Какво да направя когато вече не ме харесват за мъж?
Какво да направя когато вече не съм толкова харесван и желан колкото преди а и заменен с други по слаби?
Не стига че качих килограми и натрупах страшно много багаж в себе си заради предишната ами сега и да започвам наново?
Какъв е най добрия вариант да стана хем обновен и свеж така и да имам желание да си реша проблемите и личните забележки, и да науча кещо ново? Не съм вече от най общителните, но колкото повече се затварям за хората толкова по зле става всичко в всички области, и не усещам прогрес.

Коментари

1.   Иди на фитнес. Тука това е дежурния съвет.

2.   Явно не си спортуват и нямаш идея колко много ще ти помогне спортът за всичките ти посочени проблеми!
Ще остлабнеш и се стигнеш!
Ще се дисциплинираш физически и метално ако стриктно следваш дни, часове, времетраене на спорта без никакви извинения!
Чрез спорта ще излезе от теб почти неусетно натрупаната негативна енергия и мисли, също и токсини в тялото!
Междувременно самочувствието ти ще расте от само себе си!
По желание можеш да включваш и по някой от свободните ти дни за разходки в планина, гора, но склон нагоре. След две по- дълги разходки, ще разбереш защо :) Поддържай скорост, в която вече се задъхваш и леко започва да ти се затруднява дишането!
Приеми го като предизвикателство! Направи си график, дни и часове за спорт и ги спазвай! Залепи си го на видно място!
Диетата също е много важна както за тялото, така и ментално, дори е по- важна, но едното без другото е все едно нищо да не правиш.
Да речем 6 дни здравословно храна, а 7- ият се награждаваш с някоя "забранена глезотия". Сам ще се увериш, че скоро ще усетиш гадни вкус с всички "отрови" вътре на "забранената глезотия".
Останалото ще си дойде съвсем натурално когато ти самият започнеш да излъчваш това, което вече си започнал от вътре навън- спорт, храната, дисциплина, с тях идва и сигурността в себе си и т.н. по ефекта на доминото и останалото.
Успех и пиши дали приемаш предизвикателството!

3.   Отговорът братко се крие в това, което си ни написал тука. Вникни малко по-дълбоко и ще разбереш къде, какво да промениш.

4.   Ходи на фитнес.

5.   Влез в нормални килограми ( диета). Излизай. Намери хоби. Събирай се с хора и всичко ще е 6.

6.   Смяна на града или страната, друго не помага. На всяко място човек става различен. Но ако не се адаптираш лесно на нови места няма да ти помогне.

7.   Диета, сваляне на килограми, фитнес, бойни изкуства (кикбокс, карате, квот там ти харесва), интересно хоби, интересни приятели, и т.н.

8.   Труден преходен момент. Няма как без такива.

10.   Повече движение в паркове, музеи, природа - планина, плаж, гора, поле, околностите на села, забележителности като Мадарския конник, пещери и т. н. Природата, въздухът и движението ще направят чудеса за тялото и духа ти. Намали и храната. Да, в началото може да ти се наложи да се заставиш насила да го правиш, но изградиш ли навика, ще "полетиш". Успех!
Ж

11.   На мен ми е трудно вече да видя мъжете да бъдат мъже. Целият сайт е пълен с постове на ядосани от миналото "мъже", които само плюят жената и обвиняват всички ни за лошите преживявания в миналото.

Къде е мъжката сила и храброст? Къде е мъжката мъдрост? Заменена е с усещането за жертва и омраза.

И жените и мъжете не се чувстват добри за нищо, защото мислят, че само хулите и обидите ще възвърнат изгубеното самочувствие. Само се карат по цял ден и накрая никой не е доволен от себе си.
Прости на бившата, не се заблуждавай, че все същото ще стане, защото ако наистина продължаваш само това да мислиш- така ще стане.

Всички мъже, които искат да се измъкнат от капана на отчаянието, станете отново мъже и се вземете в ръце, престанете с мисленето, че на някого сте жертви, че всичко около вас е лошо и не на теб авторе, но на другите мъже ще им е добре да престанат да мислят, че само бройката или връзките с 15-20 години по- млади от тях ще им възвърнат изгубеното самочувствие.

Вижте и хубавото в другите, аз преживях нещастие и много сълзи във връзките си, но не си позволих да помисля, че "всички са еднакви" и днес познах чудесни и любящи същества.
Тогава вече всички ще се почувстват по- добре и ще осъзнаят какво всъщност е щастие.

12.   Поне си късметлия, че си се отървал от простата.
Пробвай постепенно да ти кажа, първо смени гардероба и виж как се носят, пиши готин в снимки на гугъл виж разни варианти. Гледай се във витрините като преминаваш, махни намръщената физиономия. Пробвай да им се усмихваш, ама да не е озъбване. Забрави простата, не вдигай не се интересуваи и не мисли, край не съществува. Ще и дойде реда като се оправиш.
Тренирай с персонала- продавачки, фризьорки, сервитьорки не тях всеки ги лови за газа и са кисели.

13.   Отиди в магазина, купи си туристически обувки (един номер по-големи), шапка, раница , вода , очила и слънцезащитно. Излез сред природата. Сам. Дишай въздух, виж гледките. Ще се преродиш, ще срещнеш много усмихнати нови хора и ще отслабнеш. Ще намериш твоя човек и ще бъдеш щастлив.