Фантазии с лелки
Здравейте от скоро чета сайта и много ми харесва, та реших и аз ви напиша свота история.На 29 години съм и като всички мъже харесвам красивите жени. Напоследък ми прави впечатление, че започнах да се заглеждам по по-възрастни жени(mifl).Та да минем към историята... вчера докато чаках на опашката да си платя тока зад мен се появи доста натокана лелка руса с доста секси излъчване беше може би около 50 и нещо, като я видях тънко и пусках погледи и я огледах от горе до долу. По едно време докато беше зад мен си изтърва номерчето и се наведе да го вземе, аз ли фантазирах или билета и падна точно пред краката ми, наведе се да го вземе и повярвайте ми лицето и беше точно пред... знаете кое. Осетих как започвам да възбуждам... главата ми веднага започна да фантазира... как след като излизам от вътре я хващам дърпам я някъде настрани и ми прави най-божествената свирка... еее не се случи това де, но вие има ли ли сте такива фантазии с по-възрастни жени и харесвате ли ги?

Коментари

51-57 от 57

57.   В доста теми тук съм срещала момчета на по 22-25 години да казват, че дори момичетата на тяхната възраст са им незрели и не ги искат за връзка, или че не им приличат на жени, за да ги привличат достатъчно сексуално.
Според мен всички коментари с обидни и ненужно грозни квалификации се пише от същия педофил с подвижно IP, който цъка звездичките. Не е нормално да наричаш хора (жени), които не са ти сторили нищо лошо "дърти пачаври", "дърти уроспии" и прочие. Жалко, че от ГДБОП не са си свършили работата.

58.   56, като няма риба, и рака е риба.

59.   57 по твоята логика лелките сами се хвалят и се правят на млади момчета, които харесват лелки.
Аз като бях на 15 харесах жена на 56 години, т.е. по-стара и от двамата ми родители. И една на 32. Но особено с 56 годишната беше чисто емоционално, не съм си и помислял за нищо сексуално, това би било извратено. 32 годишната беше по-секси да, с леко вулгарна чалга визия, сега трябва да е някъде на 51-2 години?! Ами за тийн годините с бушуващи хормони е нормално, но сега на 33 вече не харесвам жени на 50 и кусур.

Да уточня, че съм с визия на 23-25 годишен студент. И логично харесвам жени на 18-25. Дори при започване на афера винаги мисля вече за дълготрайни отношения, защото ми е крайно време да стана татко. И някак си доста ме възбужда да си представям как я оплождам, доказателство, че природата си знае работата. :)

Разбира се ако съм с момиче на долната граница 18-21 бих чакал да стане на 22-23 поне за да роди, а и повечето днес не са много по ранното раждане. За да имаме и двамата кариера аз бих гледал децата докато завърши, все пак аз съм ги правил, а аз през това време мога да си започна собствен бизнес и да го въртя докато гледам децата.

С момиче под 18 не бих се хванал, извратено е, все едно съм с малката си сестричка или дори дъщеря ми. Та аз съм на 33, едно момиче на 15 примерно може да е мое дете! А пък жените над моята възраст не ми допадат по простата причина, че с моята визия на студентче на 23-25 самите те се комплексират, че стареят на моя фон и самата връзка се получава някак неприятна, държат се много майчински с мен, все едно съм им дете, а това обижда моето мъжество. Искам момиче на 18-25 някъде, което да ме оставя да бъда мъж и да се грижа за нея, а не маминка. Но е факт, че има мъже, които искат второто.

60.   58 да така е но я кажи би ли се хванал да правиш деца на такава?

61.   Истината е, че мъжете не подбират, когато им се до...

62.   Всеки влак си има пътници, другари! Една добре изглеждаща жена на 40-50 и повече години винаги може да вкара в леглото мъж на нейната възраст или -5 години, но единици са тези, коитк на тази възраст биха си легнали с някой на 20-30 години.

63.   54, да, наистина е като да търсиш купа в игла сено, даже направо тиган в топлийка трици. Иначе, защо студентки? Те са прекалено обикновени и недостатъчно лъскави. Направо си хвани порно актриса или (l)On(e)lyFans "модел", иначе четирибуквието ти няма да мирне.

51-57 от 57