Какви може да са намеренията му
Здравейте! Момиче съм на 23. От известно време във фитнеса се заговаряме с едно момче (на 26г.), държи се доста любезно, закача се, помага ми при някои упражнения, последния път дори ме прегърна за довиждане. Започнахме и да си пишем, а в чата от време на време дори се опитва да флиртува, отправя ми някакви намеци, понякога ме пита някой по-палав въпрос, но всичко е в рамките на нормалното.. Като цяло е доста сериозен човек, потаен също бих казала, не е типичния лигльо. Все още не сме се виждали извън фитнеса, а би ми било интересно да излезем и да се поопознаем. Въпросът ми е трябва ли да му намекна, че бих искала да излезем или трябва да изчакам той да ме покани? Също и какви може да са намеренията му, дали просто си търси “фитнес другарче”, или наистина може да има някакъв интерес към мен? Пишем си по цял ден, а като се засечем във фитнеса веднага идва при мен с усмивка и си говорим… Кажете някакви съвети, редно ли е аз да действам първа с покана или някакъв намек, или по-добре да изчакам

Коментари

1.   Изчакай! Иначе 100% има интерес към теб, приятелство между половете няма, колкото и да си мислиш обратното, а и ако търсеше само това, то нямаше постоянно да си пишете... но изчакай, дай му време. Освен ако не го отблъснеш с нещо, ще те покани на среща.