Към момичетата - колко да е настоятелно едно момче след като се запознаете ?
Колко настоятелно трябва да е според вас момичета, едно момче след като се се запознали, за да се развият отношенията з нещо повече?

Коментари

1.   Един мъж трябва да бъде инициативен и решителен. Нещо, което днес липсва на много млади мъже им липсва в днешно време, и едва ли не чакат тях жените да ги свалят, дават смесени сигнали и какво ли не (само виж темите тук). Тук няма степени и точна наука. А ако жената харесва мъжа, колкото и внимание да ѝ показва, няма да я отблъсне или да ѝ стане неприятно - напротив. Но мъжът трябва да показва инициативност. Другото не е мъжко поведение.

2.   1, тогава защо в 90% от случаите, когато мъжа показва иницативност, ви вижда бялото на очите?

3.   2, най-вероятно са били някакви самовлюбени надути кифли или момичета с комплекси, на които за пръв път някой им е обърнал малко внимание и те са се възползвали от момента да се направят на интересни. Искам да те успокоя, че не всички правят така. Свестните, нормални хора не използват това, че някой им се е разкрил и им е обърнал внимание, за да си помпат самочувствието, да те гледат отвисоко и прочие. Някои мъже също го правят това! Има хора, които са се превърнали в секс символи за няколко поколения, които непрекъснато са обсипвани с обожание и комплименти, но са запазили благородството и смирението в себе си и са съумяли да са нормални Човеци със стабилни връзки и бракове. Това, че някоя мърла с 10 лайка в Инстаграм ти се е направила на интересна нищо не значи. А и като цяло младото поколение сега е адски зле. Самовлюбени, нарцистични, повърхностни до болка, неориентирани... Но едва ли всички са такива. Това не променя природните закони все пак, и не означава, че мъжът трябва да е този, който е по-инициативен по принцип.

4.   Защото не сте желани.

5.   2- Ами защото не иска да е точно с теб, затова.

6.   Номер 2, защото огромна част от мъжете не отговарят на МИНИМАЛНИТЕ критерии за интимен партньор - физика, характер, финансов капацитет.
Тези, които отговарят, сами биват намирани и сгаджосвани от жените. Често дори самите жени трудно удържат тези елетни самци, защото те се радват на интерес и от други жени.

7.   Хем да бъдем инициативни, хем 90% не сме отговаряли на изискванията ви. Бъдете честни - да бъдат иницативни само топ 10%. Само не знам защо решихте, че 90% от вас си заслужавате усилията.

8.   Колкото-толкова :) :) :) Това да не е математика? Няма формула.

9.   6, повечето жени не отговарят на абсолютни никакви критерии... и пак са търсени, защото мъжете ги тресе хормона.

10.   До къде го докарахме- едни едрогъзи същества с тесни раменца и гадна душа, да си имат безброй изисквания и критерии, обаче мъжа не трябва да има изисквания( всяка жена е красива, умна и добра).За да се стигне до тази жалка ситуация- роля играе сексуалния нагон на мъжа, жената просто се възползва, че всеки мъж само и само да си задоволи нагона е готов да си легне с всяка простакеса, което им вдига още самочувствието и " критериите".

11.   Според мен, едно поне 2-3 месеца опознаване и сближаване, си е напълно нормално, особено ако не се познавате преди това (примерно да сте съученици или състуденти).
При прекалено бързото сближаване, без необходимото опознаване, много често излизат някои мега-неприятни моменти и изненади! Например другият да е изрод, откаченяк, олигофрен, чукнат в главата, тотално несъвместим като характер и т,н,
За сериозни връзки говоря. За секс за една нощ не ти трябва да се задълбочаваш толкова. Там пък рискуваш венерически неприятности...
Бе въобще трябва си време, за да разбереш другият що за човек е и дали можете да мелите брашно заедно.

12.   Н 10, ами свиквай :)))
Да те светна нещо: едрогъза с тесни рамена е по- търсена от едрогъз с тесни рамена хаххахах това ли те бъде?!
Явно си дебел тюфлек и проектираш...иначе, повечето българки сме със спортни тела, ама ти си злобей, лошо нема

14.   До 12, очаквах подобен коментар от индивид от женски пол да ми каже колко съм грозен и дебел( не съм ама карай) и как жената е много желана.( обясних защо). Българките са зли, но пък мога лесно да предвидя какво ще ми отговорят, защото мисленето им е елементарно. А кво ще рече спортно тяло? Не се връзва думата спортен с женската късокрака и едрогъза структура. Аз пък като отида в България виждам едни надути, с гадно излъчване и доста често мургави жени. В Европа колкото щеш по- хубави и най- вече с доста по- нормално излъчване.
Няма нужда ме " светваш", очевидно си на по- ниско ниво, аз обясних защо " едрогъза с тесни рамена" е толкова желана.

15.   12, ти свиквай. Жените сте по-търсени от мъжете, защото сте сексуални обекти и ставате само за секс, за нищо друго не сте им притрябвали. Не бързайте да се ласкаете, без да има причина за това. Ако не беше путката ви никой мъж нямаше да ви бръсне за нищо, и така щяхте да си умрете самотни, в изгнание.

16.   Зависи. Ако настоятелността е неподплътена с финансови възможности и произход от успешно семейство дразни. Ако е успяло момчето и показва добър лайфстайл даже е добре да е настоятелен

17.   Повечето коментари тук са супер комплексарски и мизогенистки. Доказателството, че българските мъже са масово (не изцяло, за щастие) адски комплексирани, пасивни, страхливи и жалки. :)

18.   Има сигнали, които ти показват колко да си настоятелен. Ако не се познавате лично и не сте се виждали никога, е желателно да общуваш повечко в чата преди първа среща, за да се разбере въобще ще има ли такава. Ако момичето примерно е на линия, но ти отговори след 3 часа, няма особен интерес, което не означава, че няма да се промени това. Обикновено е ок да пишеш отначало през ден - два, после скъсяваш времето и примерно след 3 седмици инциираш среща, ако комуникацията върви бързо и гладко. Ако при покана за виждане, откаже, без да предложи нещо друго - примерно сега е натоварено, но нека да е следващата седмица, значи няма интерес и най-много да пробваш още веднъж след седмица примерно. Ако и тогава ти откаже, няма романтичен интерес. Няма смисъл да настояваш. При първо виждане не се разбира колко сте си допаднали, понеже хората обикновено се държат що годе любезно. След срещата задължително и пишеш - тя ако има интерес става по-общителна, ако не те е харесала - отговаря след няколко часа и кратко. Ако ти пуска весели неща - НЕ е знак за симпатии, а знак, че има чувство за хумор, само толкова. Ако те изслушва, съчувства и ти дава съвети - НЕ е знак за романтични чувства, а че е добра душа и приятелски настроена. Ако те подкрепя, поздравява и ти помага - просто те уважава като личност и СЪЩО не е знак за влюбеност или някакво романтично чувство. Повечето жени са сърдечни и емоционални и затова често мъжете се объркват в поведението им. Ако обаче те е харесала за партньор - тя ще реагира бързо на твоите опити за комуникация, ще иска да се виждате често, ще те заниамва с нейни си дребни тревоги и дори ще ти прави небрежни кмплименти.

19.   Аз лично се дразня от настоятелни, показваш интерес и ако аз те харесвам ще ти отвърна с обратен интерес. Няма нужда от настояване за мен това е отблъскващо.