Как да се справя?
Здравейте! Момиче съм, израснала в добро семейство, винаги с приятели около себе си, добра ученичка, добра студетка, но има едно нещо, което не успя да ми провърви – мъжете. Знам, че много хора може би няма да ме разберат, но се надявам да има и такива, които ще успеят. Отхвърлянето ми от страна на момчета започна много отдавна, може би бях на 9-10 годинки, когато започнахме с моята най-добра приятелка да си харесваме момчета. Странно се чувствах тогава, защото моята приятелка беше харесвана от много момчета, пък мен никой не ме забелязваше. Това беше тенденция следващите няколко години, тя харесвана от всички момчета в училище, а аз никога, дори съм била обиждана и подигравана. Може би е нормално в тези години децата да се подиграват, предполагам повечето хора са се сблъсквали с това. По- лошото дойде след няколко години, началото на тийнейджърство,когато си харесахме едно и също момче и той избра нея, а мен обиждаше в лицето. Приех го много навътре и от цялата тази история аз станах едно малко момиче с комплекси до небето. След известно време открих момче и за мен, мисля, че бях влюбена в него, до колкото може една 15 годишна да се влюби. Но нещата не бяха никак розови. Поради моята несигурност връзката ни беше повече от токсична, постоянни скандали, постоянни съмнения. Година и половина беше така, но накрая вече не издържахме и се разделихме. В този момент тогава исках да бъда като другите момичета, които излизат с различни момчета, изглеждаше ми, че много се забавляват, но аз не успях да изпълня желанието си, защото почти никой нямаше интерес към мен. Това ме потисна още повече. След като навърших 18 започнах да ходя по дискотеки, да се запознавам с много хора, намерих си нови приятели. Нещата започнаха да изглеждат по-добре, момчета проявяваха интерес към мен, което доста ме радваше, започнах някак си да ставам малко по-уверена в себе си. Започнах да излизам с момчета, забавлявах се наистина, не търсех нищо сериозно, имах нужда точно от това. Някъде в средата на този период, след като премина началната еуфория, започнах да се чувствам отново ужасно, защото осъзнах, че съм момиче избирано от всеки за секс, но от никой за сериозна връзка. Комплексите ми сякаш станаха още по-големи, приятелките ми покрай мен се обвързаха до една, в един момент осъзнах, че не искам да се забавлявам по този начин вече, а искам да имам човек до себе си, който да ме уважава и цени истински. Започнах да правя корекции по себе си, с надеждата, че ще се почувствам по-добре в кожата си, но уви не си получи. Последните 2 години излизам с момчета, с които искам да се получи нещо повече, но в последствие осъзнавам, че са поредните, които ме използват за секс. Получавам множество комплименти от мъже и от жени за външния ми вид, близките ми виждат един много добър човек и приятел в мен, за което съм благодарна. Тук е момента да спомена, че определено, въпреки комплексите си не съм момиче, което би било с някого само за да има човек до себе си. Наясно съм на 100% какво търся в един човек, но когато го открия той не ме вижда така както аз него. Питам се само кое не е наред, започвам да чувствам, че никой никога не е изпитал нещо истинско към мен, никой никога не ме е оценил, никой никога не го е било грижа за мен. За мен тези отношения са изключително важни и затова толкова ме наранява цялата ситуация. Питам ви какъв съвет бихте ми дали, как да се чувствам добре в кожата си, как да се справя с това вечно отхвърляне?

Коментари

1.   Ти кажи колко бройки си навъртяла зад гърба си? Това, онова, иначе, после, албански реотан виждала ли си как загрява?

Изхабена, употребена и най-накрая ще се натресе на някой, да му се обеси на врата и да го използва като последната шамандура в океана да я спасява от самотата.

Ех, Ганке, Ганкеее, нема да се промениш никога.

2.   Мила, по-добре не споделяй с мъже, че си имала период, в който си искала да бъдеш желана, не си искала нищо сериозно и си се ебала със всеки 2-ри мъж.

Всеки мъж, ако разбере колко си се праскала, автоматично губиш стойност като качествена жена, която си заслужава да задържиш до себе си и да има нещо сериозно. Въпреки това, че не ставаш за сериозна връзка, никой мъж няма да пропусне да те изчука, ако има възможност. Просто сме така ние мъжете, можем да правим секс, дори и при пълна липса на емоционална привързаност и връзка към момичето.

Естествено има и изключения, които можеби биха поискали да имат сериозна връзка с теб, въпреки миналото ти.

Направо типичната жена, не е била желана в училище, искала само да се забавлява в младините си, точно когато ще бъде най-красива от когато и да е в живота ѝ. Наебала се със всеки, който ѝ е обърнал внимание тогава. Наживяла се е и вече търси сериозен мъж. Да ама ние мъжете търсим момичета с малко бройко, защото да знаеш, че ти си този, който притежава това момиче и почти никой не е имал шанс да бъде с нея е едно от най-силните усещания за престиж в един мъж . Та автоматично, като знаеш, че имаш нещо, което още 30 човека са имали, губи стойност.

Естествено, ако си някаква невероятно красавицца, това колко бройки си имала губи тежест, но определено като мъже гледаме бройките на момичето за да определим, дали става за жена.

4.   Към номер 2-хубаво си й обяснил на жената, но за съжаление има и мъже или по-точно да ги нарека-момченца, лекета на по 24-25 г., които още от тинейджърските си години си имат някаква тяхна си фобия от момичета, които не са били с никой , което е странно отчасти, защото се оказва, че не им е проблем да правят секс с к.рви срещу заплащане, но се страхуват от девствени момичета. От една страна ми е противно , като си го представя това-че предпочитат лелки с по 20 години или поне с 10 години по-възрастни от тях самите, но от друга страна ги разбирам тия момчета, които са просто с ниско самочувствие, неуверени с купища комплекси и предпочитат да са с жена на възрастта на майка им, че да ги научи на нещо от богатия си сексуален опит, ха ха, ох смешно ми е докато го пиша, защото имам един познат, който се хвали, че някои го наричали Дон Жуан, но реално е бил само със стари лелки, ха ха ха. Не всички мъже си падат по свестни жени, има и такива, които просто си умират някоя да ги научи на разни неща от развратния си живот.

5.   Според мен за всеки влак си има пътници, просто не си срещнала човека още. Остави се на течението и не насилвай нещата.
Ж42