Моля за мъжко мнение, бившият ми е негър
Здравейте, пише жена на 27. Благодаря предварително за отделеното време и внимание!

Проблема ми е следния, от 18 до 26 живях, учих и завърших във Франция. Наскоро се прибрах в България и започнах да излизам на срещи с мъже, запознах се с приятен и образован мъж и всичко между нас вървеше чудесно до преди 3 дни когато исках да му покажа нещо в телефона ми и там излезна стара снимка с бившия ми, а той е негър. Той ме попита само дали сме имали връзка и аз потвърдих не сме говорили друго. После всичко си беше както обикновенно.

След това спря да ми пише и не ми отговаря, не знам какъв е проблема с това, че е негър. Някакъв вид расизъм ли е или по - скоро проблем с това, че уж трябва да е по - надарен.

Моля мъжете за мнение, ако може да ми споделите какъв точно е проблема и къде сбърках.

Коментари

1-50 от 63

2.   Да казваш истината е желателно, но има моменти, когато не е препоръчително. Какво се обясняваш? Защо се обясняваш?

3.   Мъж 35г. съм и живях из цяла Европа последните десет години та ще ти го кажа дирекно ненавиждах и ненавиждам бели жени имащи нещо общо с черни, негри, араби, пакита, турци, цигани и всякаква такава измет и сган! Не говоря само за българките ами и за немкини, италианки и др. които се влачеха с такива! Просто драйфаше ми се от това и дори неможех да ги гледам и извръщах глава! Аз съм расист в пълния смисъл на думата! За мен лично изборът си е твой дали ще си с негър или с бял дали с кон или маймуна, но някой хора неможем да приемем това а ти явно си случила на точно такъв българин!

4.   Никой не иска втора употреба, и то от някой от гетата във Франция. Грозната истина. Иначе ще кажат, че е расъзъм, ала-бала.

5.   Оооу голяма грешка, че питаш тук!
Добре, че не могат да те убият с камъни виртуално.

6.   Авторке, ти самата си расистка, наричайки бившия си негър. Какво отношение очакваш при това положение.

7.   Проблемът е, че най-вероятно бившият ти е бил на доста ниско социално стъпало. Ако ще да беше бял като сняг, но видимо представител на крими контингента или наркоман, пак настоящият ти приятел щеше да реагира така. А за негрите на всички ни е ясно, че ако не са престъпници са просто едни тотални мързеливци и в най-добрия случай охрана в заведението.

8.   Ганьовци като тройката ти го казват директно. Не си прави труда да казваш, защото това ще се случва.

9.   По-скоро не иска да му лепнеш някоя болест. Защото неграта се сношават със всичко живо без гума:

Ченгис Хан-Скандинавеца

10.   До 5

Не е голяма грешка. Нека види реално как мислят мъжете за нея. Ето ви прекрасен пример какво правят жените преди да се ожените. Десетина години ебане, с който може и после ти се обясняват в любов.
Ебала се е с черната мамба, щото бил любовта на живота й.
За негрите си е перфектно, ебе си бяла жена като животно и му е през оная работа.
Що не си с него, а ти е бивш? Тръгнала сега изведнъж да търси бели и се чуди.
Много ясно, че няма да искам да те погледна, ебете се с който хванете и после- Ами той спря да ми пише.

Евала на тоя пич, че се е разкарал моментално.

12.   3, ама би ч*кал азиатки, нали?
Естествено, българите могат да бъдат с всякакви оризища, китайски богомолки и подобна ситна и дръпната паплач, но българките с негри - не. Пълно лицемерие. И не, не харесвам негри, цигани, турци, араби, даже азиатци. Гледам да нямам предразсъдъци, макар и малко неуспешно, но харесвам бели мъже. Дразни ме лицемерието. Мъжете тук могат и дървета да ч*кат, но българките трябва да сме примерни.

13.   Ти наистина ли не разбираш, че някой българин, ще иска да си го пъха там, където е бил негърски? Щом веднъж си правила секс с негър, къде е гаранцията, че след като имаш връзка с българин, няма да поискаш пак да си интимна с негър? Защо се разделихте с негъра, защото е много отговорен, или защото не беше добър в леглото? Това за Европа може да е в реда на нещата, но не и тук. А защо немци, французи, англичани, италианци, испанци, ни мислят за втора и трета ръка хора? И те ли са закостенели националисти? Нормално е всеки да иска да запази нацията си чиста. Ти не го разбираш, задавайки такъв въпрос. Ако попиташ 100 български мъже, дали ще искат да са с жена, била преди това с негър, повече от 90 ще ти кажат, че не искат да са с такава жена. Наречи ни ганьовци и тъмни балкански субекти, но сме си такива и е добре, че сме такива. Добре е да изтриеш снимките си с него. Рано или късно, следващият приятел ще се натъкне на тях и ако не избяга, ще имате страхотен скандал.

14.   Добре е, че си живяла в чужбина, но грешка беше да се връщаш в българия. Повечето са си расисти, не обичат никого освен себе си и ракията.

15.   Дано след тази случка ти е светнала лампата, че си допуснала голяма грешка, прибирайки се в България и да си търсиш мъж оттук. Пали подметките обратно за Франция, не си трови нервите тук с бели маймуни.

17.   Може би смята, че отдолу негъра те е направил като шахта, ха-ха. Иначе майтапа настрана, има хора, които не се кефят на омешването с други раси, особено по-нечистоплътните такива. На мен примерно ми падат много в очите българки, за които разбера, че са били с циганин или турчин.

18.   От #3 до #12

"Ама би чукал Азиатки"

Не съм и не бих чукал такива подобия! Няма лицемерие. Лично с мен си в грешка! Не харесвам жените им и изобщо всичко свързано с тях! Просто всяка жаба да си знае гьола! Това е!

19.   Явно човекът в ежедневието си се сблъсква често с хора, чудещи се как да се направят на интересни и да блеснат, и му е писнало от такива като теб и номер 8

20.   Ебати и парцалите... Аз дори по улиците, молове, ресторанти и т.н. видя българка с негър ме отвращава.... А темата нарочно е пусната за да дразни хората...

21.   Българите свършват за минутка, секса с тях е една агония. Злобни миризливи със смегма по пишките. За тези които не знаят какво е смегма, ще поясня това ви е сиренето с което толкова се гордеете. Секса с тъмнокож трябва да се изживее, много ми допада че масово са обрязани и адски поддържани мъже или поне с тези които съм била. Има много лекари адвокати и пр от тях и наистина не мога да разбера каква е тази ненавист или по скоро завист за това което са те и това което вие никога няма да притежавате.

Елена

22.   18, ами, ти си рядкост явно, но като цяло харесвам скандинавци, така че и аз много не си знам гьола. От 12.

23.   От #3 до #22
Аз си харесвам си нашите жени и момичета! Няма по хубаво от нашето! Обиколял съм много места, но аз съм си българче по душа. Българката си е номер #1 жена и които твърди обратното не е българин! Всяко стадо си има мърша, но това не означава че цялото стадо е мърша! А а ако вече трябва да избирам по необясними причини от чужденките то ще е само и единствено бяла жена от славянските ни братски народи!

24.   Миличка, не искам да се заяждам, но ако разбера, че някоя е имала бивш негър, и аз не бих искал да имам нищо общо с нея. Може да ме наречеш расист, но трябва ли задължително да обичам някого? Имай предвид, че негрите не ни обичат на всяка цена.

25.   23, сигурно не съм истинска българка, но нито намирам българските мъже за най- привлекателни, нито българските жени за такива. Виждала съм по- красиви чужденци и чужденки от нас. Кофти, но факт. От 22.

26.   Всички девойки които ми се правите на "интернешънъл бейбита", ми се иска за една година да сте сервитьорки в сомалийски бар посещаван от сомалийски пирати. Да усетите чистата неподправена любов на тези широкоскроени и интелигентни пичове. Или двуседмична почивка по делтата на Нигер в компанията на джентълмени от организацията Боко Харам. След което ще обсъдим позитивите за Вас.

27.   Не знам дали темата е истинска или е публикувана с цел провокация. Но не мога да разбера този расизъм. Какво значение има дали бившият е бил чернокож или японец, или индианец, или индиец? Що се делите на раси, като сме от един и същ вид - Homo sapiens? Преди около 40-50 хил. години между нашия вид и неандерталците (Homo neanderthalensis) е имало кръстосване и в резултат на това около 2% от ДНК-то на съвременните хора, които не са африканци, е неандерталско. Расистите, какво ще кажете за това? Всъщност, добре помните от часовете по биология, че всички сме потомци на първите хора, населявали една долина в сърцето на Африка, и част от тях са се разселили по целия свят. Преселниците в Европа срещат неандерталците, които също са пристигнали тук, около 200-300 хил. години по-рано.

28.   От #23 до #25

Винаги ще се намират по красиви хора някъде си е й? Не всичко е красота. А и красотата е преходна. Как би отгледала семейство и деца с някой чужденец или чужденка примерно? Не че е невъзможно, но нещата са в пъти по сложни отколкото когато си сме си наши (българи). Още повече, че не си представям дете от смесен брак ъъъ някое черно или азиатче направо ша избегам с 200км/ч. Когато казвам от нашето по хубаво няма включвам доста неща не само красотата. Винаги ще се намери някой много красив/красива, но дотам.
По горе ме обвини в лицемерие ами не по скоро точно обратното научих се да ценя нашето а не както гледам тук се плюете мъже жени денонощно, което ми е адски грозно.

31.   Има държави в Африка, в които над 50% от населението е заразено с HIV. Вероятността черен да има HIV е по-голяма.
Страхува се да не му лепнеш HIV, хепатит или друга болест.
Но и у нас не се гледа с добро око на ходещи с черни, араби или турци.

32.   28, ами, грозно е, но се случва и това ме е отблъснало от повечето български мъже, както и много други неща в тях, като на пример, че и до днес търпя кофти или най- малкото странно отношение и странни реакции от много български мъже като кажа, че не си падам по казина, кръчми, треви, цигари, алкохол и пр. Не обичам да се глася или поне не като поп- фолк самодива, но масово от мъжете не правят разлика между гласене и поддържане, които са две различни неща, но харесват нагласените жени, които не е задължително да са поддържани. Няма лошо, ама като не съм тип на повечето българи, а и аз самата не ги намирам за особено привлекателни, защо изобщо да се тормозя?? И аз някога много защитавах българските мъже, но разбрах, че повечето не го заслужават, предвид отношението им към жените и по- специално към мен.
Плюс това, дете от българка и скандинавец не е точно смесено. Все пак сме една раса, а аз бях пределно ясна, че се опитвам да нямам предразсъдъци, но и не бих си взела негър, арабин, циганин, азиатец и пр., така че не знам защо ми говориш за смесени деца.

33.   До 31. Няма такива държави. Добре е да си проверяваш информацията, преди да разпространяваш фалшиви данни. Най-много като процент от населението има в Есватини - 26.8%, а най-много като брой има в Южна Африка - 7,8 млн, което е 19% от населението.

34.   Може да е всичко - расизъм, притеснение, че на негърът му е бил голям и нашият човек няма да се представи на ниво спрямо него /откъм размер или откъм задоволяване по време на секс/, някакъв псевдо патриотизъм /"българите с българките, да си опазим кръвта от чужди нации"/ и т.н.

Номер 6, нека да се разберем! Думата "негър" не е расистка! Малко история:

"Думи с такова звучене възникват в европейските езици през 17 век във връзка с колониализма. Произходът е от исп. negro („черен“), което на свой ред произлиза от лат. niger („тъмен“); скоро след това думата „негър“ се появява и в руския език."

Сега да те светна - расизъм не е да обозначиш цвета на нечия кожа /като нас с теб ни нарекат бели или светли, другите расисти ли са, защото акцентират на цвета на кожата ни или това важи само, ако кожата е тъмна/, а да твърдиш, че някой е или да третираш някой като по-нисш от теб заради цвета на кожата му. Думата "негър" няма нищо такова. Виж, американците, бидейки таланти в областта /не случайно и роби са имали/, са измислили думата "nigga" /звучи сходно, нали/, заради която в последствие се правят опити да се забрани/омаскари и "негър"/на английски nigger/ - просто при произнасяне на английски двете звучат подобно и не можеш да си напълно сигурен коя от двете казва човека отсреща. За по-лесно махаш и двете!

Но в писмена форма съм убеден, че всеки прави разлика между "nigga" и "nigger". А и това си е проблем на англоговорящите, за Бога! Ние не говорим на английски помежду си и нямаме дума "nigga"! Какъв расизъм ни гони нас при споменаването на думата "негър"?

35.   Все тая дали темата е измислена. Въпросът е, че има все повече българки = предателки, които са толкова слабоумни, че да си легнат с чернилка. Да, има и образовани, възпитани, адвокати, съдии, лекари. И? Българките с такива ли спите или с утайката на тяхната раса? Хайде отговорете?

За какво да ви ценим тогава? Кой ще цени жена/момиче от своя народ, която се ч*ка с поробителя (югоизточната ни съседка), с африканци, араби, цигани? Колко по-ниско може да падне една жена?

За да спите с тези "народи", по-скоро племена, трябва да сте супер долни жени.

Ето защо мъжът е постъпил така - просто самият факт, че жена е спала с такъв, е признак на слабоумие, предателство спрямо българския народ, предателство спрямо неговата (а и моята) кръв, предателство спрямо религията ни и пр.

Ако искаш го префасонирай и заклеими като шовинизъм и расизъм. Не ми дреме. Това, в което обаче съм сигурен е, че аз зная, какво е чест и достойнство, а ти не разбираш смисъла на това, какво е да си "долна жена".

В България се навъдиха много долни жени, които си мислят, че са пролетните цветя в градината на някой аристократ. Всъщност, най-обикновени евтини женици.

Ако не вярваш, върни се във Франция и питай някой добре образован, цивилизован, БЯЛ французин какво мисли за българките? Пхахаххаха

36.   от #28 до #32
Хей недей така с злоба към всички нас защото не всички сме такива! Давам пример себе си защото аз също не харесвам хора погълнати от пороци като алкохоли, треви, наркомани или такива висящи по казина такива ги отбягвам моментално независимо мъже/жени. Не харесвам и кифли които са си напълнили телата с кви ли не боклуци и приличат на проститутки. Всичко това не само не ми харесва, но ме и отвращава. Харесвам истинското и натуралното в една жена ! И въпреки, че след няколко тежки връзки в които накрая аз бях наранен не губя вяра, че все още има и от онези свестни български момичета/жени които си струват! Не тая омраза и те съветвам и теб същото. #32 не знам на колко години си, но ми харесва ми как мислиш и ти пожелавам да откриеш твоят човек такъв какъвто ще те цени и уважава така както го желаеш и искрено се надявам, че той ще е наше момче а не тъй желаният от теб скандинавец! :)))))

37.   Защо българите мразят толкова много чернокожите, защото са били роби и защото са черни? Иначе ревем, като чуем турчин да ни плюе. "Не прави това, което не би искал на теб да ти правят" - казват хората.

38.   Тази дума е банната в цял свят, а ти най-свободно я пляскаш на ляво и на дясно. Бившият ти е цветнокож.
На въпроса, независимо от причината, аз не бих се молила на никого за внимание. Приеми, че не сте един за друг и чродължи по пътя си.

39.   36, не съм казала, че са всички български мъже, но са една голяма част от тях!
Абсурд с българин! Не ги щем! Нали виждам повечето по какви жени си падат (к*рви, кифли, еднодневки и там както ги наричате). Аз нито съм такава, нито искам мъж, който си е цапал с години оная работа с подобни "жени", пък и да се примиря с това, не влизам в масовите предпочитания на българинът като начин на живот (разбирай редовно разбиване по дискотеките и висене по кафенетата, моловетеи кръчмите), начин на обличане (клинчета, които подчертават всичко, полички, много грим, високи токчета, че това нали е "женствено" (според мен е курвенско)), лигаво поведение и пр.
Мисля, че повечето български мъже си заслужават съвременните българки такива, каквито са, а именно изневеряващи, лъжещи, манипулиращи, мързеливи и крайно повърхностни. Те просто това харесват и не говоря за батки с криви мутри и разтракани или лъскави колици, а за обикновените български мъже. Малко са тези, които правят изключение, даже и повечето от така наречените "добри момчета" са такива по принуда, защото или са грозни, или крайно неуверени но те, както и повечето обикновени български мъже познай коя жена биха си избрали не само за секс, но и за сериозна връзка: тези от четвъртото изречение на коментара ми.

40.   Лично според мен проблемът не е в цвета на кожата. Проблемът е на съвсем друго място. То ще ви извади очите и ще ви ги подаде в ръката. Новият ти приятел вероятно е комплексар и има опасения, че няма да покрие стандартите, на които си била досега. Ако беше Хемингуей щеше просто да каже “малък му е …”

41.   Я погледни темата за Телегонията.
Уж науката я отхвърля. но някои твърдят че е прикрита и неудобна истина. За какво човек да рискува?
Ми ако се родят черни деца мъжът ще стане за смях. Дори да са негови, кой ще повярва?
Пък и ти толкова ли не можа да си намериш бял там?
Все пак не си била в Африка.
Ако харесваш черни, хвани си пак такъв.

42.   Имаше тема дали жените ги е гнус ако мъжете са били с проститутка.
Ами ако жените са били с черни или с мъже от малцинствата не е ли същата работа пък дори и по- лоша?

43.   Само човешкият вид е способен да обича с очите си.

Ако тоя твой сегашен приятел е толкова задръстен та да намира предишна твоя връзка, която не го касае по никакъв начин, не е станало зад гърба му а преди да те срещне, ясно е какви ще са ви взаимоотношенията от тук нататък. Моят съвет е да го зарежеш и да си намериш някой не толкова закостенял.
Много расисти виждам тук. Никой не се сети да помисли дали този човек, въпросният негър, е бил свестен и готин, само цветът на кожата му ви интересува.

Ако все пак държиш на сегашният, излъжи го и кажи, че сте се видяли няколко пъти. Ти си реши. Аз бягам далеч от съдници и такива, които имат наглостта да правят оценка на моят живот според собствените си криви представи.

44.   С такива крайни хора вземане-даване да нямаш! Добре, че те е отървал от себе си. Сбъркан си е отвсякъде.

46.   Асоциации много могат да произлязат от твоя "проблем". Основните си ги описала сама. Как в страната на любовта избра привнесената африканска красота? Какво те подлуди, та не устоя, пък аз да попитам и може би ще си отговориш на твоите въпроси.

47.   Темата, че е фейк, фейк е. Не се вживявайте толкова.
Иначе никой не е длъжен да харесва някого, бил той черен, жълт, зелен и какъвто ще да е.

48.   Има много по образовани хора африканци, защото са ги учили на уважение, ред и учтивост, идва от християнските ценности които доста повече ползват от нашта ганьовщина. Ганоьвци като 3 са пример за това.

Та зависи дали е бил някой културен или някой там мигрант. Ами ако първото какъв е проблема цвета.. Малее бати българската паплач расисти. Това ви е културата аз затова в тоя сайт съвети от ганьи простот не търся

49.   Хора всякакви. За мен като мъж не би било проблем. Миналото си е минало. Стига жената да не е курва, какъв е проблема Кое е по-добре, да я ебали 100 българи или един негър? Тя говори за един човек, с който е имала връзка, не за множество. Аз пък харесвам азиатки. Страшно сладки куклички има.

50.   Нормален човек е сегашния ти(вече бивш) приятел. Как да е с теб, като знае на кого си лапала.
На някой вчера слязъл от клона. Че и комплекси щял да има. От кого? От кюмюра. Ще ме уморите от смях. Сигурно ако има акъл ше се изследва за СПИН човека.
Ааа, то никой не е застрахован. Хващаш си мацка, а тя лапала на кюмюра. Как да знае човека. 100 болести може да лепне. Нормално да избяга.

51.   Типично байганьовско мислене. Нито познава човека, нито знае как се развила връзката ви, обаче съди по външни белези като цвят на кожата. Все едно мъж да те зареже, защото бившият ти е бил твърде нисък, примерно. Пълна лудост! Ама иди го обясни на Ганьо, той си е решил, че щом бившият ти е с тъмна кожа, значи нещо не ти е ок, нищо че този мъж може да е 100 пъти по-готин, образован и умен от наш Ганчо. Виж, ако бившият ти беше селски бек или нацепена батка, то тогава най-вероятно всичко щеше да е ок.

52.   В нашата част от света черните вероятно никога няма да бъдат приети за нещо нормално. Във всяко едно отношение. И това е така по ред причини. Тук те не са били роби, на които в някакъв момент са дадени граждански права. Тук негрите са били част от завоевателите. Фолклорът ни е пълен с данни за чернокожи. В Африка ислямът пуска корени относително рано. Когато разпростира властта си над Африка, Османската държава започва сериозно да разчита на чернокожите за военните си кампании. Те вече са били мюсюлмани и не е имало как да бъдат роби, какъвто е случаят на запад. Присъствали са широко и в еничарския корпус, и в армията като цяло. Заради нулевата си връзка с териториите отвъд родните им места, те са били напълно неспособни на мирен поминък. А и за разлика от циганите, са били само мъже. Някаква нищожна бройка чернокожи е просъщесвувала след Освобождението. Днес дори в Турция не се срещат. Единствено в Истанбул може да видиш негри. Толкова са били различни във всяко едно отношение, че повечето дори не са оставили поколение из земите, където са се подвизавали почти 5 века.

53.   Тук в Германия съм забелязала, че повечето жени, които ходят с чернокожи не са красиви и/или са с наднормено тегло. Имаше една жена с дете от такъв, още е самотна майка. Бежанците, които дойдоха тук, не са така образовани и добри кадри, както Меркел ни уверяваше! Още са безработни и вадят ножове и изнасилват. А ние плащаме издръжката им. В техните държави наказанията за престъпления са по-големи и тук си правят каквото искат. Аз не бих тръгнала с чернокож и това не ме прави расистка! Във Франция има много чернокожи, нямам наблюдения за там, освен една вечер на път за Испания си беше страшно в едно гето...
Повечето българи не биха се зарадвали, че си имала връзка с такъв. И не, не е заради комплекси. Просто е отблъскващо. Но май е по- добре един черен от 100 бели, както е казал един в коментарите... По-добре не рзказвай с кого си била.

54.   Против съм смесването на расите, но ако негърът е бил интелигентен и интегриран, по- добре него пред българче. Българчето може да ти предложи много изисквания, арогантност и нищо повече, а вероятността да попаднеш на свестен мъж от тук, е нищожно малка, докато вероятността и такъв да се бори за "нормална" кифла, е голяма. Ако искаш здрава връзка и човешко отношение, българчето не е за теб.

Black Sabbath

55.   До 51
"Все едно мъж да те зареже, защото бившият ти е бил твърде нисък, примерно. "
Има някакъв смисъл.
Виж за Телегонията. Имаше и тема тука.
С черен пък е още по- зле. Такава жена за секс става, но да ти роди деца- НЕ.
За какво човек да рискува?

56.   Black Sabbath,

"Българчето може да ти предложи много изисквания, арогантност и нищо повече".

ЧЕРНИЯ също може да ти предложи много изисквания, арогантност и нищо повече.

1-50 от 63