Какво предлагате жените на мъжете?
Постоянно жените питат "какво предлагат МЪЖЕТЕ насреща, какво предлагат МЪЖЕТЕ насреща..." Искат само мъжете да им предлагат, без те да предлагат нищо на мъжете.

А какво предлагате ЖЕНИТЕ насреща?

Коментари

1.   Днешно време не могат да предложат повече от шепа опикана вълна.

2.   Нищо... Само тормоз видях от тях, от бг жените. Даже циганките са една идея по-добре от бг жените, в смисъл по-добри хора са. Нека си имат изисквания бг жените, то и без това никой мъж на планетата не може да ги покрие. Все ще намерят кусур за нещо.

3.   1, такива като теб, и толкова не заслужават. :)

4.   Това какво ти предлага една жена, зависи от това ти каква жена си си избрал да бъде до теб.

Black Sabbath

5.   Оффф...спрете се вече, де!
За тези, на които се налага да питат в анонимни форуми- НИЩО не се предлага от жените и с нищо ще си останете! Точка по въпроса!
Нормалните мъже си имат връзки (които искат) семейства, получават всичко, което еднозначно може да предложи и дават всичко, което пък те могат.
Изключвам случаите на взаимозависими психари, тях не ги отчитат за романтична връзка/семейство.

6.   На английски е - What do you bring to the table? и те ти отговарят
I am the table.

Тука е същото, само че не знаят как да ти отговорят, иначе разсъждават всички по същия начин.

7.   3, аз съм случил на жена, говорех за повечето.

8.   Вагина и възможност за зачеване на бебе.

9.   Аз получих това което очаквах. Драматургии, депресии, деца с които ме държи из късо като уролог, няколко сантиметра пахнещо месце двупосочно, изгради ме като отличен математик, слушател и кимащ удобрител на всички веган, фитнес и поетични нейни напъни. Аз я научих, като технически по- грамотен да работи с пералната и автомобила, а тя ме научи да сортирам прането и да мамя застрахователя когато умлати семейното МПС, поне веднъж годишно. Успя да ме убеди, че имам две майки и нейната ми е по- майка от "тази" която ме е родила. Като шестица от тотото, нали!?

10.   4, аз предлагам много, но не искам да бъде "танто за кукуригу", както казват. А жените днес предлагат буквално нищо срещу всичко. Даже и путката си не дават, а очакват да ги водиш по ресторанти, да им плащаш всички сметки и да им триеш гъза и най-накрая пак бягат и ти се изсират на лицето.

Автора

11.   Една жена може да готви , да чисти , защото повечето мъже не се занимават с това . Да роди деца , от нея се иска да допринася в бюджета , съответно какво може да ти предложи мъжа за да си с него ?
Секс , любов , всичко което един мъж може да иска ...стига да си я намери .

13.   Любов, вярност, грижа, помощ, семейна топлина. Ако трябва на ръце ще го нося. Само и само да е шастлив и доволен. Жената трябва да бъде рамото на което да се облегне мъжа при нужда и да знае, че и за добро и лошо има човек до него,

14.   Н 11, още една причина много жени да отказват бг мъжете тип селски бек- да му готви, пере, чисти...айде марш такива. Да си се обслужват сами или да си плащат за прислужница. Приятелка/съпруга обаче не им трябва, други са им нуждите, ама техен си проблем, да се оправят.

15.   10, както казах: това какво предлага една жена, зависи от това ти каква точно си я избрал, а съдейки по думите ти, избираш меркантилни жени, съответно получаваш очакваните меркантилни проблеми с тях. Всичко си е точно в твоят случай, така че явно грешката е в типа жени, които харесваш или търсиш на грешното място.

Black Sabbath

16.   Хубаво де, нещо ще напиша все пак.
Жената (базиковите Неща, физически и материални, без емоционални, без хобита и/или развитие извън бзиковото) - работи, ражда, често сама си гледа децата дори и с мъж, често сама домакинства, намира време и да поддържа визията си.
Мъжът работи- често няма друго, просто работи.
И сега общото между такава жена и такъв мъж е, че и двамата имат нужда от МЪЖ!
Сега ти кажи, какво предлага жената според теб, а?

17.   Ще отговоря за мен.

Допринасям с половината от семейния бюджет.
Включвам се в ремонтите на кола, жилище и др.
Готвя 3-4 пъти седмично. Останалите вечери работя.
Пазарувам разумно, следя за промоции.
Старая се да изглеждам добре - без козметик, хиалурон, филъри и пр.
Секс - 2-3 седмично, не по задължение.

Прочитайки написаното, звуча като скучна лелка, май трябва да вкарам малко драма в живота на съпруга ми.

Ж 44

18.   Чифт цици, вагина, и евентуално дете. Това е тяхната валута за постигане на всичко в живота. С която валута обаче, взеха много да спекулират с ,,курс продава,, и, ако ние мъжете не въведем сега и веднага валутен борд, 20 процента от мъжете ,тоест топ мъжете, ще управят 90 процента от жените, другите 80 процента от мъжете, ще трябва да си разпределят 10 процента от жените.

Чингис Хан-Скандинавеца

19.   НИЩО! Нищо не ви предлагаме, защото вие имате нужда от нас, а ние от вас не. Вие ни търсите, ние вас - не.

20.   Зависи от мъжа. Има такива, на които си струва да предложиш буквално всичко, други не заслужават нищо.

21.   ... Обич, съпричастност, разбиране, уют, вкусна храна и страхотен секс. :)
ж 27

22.   Предлагат само мъка ако си обикновен голтак.

Ако си кинтяр, предлагат всичко дето имат ама не за дълго.

Е тва предлагат. И това винаги са предлагали.

Закривай.

23.   На 30 съм с 5 по сериозни връзки и сумати курвентий зад гърба си който немогат да предложат повече от дупка дали одзад дали отпред и най-кофти е че искат да са всеки ден с различни хаха
Да се върнем на въпроса сегашната ми "приятелка" общо взето жена от село дет е спала със всички там и околията, но аз как да знам на пръв поглед нормална... Всички така изглеждат, какво и дадох аз ли? Дом, домашни любимци, комфорт, телефон, лаптоп, всеки ден и оставям по 20лв кат на малко дете (и тя е на 30) не работи от както св познаваме.. 5 6 години в моментите в който и намирах работа да е сред хора беше някъв ад един вид все едно е отишла на мъчения... Има си цялото свободно време обаче всичко и пречи 1-во приятелите ми... Скара ме с тях после снродителите ми се опита да ме скара се1 тя е най-важна в целия свят подаръци дрехи обувки какво ли не... Аз съм се лишавал да има тя и знаете ли кое е най-тъпото когато правиш всичко за нвкой да видиш колко е неблагодарен буквално след всеки подарък след всеки жест някъв скандал за пълни глупости опита се да се ебе с мой приятели зад гърба ми фащах я естествено те ми казваха не са се възползвали и ето благодарноста се изразява в тва да имам една манджа приготвена като си дойда от работа и от време на време секс... В началото беше ок по 3 4 пъти на ден секс беше и ок сичко свършваше на поразия после стана все по рядко и по рядко не ми е някъв голям (17) не смятам, че е и много малко понеже съм задоволявал почти всички момичета с който съм бил и никоя не се е оплакала.. Почна да приказва как ми е малък що не ми е по голям...... А ако влезе целия се почва оффф боли меее давай по бързо да свършва... Пълен ужас... Сега тя коли тя беси когато и се прави секс.. Може и да е веднъж на месец или 2... Предишнитв и приятели са я биели но ако аз я бия ще стане чудо... А забравих на месец живеем с 3.000 лв който реално са от мен и моето семейство което ни помага... Нейното семейство не я смятат дори за човек. Не че нещо ама много жени са така в днешно време огромни изисквания отгоре на нищо.... Има свестни, но са малко! Иди прави семейство с такава дет и даваш всичко и никога не е доволна... Дадох и Всичко! Какво получих ли? Всичко най-лошо.... Но не и това което трябва :)

25.   Аз предлагам любов, предлагам грижа, предлагам подкрепа, предлагам изслушване, когато има нужда да сподели, или тишина, когато има нужда да си помълчим заедно. Предлагам разбиране, предлагам любопитството на пътешественик, когато откриваме нови места, предлагам комфорта на домошар, когато сме решили, че уикенда ще си подадем носовете навън само за да си купим китайско. Предлагам искреност, предлагам вярност, предлагам топлина - в очите, в душата, в леглото. Предлагам взаимност. Веднъж направих грешката да предложа тези неща на един мъж без да искам нищо в замяна и накрая бях наранена. След това внимавах много в избора си и попаднах на мъж, който предлага каквото и аз.

26.   Интересна тема, приятели...

Може би е редно да се включа и аз да кажа... ми май нищо.

Аз имах една преди време, която с неприязън, омраза и дори погнуса към мен, ми казваше "аз съм свикнала да се отнасят с мен като с принцеса", докато в същото време слагаше поредното гурме в устата си, а аз плащах... след това калмарчета..и така... Верно беше по-голяма от мен с някакви годинки и си беше обиграна в много отношения. Няма да казвам, че съм се разочаровал стотици пъти. И аз получих някакви неща от нея и когато се зародиха чувствата в нея, стана различна. Доста по-мека и добра, но първата година беше много зле. Бях много разочарован на моменти - чак сега го осъзнавам. Тогава съм се радвал на единия секс и не са ми правел впечатление много неща, но чак сега осъзнавам колко грешно съм постъпвал или в дадени моменти съм оставял тя да си прави каквото си иска.

27.   Аз ли какво предлагам? Когато си сложа цена на челото, ще ви лепна и опаковка с всички характеристики, за да може простият потребител да знае за какво иде реч в конкретната стока.
Ако ви е такова мисленето...няма да ви бъде особено.
Какво да обяснявам аз какво предлагам, като отсреща има подобен нисък интелектуален капацитет, пък и подозирам, непривлекателен характер?
Който иска ще ме опознае и ще види каква съм, що съм и дали му харесва.
И за протокола: 2022-ра е и една жена може да предложи дори повече отколкото един средностатистически мъж би могъл.
Не се напъвайте толкова да се правите на изстрадали, неслучили на жена или твърде напред с материала. Ако бяхте, нямаше да пишете теми в Сподели, а щяхте да сте на самотен остров с някоя хубавица, примерно... :)

28.   Авторе, една жена предлага същото, каквото и един мъж. В България вече отдавна от мъжа не се очаква да издържа семейството, а тази отговорност се поделя между партньорите. В този ред на мисли, а предлагам каквото и едни мъж - участие във всички дейности и семейни финанси на 1/2.
Също така, аз НЕ предлагам да раждам, защото не желая деца. Нямам против мъжа да си има такива от предходни връзки и те да живеят при нас.

29.   Ти май още живееш доста далеч в миналото. Събуди се малко, отдавна нещата не стоят по този начин.

1. "Всичко, което виждате около вас е построенно от мъже."
- Така ли? А сигурно и мъж ги е родил тези мъже. Искаш ли да те запозная с една моя позната, която е архитект в Германия и нейно дело са едни от най-красивите модерни сгради ?
Повечето неща са построени от мъже, ноне и ВСИЧКО. Освен това, това е така, поради простата причина, че на жените им е забранено едва ли не да дишат без позволението на мъжа до себе си в продължение на твърде много години. Наясно ли си от точно коя година е позволено на една българка да учи наравно с мъжете? Хайде да прочетеш някоя и друга книжка по темата.
Дори това, което създаваме в момента е подвиг.

2. "Всички значими открития са направени от мъже."
- Мария Кюри позната ли ти е като име? Или просто си почесваш езика ей така, понеже си нямаш друга работа? Грейс Хопър? Алис Паркър?Катрин Блоджет? Хеди Ламар (без която нямаше да имаш wi-fi, с който да пишеш подобни простотии)? Необразован си и с нисък интелект, но иначе създаваш провокативни теми...

3. "Всички мръсни и животозастрашаващи професии са практикувани от мъже."
- В Чернобил само мъже ли са работили? А в местните цехове, заводи? Не знам къде точно гледаш, но от време оно жените вършат изключително тежка работа, дори по-тежка от тази на мъжете. Просто не бият барабана за това и естествено, не бият на очи като ВИП персоните, които явно визираш в поста си. Не всички жени имат късмета да работят леки длъжности, дори напротив - това е рядка привилегия.

4. "Когато стане напечено жените се омитат. Пример: Украйна. Милиони украинки взеха децата и избягаха, докато мъжете останаха буквално да бъдат убити или ранени."
- Ти не само си глупав, но и отвратителен. Нямаш правото да говориш така за жени, които оставят любимите си хора да се бият на фронта и са принудени да избягат далече и да спасят децата си. Според теб какво би било по-добре? Да останат и да бъдат изнасилени и убити от руските военни ли? Страшна утрепчица си, ако мисленето ти е такова. И повярвай ми, украинките си обичат мъжете и не им дреме за долния български Ганьо като теб. И за щастие, много от тях ще се върнат скоро при съпрузите си, които са ери над това посредствено ниво. Знам го, защото съм общувала с много украинци и съм се убедила колко ни надминават като манталитет.

5. "Жената е МЕГА привилигирована от съдебната власт."
- Може би е било така едно време, но вече не е така. Попечителство на децата се дава както на мъже, така и на жени, като този при когото остава детето, трябва да изплаща издръжка.
Колкото до продължителността и тежестта на присъдата, дали е така в действителност? Нямаш преки наблюдения, струва ми се. А може би трябва да си направиш една реална статистика, за да спреш да говориш глупости. Не си прав.

6. "Жената МОЖЕ много по-лесно да създаде потомство."
- Защо да ни е по-лесно? Нали за потомство са нужни и мъж , и жена? Ако мъжете сте такива утайки и не сте годни да създадете нормално семейство и да имате нормални отношения с нас, как по-точно ще стане това? Сами се съсипвате и после жените били с привилегии... понеже така ви изнася. Главната разлика между жените и мъжете и наше предимство е, че не сме коне с капаци, обичаме себе си и другите и не сме злобни пишлемета/дъртаци със закоравели разбирания и комплекси.Ето затова нас ни търсят, а вас предимно не.

Това със секса...ама хич няма да го коментирам. Естествено, че си е наш избор дали да правим секс или да не правим, това дори не подлежи на коментар.
Това с децата също е много жалко и безсмислено изказване. Хем не може да е сигурен, ама хем и си има начини да е сигурен, нали така? ДНК тест и готово. То и ние не можем да сме сигурни дали не сте ни предали някоя полово предавана болест покрай някоя странична курва, ама те...

7. "Повече защита"
- Айде, бе. Ти имаш ли представа колко агресивни и смотани сте станали мъжете напоследък?Всъщност, имаш си, понеже като гледам си същия боклук.

С една дума, пичове, мъжете сте жалки роби на собственото си мислене, а жените гледаме да живеем някак покрай вас и хилядите ви претенции.

31.   29 "Главната разлика между жените и мъжете и наше предимство е, че не сме коне с капаци, обичаме себе си и другите и не сме злобни пишлемета/дъртаци със закоравели разбирания и комплекси.Ето затова нас ни търсят, а вас предимно не."
Да бе, хич не си злобна какво ли не го нарече, само обиди ръсиш на килограм, за теб това не е ли злоба бе ненормална патко?! Кой те търси теб бе?

Личи си, че си една недоебана ненормалница, веднага почваш да го обиждаш, толкова си жалка. И ще ми листваш някакви изключения. Ниския интелект си ти. Една жена, която обича себе си няма да мрази мъжете, да знаеш. Звучиш точно като онези селянки, които се домъкват в София и живят в Студентски град.

34.   Работя на пълен работен ден, поддържам кола купена от мен за мен, деля сметките на две с гадже, спортувам редовно, готвя вкусно и здравословно, държа на дома и винаги е изрядно подреден и изчистен, като паралелно с това уча и си повишавам квалификацията. С мен може да се говори на всякакви теми и да правим дискусия на тези теми - от политически, исторически, житейски, до философски. Обожавам да чета книги и да ги обсъждам после с някого. Като допълнение смея да твърдя, че съм много добре откъм външен вид и в лице, и в тяло. Лоялна и отговорна.
Не си търся нищо и не ви предлагам, само се хваля.
Не бих обърнала внимание на хора като автора и разни чингизи и кифли, защото такъв тип мъже не могат да преглътнат, че съм по-умна и по-можеща от тях. Много ги дразни и се опитват да те смачкат.

35.   От всички изброени тъпотии не видях нещо, което мъжете да нямаме хахахах Освен една путка за секс всичко друго е шменти капели.
Съпричастност, ти да видиш, тука една пък следяла промоциите, уют щели да ми дадат, разбиране....
Хахаха абе вие сериозно ли?

Обаче изискванията да видите какви са им.... леле майко.
Тя следи промоции и те изслушва и ти дава уют, а ти батенце треа да плащаш сметки, да носиш много пари, не достатъчно, а много. Да имаш кола, да имаш дом...
А накрая тя ти давала уют, изслушване и разбиране
Хахахахаха

37.   Оф, аман вече от женомразки теми.
Какво предлагат мъжете на жената?
Жената работи и плаща половината сметки, тя чисти и готви, защото било "женска работа", тя ражда, тя деца гледа - еми сетете се кой е излишният в картинката.

39.   29 Значи твоята позната разсипва Германия с грозна архитектура? Германия е една от странсите с най-отвратителна модерна архитектура, стерилно, студени цветове, като в затвор.

А ти ако си много позитивна, щастлива и обичаш себе си и другите няма да обиждаш по непознати в Интернета. Изобщо няма нищо позитивно и обичливо в теб. Горкия ти мъж или приятел, ако изобщо имаш такъв.

42.   Абсолютно нищо, както и мъжете.
Никой на никого не е длъжен да предлага каквото и да било.
Отговарям ти така както си задал въпроса.
В едни нормални човешки взаимоотношения, никой не дава и не взима, а има взаимност. Почнат ли да се питат кой и какво е предложил на другия - край.

45.   След бившият ми, баща на детето ми, който живееше в детската ми стая, броеше памперсите на бебока, и ни напускаше, като дойдат сметките всеки месец, приключих с разсъжденията, как трябва да предлагам всичко. От 15г. живея с нормален мъж, който се грижи, дава, прави ми изненади, съответно аз също. Така че, според мен нещата трябва да са взаимни, хората да не се чувстват използвани, връзките да не са сметкаджийски, защото завършват зле.

48.   Н 29, тези, които визираш, нямат дори и малкото нужно за да разберат текста ти. Прекалено са им...ниски челата.

49.   На мен мъжът ми трябва за хубав секс, не мо трябват нито пари, нито деца.

51.   Да видим:
1. цялостна промяна на личността - скромно ти показват къде грешиш за собствения си живот и какво не знаеш как се прави.

2. уроци по съжителство с друг човек - понеже ти си такъв калъф, който не знае как да живее собствения си живот, има ли нужда да казваме, че и съжителството не ти е ясно и трябва някой /кой ли да бъде/ да ти го обясни?

3. редовно скапване на самочувствието - не е достатъчно да те отсвирят на интервю за работа, трябва и жена ти да натяква, че не ставаш за нищо и заради това не са те взели. Както на необвързаните им натякват за същото - не дай си Боже да си безработен и да си търсиш жена! За какво си ѝ - тя нали заради парите те търси, ти качества нямаш!

4. когато все пак има нещо там, предлагат и експресно изпразване на портфейла ти в името на "семейството, децата ни и така нататък".

5. предлагат ти непоискан абонамент за вестник "Какъв е бил мъжът през миналия век" и упорито отказват да те абонират за вестник "Каква жена е била задължителна спътница на мъжа от миналия век". Т.е. жените вече не са такива, каквито са били тогава, но пък мъжът е длъжен да издържа семейството и да покрива ония стандарти, само да не си позволява да изисква домакинската работа да се върши от жената, защото това го прави мачист и антика!

6. предлагат и опцията "вечен кастинг", т.е. ти си мислиш, че имаш семейство и си верен на жена си, а тя... още избирала с кого да остане в крайна сметка. Какво от това, че имате връзка или дори брак? Голямото важно - няма такова нещо като край на кастинга, докато диша, милото!

7. освен това предлагат и отново непоискан абонамент за услугата "Пълна липса на логика", т.е. колкото и логично да е ти да си прав, те ще въведат ред сополи, ред сълзи, някакви там емоционални аргументи, които не са аргументи, но в крайна сметка ще ти обяснят, че няма как ти да си прав. Дори да обсъждате нещо, доказано отдавна или да става дума за нещо очевидно за всеки с работещо зрение.

Съвсем скоро ще предложат и още нещо - онлайн критика на този списък, който е скромно обобщение на техните оферти, но дори така ще бъде оспорен макар че аз само обобщавам това, което съм видял и няма как да се сърдят на мен. Но знаем, че ще намерят начин да ми се нацупят! Карай, добре, че сайтът е анонимен, за да го обърнем на тоалетна, без извинение! Търсите ли модератори? Напоследък ми е скучно и като нищо бих позатъркал малко пропаганда - все едно от кой пол идва! Жените са повече, но и мъжете понякога пишат абсолютни нелепици!

54.   Колко злоба има между двата пола само, хаха. След разбито сърце съм се отдръпнал отдавна от жените. Това мое решение е тежко, но ми спестява много главоболия, а и вероятно ми спестява омразата към жените. 29 права си, че мъжете не ставаме в днешно време поради една или друга причина, но и вие не сте ангелчета.

56.   29 тези които са позитивни и се обичат нямо до нападат половината човечество като теб. Ще каже човек, че теб баща не те е правил. Или е боклук и проектираш това върху всички мъже.

60.   №5, няма оф-моф! Жените трябва да предлагате ВСИЧКО, или НИКОЙ мъж няма да ви вземе с ваште претенции за Кралици, каквито НЕ сте. Какво от това не ви е ясно? Няма да се спрем, по-добре ти се спри, защото много се излагаш с твоята женска злоба, арогантност и простащина!

61.   Н 60, веселят, наистина ли мислиш, че ще правим каквото иска някой си духльо като теб?! Тц, забрави! Жена без мъж не остава, такива като теб сте вече на изчезване (най- после уфффф) както трябва и да бъде!
Ако щеш се спирай, през оная ми е!