от жената с номер 89. Там тя написа следното:
"Щом аз мога да си взема дом и да го изплатя с много труд и лишения и той може да направи това за себе си. Аз не искам никой да ме хрантути, но не желая и аз да отглеждам някой търтей."
Това, че един човек може да постигне нещо с честен труд, не значи непременно, че и друг може да го стори. Тънко, ама мнооого тънко (защото ти е неудобна тази истина) избягваш да споменеш, че жените ИЗИСКВАТ мъжът да е ПЛАЩАЧЪТ не само на първа, втора и всички други срещи (когато още не са си никакви един на друг), но и после - в случай на обвързване - той да поема цялата или основната тежест от плащането за сметките. Включително и да осигури жилище, дори и жената да има свое такова (независимо дали е наследено, подарено от мама и тати или закупено от нея). Не ти отърва да се запиташ: "Как успява един мъж да излиза по ресторанти на срещи с жени, да плаща изяденото и изпитото от тези жени и въпреки това да има пари да си купува хубави жилище и кола?". Нали се сещаш (а може и да не се усещаш), че жените сте безкрайно надценяващи се и изискващи към мъжа, само защото имате изкривена представа за себе си и един полов орган, който е единствената причина мъжете изобщо да проявяват първоначален интерес към вас? Поради тази свръхзавишена женска себеоценка обикновено повечето мъже, излизащи на срещи с жени, не ги чуват и виждат повторно (освен ако последните не са имали за цел да изкярят още почерпки от щедрия мъж). И като теглиш чертата, този мъж е плащал за незнайно колко вечери, кина, таксита и всякакви други разходи. Но имате очакването той да си е купил жилище. Ще кажете: "Ами, да се научи да вади по 10 бона на месец, че да има пари!". Хайде, научете се вие, жените, да вадите по 10 бона, де! Да ви видим тогава. Както номер 89 написа, щом един може, значи и друг може. Но не ви стиска, защото знаете, че за да се вадят повече пари по честен начин (без да продавате тялото си), трябва или здрава работа в доходоносна дейност, или умело познаване на фондови борси, акции или криптовалути. А това не важи за 99% от жените, защото те заради половия си орган разчитат мъжете да се трудят и да плащат за това.

- Кифлоприземител

105.   До номер 87/95/99.
Настина се навъдиха и много мъже-паразити и хубаво си направила, че си го разкарала твоя.
Ако пък през тия месеци, които е отстъствал бащати, майка ти не се е рендоствала с някого, а баща ти не финансирал бизнеса на магистралките, наистина е постижение достойно за уважение.

106.   98, яко те хапе щъркелът, иди и се прегледай!

107.   Поредната тема, която цели мъже и жени да се засипват с помия. Просто е - когато някоя те е отсвирила просто преминаваш на друга. Имаш и други варианти - да престанеш да се срещаш с жени, да си плащаш за срещи и секс, да станеш гей и т.н. И на мен са ми отказвали срещи, интересчийки съм отсвирвал аз. Жена ми е хубава, роди на 38 и това си беше наше общо решение. Наистина, да се оплакваш по сайтовете няма да ти реши проблемите, а пък и жените не уважават ревльовци. Ако смяташ, че българките са ти виновни, намери си чужденка. От рев и сополи в анонимен сайт полза нулева.

108.   104, Пак с твоите обобщения Кифли.
1. Жените могат да раждат или да не раждат (избор е). Това е решение, което те трябва да вземат, в зависимост от обстоятелствата. За мен сериозно обвързване или дете преди 30-35 са адската глупост - човек трябва да има нещо зад гърба си преди да се размножава. Трябва да е пътувал, работил, живял, натрупал опит, осигурил си дом и т. н т.
2. Мъж или жена, минали 30 те, които не са си купили дом са некадърни, мързеливи или не могат да си правят сметката. Такива са фактите, колкото и да не ти харесва това.
3. Не знам защо очакваш жените да бъдат красавици, след като много рядко някой мъж е дори симпатичен.
4. Всички жени от моята среда работят, имат професии и са самостоятелни. Никоя не разчита на някой мъж да и плаща "масрафа".
Проблема ти е, че ходиш със застаряващи безработни кифли с финансови затруднения(явно само такива ти връзват и то временно). Те от своя страна карат някой друг месец с теб, докато си намерят работа или някой по-читав мъж) и от тоя горчив опит съдиш за всички жени.

109.   Номер 78, тази съм, коята писа коментар 74, чак сега виждам, че си отговорил... -смешно ми стана-БЕЗ да ме познаваш как си ме сложил в кюпа с някои... Виж-разбирам, че си фен на оная Тита, но не мога да разбера какво се пениш толкова? !
Първо за протокола-моногамна съм и цял живот съм само с 1 човек-Първа, ВЕЧНА, ЕДИНСТВЕНА ЛЮБОВ! Сигурна съм, че и на теория-не би разбрал, защото по начинът ти на изразяване-съдя, че си или брат, или първи братовчед на Бай Ганьо-исках да кажа-на автора на поста роднина, ха ха.
Второ-пак за протокола-нито се возя в луксозни коли, нито си падам по празноглави батки, каквито са ти в главата-ха ха, ох дори не можах да се ядосам на коментара ти... просто си толкова далеч от Истината за мен, че няма накъде повече. Ще ти дам един жокер-от дете съм с Пънк- философия за живота-знам, че идея си нямаш какво е това, защото си върл фен на чалгата, но можеш да прочетеш в гугъл-в Уикипедията-какво представлява Пънк-философията:)))
И още един съвет от мен-спри да ходиш по к. рви, не дъни по цял ден чалга и може да... хм. за такива като теб-няма да си кривя Душата-тотално сте се прецакали... , но така е-всеки си получава заслуженото:)
Такива жалки типове, като теб с толкова агресия в себе си и как са били само с к. рви, и как се изказват по адрес на всички жени и мислят само за пари, и идолите им са чалга-еднодневки, и си вадят изводи -от прекомерно гледане на порно... ха ха, сори но -дори не мога да изпитам съжаление към такива типове, като теб. Това, което чувствам е-Отвращение.

110.   Че темата е от любимите на някои хора в тоя сайт, такава е! Забелязвам някакви напъни да се бууства посещаемостта на сайта с подобни теми. Част от тях сигурно ги пускат самите модератори.

Но и пишещите тук са топ! На първо време прочетох женските мнения по мой адрес /мъжките са също толкова култови, ама в другата посока - скандал да става/ - те, горките, виждайки романтик и духовно извисен човек, ми обясняват, че съм меркантилен и използвач, докато те търсят у другите апартаменти и пари. Следва ли от това, че ако отговарях на вашите изисквания за мъжественост, вие щяхте да сте използвачки и меркантилни? Или това важи само за мъж, който "се стиска, неговото мамИ мръсно"?

Блек Сабат, не знам как моята логика ме вкара в тази група, но ще ти призная нещо и то най-чистосърдечно: не съм влюбен в никоя от жените, пишещи в тази тема! И в теб не съм влюбен! Това ми помага да бъда аналитичен и да ви обяснявам неща, които един влюбен би игнорирал. Както казах влюбеният не мисли рационално по адрес на любимата си - но няма как всички жени тук да са в тази група, така че повечето пак щяха да чуват същото и от влюбената ми персона.

Ако намекваш, че мъж, който поставя наравно емоционалната и материалната подкрепа, няма как да е бил влюбен през живота си, защото мъжът е длъжен да раздава пачки, апартаменти и т. н., но да е пълно емоционално дърво - заблуждаваш се, скъпа! Упорито извъртате разговора към парите в отчаяни опити да ни убедите, че те са всичко!

Кажете го пак, когато сте тъжни и имате нужда някой да ви ободри, а получите само емоционална неадекватност и тих ужас в стил "какво се очаква да направя, когато реве - уф, ще ми гръмне главата"! Кажете го пак, когато попитате мъжа си "Скъпи, дебела ли съм", а той отговори с типично мъжкия отговор "Ти сега ли видя, ма", а след това подаде пари с думите "Върви в мола, за да спреш да мислиш за глупости". Това ще ви удовлетвори ли? Такива ли са неизползвачите, за които мечтаете?

Нелепо е мъж да ви обяснява тези неща, а още по-нелепо е вие да сте се фокусирали върху материалното и да се държите като завършени циници. Животът е гаден, но при вас явно е нанесъл големи щети! Но аз не губя надежда, че някой ден ще се опомните - когато бъркаме в живота, той ни нанася удар след удар и така докато някой удар ни събуди и тръгнем по правилния път. Мен не ме мислете - аз съм наясно какво мога да дам и какво очаквам да получа, отдавна си разбрах силата и какво ме отличава от портфейл, кредитна карта или брокер на недвижими имоти. И, повярвайте ми, съм изключително щастлив, бидейки такъв! Съжалявам, ако сте очаквали да редя сополи и сълзи колко съм нещастен и как имам нужда да ми обяснявате живота!

111.   Ми и ние не сме впечатлени от мъжете в сайта, дори сме отвратени бих казала.
Неспособни да се справят с живота, като деца, дето чакат да се закачат за някоя жена, дето да ги дондурка като мама.
Еми мерси, ама не мерси.

112.   Номер 108 написа:
"1. Жените могат да раждат или да не раждат (избор е). Това е решение, което те трябва да вземат, в зависимост от обстоятелствата. За мен сериозно обвързване или дете преди 30-35 са адската глупост - човек трябва да има нещо зад гърба си преди да се размножава. Трябва да е пътувал, работил, живял, натрупал опит, осигурил си дом и т. н т.
2. Мъж или жена, минали 30 те, които не са си купили дом са некадърни, мързеливи или не могат да си правят сметката. Такива са фактите, колкото и да не ти харесва това.
3. Не знам защо очакваш жените да бъдат красавици, след като много рядко някой мъж е дори симпатичен.
4. Всички жени от моята среда работят, имат професии и са самостоятелни. Никоя не разчита на някой мъж да и плаща "масрафа".
Проблема ти е, че ходиш със застаряващи безработни кифли с финансови затруднения(явно само такива ти връзват и то временно). Те от своя страна карат някой друг месец с теб, докато си намерят работа или някой по-читав мъж) и от тоя горчив опит съдиш за всички жени."

Номер 108, без тези жалки опити да извърташ думите ми, защото няма да ти мине номерчето!

1. Природата е отредила жената да има възпроизводителни органи и да е най-плодовита и привлекателна за мъжете във възраст 18-25 години. Радвай се, че имате това предимство и се постарайте да го оползотворите, докато е време!
Оттам-нататък, естествено, че е личен избор на всяка жена дали ще ражда или не; дали ще се похаби от безразборно чукане с десетки (понякога стотици) безотговорни келеши или ще държи на достойнството си и ще обвърже живота си със също достоен и отговорен мъж, без да има "навъртян километраж"; дали ще роди от някой от тези келеши или от отговорния мъж. И тази жена трябва да е с ясното съзнание, че както решенията ѝ, така и последствията от тях, са изцяло на нейната сметка.
Всеки човек има рамене на главата и следва да разсъждава с нея, особено ако това касае създаването на потомство. Огромна част от днешните млади майки са самотни майки и това ясно говори за крайно погрешната им преценка при подбора им на мъж, който в повечето случаи очевидно е повърхностен, защото няма как да е случайност, след като се касае не за няколко, а за цели 360 000 такива жени с близо половин милион деца, които живеят не в здравословна семейна среда, а само (основно) с майките си. Значи голяма част (не всички) от тези жени са избирали безотговорни мъже, или част от тези жени не са стока и са предизвикали разводите и разделите с бащата, осъждайки детето си на ненормално възпитание и погрешен пример във възпитанието му, което след години ще даде пряко отражение при неговото оформяне като зрял човек.

2. И тук грешиш. Вече бях обяснил горе защо. Според твоите представи за вкарване на хората в някакви глупави рамки, излиза, че наричаш "некадърници" (в мнение 108) и "търтеи" (в мнение 89) една част от мъжете и "некадърнички" няколко пъти по толкова жени. По-важно е не дали до навършване на 30 години имаш жилище или не (както ти си писала в мнение 89: "да го изплатя с много труд и лишения"), а какви изградени ценни и търсени умения имаш за осъществяването на отлични, трайни доходи с възможността да се умножават за в бъдеще! Аз добре съм си направил сметката, затова никога не съм искал да изплащам жилище:
а) Имал съм свободата да пътувам, работя и да се развивам в други градове и в чужбина, което неимоверно е донесло важни за мен делови връзки, трупане на опит, самочувствие от постигнатото, уважението на сътрудниците ми и е покачило способността ми да печеля в пъти по-добре;
б) Когато си купя жилище в брой, ще ми струва почти двойно по-малко, отколкото да го изплащам с ипотечен заем. Още повече, че когато настъпи този момент, сумата за жилището се очаква да е съвсем поносима за мен и без да живея в лишения, защото първо изчаквам да направя няколко пъти по толкова пари;
в) Докато съм под наем, налице е била гъвкавостта по всяко време да прекъсвам договора под наем на цената на една неустойка. Напускал съм два пъти заради кофти съседи, което е друг плюс на квартирите: не ти харесва нещо - сменяш. Друг пъти се е налагало непредвидено да пътувам и работя в чужбина, където се вадят доста повече пари от моята дейност. Пак съм си плащал неустойката, стягал съм си куфара, таксито до Сарафово или София и съм отлитал със самолета. През това време не са ми тежали банкови плащания за 10-20 години напред и така без подобни харчове съм работил в чужбина дълго време. Да, там квартирата е била по-скъпа, но дори и след нея - като разход - са ми оставали 3-4 пъти повече пари от заплатата ми;
г) При покупката на жилище в брой (целта ми е къща, която сам да проектирам, но с крайното одобрение на архитект) получавам ново, качествено строителство и точно според моите изисквания, а не такова, което по принуда избирам измежду наличното на пазара и още преди да е изплатено с банковия заем вече да се нуждае от основна поправка, защото знаем за какво качество се касае при общото строителство. Едно е да си имам нова и по мой вкус къща през 2025 г. (примерно), друго е да съм изплащал апартаментче в някоя кооперация от 2010 г. (също примерно), което през 2025 г. ще е на вече 15 години и това е отделно от присъствието на съседите, които никой не си избира какви да са и що за стока да са.

Живите примери за последното ги имам около себе си в лицето на двамата собственици на производствени предприятия, които нямаше да съществуват без моите умения и положен труд. Единият години наред живееше под наем в схлупена къща в столицата и макар да имаше отлични доходи, изчакваше удобен момент, докато не направи достатъчно пари, за да си поръча съвременна двуетажна къща с паркинг в основата, поемащ до 3-4 броя от колите му. Останалите му коли са паркирани в двора. Другият също е милионер вече и въпреки това още живее под наем за 1200 евро в ново жилище бижу с две спални в северна държава, а в някои месеци отиват да живеят с жена си в Маями на хотел. Притежава само две коли: едната е Тойота Корола от 90-те години, а другата е тази, която аз проектирах. Сега обмисля да си построи жилище-катамаран за живеене и да може с него да пътува из страната си.

3. Докажи с цитат на мои думи, че някъде съм твърдял как "очаквам жените да бъдат красавици"! Отново правиш нелепи и жалки опити да вкарваш твоите думи в моята уста. Научи се да не създаваш драми и интриги там, където липсват. :) Между другото, макар да е всеизвестно, че "Нищо не загрозява жената така, както премахването на грима", същински грозното нещо е жена, която сплетничи и всячески се опитва да изопачи чуждите думи.
Прочети мнение 117 от следната тема, за да осъзнаеш колко грешиш в преценката си за мен:
http://spodeli.net/1/story-48309.html
То гласи:
"Искрена, надеждна, себеотдайна и грамотна жена. Такава, ако е средна хубост, е направо 10/10 заради качествата си. Повечето жени биха могли да да такива; стига да го пожелаят."

4. Всички работещи жени от твоята среда не са представителна извадка за масата жени в държавата. Така, както и всички свестни мъже от моята среда не са представителна извадка за масата мъже в държавата. Би следвало да знаеш, че нито всички жени, нито всички мъже са еднакви.
Изцепката ти за застаряващите кифли е плод на твоето въображение или се поддаваш на предубедеността си към подписа ми. Безброй пъти из тукашните теми е ставало дума за това какъв е вкусът на мъжете за жена (и като личностни качества, и като обноски, и като външност, и като облекло) и това, което аз съм писал, е обратното на типажа жени, които ти си съчиняваш в обръщението си към мен. Имало е случай жената до мен да е търпелива, работлива и всеотдайна, но след години заедно изведнъж да спре да работи, когато аз съм имал вече в пъти по-високи доходи от нейните, ставала е все по-изискваща, все по-недоволна, избухлива и затова лесно се разделих с нея. Така и трябва, независимо дали жената или мъжът се отпускат в една връзка и се променят изоснови, мислейки си, че другият им е в кърпа вързан. Връзката е взаимност, равни отговорности, общ принос като отбор, с открито общуване и уважение, а не след време единият да е коренно различен от това, което е бил, само заради въздействието на парите или липсата на работа и чудене как да си уплътнява времето.
Нито една от бившите ми не ме е заменяла за по-добър мъж - друга твоя измислица. Някои дори са съжалявали, че са ме изпуснали и са искали да се събираме отново, защото макар да не блестя с външен вид, съм 100% откровен, надежден и всеотдаен като отношение. Но това жените обикновено не го ценят, докато не се опарят жестоко при мъже, на които им липсват тези така важни качества на личността.
Между другото, никога не съм имал връзка с жена на възраст над 33 години, т.е. само две са били на 31 и 33 в момента на раздялата ни. Другите са били по-млади, като последните ми две връзки бяха с жени в средата на 20-те им години, когато аз вече бях съответно на 39 и на 41. И ти не знаеш какви ги пишеш с това за "застаряващите кифли" (или преследваш определена цел с тези изказвания). За какво ми е такава? Раждането на късни години крие множество опасности за здравето на плода. Аз мисля за бъдещето. Кога ще се опознаваме с нея, кога ще ражда, на колко ще бъде, когато дойде време да кърми бебето? Не е невъзможно, но повечето такива късни бременности са с усложнения.

п.п.: Съзнавам как си искала да предизвикаш мигновен отговор от моя страна, но аз не ти отговарям заради това (бих могъл да те закопая лаконично с едно изречение, но не искам), а чрез обосновани доводи ти посочвам как в действителност стоят нещата, защото си изписала една камара измислици и самозаблуди (къде целево, къде от незнание). Помисли относно прибързаната си преценка за хората, които не познаваш ни най-малко! :)

- Кифлоприземител

113.   110, ти сам каза в предния си коментар:
Така и не разбрахте, скъпи дами, че има само два вида взаимоотношения, при които мъж е длъжен да плаща на жена /или да ѝ осигурява материални придобивки/:
1. проституция
2. спонсорство

А после пишеш:
Истината е, че не сте имали истинска любов - влюбеният помага на другия с каквото е нужно, в това число и пари.

Противоречиш си и затова те попитах:
98, значи, по собствената си логика и ти не си се влюбвал. Или си се влюбвал в проститутки.
Не помагал не само с пари, ами и с всичко останало, защото не си се влюбвал или си се влюбвал, но само в проститутки и затова си се чувствал длъжен да им даваш пари?

Влюбеният човек не прави такива схемички. Истината е че, когато човек обича, помага с всичко, независимо от пола и поставя партньора си на първо място. Аз три години бях така, така че не опитвай да ме изкараш меркантилка. Най- обичам мъжленце да ме изкарва меркантилна и/ или к*рва (с това определение не визирам теб), но обикновено жените, които не сме меркантилни к*рви СМЕ меркантилни к*рви за вас, мъжете, а наистина меркантилните к*рви са най- качествените жени за вас и затова често си избирате такива за сериозни отношения. Затова и после четем жалки мрънканици как всички жени били такива. Ти нали се имаш за много аналитичен? Ще ти дам малко лесно смилаема манджичка за размисъл: бившият ми нито имаше много пари, нито кола и живееше на квартира. Разделихме се по лични причини, нямащи общо с пари, коли и пр. И понеже, както ти казваш, съм се фокусирала само върху материалното, което не знам по какви критерии го определи и горещо ще те помоля - притежавайки своята почти гениална аналитичност - да ми обясниш, даже бях против да изкара шофьорска книжка, защото се страхувах да не попадне във фатална катастрофа. Меркантилна ли съм? Знаеш къде да си завреш определенията. И разбира се, че съм циник, защото с такива псевдоаналитичти мъже като теб, всяка жена като мен, за която чувствата стоят над материалното, но бива изкарвана меркантилка от привидно щастливи мъже като теб, накрая става циник.
Така, че не насочвам разговора към някакви си пари. За пари говориш първоначално ти, а аз просто ти зададох въпрос на база твое противоречие. Не си проектирай лошия опит с жени върху мен.

Благодаря, че направи маловажнотото уточнение, че не си влюбен в мен, сякаш тайно се надяваш да точа лиги по теб и да си скубя косите, че такъв прекрасен, романтичен и духовно извисен почти свръх мъж, целунат от всички божества, не си пада по мен. Истината е че бих се срамувала такова нещо като теб да се влюби в мен, а колко си духовно извисен и романтичен е под сериозен въпрос.

Black Sabbath

114.   Към н.110-ти Бай Ганьо-автора на поста ли си или някой от коментиращите в темата? Питам, защото странно си се изразил в коментара си-от една страна обвиняваш Модераторите на сайта, от друга-говориш, че си чел женските мнения по твой адрес?! Предвид странният ти коментар-съдя, че ако си автора на поста(Баю Ганьо), значи имаш раздвоение на личността-прочети си пак началото на коментара и ще разбереш за какво говоря.

115.   Няма да си губя времето да отговарям подробно (а и няма смисъл) на Кифлата. Само ще го посъветвам да не си вярва много, че и неговата сперма е толкова здрава и без генетични изменения, както като е бил на 18-25 години.
Да ти имам самочувствието.
П. п. не съм 108, нито друг номер, за първи път пиша

51-100 от 180