Защо на все повече мъже не им върви с жените
В сайта чета повече истори на мъже, които не им върви с жените, от колкото обратното. В живия живот наблюденията са ми същите. Девственици на по 30г. положението е трагедия и мисля, че трябва спешно да се направо разбор на ситуацията и да се кажат нещата в прав текст без заобикалки къде се дънят заряза и те мъже. Първо и най-важно: Спрете да валидирате жените в социалните мрежи и да им досаждате със съобщения. Не ти ли отговори на първото, няма да ти отговори и на второто. Пишеш един път, не ти ли отговори резачка и минаваш на следващата. С лайкването на снимките им е същото. Колкото повече я лайквате, толкова повече и вдигате самочуствието, а вие се принизявате надолу. Жената иска мъжа да е над нея. Тя трябва да е по-долу. Дори в в една от най-древните игри шаха фигурата на царя е по-висока от тази на царицата.

Второ: Спрете да им се подчинявате и не вършете домакинска работа. Никоя жена не се възбужда от мъж, който мие чинии и пуска прахосмукачка.

Трето: Не оставяйте тя да ви променя. Тя ви е харесала в началото такъв какъвто сте. Ако останете такъв, има по-голям шанс да я задържите, от колкото ако и играете по гайдата.

Четвърто: Не пришпорвайте нещата, но и не я чакайте дълго. Не и налитайте още на първа среща да я чукате, но и не чакайте по-дълго от трета среща за секс. Покажете и, че е лесно сменяема и, че интереса към вас е голям.

Пето: Вие трябва да взимате основните решения във връзката. Къде ще живеете, как ще се разпределя семейния бюджет, каква кола ще карате. Жената нека да решава неща от сорта с какъв омекотител ще пере дрехите, и с какви чаршави ще застели спалнята. Жените не обичат големи решения.

Шесто: Не я оставяйте да ви говори неуважително. Направили го, първо и кажете, че не ок, при втори опит и посочете вратата.

Седмо: Не се оплаквайте. Тарикат мъж не писка. Каквото и да ни се случило, ние сме си виновни и трябва да си го изтърпиме без да мрънкаме.

Спазвате ли тия правила няма да ви бягат жените. Сега те ще ме оплюят, но пет пари не давам, защото съм убеден, че това, което те говорят няма нищо общо с това, което мислят и правят.

Чингис Хан-Скандинавеца

Коментари

51-65 от 65

55.   На един мъж му е нужно да спортува и да изглежда добре, а останалото се решава при хубава компаньонка. Близко е до акъла, че като си легнете с някоя готина мадама за час, два или цяла вечер, след това няма изобщо да ви интересува дали някоя иска да става гадже с вас, а повярвайте, тогава най-много ще ви търсят и най-много ще искат да ви скачат на наденицата. На невзрачните момичета им се иска, ама хейтват, а на хубавиците им се вижда странно, че не ви пука за присъствието им. Ето това е невероятен трик за пробив с мадамите, правете го. И да, в крайна сметка мъжете са тези които отсяват досадните момичета. Мъжете изглеждат по-добре на 40 години, ако са поддържани и се движат. Ей сега един мой приятел направи 35 и 10 години по-млади му се слагат, а той си направи сефтето на 27. За вас остава само едно, да си ходите с разни IT лузъри с парички и да се пердашите с 30-годишните девственици, на които така страстно се подигравате. Девствената жена към 30-те е пълна трагедия като разсъждения и възприятия, ама не може да се каже същото за мъжете. Плащаш си на някоя фея и вече всички жени са ти в краката. Жалко, нали? Ама не и за мъжете. Понякога е хубаво да предприемеш нещо късно, отколкото да се филмираш с тъпи гъски. Малоумно е да чупиш пари по заведения и разни други тъпни, за да се носиш като пръдня в гащи по парковете за ръчичка и да слушаш глупави филми. И бягайте от момичета дето до две седмици не са ми пуснали, бягайте С 200 от място!

56.   Тия съвети важат ако мъжът иска до себе си някоя подчинена, безхарактерна жена. Съвети за жените от мъж - не е добра идея.

57.   41- Във въображението на чикибоеца са. Не обръщай внимание на писанията на старите ергени тук. Ако бяха толкова успешни нямаше на 40 години да са сами и да търсят внимание из разните сайтове.

58.   До жените, които се нахвърлиха на пича:
Жени, прочел съм хиляди женски коментари. Като сам мъж се интересувам и е съвсем нормално да се интересувам от това какво държание привлича жените и поради това съм изчел хиляди, ако не и десетки хиляди коментари от жени по темата. Огромна част казват, че искат мъжкар, сдържан, но и авторитетен, мистериозен, по - висок, който да води парада, да е уверен и доминантен, дори леко груб. Да е с чувство за хумор в умерени граници и да не е много достъпен, т. е. да не е 100% на тяхно разположение през цялото време. Две жени в последните два месеца ми казаха нещо подобно, цитирам: " На жените не им показвай, че са ти чак толкова важни, това ти го казвам като жена. Не трябва жената да ти е център, занимавай се с твоите си неща и така, без да усетиш, ще я привлечеш."

59.   Зачудих се на следното: според внушенията онлайн и по-специално тук:
1. българките се задомяват с мъже от чужбина, от бялата раса.
2. чужденките се задомяват с мъже от черната раса, араби и турци.
3. българските мъже си кукуват сами, защото са Ганьовци.

В задачата се пита: да разбирам ли, че негърките, арабките и туркините стоят сами, защото мъжете им са с европейки, а българите нямат жена до себе си? Или пък те са се хванали с азиатски мъже, а азиатките... стоят и кукуват сами? По тая логика, братя - налазвайте китайките, виетнамките, японките, филипинките и всякакви подобни! Няма начин да са обвързани - все пак дотук видяхме, че всеки се бута при другата група, така че и техните мъже най-вероятно са ги отсвирили. А при разборката по-горе виждаме, че освен българските мъже други свободни няма на пазара. :Д

Ако не стане и с тях, проверете дали негърките, арабките и туркините не са сами - знам ли ги тия палавници, азиатските мъже, на кого налитат?

И още нещо - Чингис е идиот, каращ на ръчна предавка, а останалите - гледайте да не се избиете виртуално! Полза няма да има, само ще му осигурите зрелище на тоя... експерт по жените! Съветите му са в стил "голям мъж съм" - "големият мъж" щеше да е толкова зает с правене на секс и подбор на жени, че нямаше да има време за сайтове като този, та какво остава и подписи да си слага, за да го различават и да си проверява мненията в пристъпи на суетност?

60.   Аз съм имала връзки с няколко човека от арабските страни, имам още приятели и трябва да ти кажа, понеже моят приятел е също арабин, че те са ме правили щастлива и много повече са ме уважавали от всички КРАЛЕ НА ДРАМАТА в този сайт! Напротив, това е само измама и там често в нормалните семейства жената е много по- уважавана от тази тук!

НИКОГА не съм била заплашвана, удряна или обиждана! Това са само насаждани предразсъдъци и страхове от медиите и миналото!

Обиждали са ме най- вече мъже с мислене само за безразборен секс от ТОЗИ САЙТ В БЪЛГАРИЯ!

Никъде хората не са всички лоши или еднакви! Ако толкова много ламтите, че сте повече от жената, явно дълбоко се съмнявате в това! ЧЕТЕТЕ ПСИХОЛОГИЯ! Колкото повече се опитвате да убедите света насила в нещо и крещите като бебета, обиждате и разпространявате мисли за насилие
. ТОЛКОВА ПО- СЛАБИ И НЕСИГУРНИ В ТОВА НЕЩО СТЕ!

Защо мислите, че имаме такива ужасни вируси и политически проблеми? Защото човечеството НЕ СПИРА да върви само срещу себе си и така природата върви срещу него!

- Звездичка

62.   В голяма грешка сте всички мъже, които мислите, че нормална жена ще хареса някой, който й повишава тон и я командва. Пълен виц. Такъв мъж ще получи само презрение от мен и ще го подминавам с отвращение. Нормалните жени харесваме мъже, които ни уважават и могат да ни защитават при нужда. Мъже, които си тежат на мястото не с лош поглед и насилие, а с интелект, който им помага да решават ситуации, с които на сама жена ще й е трудно да се справи.

64.   Осмо: Не й пишете редовно, за да не показвате голям интерес. Накарайте я да си мисли, че я използвате само за секса. Продължавайте да се правите на велики. Дръжте я на сухо, въпррки че вие самите сте на сухо пт половин година.

Девето: Оплачете се на приятел, че нищо не се получава.

65.   Тия пък тука само цвърчат "дърт ерген" и "девствени мъже", а не осъзнават какви загорели тенджери са. То почти всяко едно момиче около 20-те е с някой пинокио за гадже(дърво и лъжец на кило, ама сте се вързали). Нормално да сте толкова злобни, все пак е лошо да ти липсват разни неща във връзката. :( Притежателите на мъжество нито са девствени, нито са стари ергени. Кифлоприземител и Чингиз са под 60г и двамата взети заедно, не би ме изненадало. И какво е това "Само платено ще го правите", та кой в днешно време го прави без пари? Нали трябва да покажеш ниво...

66.   Според мен причината за да не им върви с жените е, защото са пасивни и не търсят. Или са прекалено свити и не дори не опитват. Един мъж трябва да е активен и да си иска.

В този смисъл съм съгласен с правилото за 3-тата среща. Не е задължително да има секс, но сексуален интерес трябва да има и от двете страни и мъжът трябва да е инциатор.
Ако една жена не ви харесва именно сексуално - няма смисъл да си губите времето с нея с надежда, че ще ви хареса някога си. Все пак връзката става такава, когато стигне до етап на интимност. Без интимност е просто флиртуване или директно използване.

67.   На кои мъже не им върви с жените? На 45 годишните, които още живеят с маминка, работят за минимална заплата, но пък имат 10001 изисквания за жените. Да са супер домакини, да работят наравно с тях, да родят деца за които да се грижат сами, а той само да лежи на дивана и да чака тя са му сготви, да му изпере, че и ако е в лошо настроение да има право евентуално и да я набие. Е, на такива определено не им върви с жените.

68.   До 67,
Не са само описаните от теб.
Ти на всички ли под 45, не живеещи при маминка и с под 10001 изисквания им даваш?

69.   68, не съм 67, но и на мен ми е ясно, че това, което тя е изброила е само входното ниво, за да дадеш на мъж шанс. От там нататък вече трябва да си допаднете като хора и да се харесате.

70.   Защото българският мъж харесва леки жени. Леки по всякакви параграфи. За такива се бори, за такива дава всичко и в резултат или не му се обръща внимание, или бива използван. Нас - свестните - винаги ни подигравате, винаги се държите гадно с нас. В темата за украинските к*рви, веднага две българчета позързаха да ме изкарат грозна и дебела. Това ли заслужаваме жените, които сме съхранили някакви ценности? Ами няма да ви върви с жените! Нека да ви използват и тъпчат! Заслужавате се го!

Black Sabbath

71.   Защото няма подход. Защото ако не го врънка за пари, не се сваля на всеки- държи се с нея като с парцал. Нормално отношения няма как да получи, ако не е кифлоч. После мъжете ревете как искате да ви обичат, да ви ценят и да са ви верни. Ама такава жена ви е безкрайно скучна и зад гърба и въртите 2-3.

51-65 от 65