Една невъзможна любов...
Незнам от къде да започна но ще се опитам да бъда кратка,имам си приятел от 2 год. много го обичам но изневярата мие вродена и един ден се запознах с едно момче което всъщност се оказа със жена и дете,но аз не знаех че е женен а след много лъжи най после разбрах а и после той си ми призна,той твърди че не обича жена си но неиска да се разведе,аз съм на 16 знам че много ще ме помислят за луда но много го обичам,незнам какво да правя моля ви за помощ,забравих да ви кажа че той е на 26, знам че трябва да се махна но емога ще полудея без него, а в същото време неискам и да лъжа сериозното ми гадже,знам че е доста объркано но моля за помощ

Коментари

1.   Трябва да оставиш женения.Ще страдаш извесно време за него но поне ще си с чиста съвест.Представи си че след години се влюбиш и се омъжиш и след като му родиш деца тои започне да ти кръшка с млади момичета как ще се чувстваш тогава.Ще ти е много кофти нали?.Не го причиняваи на жена му.Тя със сигурност ще страда повече от теб.

2.   аз също съм имала връзка със женен мъж и много страдах когато се разделихме но така е по добре повярваи ми.Остани си със твоя приятел и зарежи женения.Щом е криел от теб че е женен значи може би те лъже и за много други неща.Дори и да останеш с него ще му вярваш ли за каквото и да било?

3.   много ви благодаря за тези коментари,но наистина немога без него много го обичам

4.   но той ми дава това внимание което не мие давал никой друг,а вие знаете че едно момиче се нуждаа от внимание

5.   здравей мила,аз също имам връзка с женен мъж и много добре разбирам какво чувстваш,нашата вразка,както и вашата просто няма бадеще,той никога няма да ги остави заради едното овлечение-ти си точно това за него,трябва да бадеш силна и ти да си трагнеш първа,така ще е най-добре за всички!ще се радвам да ми отговориш

6.   пеша на милата която иска да й отговоря.Още не съм спряла с женения но и неискам и да спирам,той ми дава това от което имам нужда,надявам се пак да ми пишеш

7.   искам да попитам номер 5 дали е прекратила връзката си и на колко е години

8.   Момиче, ти си на 16 години ! Нямаш си и идея колко неща ще ти се случат още... ии с колко много нови хора ще се запознаеш.Погледни се за Бога! Ти си дете,още ! Не бързай да влизаш в света на възрастните още. Аз също не съм много голяма, и зная,че любовта не пита,когато дойде... но наистина. Животът ти е пред теб! И Всичко е в твоите ръце... :) Помисли над това!

9.   А бе вие до преди 3-4 години не сте знаели какво е цикъл, а сега се правите на възрастни! Ми ожени се! Не ходи на учулище, почни да работиш и си купи бяла боя за коса!

10.   номер 9: Не ти искам мнението!

11.   Абе момиче ти знаеш ли какво искаш. НЕМОГА ДА ВИ РАЗБЕРА ТОВА МОДА.ЛИ КАКВО ДА СЕ ЗАБЪРКВАТЕ С ЖЕНЕНИ М-Е. ТА ВИЕ Е СТЕ САМО ЗА УТЕХА БЕ ПИКЛИ били влюбени а те дали са са влюбени е сас сигорност ште ти кажа НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ САМО ШТЕ СИ ПОИГРЕЕ И ШТЕ ТЕ ЗАХВАРЛИ ама ти си си го заслжила нека те боли та тази господин си има жена която с сигорност в всичко е по добра от теб

12.   Искам да кажа на всички който ми писаха без номер 11(тя е доста груба и не го заслужава) едно голямо БЛАГОДАРЯ за съветите.одавна се откачих от този женения и сега си имам страхотен приятел и съм много щастлива.дано всички да сте много щастливи