Обича ли ме още ?
Здравейте,

Имам връзка от почти година. С приятеля ми наистина много се обичаме, минахме през изпитания и винаги успявахме да се справим и да останем заедно. Скоро дойде и поредното изпитание, приятелят ми разбра, че в началото на връзката ни съм имала друг инстаграм профил, за който аз наистина бях забравила, че съществува и не съм го ползвала, не съм писала на никой от него, но той реши, че аз съм си писала с други момчета от него и се скарахме, раздели се с мен. След като се раздели с мен, с много опити от моя страна се опитах да го накарам да ми повярва и да се съберем. Събрахме се, но той ми казва как всичко в него е умряло, че го е грижа за мен, но не знае дали ме обича. Въпроса ми е дали чувствата му биха могли да се върнат, дали има смисъл да се пробваме. Оценявам това, че опитва и че все още не се е отказал от тази връзка, но ме е страх дали ще успеем да се справим.

Коментари

1.   Кажи му, че ще се закълнеш в църква за този забравен профил и може й като се зактлнеш наистина да ти повярва и да се промени. Но все пак е патологични ревмив или е преживял изневяра

2.   Сори, но никога не те е обичал, може би това с инстаграм профилът е било оправдание за да се раздели с теб.
Ако не ти има доверие има много начини да се докаже изневяра, както и да следи всяка твоя стъпка в социалните мрежи.
Ако те обичаше нямаше да те разлюби лесно, ако те обичаше щеше да е ядосан и разтроен, но въпреки всичко щеше да направи възможно да узнае истината и да се успокои.

3.   Не се унижавай като жена да седиш с човек, на който всичко му било умряло. Като му е умряло, да си хваща пътя. Явно си добро момиче, но много наивно.

4.   Много е тревожно, че за такова нещо проявява така фанатична ревност и в главата си върти сценарии как ти си му изневерявала. Аз бих се замислила дали искам да бъда с такъв човек. Истинската любов не изчезва с едно голо съмнение. ако си искрена, разбира се.

5.   Безсмислено е според мен. Не знаел дали те обича? Това значи, че не те обича, но не иска да ти го каже в прав текст, за да не те обиди и защото още не се е появила друга на хоризонта.

6.   Търсил си е причина просто, а след това, съдейки по описанието ти, принудително сте се събрали.
Скоро раздялата ви ще е окончателна, но по-добре ти дръпни шалтера, запази си достойнството.

Santanico

7.   Сглупила си. Като си е тръгнал, прав му път. Хем не ти вярва, хем нямал чувства, пък ще седи с теб. Или е луд или мазохист. Демек ще те ползва за секс, ще те мотка, ти ще му лазиш в краката. Като му писне да ти гледа сеира, ще те зареже и така. Това, ако е любов и уважение...

8.   Никога не те е и няма да те обича. Постъпил е ужасно с теб. Не се разделяш с приятелката си заради един профил в социалните, що за глупост. Просто е искал да кръшне според мен и си е търсил причина. Зарежи го този и си търси нормален партньор, който ще те цени.

9.   Според мен това е само оправдание. Не може от нищото и без никакви доказателства да се отказва от теб и току-така чувствата му до со изстинали. Може би е добре да му дадеш време да прецени дали наистина иска да бъде с теб. Повярвай ми, ако вече не те обича, дори и да сте заедно това ще бъде пълно мъчение за теб.

10.   Побъркахте се с тези социални мрежи.... Какво като имаш профил? Нали живеете заедно и се обичате... Явно присто си му омръзнала и си е намерил толкова глупава причина за раздяла... В крахна сметка не живеем в социалните мрежи. Трябва да се гледа истиският живот и по-налко зомбиране, селфита и глупости

11.   Това не е истинската причина да се раздели с теб. Вероятно вече не те обича, но не иска да ти го каже директно. Или пък е патологичен ревнивец, който ще ти почерни живота. Не се занимавай с него повече. Връзката ви е приключила. Продължавай напред.