Въпрос към мъжете?
Имам въпрос към мъжете, които са сериозно обвързани. Ако приятелката/жена ви е интимна с друга жена, бихте ли се засегнали и бихте ли го приели за изневяра. Говорим за чисто сексуални отношения, не за някаква връзка и нищо сериозно, просто целувки тук там и малко интимни ласки.
Въпросът е от жена на 30г с дете и мъж. Тъй като напоследък все повече искам да пробвам с жена, пък ме е страх да споделя на мъжа ми, тъй като не знам как би реагирал.

Коментари

1.   Е то така се почва, първо искам да пробвам с жена. После за разнообразие и с друг мъж.
Абе, на 30 години жени с деца разсъждавате като тийнейджъри.
Не съм най-големия моралист. И аз съм правил глупости, но винаги съм бил необвързан, когато съм ги правил.
Ама вие това семейство за нищо го нямате бе. Раждате деца да отбиете номера, а иначе ви се ебе и ви се живее та две не виждате.
После мъжът бил виновен. Просто не си заслужава да се занимава човек с вас сериозно.

2.   Ако ми дава и на мен да и боцкам гаджетата не мисля, че някой мъж ще е против.

4.   Важно е, той какво мисли, а не писачите от форума.

5.   От жена не изпитват ревност според мен .

6.   Ще реагира много добре, ако доведеш въпросната в брачното ложе! Тогава ще е щастлив и ще те обича безкрайно много. За него ти ще си жена-върхът!

7.   А ти би ли се засегнала, ако мъжът ти започне интимна връзка с друг мъж? Нищо сериозно, просто як гей секс от време на време...

Принципно на някои им допадат подобни неща... ако са включени разбира се... В живота има едно просто морално правилно - не се отнасяй с другите, така както ти не искаш те да се отнасят с теб. Ако хората го следваха поне малко, цялото зло на земята щеше да изчезне. Ама няма как да ни се получи като вид...

8.   Ще се засегна ако се случи скрито от мен. Ако толкова иска, бих се съгласил на тройка с друга жена.

9.   Да. Колкото и да ти разправят, че биха се кефили, това е ако е обсъдено, а не след свършен факт вече и дори и така е отговор на прима виста. Няма човек, който да има повече от 3 клетки в мозъка, който не би поне се замислил тая ситуация какво значи за брака му и бъдещето, тая жена как ще го дава занапред, че и дете в картинката.
Тук си от вина, че ти се иска и търсиш подкрепа да изневериш. Такива като тебе...бол. Прави каквото искаш, но не очаквай да ти кажа, че е ок. И само като прочета как щяло да е само сексуално ми става ясно, че не си кой-знае колко осъзната и предпочиташ да се лъжеш. Никога не е само сексуално и препоръчвам да си пазиш семейството. Притеснително стана колко много такива взеха да се разбиват от неизживените мечти на единия или другия. Като си се обвързала, сега си гледай къщата и мъжа и детето и си налей малко здрав разум като ти идват други идеи, че стана страшно вече...

10.   Аз пък да ти задам въпрос на теб - ти как би се почувствала, ако разбереш че мъжа ти дава на мъж да го боцка в дупето?

Приятен ден.

11.   Аз лично не бих се засегнал, дори би ми харесало ако можех и аз да се включа

12.   Този въпрос отдавна сме го обсъдили с жена ми. Свободна е да прави каквото си пожелае. Имам само едно условие - да гледам! :-)

13.   Ми на мен лично няма да ми е проблем. Най-много да изпъна и другата :D

14.   Аз лично многократно съм казвал на жена ми, че е свободна да се забавлява с други жени стига да иска. Тя ми е споделяла, че има желание да пробва и мисълта я възбужда, но предпочита да си остане фантазия за момента.
Иначе съм я виждал да си мачка гърдите с друга жена и гледката беше невероятно възбуждаща.

15.   Не, не е нормално и никога няма да го приема за такова. Представи си ти да си окей с това мъжа ти да го гърмят отзад, ей така не за някаква връзка и нищо сериозно. Вече тотално се побъркахте всички!

16.   Повярвай ми пича няма да ти откаже за тройка с някоя топ мацка! Ако искаш само ти с жена вече няма да ти даде на 100%

18.   Изневярата означава определено нещо. Може да бъде емоционална и физическа. Та според теб това, което описваш какво е?
Проблемът е там, че ти имаш подобни желания не от вчера и в този смисъл си подвела съпруга си ,че си хетеросексуална.

19.   Няма лошо да пробваш секс със собствения си пол, но ти си в сериозна връзка и според мен е редно все пак да кажеш на мъжа ти, защото все пак си е изневяра, нищо че е с друга жена. Според мен ще го приеме, защото повечето мъже толерират секса между жени.

При мен е по-кофти, защото съм мъж и съм правил секс с други мъже от люгопитство съм го правил и за забавление го правя. Но има двойни стандарти в които секса между жени е як, а между мъже е извратено, а то де факто си е едно и също. Според мен пробвай с жена, сигурен съм че ще ти хареса, но е редно да споделиш с мъжа ти за да не разбере и да имаш проблеми после.

23.   Зависи изцяло от мъжа ти как ще реагира. Лично за мен вариант 1 е чиста проба изневяра. А, ако ме смяташ за консервативен покани приятелката си в моята компания с всеобщи интимни ласки- това е вариант 2. Това е подобна тема на онази в която жена се прибира по рано и хваща на "калъп" мъжа си с техен познат. В последните десетилетия сексуалната революция преминала в крайности и извършения. Не казвам нищо- описано е назад във времето - Содом и Гомор е кулминацията, през остров Лесбос до брачните съюзи в Римската империя.

24.   А ти как би реагирала, ако синът ти пробва с друг мъж, просто един път да му начешат дупката?

После се ревете, защо нямало истински мъже. Истинския мъж си сака жена на място, а не гарбидж.

Чингис Хан-Скандинавеца

25.   Жена съм, но ще ти кажа как реагира моят бивш.
Бях говорила с него доста преди случката, че искам да опитам с жена и той даже беше много въодушевен. За това и му поясних , че когато и ако се случи, той няма да участва, това да си го избие от главата. Исках да опитам аз, а не да доставя втора жена и да "обслужваме" него, защото буквално виждах в очите му как вече се е наместил между мен и друга жена. Съгласи се "да, Ок, няма проблем, поне ще разкажеш" бла бла
Правихме женска вечер в една приятелка с преспиване. Казах на бившия, че "сега или никога" и се разбрахме да се видим н следващият ден вечерта.
Познай!!! Рано призори вече не трае той, сън не спал, идва в приятелката ми. Аз и момичето с което сексихме вечерта спяхме още, а приятелката му е отворила. Нахлува оня в стаята при нас, готов да се мушне под завивката. Развиках се, момичето се уплаши и скочи, той се разфуча, че едва ли не сега съм длъжна да го пусна в леглото с нас...изобщо не мислеше, че на практика иска да изнасили и момичето и мен. Трябва да ме е взел за собственост...
Имаше един огромен часовник, като го шибнах с всичка сила по тиквата проста, малко май му наместих чакрите, та се спря. Другото момиче беше хванала някакъв друг, по- голям предмет (май фигура някаква беше) и го дебнеше заплашително.
Подви опашка, изпсува и си тръгна.
Дълго време след това нямаше отръвка от тоя досадник!
Веднъж видяла тази негова страна беше абсурд да продължа с него, но той пък след случая реши, че бил "още по- влюбен" и вече знаел, че аз съм жената на живота му... глупости на търкалета, ясно ти е.
Не те съветвам да говориш с мъжът си за това, почти 100% ще иска да се намести, а ти иск това изживяване за себе си доколкото разбирам. Ако нямаш нищо против да си правите после тройки, ти си знаеш. За мен е изключен подобен вариант, за това ти споделям, пък ти си помисли до къде можеш да стигнеш.

26.   Ама най-добре си легни със сестра му! Все пак сте семейство! Ще си простите!

27.   Аз съм мъж и жена ми, преди години, редовно спеше с други жени. Пак не го чувствах добре. Първо си беше изневяра, второ - чувствах го нечестно. Тя казваше, че може да спи с други (били те и жени), а защо тогава аз да не можех? Ако приемем, че това е просто наслаждение, като със секс кукла, защо не? Веднъж и го казах и тя ми отвърна, че няма проблем с това. Помислих си дали да не го направя и не го направих. Казах ѝ обаче да спре, защото ако ще спим с други хора всяка седмица, то каква връзка имаме ние? И тя наистина спря. Все още е добра приятелка с една от гаджетата ѝ, но тя пък се омъжи и има деца. Вече са само приятелки и се виждат доста рядко. Та, отговорът: зависи от човека.