Манипулират майка ми
Брат ми манипулира майка ми и и говори лъжи за мен. Целта му е да ни скара, да я настрои срещу мен за да ме остави тя без наследство. Наумил си е че тя има предпочитания към мен и ще ми остави къщата. Навремето той се ожени за циганка, имат и деца. Майка ми го прие тежко и спряха да контактуват, не иска да вижда жена му и децата.

Чуват се по телефон, сигурно понякога и си ходи. С него си развалихме отношенията преди няколко години защото усетих, че прави интриги и явно му се отдава защото майка ми си промени отношението към мен. Всеки мой гаф се е докладвал и умножавал на квадрат.Чух, че съм расист, че чакам майка ми да умре и да взема къщата, че я настройвам против него и разни приказки които не съм си ги и помислял даже. Когато го хванах му казах че даже и да е успял да ме скара с други хора, с майка ми няма да му се получи. Но явно е вярна приказката, че с какъвто се събереш такъв ставаш, защото както казах, майка ми си промени отношението.
Не знам какво да правя, не ми е за наследството, просто не искам той да си постигне целта.

Коментари

1.   наследството винаги е било само опция. За едно наследство не си струва човек да си потъпква достойнството. Ако майката ти е толкова наивна ,че да вярва само на брат си заслужава да си остане сама с него - нека той си я гледа.

2.   Като не ти е за наследството не се занимавай с тях. Щом и е толкова акъла на майка ти, за съжаление, да си носи последствията. Живей си живота и не се напрягай, няма смисъл.

3.   Единствения начин е да поддържаш добри отношения с майка си, ако се разбирате. Ако обаче не се разбирате, тя те натоварва, и намалиш посещенията си при нея, вероятноста той, ако е добър манипулатор, да постигне целта си е голяма.

4.   И аз съм в няква такава тъпа ситоация,но лично на мен неми пука.Аз имам някак си самочуствие и страхотна жена до мен от която се чуствам страшно много обичан и подкрепа за всичко.Живота продължава,радвай се на това което имаш,и най вече на това което можеш също да имаш.Аз съм на 32г с 8годишна връзка и правим редовен секс и това ни прави силни

6.   Номер 3, така е. Но той и говори против мен зад гърбът ми, сигурен съм защото дочувам разни неща. Аз когато се опитам да отворя дума тя ме напада заобиколно с намеци.