Фантазии с лелки
Здравейте от скоро чета сайта и много ми харесва, та реших и аз ви напиша свота история.На 29 години съм и като всички мъже харесвам красивите жени. Напоследък ми прави впечатление, че започнах да се заглеждам по по-възрастни жени(mifl).Та да минем към историята... вчера докато чаках на опашката да си платя тока зад мен се появи доста натокана лелка руса с доста секси излъчване беше може би около 50 и нещо, като я видях тънко и пусках погледи и я огледах от горе до долу. По едно време докато беше зад мен си изтърва номерчето и се наведе да го вземе, аз ли фантазирах или билета и падна точно пред краката ми, наведе се да го вземе и повярвайте ми лицето и беше точно пред... знаете кое. Осетих как започвам да възбуждам... главата ми веднага започна да фантазира... как след като излизам от вътре я хващам дърпам я някъде настрани и ми прави най-божествената свирка... еее не се случи това де, но вие има ли ли сте такива фантазии с по-възрастни жени и харесвате ли ги?

Коментари

1-50 от 57

1.   Имах такава фантазия, ама с по млада. Около 40. Аз бях на 27
Разликата е, че останахме насаме я награбих, като очаквах да ме бутне и отхвърли, а то батко стана точно обратното. Направо се побърка от кеф, но нямахме много време и накрая се разделихме. После се видяхме още веднъж и това беше, нещо беше взела да се държи отвратително и да се прави на интересна, явно се почувства желана. И я отебах

2.   А не бе, milf-a си е milf!

3.   Останала съм с впечатлението, че много мъже харесват и се възбуждат от жени, които не се вписват в наложените идеали - пълни, по-възрастни и прочие - но огромната част от тях не биха си признали в мъжка компания или пред когото и да било. Спомням си, че преди време успях с един трик да проверя бившия ми какви снимки е лайквал във фейсбук, и очаквах да видя някакви кифли със супер тела, големи силиконови бомби и да се сдухам още повече, а той беше харесал някакви полуголи дебели бабки с шарени коси и им беше писал коментари, че са кралици... Всъщност на няколко пъти мъже, по които съм си падала са се оказвали някакви "извратени" и падащи си по много възрастни жени, много пълни, някакви, които с нищо в моите очи не са красиви, но тях са ги възбуждали.

4.   Не разбирам защо мъж може да си пада по лелки, а не по млади свежи хубави стегнати мадами с гладка кожа. Мисля, че доста мъже ги тресе Едиповия комплекс и очевидно много майки от близкото минало не са се справили добре с възпитанието.

5.   Всеки с предпочитанията си. За мен няма нищо привлекателно в жена над 50 години, е има изключения, но повечето от тях не ме привличат. Най-хубави са тези от 20 до към 31 години, в смисъл имат най-приятна външност и по-гладка кожа.

6.   Ако беше нормално нямаше да е фантазия. Какичка по- голяма от вас с десет и повече години никога няма да ви каже, че сте "бастун". Ще ви помогне и насочи към играта и преживяването. Ще се отнесе с разбиране за размер, бързина и желания. Ще разберете без думи какво е позволено и какво е абсолютно невъзможно да се случи. Ще има и разбор, а корекциите ще са поднесени деликатно. Кака си знае работата....

7.   Мисля, че отговорите под тази тема няма да са меродавни, предвид, че сайтът гъмжи от педофили и всякакви извратеняци. Все пак тук говорим за нормални мъже, а не за такива, които пишат, че момиченцата на 10 години са готови за секс, а жените на 25-30 са стари. Само авторът на темата и другите читатели да го имат предвид това нещо.

10.   4 - Много просто- каките, лелите и бабите са по-лесни и дашни. Разбират от половин дума и поглед мераците на младока и искат същото като него- секс без ангажимент и кеф на макс. Нямат много претенции да ги водят по кина и ресторанти, да им дават цветя и внимание, да ги запознават с приятели и роднини, искат само здраво чукане. Не всички са богини в секса, разбира се, нито запазени като Моника Белучи и си го знаят, но поне за един път стават. Нямат нищо против да го играят и даскалици по секс за неопитните момчетии. Дават както и където им поискат, даже сами предлагат нещо по-така. Не очакват брак и вечна любов, това театро вече са го играли и се разделят без драми и усложнения. Затова са предпочитани от младите мъже. Когато обаче мъжът позахитрее, понаиграе се и започне да мисли за семейство и деца с напредването на годинките, започва да търси нещо младо и с по-малко навъртян километраж. Все пак никой не иска да има много "баджанаци".

11.   Не ми казвайте, че като сте видели някоя лелка доста добре изглеждаща (касиер)или нещо такова и не сте си казвали мале как ще ти го бутна ,ако знаеш !!!

12.   11, казвм ти. До сега не се е случило лелка над 50 да ме е привлякла. Дори след 40 се е случило сигурно 2 пъти в целия ми живот.

13.   Говороя ти в порядъка на 40-50 макс годишни то им личи, че си търсят нагоре вече не ...

14.   13, не, мерси. Предпочитам макс 35 и то с голям компромис. По възможност под 30, ако може и около 18-25 още по-добре.

15.   Ами тогава как си обяснявате феномена 40г лелка затрупана с ухажори? Щото аз немога да си обясня! Наистина ли има толкова много отчаяни и закъсали мъже?Или просто се предлага и е много лесна?

16.   Всичко над 30 не става. Са, че има някакви коконки, запазили се и след 30 до към 40 има, но те са от хайлайфа. Поддръжката на такава жена струва, колкото няколко месечни заплати, даже средногодишната заплата на някои. Иначе ако трябва да избирам, предпочитам между 16 и 24 годишни. Това 40-50 са само за некрофилите. Честно казано не знам защо хората си го причиняват?

17.   15, чак пък затрупана лелка не съм виждал. Ся че има мъже с едипов комплекс и неподбиращи закъсляци, има и те се възползват понякога от лелки, като няма друго. Но дай да си говорим честно - лелките вече не са конкурентни и нямат голям избор като младите, често са недоебани и загорели, вече не вярват и в любовта, защото са разочаровани, а и осъзнават, че не им остава цяла вечност живот и съответно се радват на почти всичко, което е готово да ги ебе. Това естествено е добре дошло за по-закъсалите мъже, защото им е писнало да ги режат младите жени, да им вменяват, че за нищо не стават, че се натрапват, да им се правят на голяма работа и да гледат с на тях с надменност. И това много му е дотегнало на даден мъж. И изведнъж като види лелка, която с радост ще му пусне и даже ще се раздава от радост, понеже и тя е хванала рядк шанс някой да я опъне и после не се знае кога, и такъв мъж се чувства полъскан и облекчен, че някой най-после му обръща внимание и с такава радост иска той да я опъне. Ами после много ясно, че младежа ще хвали лелките И само на таквиа ще налита, защото той младите ги асоциира с надменност и болка, а старите с приемственост и топли чувства. И после започва по форумите "ама те лелките са много земни, топли, приемащи". Ами змени са, щото нямат избор. Ако мъжа беше вървежен, младите щяха да са така земни с него и тях щеше да асоциира със земност и нямаше изобщо да се налага да се хваща с лелки. Тогава лелките щяха да му се виждат сбръкчани и смачкани на фона на младите тупалки, с които е спал. И тгоав апо форумите нямаше да казва за лелките "земни и дашни са", ами "сбръчкани са".

18.   Н. 16, ако човек тръгне с твоете отношение - може да каже същото за мъжете, едно към едно! Ти предполагам си млад, красив, поддържан, богат, възпитан, култерен и искаш винаги да останеш на 25? Помисли пак...

19.   7, аха, значи педофилите били "извратеняци" щото искат нещо младо и свежо, а иначе геронтофилите и бабоебците не са извратеняци и са много нормални?! Откога стана повод за хвалба това, че си спал с дърта чанта, дето ти е двойно на годините и може да ти бъде майка?
Че какво му е хубавото?! Навъртели са много повече километраж от теб, не знаеш на кого са лапали пишката преди теб и могат да ти пренесат какви ли не заразни болести, да не говорим, че повечето от тях на тази възраст вече имат деца!!! С разширени, разтеглени и разпорени до краен предел от раждането путки, широки като кофа и не усещат изобщо като им го вкараш и викат "айде бе, вкара ли го вече?" За какво ми е такова влечуго бе, брат?! Нито са хубави, нито могат да раждат и са с гаден, непоносим и отвратителен характер, от който всеки нормален мъж ще избяга с 300. Все едно да влезеш във обществения кенеф, да се изсереш, и да си изтриеш гъза с употребена тоалетна хартия, с която някой друг преди теб вече си е трил неговия гъз, вместо с чисто нова. Ти би ли си изтрил гъза с използвана тоалетна хартия, на която на друг лайната му са по нея? Аз не. Да харесваш тези дърти, сбръчкани, безжизнени, мъртви мумии си граничи с педерастия. Към 40 нивото на естроген при жените рязко спада и жените вече не са така женствени, както преди, така че излиза, че 40 годишната мацка, с която си излизал 2 седмици, е мъжкарана, или безполов джендър. Няма нищо по-нормално от това да харесваш млади, фертилни жени, които могат да ти родят деца. Всичко останало е извратена педерастка мода наложена от запад, за да се намали раждаемостта на бялата раса и да ни направят роби на черните маймуни!

20.   Геронтофилията е мръсният и гнусен порок! Още повече в посока по-млад мъж

21.   А мен винаги са ме привличали над 50 год. Като бях на 30 имах 50 годишна любовница, на 40 - също, но чак сега, като минах 50-те, при същите обстоятелства вече изведнъж станах нормален.

22.   17 аз съм свидетел 40 годишна чанта как си урежда по 4-5 срещи на седмица с различни мъже. Може би защото от сайтове за запознанства ги намира и по снимките който естествено са стари се лъжат.Но това през вечер с различен граничи с проституция и наистина не ми побира акъла откъде ги изкопа толкова много пропадняци! В тяло е доста слаба може би това хваща окото най-вече щото ако не е дебела изпъква доста пред останалите пък били те и млади момичета?

23.   На чий "гроб" плачете млади, умни и красиви младежи. Забранявате и фантазиите... Е, вие нямате ли фантазии? Живота продължава и след 40 години. Девойки и вие ще станете на 40 и ако не искате да сте тьотерини с престилки, трябва много да се грижите за личния си тонус и физика. А, че има дами на средна възраст и на висота- спор няма. И това не е фантазия!

24.   N19, мястото на педофилите е в затвора!!! Там да им се радват всякакви по възраст, цвят, раса и килограми на воля!
Осъзнат мъж на средна възраст е свободен да прави каквото и с когото си пожелае, стига да не се набива в очите на обществото и да не нарушава законите.

25.   С по-дърти жени се влачат само грозните и/или психично-болните. НИКОЙ НОРМАЛЕН МЪЖ ДАЖЕ НЯМА ДА ПОГЛЕДНЕ ПО-ГОЛЯМА ОТ НЕГО! СТИГА С ТИЯ ИЗВРАЩЕНИЯ! НОРМАЛНИТЕ МЪЖЕ ХАРЕСВАТ САМО И ЕДИНСТВЕНО ПО-МЛАДИ ЖЕНИ! ТОЧКА!

26.   Аз съм на 24 години, от 3-4 години имам фантазии с по възрастни жени до 50г. Преди това смятах жените на 40 години за вече стари хора, но една вечер след няколко питиета, една колежка на 48г. тогава ми показа, че не е така. След като това се случи заглеждам всяка жена на възраст по-голяма от 35-40 секса с тях е невероятен, сега също се срещам с една жена на 49г запознахме се в сайт за запознанства, който може би всички знаете. Тя видимо изглежда на не повече от 35, не и липсва мъжко внимание от мъже на около нейната възраст, но тя казва, че вече не и е до връзки с мъже и обвързвания, предпочита млади момчета до към 30г за дискретен секс. Виждаме се през почивните дни дискретно вкъщи или у тях, пием по нещо вечеряме, поприказваме си и се забавляваме, не излизаме по кафета или по разходки за да не даваме поводи на хората за клюки и интриги, защото сме в не много голям град. Разбрали сме се още в началото- приятелски отношения и дискретен секс, и ни е много готино и на двамата. За мен годините са просто цифра и предразсъдъци, забавлявай се както ти е кеф.

28.   Ох, #19, братче, ти изби рибата с вулгарното си презрение към нас, лелките над 40. Добре се посмях и не, не се чувствам “влечуго” и не, не си падам по млади мъже. Винаги съм харесвала зрели мъже или такива на моята или над моята възраст. За сведение, има едно 36г момченце, архитект, семеен с деца, което ме гледа с влажен поглед от месеци. Нищпо не ми трепва, не ме интересува. Другата ми особеност на лелка е, че секс без любов за мен няма. Такава съм си, безнадеждна романтичка. Бъди здрав!

29.   28 а ти лелче имаш ли семейство и деца ? Или си мома още?

30.   Всички грозни коментари в тази тема издишат, когато видиш, че Джон Тейлър от Дюран Дюран - един от най-красивите, сексапилни мъже на планетата, точно когато е в разцвета на силите и красотата си, се жени за 45-годишна, със 7 години по-възрастна от него жена, с която е и до днес. Човек чете тези гадости тук и се трови, а то животът навън понякога е съвсем друг.

31.   30, е и? 1/100 мъже харесват по-възрастни и какво?

32.   31, 1/100, ама този един е най-красивият. А тези, които пишат гадостите в тази тема дали и лелките ги искат дори?!? И силно се съмнявам, че са 1/100, повече са. Не съм лелка, на 26 съм, но са ми обидни като жена гадостите, които пишат. Житейският ми опит от малка дотук ме е научил, че животът не е точна наука, нещата не са черни и бели, не всеки иска "20-годишни тупалки" и тем подобни лъжи, които само ти тровят психиката, а животът навън е друг.

33.   30, лельо, това, че някакъв известен е геронтофил, не значи нищо. И известните се разболяват, а този, за когото говориш ти е още едно доказателство. Болни мозъци

34.   32, и какво като е красив? Не схващам идеята ти. Т.е. един хубав като
е харесал лелка, и ти си красива ли?

35.   34, ами това, което ми беше идеята, вече го написах. Животът не е черно-бял. Не е точна наука. Докато някакви жени ще прочетат гадните писания на някакви невиждали жена тук и ще им стане неприятно и ще си изградят погрешна представа за света и това как мислят мъжете (ако са умни няма, де) някакви лелки, бабки, грозници, дебеланки, самотни майки, и дори жени с някакви недъзи забиват и си живеят живота със супер яките пичове. Ако съдим по мненията в Сподели-то и то на хора, които силно се съмнявам, че въобще водят някакъв полов живот, всеки мъж иска топ тупалки, пък тя реалността в живия живот е друга. И не, не става дума за мен, говоря по примцип. Аз комплекс за години и стареене нямам и няма как да имам, именно защото съм видяла достатъчно от живота, за да нямам.

36.   Аз се запознах с около 45-50 годишна управителка на аптека.
Семейна.
Топ тупалка. Дупе една педя. Къса пола и висок ток стандарт.
Жена една на 50.
Като цяло от топ семейство лекари.
Когато я целувах по бузата задържах максимално.
Много бързо обаче исках да стигнат нещата до секс, а не бяха минали и 2 седмици от запознанството...
Исках доста бързо да мина препятствията и тя се отдръпна.
Играх много директно като мислих че нещото е в кърпа вързано.
Да, ама не .
Истински жени са тези. Изтърсих и че всеки мъж би искал да осемени такава женска

37.   34, аз не казвам, че няма хубави лелки. Казвам, че като цяло предпочитам млади жени. Да го кажем така - от 1000 лелки 2-3 са хубави. От 1000 жени на 20 поне 200-300 са хубави. Няма как да сравниш 20 с 50 годишна. Че има мъже с едипов комплекс има, но като цяло процента на красивите лелки е в пъти пъти по-малък от младите жени.

39.   30,35 успокоявай се, колкото ти трябва, не бързай, все още си само на 26. Ела пак след 10 години да си поприказваме наново.

Кой е тоя пИвец, че не съм го чувал? Дюран-мюран божии пратеноци ли са, к`ви са, че ми ги даваш за пример като спуснати от небесата? Музиканти ше ми дава за пример. Сите тия музиканти са п*дали, г*йове, наркомани, алкохолици и хора с всевъзможни душевни проблеми. Дюман-пюман!

Жени на 25 има със съсипана външност! Тези от нас, които се навиват на секс с дърта е поради факта, че нямат опция за по-млада, ч*ка им се, че две невиждат, все пак дъртата чанта има гъс и не влага нищо в нея, дори и усилия, за да я вкара в леглото, а и дерзанието "какво ли е да си с по-възрастна?" си оказва влияние на момента. Затова има мъже, които чукат на вратата на 35 годишни, 40 плюс.

Успокоявай се, не ни е проблем. Ние нема ти кажем директно в очите, че си станала дърта чанта.

40.   39 показа безбожно ниска култура, простащина и комплекси. Страшно е, че в действителност по улицата ходят същества с толкова бедни, покварени и черни души като вас... Жал ми е за теб.

41.   #28 към #29: да, семейна с деца и затова съм с мъжа, който истински ме цени и обича

42.   Жал й била за мене! Пхаххахахахахаа Е са ше спя спокойно и щастливо, развесели ме. Ти вземи да се безпокоиш за залязващата ти красота, доколкото я имаш въобще и за яйчниковия си запас, че времето тиктака. Тик-так, тик-так...

43.   Пак съм аз!

А ве ти за тея обратнорезбести федерунгели ли ми говориш ве?

https://www.google.com/search?gs_ssp=eJzj4tTP1TcwNDYyLjBg9BK9sOVi38WGCxsu7FVAMAHyyRF6&q=дюран дюран&oq=дюран&aqs=chrome.1.69i57j46l2j0j46.3348j0j4&client=ms-android-samsung&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#imgrc=VtD01zGDmXsL_M:

British band 70s дрън-та-прън.

Разбира се, че ще си вземе по-дърта от него ве, нали е федерунгел! За пред публиката да има алиби. Тя тоя бабишкер така и така е фригидна и суха и ще намаже някой паунд да се мъкне с педерунгеле по партита. За нея си е оферта. А он ще си го слага на събратята през това време спокойно.
Мно`о сте прУсти българките ве!
Макрон не е ли същия сбърканяк? Защо според теб още от млад я е взел тая мумия до себе си???

Вие женските сте толкова празни между ушите, че 2 и 2 не може да навържете.
И наш`та си вика "аааа, он си зема по-голема от него, а той е супер готин, значи и аз някой ден ше мога да си взема същия убавец, когато съм останала без коса и зъби, ааа-иахуууу!". :DDD

Хем глупава, хем грозна, хем проста, ама търси некой да я опъва! Успех.

45.   40, какво му е нискокултурното и просташкото на 39? Че ти казва самата истина в очите, без да ти щади чувствата и да сипе хвалби по дъртите БАБИ на 40, и да те лъже кооооолко много са по-готини, красиви, яки и секси от 20-годишните момичета?! Само някой мъж да посмее да си изрази истинското мнение без цензура, и жените, особено дъртите (като теб, предполагам) веднага подскачате като ужилени по гъза, и почвате да го нападате, критикувате, упреквате, плюете и едва ли не да му вменявате вина, че не харесва дърти чанти като вас, пред млади, свежи, секси мацета на 20, което си е най-нормалното нещо на света. За какво му е на един мъж жена
на 40, като не може да ражда? Към 39-40 на жените им изсъхват яйчниците и повече не могат да раждат естествено, или ако родят, децата им ще се окажат с недъгави, с множество генетични малформации. И преди да кажеш нещо за мъжете, на нас сперматозоидите ни са подвижни и пъргави до 80 годишна възраст, затова Никой не ви е виновен че сте дърти, и никой мъж не ви е взел, вие сами сте си виновни. Поемете си вината най-после и спрете да злобеете срещу младите жени и мъжете, които ги харесват.

47.   39, ах вие пък мъжете след 25 ставате все по-привлекателни, млади, слаби и с повече коса, айде бе. Дърта чанта след 25? Е това вече е психично заболяване от твоя страна. Запомни - както си биеш чекиите, така ще си продължиш. Няма нормална жена да ти върже с това отношение. Още повече, че сигурно си нисък, плешив и дебел озлобен чичак, който е винаги на 6,30 долу. Айде със здраве. Жена нема да видиш. Ни млада, ни стара.

48.   43, тоя "федерунгел" е преспал с повече топ модели и мацки, за които можеш само да си мечтаеш, от колкото ти можеш да преброиш. И какво като стана на 36 след 10 години, какво? Казваш го като упрек едва ли не, като нещо, от което трябва да ми стане гадно. Няма да се учудя ако си оня педофил от другата тема, въпреки че тук влизат толкова нравствено и психично болни същества, че може и да не си... Сигурна съм, че си мнооого щастлив човек и водиш един пълноценен живот, и че нещата с жените - "дърти чанти" или не - ти се получават супер. Тъй като пишеш от различни хашове, съм почти сигурна, че ти си онзи нагъл педофил и диалогът с теб е безсмислен. Рано или късно ще получиш от живота това, което ти се полага.

49.   47, виж, че пише от различни хашове. Това сигурно е онзи педофил от темата "Не, не съм педофил", който демонстрираше същото арогантно, нагло и презрително отношение към жените и пишеше, че 10-годишните момиченца били готови за секс. Той е за принудително хоспитализиране и за връзване, не си струва да му отговаряш изобщо.

50.   48, 49 - Ти пък си педофилКА. Ти си една дърта педофилка, насърчаваща женската педофилия към млади мъже и мъжката геронтофилия към дърти жени, ето каква си ти. Всеки мъж, който има нормална сексуална ориентация и харесва млади, свежи, красиви и секси момичета на 20, вие, дъртите чанти го изкарвате "педофил" защото ви е яд, че е предпочел младото маце пред вас и не ви остава нищо друго, освен да плюете. Значи женска педофилия може, а мъжка не? 50-годишна с 20-годишен може, а 50-годишен с 20-годишна не може, така ли!? Какви са тези двойни стандарти? Какво е това издигане на дъртите уруспии от теб в култ и плюене по младите жени и всички мъже, които ги харесват? Каква е тази злоба, завист от теб? Айде разбирам, че е феминизъм, модерни времена и дрън-дрън, ама това твоето вече е прекалено. Самият ентусиазъм, злоба, агресия и надъханост, с които плюеш по всички мъже, които са "дръзнали" да се загледат в нещо под 50, а не в теб говори, че имаш огромен, солиден проблем с мъжете и никой не ти обръща внимание, и по цял ден си седиш сама вкъщи. Така ли е? Хайде, признай си че е така, и спри да злобееш и да изкарваш всички мъже, които не ти играят по свирката "педофили" и да ги пращаш за хоспитализиране, защото е очевидно, че за хоспитализиране си ТИ! Теб ако те попита човек, дали е редно или не, 10-годишно момче да спи със 70-годишна баба, като нищо и на това ще кажеш ДА с лека ръка щото си спокойна, че нали не е момиче на 10 и мъж на 70!!! Това твоето, са тотални двойни стандарти и женска педофилия, прикрита зад маска от фалшив морал! Безгранична наглост, нахалност и лицемерие, та чак има и наглостта да обвинява МЪЖЕТЕ в педофилия!!! ПедофилКА си ти дърта шизофренична извратенячке, как не те е срам. Дано да те тикнат час по-скоро в затвора, задето пропагандираш женска педофилия и насърчаваш дърти баби на 70 да се чукат с момченца на 10.

51.   45 поздравления за коментара! Така е но незнам защо 40 годишните пресъхнали чанти са с едно нагло и свръхвисоко самочувствие? Чакали ги опашки от млади и успешни мъже да бъдат с тях. Тва се нарича делюзия мисля когато нямат връзка с реалността!

52.   Само да запитам за истинските ви предпочитания. Сочна, леко мъхеста, ароматна и нежна кайсийка с много слънчева сладост и естествена свежест или суха, сплескана, последна реколта кайсия, подредена и калибрирана в кутия с прозрачна хартия за запазване на цвят и някаква остатъчна сладост? Аз за мен- нямам съмнения в избора. Колко пък да е "Уауу" приятелката, след рисунките с пудри, молив и червило, след липосукциите и ботокса, след корекциите със скалпел и пълнежа със силикон? Естествено, нали!?

53.   Тук повече пишльовци са 30,40 и искат да ходят 16-20 годишни, ама жена над 35-40 не може и да си помисли за мъж на 25-30? Какъв двоен стандарт! Щото сигурно всичките дядовци дет искали младо с гладка кожа, ще им правят деца и ще създават семейства. Лицемери.

54.   Добре де ние младоликите мъже на 30-40 какво да правим? Жените на моята възраст 33 вече изглеждат като каки, а някои даже като лелки пред мен. Да търся младееща на моята възраст е като да търся купа в игла сено. Аз външно изглеждам на 24-25 макс, никой не ми дава дори 28! Разбира се, че съм се насочил към студентките. Да, време ми е за деца, но ако тя забременее съм готов да ги гледам докато завърши и започне работа.

55.   Всеки нормален мъж си търси по-млада жена. на 20 като е, търси примерно 16-20 годишна. Като е на 30, търси 20-30 годишна, а може и по-млада, ако има възможност. И така последователно. Жената никога не може да е по-голяма от мъж си, поне при нормалните двойки е така. Там, където жената е по-стара имат психически проблеми и двамата, особено мъжът. Дъртата пачавра ясна, по-младият е за много сериозно лечение.

56.   Абе така разправяте всички за дъртите жени ама им вдигате самочувствието по сайтовете, като им пишете, като ги каните на срещи, като ги карате с колата после, като ги черпите вечери и коктейли, дори и като ги чукате. Айде да не се лъжем, че бихте ги ебали поне защото са лесна плячка и го знаете.А пък ако хваща око в тяло някой от вас биха влезли и във връзка.После що наглеят. Ами на нея и трябва само един тиндър да си сложи и докато си лежи на дивана вкъщи да и пишат и да и вдигат самочувствието!

1-50 от 57