Изневяра и насилие
Привет!
Въпросът ми е кратък. Оправдано ли е насилието при изневяра? Бихте ли приложили някакъв вид насилие ако партньорът ви изневери?

Коментари

1.   И от двете страни не е правилно!

2.   Не, нищо не оправдава насилието!

3.   Не, не бих. Психологическото насилие е много по-ефективно. :)

4.   Гневът е лош съветник, така че не разчитай на някакви норми.

6.   Да. Ще му зашлевя шамар през лицето и ще си тръгна.

7.   Да бих.
Очаквам повече.

8.   Не. С това само показваш колко те е наранил и че е по-силен от теб, понеже си зависим от него. Просто ще го зарежа- без обяснения, без скандали, истерии. Пълен игнор отвсякъде и окончателен край на отношенията. Свят широк, свободни хора много.

9.   Не, неадекватно е при всеки случай. Ако искаш да биеш жена си, не се чуди защо изневерява. Психопати всякакви.

10.   Аз бих приложил насилие над една вкусна гощавка заедно с мои приятели, след като жената, която ми изневери, бива завинаги разкарана от живота ми. Хем ще се почерпим и повеселим, хем ще се освободя от присъствието на лицемерен човек до себе си.

Изневярата показва две неща за човека, който те е предал, възползвайки се от доверието ти (без значение от мъж или жена):
1. Мишкува и трепери да не остане сам и без предимствата, които носиш в живота му;
2. Не е достоен да отделяш от времето, вниманието и грижите си за него.

- Кифлоприземител

11.   Безсмислено е. Като не вървят нещата кой от къде е, по-добре бързо край отколкото продължителен ад. И да биеш полза няма, само се усложняват нещата.
Изневерят ли - включвай им зеления светофар и да пътуват, да се махат.

ж 44

12.   Не, насилието никога не е оправдано и аз също не бих използвал насилие ако ми се случи. Даже няма да си правя труда да питам защо го е направила, какво й е липсвало и други глупости. Не можем да върнем времето назад. Единствено бих си хванал багажа и бих си тръгнал, това е. Да, ще боли придполагам, но няма какво да се направи. Тук е момента обаче да кажа, че на мен никога не ми се е случвало или поне аз не съм разбрал. Въпреки че съм убеден, че моите приятелки са ми били верни. Може би защото съм си вършил работата като мъж и съм бил на място винаги. Мъже, бъдете МЪЖЕ и приятелките/жените ви няма да ви изневеряват и да си пишат с други хора. Мъж на 23 съм, но съм понаучил това онова през годините.

13.   От мойта мъжка гледна точка, какво насилие? За какво да си хабиш нервите по някаква, която е решила, че иска да си го сложи с друг? Единсвено насилие бих проявил, ако е с някой мой много добър приятел. Тогава бих му шибнал един тупаник просто да знае, че не може да предава така някой зад гърба и да си прави ташак. Жените са ми ясни с номерата, ама мъж да стане путка заради путка, не търпя.
Но тъй като аз нямам най-добри приятели, не се опасявам от такова нещо.
Директно багажа и си тръгва на секундата без да я слушам какво ми говори.

14.   Насилието никога не е оправдано!!!
Авторе, ако са ти изневерили, прекратяваш връзката с човека. Недей да търсиш картбланш, за да правиш недопустими идиотщини...

15.   Защо ще прилагаш насилие, какво ще постигнеш с него? Всичко може да се реши по нормален начин. Или заедно решавате проблема между вас и оставате като едно или всеки си тръгва по неговия път.

16.   Отговорът е НЕ!
Няма оправдание за насилието!
Без значение дали е изневяра или пресолена манджа !
М51

17.   Не, не и не! Можеш да скъсаш отношенията, да се разделиш с неверника, но нищо не оправдава насилието! Никога!
Ако не ви е ок, разделете се и всеки по пътя си, но да използваш насилие говори по-зле за теб като човек, отколкото за човека, който ви е предал.

18.   Всичко се връща.

19.   Боря се по този въпрос точно да си получа справедливостта за едни лични драми, които изживявам. Мога да я получа ако споделя една важна информация на двама човека, но ме е страх, че няма да помогне. Много силно ме е страх да не се окаже, че двамата няма да могат да ми помогнат, да не се сбъднат тези мои толкова силни очаквания и въпросната лоша жена, която ми причини всичко това да не й се размине леко, да не би да остане ненаказана и само аз да страдам. Страх ме е това да не се сбъдне напук на това че толкова много го мисля. Да не се окаже, че няма да може да ми помогнат. Още не действам, защото чакам подходящ момент и защото ме е страх да не се окаже, че двамата ми близки на които разчитам най много ще се окаже че биха толерирали това безумие, което ми се случи и да не се окаже че нищо не може да направят и че ще са срещу мен? Не искам и да коментирам тази ужасна случка за която говоря, просто изливам страховете си тук... трябва ми кураж. Да не се сбъдне някое от страшните неща, които си представям наистина... да не вземе наистина да не си получа справедливостта.

20.   Глупости! Никакво насилие. Само тъпак стига до там.
Прибрах се от воаяже, бях минал повече от хиляда км за един ден. Предната нощ не бях спал добре. Главата ми бе пълна със секс желания. Съпругата ми ме посрещна и от врата:
- Марш в банята, че едвам издържам. Три дена не съм ебана.
Хвърлих си един душ и излязох. Награби ме още мокър. Вкара ме в дневната и право за хуя. Извъртя ми една свирка и се качи на хуят ми. Тя е верижна, направи доста оргазми и по това време каза:
- Нещо ще ти призная, но не се ядосвай. Не си ревнив, но е станало зад гърбът ти.
- Казвай, не го усуквай!
- Вчера се ебах с един.
За малко не се изложих. Изненадата беше голяма. Мислел съм си, че един ден и тя може да ми сервира нещо такова. Все пак сме семейни от 15 години, а сме заедно от 18. Бяхме млади и не можехме да се оженим. Имаме син на 17 и дъщеря на 15. Както и да е, довърших я. Не попитах нищо, само казах:
- Теб те гони кур, а мен глад. Трябва да хапна.
Нахранихме се и тръгнах към леглото. Заспал съм веднага. Но не за дълго. Събудих се с мисълта, че друг е ебал жена ми. Не съм ревнив, но когато нещо става без мое знание и зад гърбът ми се вбесявам. Не след дълго се появи жена ми, както обикновено си легна гола. Чувствах, че иска нещо да каже, но явно се двоумеше дали е удобно. Не бе спокойна, казах:
- Буден съм. Какво искаш?
Помълча малко и каза:
- Ебе ми се.
Познавам я добре, когато я погне хормона е неуправляема и не слиза от хуят ми. Не бих и отказал, но бях доста уморен, поради което и не реагирах. Усещах, че ще я обидя и ще си помисли и по- лошо. Поставих ръка на нея и казах:
- Доста съм уморен, но искам да знам, познавам ли го?
- Да. ... на Илина съпругът ѝ.
Вместо да се ядосам, ми стана интересно. Илина е нейната най добра приятелка. Със съпругът ѝ работят при мен. Доста апетитна жена. С нещо ми напомня майка ми. Същата визия на манекен, перверзен поглед, сочни устни. Само не знам зърната ѝ дали са като на мама. Тогава попитах:
- Разкажи. Как стана?
Разказът ѝ беше доста подробен, което и ме възбуди. Качих я на мен и я оставих и да говори. Ние ползваме доста мръсен език и това възбужда много. Колко време сме се ебали, не знам. Заспал съм по някое време. Когато се събудих, нея я нямаше, беше отишла на работа. На нощното шкафче имаше бележка: Каквото и да решиш, ще те разбера. Грешката е моя!
Вероятно очакваше реакцията ми да е наказателна. Излязох и се забих в едно кафене. Ненадейно се появи майка ми:
- Не очаквах да те видя. Жена ти ми каза, че си в Берлин за два,три дни.
- Да, мамо. Бях и се прибрах вчера към 14 часа.
- Защо физиономията ти е такава, да не са ти потънали гемиите?
С майк ми сме много гъсти, бих казал, че нямам по- доверен човек от нея. Споделя ме си всичко, кой с кого, кога, как и защо. Тя е на петдесет и..., има фигура на манекен, изваяна и запазена, влудява мъжете. Аз съм влюбен в нея и много я желая, от дете. Никога не съм и го показвал. Когато и разказах за жена ми, тя просто се засмя и каза:
- Разбирам я! Едно време и аз преживях подобно нещо с баща ти.
- И той?
- Изхили се и каза: щом ти е било хубаво и си имала нужда. Но да не се повтаря без мое знание!
- Само толкова ли?
- Да. Той винаги е бил и е мъж на място! Когато му го казах, баба ти беше в нас. Точно беше пристигнала, взе душ и си легна. Казах му: майка ти е тук, легна. Баща ти се изкъпа и както си беше гол право при нея. Облещих се, но той влезе в спалнята ѝ и излезе на другия ден по обед.
- Моля, там ли е спал?
- Спал, да. Тя е толкова гласовита, че утихна едва към 3 часа. На другия ден станах, приготвих закуска, никой. Но се появиха за обяд. Свекърва ми само ми каза:
- Много съм ти благодарна, че ми го отстъпи. Разказа ми, тежко му е, обичате.
Нищо не сме говорили с него, но аз си позволих и му казах:
- Мама е добре дошла винаги, особено когато има нужда от теб.
- Баща ми е спал, ебал майка си?
- Да, няма лошо в това.
- Добре че не съм се метнал на него.
- Никога не е късно.
Главата ми обработваше получената информация. В подсъзнанието ми нещо ставаше. Не мислех за жена ми и случката, а за майка ми. Попитах:
- Ще дойдеш ли с мен в нас?
- С удоволствие!
Отидохме в нас. Имах нужда от един душ, беше и голяма горещина, казах:
- Ще ми се да взема един душ.
- Ами вземи, искаш ли и аз да дойда? Имам нужда и аз.
Като я чух се разтреперих, адреналина ми се качи, сърцето заби като тъпан, а той така скочи. Не остана незабелязан. Мама се съблече, като че ли нарочно бавно, което съвсем ме влуди. Душа мина в кунилингус на който тя направи 3,4 оргазми и ми извъртя доста емоционална свирка. Мислех, че съм се изложил, изпразних се в нея. Тръгнахме към спалнята, но не стигнахме, още в дневната и го начуках. Времето минаваше бързо, не сме усетили кога е дошла жена ми. Видях я на вратата. Погледна ни и се измъкна. Оставих мама и отидох да я видя, погледнах в спалнята, нямаше я. Не усетих да е излязла, тръгнах към кухнята, беше се настанила на един стол. Като ме видя, се засмя виновно и каза:
- Не исках да Ви прекъсвам. Дано не съм Ви попречила.
- Не си! Точно свършихме. За първи път ни е и нали разбираш? Адреналина и възбудата...
- Ти какво реши? Знам, че сгреших и вината си е моя. Но искам да съм на ясно.
Все още нямах решение, но много я обичам, имам и две деца от нея. Синът ни е хубавец, принцесата е красива, интелигентна... Ако я задържа, знам, че ще направя курва от нея. Ако я прокудя, ще трябва всичко от начало. Казах:
- Приготви нещо за вечеря. Мама ще остане тази нощ с нас. Запомни: ако
ти се приебе от друг, без мое знание и съгласие не го прави. Направиш ли го си аут! Надявам се ме разбра?
- Напълно! Обичам те и не бих те заменила! Но често е по- силно от мен.
- Така е! Разбирам те. Любовта си е любов, но сексът си е нужда и химия.
Преспахме тримата, което ѝ се отрази много добре. Мама почна да остава по- често при нас. Жена ми я канеше непрекъснато. Един ден поканих приятелката ѝ със съпругът ѝ на барбекю. Дойдоха с дъщеря си и синът им. Нашите бяха заминали до баба си във Франция за седмица. Към 12 часа съпругата ми предложи да се изкъпем преди обядът(имаме басейн). Казах ѝ съблечи се тук. Погледна ме, намигна ми съучастнически и свали оскъдната си рокличка. Повика високо Илина и каза:
- Събличайте се, голи в басейна.
- Ами децата- попита Илина.
- Всички, те са вече големи.
Имах известни съмнения, но всички те се съблякоха и тръгнаха. Цопнах и аз и тогава се усетих, че те са нудисти. Обедът мина добре, жена ми предложи:
- Който иска може да си полегне. Място има в салона на дивана и в голямата спалня.
Тогава Илина се обади към децата:
- Вървете в салона. Ние ще останем с Ан и Мич.
Жена ми се обади пак:
- Вие вървете в спалнята, аз идвам щом свърша.
Поведох ги към спалнята ни. Леглото е 2 х 2м, събира спокойно четирима. Илина се подреди по средата. Беше от ясно, по- ясно, че ще се ебем. Легах от лявата страна и поставих ръка на бедрото ѝ. Точно в гънката на кракът ѝ. Тя я хвана и се опита да я премести по високо. Усетих гърдата ѝ. Обърнах се леко към нея, мъж ѝ беше сложил ръка на путката ѝ. Галех ме я и двамата. Тогава се появи жена ми. Веднага се обадих:
- Легни между тях, ако ти харесва.
Ан се мушна между двамата. Гледаше в мен, явно искаше потвърждение. Казах на глас:
- Всичко, всичко можеш. Който каквото му харесва.
След малко и двете ни яздеха на конче. Получи се доста добра оргия. Ни в клин, ни в ръкав Илина попита:
- Вашите вече правят ли секс?
- Не знаем- отговори Ан.
- А вашите, те май са на една възраст?
- Мила е на 16, а Дидие на 14 – каза Илина.
- Те ебът ли се- попита жена ми.
- Абе дъщерята е готова и не отказва, но Дидие е темид(срамежлив), все още. Все пак има напредък с майка си. Вие наистина ли не сте в течение за вашите, те са малко по големи би трябвало да се ебът?
- Ние от скоро си позволяваме оргии. Малко сме изостанали. Но съм намислил, когато се прибере синът ни, да го оставя на майка му.
Жена ми хвърли такъв поглед, че щях да се изсмея. Същата вечер след като си отидоха гостите ме попита:
- Ти наистина ли искаш да се еба със синът ни?
- Ти не искаш ли?
- Защо не, искам. Ти как го правиш с майка ти?
- Значи, ще те ебе.
- Май това ти допада?
- Да, харесва ми когато го правиш пред мен. Имам желание да видя как баща ти те ебе.
- Ти ще ме побъркаш. Всъщност той утре пристига.
- Бях забравил. Не ти ли харесва да те ебът и да те гледат как го правиш?
- Май ми харесва.
Ето така приятелче, накарах жена ми да се бе със синът ни и с баща си. На нея това и допада много. От тогава мина доста време, но все още го правим и сме щастливи.

22.   Случвало ми се е. Докато се усетя съзнателно, бих изключително силно круше през лицето му и му разбих устата. Не съжалявам изобщо. Разбрах от раз, че по много долен начин докато съм била бременна и лежах за задържане, докато близките ми ме обгрижваха по най-добрият начин, приятелят ми е ходил по платени. За сведение, докато идваше да ме види, в редките случаи дори не ме попита един сладолед да ми купи. Така че когато разбрах, му разбих устата. Малко му е.

23.   Темата е много актуална, и е в унисон със сегашното насилие над жените, за което всички медии пищят! Отговорът на въпроса е: - ДА!!! Физическото насилие, е напълно оправдано при изневяра, ако жената е омъжена за мъжа и има деца от него. Щом веднъж му се е врекла във вярност, докато смъртта ги раздели, няма право да нарушава клетвата си, и ако я наруши, това ще е светотатство. Брачното ложе е свещено и не може да бъде осквернявано с мръсни, гнусни извращения. Аз на жена никога не съм посягал, защото никоя досега не ме е предизвикала, но ако (недай си Боже) жена ми някога залитне към чуждо и предаде вярата ми към нея, първо ще изпотроша любовника и от бой и ще го натиря по бели гащи, а после и нея ще скъсам от бой, и ще я изгоня от дома ми завинаги! Това заслужава всяка невярна жена, предала доверието на мъжа и децата си, ако има такива, защото с този извратен феминизъм все по-малко жени вече раждат, и си остават "самодостатъчни", с безполезната си-вредна женска "кариера"!!!

24.   20, има си сайтове за твоите порно фантазии. Пиши там.

25.   # 24, защо не си го завреш в задника? На всяка манджа си меродия. Хейтърствуваш непрекъснато, що за злоба си?
Сега плюеш по мен и ме пращаш в порно фантазии. Явно си бедна душа на която и липсва много. Не само си невеж, но и озлобен. Забелязвам, че непрекъснато плюеш по някого. Виз си hash-а, по него се разпознаваш. Тъп мъж си, дори и за българин!

26.   22 съм, защо цъкате единичните? Ако някой те е насилил емоционално, ти си му се доверил с цялата си душа, и той те предаде, защо ако му плеснеш два шамара като се разбере за изневяра е насилие и накрая е крив този, който е плеснал два шамара? И друго има, лесно е някой така да си чеше езика и да говори в ситуация, в която никога не е бил или там с някое креватно гадженце дето не му пука какво ще стане и е на 20 и всичко му е иху-аху, но на 30 и след 30 човек влага в една връзка - влага доверие, често и пари, ако е жена доста пъти ражда и ако си в тази таргет група и изведнъж половинката ти разбереш, че е спал с друг, а айде пробвай в самия момент дори инстинктивно да не му забиеш два шамара.

28.   Кютека и кючека са на мода при едно пра- старо номадско племе! Насилието ражда насилие- децата помнят подобни случки, приемат ги за нормални и след време като порастнат отново ги прилагат. Животинските взаимоотношения водят до озверяване и оскотяване. Но ние сме човеци, не животни и по този повод насилието трябва да бъде заклеймено.

30.   Написах по- долу подробно една една лично преживяна случка. Исках да покажа на тъпаците, че колкото ѝ да са"мъже" винаги са изложени на некоректност от страна на партньора си, било то жена или мъж. Българинът просто е с много лошо възпитание, той е пълен профан в отношенията си с партньора. Често за няма нищо, за един крив поглед или грешна дума се стига до насилие. Много хора си мислят, вярват, че като са споделили нещо с някого и той вече трябва да си затвори устата. Реално вината си е негова. Не е преценил на кого какво да споделя, предлага и така. Ако българинът беше по- реалист, щеше да разсъждава и по- логично. Има доста добри мъже и жени българи, но те са малко, изгубени в множеството невежи с огромно его и самочувствие без покритие.
Не съдете действията на другите, дори и да са Ви се клели. Просто преценявайте думите си, действията си и най- вече проумейте, че зависите само от себе си и собственото си мислене, възприятия, действия и реакции.

32.   Няма нужда от насилие. Хванах я в изневяра и си замълчах. Иначе бях бесен. За месец изчуках две от най-добрите и приятелки в нейното легло с видео. Една вечер си подпийна и и взех девствения анал, а на сутринта и заредих клипчетата с приятелките на компа и си тръгнах.

33.   2 съм, все пак е редно да добавя, че ми се случи веднъж на много по- млади години.
Зашлевих го с всичка сила с опакото на ръката и му разбих носа. Бесът ми беше повече от това, че прикривайки и лъжейки ме после в очите, ми отнема правото да знам и да реша за себе си дали искам да участвам в подобна връзка, да мине в отворена връзка или да се разделим. Тоест, той е взел решение за себе си, но и за мен по този начин, а аз подобни права на никого не давам! Бяхме се разбрали още в началото да сме откровени.
Не бих посегнала втори път, но и не бих се доверила втори път без "едно наум". За мен онзи момент беше проява на ирационален бяс и слабост от моя страна! Сега не бих паднала на нивото му! Обръщам се и тръгвам без да искам или давам обяснения.

34.   Тук всички сте голямата работа, но в реалния живот почти няма някой, на когото партньора му не е изневерявал. И пак сте останали заедно. Та по-добре говорете истината, а не какбихте постъпили. Евентуално ....

35.   19- Големи глупости. Тя ти изневерила, ти ще караш някакви си да ѝ отмъщават? Искаш справедливост, ама друг/и да ти я постигнат? Справедливост на готово няма. Както и нищо друго в този живот. То ясно, че и в леглото друг ти е вършил работата. Дребнав и отмъстителен си като жена и също толкова страхлив. Е за това ти е изневерила. Не се излагай повече, вместо да мислиш за тъпотии, заеми се със себе си, стани мъж, не поплювко, иначе ще гледаш жена през крив макарон.

36.   32, това твоето може да се квалифицира на сексуално насили и в последствие психически тормаз. :) Разбил си й всички съкровени мечти. Макар да има приказка, че на пияно не се брои, бой и това твоето не се връща. Звучи и като всичко се връща на този свят, а в твоя случай- тъпкано със трайни спомени. :)