Имали ли сте гадни случки с украинки
Преди време се срещах с един мъж. Бях много нерешителна и междувременно той почна да се среща с една украинка и сега е женен за нея, това много ме подтисна.
Какво е вашето мнение? На мен ми се виждат много нахални тия украинки, все обикалят по молове и заведения, безплатна почивка карат в България. Вие имали ли сте неприятни истории с тях?

Коментари

1.   Темата е провокация от онзи чичак , който е на щат на Сподели.

Все пак! Истина е, че на Слънчев бряг се случват неописуеми неща и всеки един българин който работи там може да го потвърди, за това коя част на украинския народ е дошла с колите си за 50бона а нашите с 700лв минимална им плаща по 40лв на ден..Цирка е пълен

Още по-зле ще стане когато руснаците се приберат след седмица и си спретнат мини война , в която българите този път волно неволно ще бъдем въвлечени в посредничество за мир. Ердоган ряпа ще яде.
Нас в световните новини ще ни има..

Да се надяваме, че руските мъже като дойдат завлекат по някоя и друга украинка ,че българките, с надутите джуки на Какао да нямат конкуренция ;) Абе либоф да има. Лично за мен , аз съм наблюдател как руснаците и украинците, които са много по близки един друг (отколкото ние до който и да е от тях ) или се бият или се е*ат. Да се оправят. Ние трябва да умуваме от де да заредим, че да отидем на море....
Че Кокорчо пак ни вкара в схемата.

2.   Нямам грам злоба към украинките, даже съм живяла с такива няколко години, отделно са ми помагали в живота украинци много и сега вмомента имам украинци за съседи и са супер точни момичета. Колко пъти съм ги хвалела, че имат класа и възпитание за разлика от повечето българки. Но не мога да разбера тази истерия около "украинките". Не всички са руси красавици, като излязли от ТикТок. Повечето са доста невзрачнички, да не кажа грозновати. Има страшно много българки, които приличат на образа на "рускинята" (красавицата), който имат някои хора в главите си, има и много невзрачни украинки. И не всички са такива любовници, каквито си мислят от хората, а и доста от тях са консервативни и доста религиозни.

3.   Ако беше италианка, например или арменка, сега щяхме да четем какви нахални са италианките и арменките .
Това в случай, че темата не е фейк.
И аз мисля, че по-скоро е от някой трол. Вече ми стана банално да слушам и чета тези опорки за колите и 40 лв. Много информирани са всичките, но никой не казва , че ЕС преведе авансово на България 148 милиона евро помощ за украинските бежанци в края на м. април.
На мен лично украинките не ми пречат.

4.   Не, само приятни :)))

5.   Не, нямали сме неприятни случки с украинки, а само приятни. А на теб, ако ти дойде някой украинЕЦ, съвсем друга песен ще запееш, и не само че няма да го пъдиш и гониш толкова злобно, ами и щеше свирки, минети да му въртиш, и да го молиш да остане, нали?!

6.   Не, не съм имал гадни случки. Може би защото съм саможив и по принцип по-трудно завързвам разговор с непознати хора.

7.   Добре хора (визирам 1, 2, 3 и автора), защото се лигавите така, а не си пуснете ЕДНА! сериозна! тема, примерно в раздел други, където да си направите батъла с "опорките" или каквото там ползвате и от двете страни.

8.   " , аз съм наблюдател как руснаците и украинците, които са много по близки един друг (отколкото ние до който и да е от тях ) или се бият или се е*ат. Да се оправят. "

Номер 1 расмя ме до сълзи с тоя коментар!

9.   Ако този мъж беше започнал да се среща с българка сега шеше ли да пишеш тема "Имате ли сте гадни случки с българките?". Според мен поставяш акцента на грешното място - вместо да се фокусираш какви са украинките, по-скоро се обърни към себе си и се запитай защо си нерешителна, искаш ли да промениш това, и ако да - как.

10.   Украинки има от 2 месеца. Кога успя тоя да те зареже, да се запознае с украинка и да се оженят? Нещо плоско скалъпено.

11.   Жените са много красиви,като хора не ги мразя а дори бих помогнал с каквото мога,все пак и те са човешки същества.Разбира се ако видя нещо нередно ще им направя забележка но не бих ги нападнал физически.И пак казвам жените им са много красиви,и нека незабравяме от какъв кошмар бягат и то бягат голи и боси с по няколко куфара.

12.   Да ви кажа, рускинте са в пъти по-нахални безпардонни.

13.   На авторът не му върви с българките и иска пак да ги оплюе, ама не знае, че мъжете сами са си виновни за положението с жените. Искахте к*рви - получихте си ги и сега не мрънкайте, че нямало свестни жени. Свестните жени НЕ трябва да съществуват, тъй като мъжете не ги ценят или много малка част от тях.
И не казвам, че всички са такива, но много украинки, доколкото разбрах, се свалят на българи, докато мъжете им са на фронта. Но понеже са украинки, този им к*рволък им е простен от глупавичките ни мъже. Отделно, повечето искат да са по хотелите, а не по лагерите и дали пък много от тях не са меркантилни? Мисля, че бяха викнали медиите, понеже "лоши" български деца били стреляли с пластмасови сачми по техните. Оу, голям проблем! Пак казвам, че съм далеч от мисълта, че всички украинки са такива, но много от тях ми изглеждат като нахални к*рволяци. Нищо, дано българските мъже си ги хванат точно тях, все пак си ги заслужават! :)

14.   Чак пък гадни случки :)))). Аз съм от Варна и тук е пълно с тях. Мога да кажа, че са е*ливи яко, без значение дали са с деца или не. Нямат задръжки. Хубави са. Какво повече друго да кажа? Да, много българки изпаднаха в паника. Факт. Защо? Защото се оказа, че не са центъра на света и когато има избор и конкуренция им се разклати земята под краката. Лично аз мисля, че масовата украинка е доста по-хубава от масовата българка, същото важи и за натоканите украинки срещу натоканите българки. Прибавете, както казах и това, че са доста по-палави и става трудно за нашенките, които са свикнали да вървят с вирнат нос малко, надъхани от лъжите, че били най-красивите жени в света. Украинките тук, особено тези без деца идват с една идея в главата - да си намерят бързо един български на който да седнат. Тук във Варна вече е съвсем нормално да видиш някой българин на 40 г. с украинско девойче на 20. Хаха. Значи - по-красиви са, по-е*ливи, по-мотивирани и по-младички има за всеки. Това е.

15.   О не напротив.Една искаше да ме е.е.Отказах и сега сме първи дружки.

17.   Май някои могат да пишат но не могат да четат.
Авторът е жена.
Украинка е отмъкнала мъжа който и харесвал.
Първо прочетете темата а после пишете коментари.

21.   Жена ми разправя, че преди 24г е живяла с млада украинка в обща квартира, 4 млади момичета са си делели наема за 4 стаен апартамент, съквартирантки, събрали се, чрез обяви във вестник. Украинката им крадяла бикините, носела 4-5 дни и хвърляла в боклука, като увивала мръсните в хартия, да не си ги познае някоя в кофата, не пере бельо, просто си взема бикини всеки път от общия простир, тогава са били на по 20-21г възраст.