Мъж с мъж
Аз съм мъж на 30г. В последно време служебно имам лични контакти с по-голям от мене мъж. Никога не ми се е случвало такова нещо, но направо се влюбих в него и искам да осъществим нещо интимно. Мисля си, че и той иска нещо. Не знам как да го обсъдя и какво да му кажа... Благодаря предварително.

Коментари

1.   ''Пич'' (ако мога така да се изразя), по-добре забрави и изобщо не си въобразявай, че и той иска нещо и не ''обсъждай'' и не му казвай нищо. Предполагам ще станеш за смях и като бонус може да останеш без работа знам ли.
Аман!!!

2.   Като са зажените да ма поканиш такава церемония не бих изпуснал. Хектор

3.   Но той харесва ли те? Той има ли сексуални влечения към мъже?
Това е най-големият проблем при „мъж с мъж“ - само 10% от мъжете стоят на разположението ти, останалите си падат по жени.

4.   Мисля, че има сексуални влечения към мъже и в частност мен. И мисля, че това прозира в нашата невербална комуникация.

5.   Ок, друг въпрос - обвързан ли е?

Ако не е, действай - като при жена-горе долу. Предполагам, че си би или просто този конкретен човек те привлича - лошо няма. Не си задавай глупави въпроси, не слушай моралисти - просто гледай себе си и ТИ какво искаш!
Покани го на риба, на някакъв концерт, на някакво парти, на кафе (банално), на нещо извън работно време. Разпитай го за хобита, интереси и ти „случайо“ имай такива. Ако сте двамата някъде, то ще си проличи, дали има нещо от негова страна - ако е по-възрастен и мъжествен от теб, остави го той да направи първата крачка, но му дай някаква база, възможност да сте сами някъде на обществено място - т.е. с възможност за измъкване, ако грешно си все пак преценил интереса му.
Хайде, смело, смело!....а, можеш да го помолиш за някаква помощ, за някаква услуга, да гледате спорт някакъв, такива неща - не ви знам интересите. Просто нещо, което да ви позволи да сте заедно извън работата, той ще си покаже, какво иска!

6.   Към номер 5. Благодаря ти много за твоя съвет и окуражителни думи. Доколкото знам не е семеен.

7.   Лоша работа!

8.   Авторе, спокойно, пробвай се, пък каквото стане...
Споко - само мисли за общи интереси, за повод да сте сами някъде, за да може да има той възможност за действие... ако правилно си приценил, то като мъж ще поеме инициативата. Ако ли не, значи си сбъркал, но пак няма да изглеждаш като глупак в неговите очи. Нищо директно... просто не прави - мъжете сте сексуални създания, ако и ти го привличаш, той при първа възможност ще ти го покаже!
Не чакай размотаване като при жените, да се прави на интересен и недостъпен. Ако се прави, че не разбира, какво искаш - значи не се прави - просто си се объркал, но човек рядко се обърква за такива работи!
Не е лоша работа, 7 - винаги е хубава работа, когато двама души изпитат нещо красиво помежду си!!!

9.   Лоша не, ами... Син да ти се роди-зет да ти доведе.

10.   Човек се влюбва в душата, не в опаковката.