Как да си намеря приятелка?
Здравейте!

Аз съм един столичен студент в трети курс, който не може да си намери приятелка. Освен ходенето по кафета и дискотеки ми кажете как да постъпя за да намеря момиче, което да ме оцени такъв какъвто съм.

Благодаря предварително!

Коментари

51-100 от 123

51.   До 49.
Тунингована значи направена. Грим подържана коса, подържано тяло, л... ех и цици де, но аз нямах абсолютно нищо. Не парадирам с тях, даже никой не може да познае, че съм със силикон в циците, не съм прекалявала. С въпросния човек се разделих. Имахме връзка 4 години, но накрая реших, че ми трябва нещо по младо и така.

пайнер

52.   Към 50
Да може да съм куха лейка, но и Вие не отстъпвате по това. За съжаление повечето хора са такива. Аз не съм жертва на малоумието. Примирила съм се, че трябва да полагам много усилия, за да бъда щастлива. Не всички сме се родили естествено красиви:)
Когато бях естествена, бях нещастна. Не съм била затворена, не съм била задръстена, просто не ме харесваха. Никои не се и опитваше да ме сваля. Знаеш ли какво казваха. Тая ли, мани тая дебелана. Тогава трябваше да те срещна мили ми № 50 да ме вземеш и да си заживеем щастливо.

53.   Ще си позволява да споделя, какво ми се случи днес.
След работа - беше един доста кофти ден, реших да мина през библиотеката. Взех си книга и седнах на една от масите да чета. След може би 20 мин. срещу мен седна някакво момиче с въпроса " Свободно ли е? " и така се усмихна че забравих какво правя там. Уж реших че няма да и обръщам внимание, но колкото и да се мъчих с книгата, просто не спирах да мисля за момичето срещу мен. Реших че ще се пробвам! Погледнах какво чете - ха! тя четеше обектно ориентирано програмиране, което значи колежка. Викам си " добре, това че има такава усмивка - ок, ама да седне точно срещу теб, момичето което на външен вид ти е идеал за жена, а ти даже да не направиш опит да я заговориш, това е подсъдимо, момче!!! "

Та ето малко от разговора ни:

-Извинявай, не можах да не забележа че четеш "обектно ориентирано програмиране", не виждам всеки ден толкова красиви момичета да го правят.
Тя отново се усмихна и каза - Ще се явявам на ликвидация и се опитвам да науча нещо, но ми се струва ужасно сложно.
- Ако имаш въпроси питай, аз това съм завършил.
- Хехе, колко си мил... ти сваляш ли ме в момента?
- НЕ ( на ум дааааа, ха-ха) просто искам да помогна.

Дадох и някой насоки на какво трябва да наблегне, а между временно се и запознахме. Казва се Марина - хубавата Марина!
Не е много висока, 165-170 с къдрава тъмна коса и усмивка която кара дори моята слонска памет да не функционира правилно, ха-ха!

Разменихме малко инфо, оказа се че е 4-ти курс и учи моята специалност. Не знам защо но съм много впечатлен... от както съм се прибрал само за това си мисля. Хубавото е че си даде телефона и тия дни ще излезем да пием кафе. А най-хубавото е че не ме е питала нито каква кола карам, нито колко пари изкарвам.

Знам че е още рано да си правя изводи ама имам някакво странно чувство че това е ТЯ!

Поздрави!
Иван, 24

54.   "И накрая реших".... ех това накрая много пъти се повтаря, и все накрая решавах- следващия ;)

55.   Ванка, стискам палци. Само така :)

Лола

56.   Иване, ако не ни държиш в течение, съм ти сериозно сърдита!
Да ти кажа още - НЕ СЛУЧАЙНО Е СЕДНАЛА С-У ТЕБ. Харесала си те е, ама като жена не можеш да заговориш някого - сядаш си и вътрешно ти е едно.... ще те заговори ли сега, няма ли.
Браво на теб, чудесно всичко по учебник си направил!
Виж се с нея на кафе и се оговори да ? помагаш. В началото помагай де, малко по малко... научи повечко за нея. Накрая, няма начин, ще те покани да „помагаш“ у дома.
Занеси червена роза+шоколадови бомбони БЕЗ АЛКОХОЛ /блинк-блинк в мозъка на момичето - този не е само приятелче, знаех си, че е сладур, а и не пие! /. Да не забравиш кондомите, ама да са скрити! (хе хе).
Ей, ако стане заварката, ще си 3-ти случай, който знам
- учителката ми по макро и микро
-една колежка от унито /има вече бебе/
-ИВАН, 24

Подкрепям иначе номер 44/52...
Не съм фенка на тюнинговането, но не ми дреме - ако има още една щастлива дама на този свят, ако ще трето ухо да си е присъдила, важното да е ЩАСТЛИВА И ДОВОЛНА.
Писна ми от мърморковци, от оплаквачи. Жената е получила златна възможност, използвала я е и е променила живота си, защо не?
Не ме интересува морално, неморално, банално - успяло е момичето в живота, сигурно раздава усмивки, вместо да реве сама у тях.
Браво!
А.

57.   Пайнерке, никога не съм била тунингована, косата ми е естествената, тялото ми е естественото. Нося марки, които в България даже не са познати, но ги нося, заради убежденията си. А преди това носе точно като теб безмаркови дрехи. Въпреки това, мъжкото внимание никога, ама никога не ми е липсвало, а не съм кой знае колко красива. Та мацка, какво излиза? Който не го може, трябва да се тунингова, точно като колите ;)
Иначе си права, продукта се продава по обвивката и това е, обаче след обвивката се гледа и втория етаж, защото обвивката може само да те привлече в началото за кратко, точно като лъскавия станиол на шоколадчето, ако шоколада вътре не е вкусен, няма да го купиш повече, не зависимо каква е опаковката, нали?
Лола

58.   Обичам Лола! (заради коментар №57).

№52, на всичкото отгоре си и комплексарка (нищо лично, просто констатация). Знаеш ли, хич не ме интересува дали си дебеланка или фиданка, просто хора, които разсъждават като тебе са ми отвратителни и вътрешно неприсъщи. Оттам-нататък, какъвто и тунингован вид да извадиш - все тая... Освен това имам интуитивното усещане, че не казваш цялата истина за себе си.

Бих взел Лола, понеже знам, че ще еднаква и облечена и гола :)

59.   58 - браво, бе!
Какво ЛИЧНО ти е направила 52 на теб?
Какво ще прави с тялото си си е нейна работа.
Съмнявам се, че има човек, който и гол и облечени бил еднакъв.
Тогава да тръгнем всички голи!

60.   Аз под "тунингована", разбирам прекалено нагласена жена. Всеки има недостатъци, които може да се опита да прикрие, за съжаление при някои са повече. Аз се поддържам, грим, преса(за мое съжаление), но не изглеждам като т.н. кифли....
И според мен мъжете харесват точно тези жени, а после се оплакват, но Лола е права, че не е задължително да изглеждаш така за да те забележат. Има и нещо друго, вероятността да те хареса свестен, ако си нормална, е по-голяма.... Не мисля, че съществуват само две крайности- грозна и тунингована.
За съжаление мои приятелки, на които преди не се обръщаше внимание, лека -полека започват да отделят прекалено голямо внимание на това какво мъжете харесват и казват, че го правят заради себе си. В крайна сметка те нямат самочувствие за външния си вид изобщо. Доста е тъжно. Казва се, че красивите жени са най-суетни, но това май не е вярно. Комплексираните жени прекаляват. Това, че вече са "харесвани", не означава, че са се отървали от комплексите си, а напротив.....

61.   Моята вътрешна красота е толкова прекрасна и преди и сега. На никой не съм споделяла за моите драми освен анонимно в някои сайт. Не съм надута и хората ме уважават. Не си мислете, че като се изразяам с думата тунингована, означава, че съм някаква наплескана дама. Постигнала съм правилната формула за една добре изглеждаща млада дама. Във всичките мои писания преди това, исках да обясня, че и мъжете са твърде неорентирани като нас жените. Говорят, че искат свестна обичаща жена без значение външната красота, а само се облизват подир по засукани естествено или неестествено красиви. Моя проблем като по - малка беше, че бях пълничка без цици, малко косматичка. Имах уникална вътрешна красота - „така казваха моите роднини” - но това не ми помогна да си намеря гадже. Бях едно малко грозно пате, на което му трябваше малко и щеше да разцъфне, и така стана. Сега имам перфектно тяло, което постигнах с многоооо зор. Но аз не се оплаквам, дори се радвам, защото вече мога да си контролирам живота. И аз работя, получавам добра заплата, дори си имам 3 магистратури, имам си всичко и съм си много щастлива, а сам само на 27 и живота от сега нататък ми предстои. Сега и с дрехи и без дрехи съм си супер. Искам да Ви посъветвам едно „ Когато говорите, че за вас не е важна външната красота, а вътрешната, вземете най-накрая и обърнете внимание на тези момичета които вечно подминавате” Ако се разровите в този сайт, ще намерите много момичета които определят себе си като нещастни и отхвърлени, вземете ги подкрепете не само на думи?
Пайнер ?

62.   До 53
Иване, като прочетох какво си написал особенно накрая се скъсах от смях... , но искрено ти пожелавам късмет и успех.
пайнер

63.   Моята вътрешна красота е толкова прекрасна и преди и сега. На никой не съм споделяла за моите драми освен анонимно в някои сайт. Не съм надута и хората ме уважават. Не си мислете, че като се изразяам с думата тунингована, означава, че съм някаква наплескана дама. Постигнала съм правилната формула за една добре изглеждаща млада дама. Във всичките мои писания преди това, исках да обясня, че и мъжете са твърде неорентирани като нас жените. Говорят, че искат свестна обичаща жена без значение външната красота, а само се облизват подир по засукани естествено или неестествено красиви. Моя проблем като по - малка беше, че бях пълничка без цици, малко косматичка. Имах уникална вътрешна красота - „така казваха моите роднини” - но това не ми помогна да си намеря гадже. Бях едно малко грозно пате, на което му трябваше малко и щеше да разцъфне, и така стана. Сега имам перфектно тяло, което постигнах с многоооо зор. Но аз не се оплаквам, дори се радвам, защото вече мога да си контролирам живота. И аз работя, получавам добра заплата, дори си имам 3 магистратури, имам си всичко и съм си много щастлива, а сам само на 27 и живота от сега нататък ми предстои. Сега и с дрехи и без дрехи съм си супер. Искам да Ви посъветвам едно „ Когато говорите, че за вас не е важна външната красота, а вътрешната, вземете най-накрая и обърнете внимание на тези момичета които вечно подминавате” Ако се разровите в този сайт, ще намерите много момичета които определят себе си като нещастни и отхвърлени, вземете ги подкрепете не само на думи
Пайнер

64.   На мен пайнерка ми е симпатичен образ, не за друго - искрено е момичето.
О толкова сме промити и облъчени с красиви хора, красиви дрехи, красиви коли... медиите ни заливат с помията си и после твърдите, че вие не обръщате вниамние на външния вид, че трябвало да има съдържание, че визията е преходна ??? Айде не на мен!
Тези приказки.. да ги чуя от някой будист по манастирите или от някой напълно необразован, тънещ в нищета индиец - ОК. Но от модерен човек, ползващ интернет като средство за комуникация ... та това е чиста ПОЗА.

Пайнерке, браво ! Наистина шанс - видял те е чичката, поизлъскал те е и сега вече си обект на внимание. Изтъргувай тези подобрения по най-добър начин и намери мъж, който не само да може да те поддържа, но и да те боготвори.. остави ти парите и възможностите. Влюбеният мъж оглупява и ще направи всичко за теб. Успех желая!

Останалите сладурковци да намират начин.. или бачкаш и си независим и сам си постигаш стандарта на живот (Браво на А. в това отношение) или си правиш нужните модификации и си в търсене на човек, който да се грижи за теб на 100%

И бракът е едно добро разпределение на парите м/у две семейства. Пари при пари отиват.. еврейн с еврейн се събира. Това е положението. И ако човек не се е научил да се НАСЛАЖДАВА, ама истински да се наслаждава на живота - няма оправия. Нито парите оправят, нито подходящата половинка или приятели.. не! Сам, ако не си правиш живота хубав, нищо няма да ти го направи такъв.

Ванка, дано къдравелката да е твоето момиче или поне да ти донесе наслада и приятни емоции и моменти! Ако не е тя - следващата ще е, спокойно. Ти само се радвай на живота :)

65.   Пайнер, за съжаление си права....
Ето, стоя си и чакам самолета, заглеждат мен, макар че не им обръщам никакакво внимание - освен мен има още 10-ина леко неогледни жени - нищо!
При мен със сигурност няма да им излезне късмета, дори халката си нося, за да ме оставят на мира - няма такова нещо.
... Права си, но те не могат да се усетят, водят се от онази си работа и отдавна не мислят с главата!

А.

66.   58 изчервих се :) Много мило, мерси.

Лола

67.   ... мъжете не се влюбват във всяка срещната или поне тези, които аз познавам.... поздравления за ''пайнерката... ителигентно момиче успяло да намери себе си и да се харесва... ;между другото и тя и лола са умни и сериозни според мен.... но съм убедена, че каквото и да пишат тук мъжете на вън не биха обърнали внимание на лола, а на пайнерката... и това е съвсем логично.... и естествено, че външността е важна, защото в противен случай въобще може да не поискаш да разбереш, колко стойностен е човекът срещу теб.... пожелавам иван да си намери точно момиче като пайнерката, но дали тя ще му обърне внимание е друг въпрос... и не заради пари и т. н... ЗАРА36

68.   Здравейте отново :)

С мацката се разбрахме да пием кафе след работа. Прибрах се в къщи, чувствах се супер странно, все едно за първи път отивам на среща, даже още по странно ха-ха-ха.

Няма да ви описвам каква чуденка беше докато реша какво да облека. Обичам да се обличам спортно - елегантно, но не знаех тя как ще дойде. Та избрах тениска, сако и дънки и си мисля че много и хареса как съм облечен(поне така каза ха-ха). А тя отново беше без грим, с дънки и много сладка
розова блузка, без да преувеличавам доста момчета я заглеждаха.

Срещата мина доста нестандартно бих казал. В първите няколко минути само се гледахме и усмихвахме ха-ха-ха! Няма какво да ви лъжа, бях си глътнал граматиката... това беше един от онези моменти в които искаш да кажеш нещо, но просто не се получава. В крайна сметка почнахме и да си говорим де хахах. Странното беше че в началото изпитвах трудност да подхвана тема за разговор, а след това не усетихме колко бързо мина времето, което прекарахме заедно. Много се изненадах когато ми каза че ме е виждала още преди около 2 години, когато аз бях 4ти курс, а тя 2ри. Явно А. е била права че тя си ме беше харесала преди аз да си помисля да я свалям, ха-ха.

Ще се видим отново, като имаме уговорка за кино и след това на пицария. :)

П. П. На тръгване поисках сметката, и имах намерение да я платя. Тъкмо се изправих да си извадя портфейла, тя стана с мен, извади на бързо пари от чантичката си и плати на сервитьорката. А аз? аз гледах и не вярвах какво се случва. Когато излязохме от заведението, тя не спря да ми се смее какво изражение съм бил направил, че само заради това си струвало да го прави всеки път, хаха.

Иван, 24

69.   Зара36 мисли и вярвай каквото искаш, аз си знам какво става около мен и не мисля да се опитвам да те обеждавам в каквото и да е било.
Лола

70.   П.П. Ванка, много се радвам,че срещата ви еминала толкова хубаво:) Дай Боже само така.

Лола

71.   Хихи. Иван ме кефи много. Успех!

Аз съм завършил програмиране в ТУ. Пробвах да работя като програмист, но не ми се получи. Много е сложно.

Освен това съм нисък и слаб. Разбира се, нямам никакво самочувствие и затова съм сам, но съм свикнал с това и не се притеснявам, че ще умра ерген. Чета си вашите историйки и се забавлявам. :)

72.   Браво, Иван 24! Стана ми много гот като прочетох за това момиче.
Ако мога да попитам - би ли писал ориентировъчно колко получаваш и на какъв език пишеш. Просто ми е любопитно колко взимат програмистите. Поздрави!

73.   Благодаря на всички, дано се получат нещата! :)

@72 - Не искам да казвам за колко пари работя, защото ще излезе все едно се хваля. Нека да кажем над 1000:)
Всичко зависи в кой град си, колко си добър, колко опитен и не на последно място, на какво пишеш. Аз започнах работа като програмист още 2-ри курс, тогава бях доста зелен, и съответно получавах доста по-малко пари. Обаче паралелно с почасовата работа във фирмата, работих вечер и в свободното си време като "Freelancer" т. е. програмист на свободна практика, има такива сайтове, където работодатели от цял свят предлагат работа и такива като мен които дават предложение на работодателя - за колко пари и време ще свършат работата. Работодателя избира най-изгодното предложение за него, на база оценки от минали проекти и естествено цена.

Та от подобен вид дейност съм си правил на месец 2х заплатата която получавам в момента ама в долари. Но това значи почти да не излизаш от вкъщи, а и опита които добивах покрай по-опитните колеги във фирмата си е безценен.

74.   Вместо да помогнете на автора Вие го обърнахте на чат

75.   Здравейте отново:)

реших да споделя как се развиват нещата с мацката ми, а и да задам 1-2 въпроса хах.

Такаа... значи с момата вече сме двойка от около месец, виждаме се почти всеки ден, а ако не се видим си звъним. Въобще всичко е екстра за сега. Нямам оплаквания. :D

Чудя се до колко е уместно да и предложа да живеем заедно или още е рано за такава стъпка? Не искам да я плаша, да реши че избързвам или нещо такова. Мисля си че би било страхотно да живеем заедно.

От друга страна до сега не съм живял с момиче, на ясно съм че това си е горе долу като да се оженим хаха. Ще имаме общи задължения и т.н. но пък ако знаете сутрин докато спи как сияе :))) бих дал всичко за да бъде до мен всяка сутрин, когато се събуждам! :)

Иван, 24

76.   :) Студент в трети курс, ако приемеш, че това е игра и не е на живот и смърт да имаш гадже, ще се появят много възможности за теб. Когато излъчваш липса и си сдухан, че нямаш момиче до теб, това се усеща от околните и те биват отблъснати. А ти какъв си, за да те оцени какъвто си? А нея ще я оцениш ли каквато е? Ако тръгваш с предварителни очаквания, те ще бъдат разбити рано или късно. Затова в началото връзките са прекрасни и бързо преминават в разочарования. И става 'ама то какво беше, а сега какво е'. Ти си много млад, има да се учиш тепърва. Забавлявай се и всичко, което ти трябва като преживяване, ще дойде при теб, ако вътрешно си готов.

Soul

77.   Ако искаш само да си намериш приятелка така няма да стане. Разкажи нещо повече за себе си - какво мислиш, че те спъва, срамежлив ли си или къде мислиш, че се дъниш?
Но според мен ако си търсиш непременно приятелка, ей така просто за да имаш, момичетата ги усещат тези работи, и затова няма да се навият. Че не харесваш никоя специално, а само искаш да си имаш коя да е. Това ги отблъсква. Разкажи нещо повече.

78.   Автора :сам си чистя, пера, готвя и съм с много добра душа.
Но за съжаление повечето момичета са материалистки и гледат колко пари имам, в какъв палат живея и каква ми е колата и заради всичко това не ме искат.
Режат ме въпреки че съм с много добро сърце и не вярвам да има момиче, което да ме хареса такъв какъвто съм

79.   Авторе, когато някоя жена реши да си потърси домашна помощничка, тогава ще се интересува от изброените от теб качества.
Не драматизирай - има достатачно свръхбедни момчета, които са с доста прилични приятелки. Не се намирай оправдание....

80.   Коплексар си, затова не те харесват. Омръзна ми от комплексари, които си измъкват с това, че нямали пари и коли и мъжете, затова не били ги харесвали. Огледай се- пълно е с бедняци. И то обвързани бедняци. Явно, че не е до парите, а до ниското самочувствие и комплексите за малоценност

81.   до кометарите 79 и 80: Не знам дали сте момичета, но ако сте от женски пол се замислете дали бихте тръгнали с някой като мен - с крив нос, прегърбен, и живеещ с 300 лв на месец

Бихте ли тръгнали с такъв човек? А? Или да отговоря заради вас - не никога

82.   Аз съм 80- не бих тръгнала с прегърбен, и с крив нос. Но бих тръгнала с такъв, който живее с 300 лв. на месец.
Външният вид и материалното положение са 2 съвсем различни неща, приятелю.
За мен външният вид е от изключителна важност.
За други- парите.
За трети- и двете.
За четвърти- нито едното.
Нещо повече, повечето ми приятелки са от четвъртият тип.
Но никой не харесва хора с ниско самочувствие, да знаеш.

83.   Авторе, и аз съм като теб, добър и то много, а и кво ми разправят тия за ниско самочувствие? Нормално е да си с ниско самочувствие, когато момичетата, които си си харесал и си опитал някак да им обърнеш вниманието към теб, винаги са те игнорирали и не са ти обърнали нужното внимание. И аз съм чувал как ми приказват, напълно свестни и нормални момичета "О колко е хубаво да си имаш някой с кола, да си те вози" Е кажи ми, как да не си с ниско самочувствие? То такива неща водят до ниско самочувствие. А аз при положение, че знам какъв съм срам, съм хванал та съм се намразил и въобще не искам да приказвам с никой и дори с колегите си от университета не приказвам, не се сбирам с тях в кафето.
Щото колкото и пъти да съм си казвал "нема да те е срам, нема да те е срам, ше приказваш' и то винаги се получава така, че съм си все същия тъп срамлив олигофрен. Намразил съм се вече. А пък и те момичетата гледат да са с некой с по 5 години по голям от тях. Много глупаво. Всички имат такъв вкус, имам чувството.

84.   Автора:Явно номер 82 е като повечето момичета материалистки, които гледат външната красота, а не какъв е човека. Както и да е няма да тръгна с коя да е дори и да съм сам цял живот, защото по-добре сам, отколкото зле обвързан.

85.   Не съм 82 и далеч не гледам пари и външен вид (адски много съм си падала именно по момче с крив нос например, хах - но пък със страхотен характер), обаче авторе - а ТИ сигурен ли си, че не гледаш външната красота в момичетата? Сигурен ли си, че не бил подминал някое по-грозничко или по-пълничко момиче, без значение колко е готина по характер за сметка на това да преследваш някоя идеална мацка, която освен характер има и страшно тяло? ...

Самотните момчета имате един голям проблем - ниско самочувствие съчетано с претенции. Няма значение крив ли ти е носа, нисък ли си, грозен ли си, без пари ли си - едно нормално момиче може да се влюби в теб както и да изглеждаш (стига да не си в някаква крайност, разбира се), но трябва да си стойностен човек. Т. е. да си забавен, да имаш обща култура, да имаш амбиции, да се стремиш към нещо.
Обаче заради ниското самочувствие си мислиш, че всичко ти е криво и че другите са ти виновни. Както и си мечтаеш отнякъде да изскочи корицата на Плейбой, която обаче да е и мила, умна и разбрана, да те хване за ръчичка и да ти осмисли живота. Опровергай ме. Сподели какво всъщност търсиш в едно момиче?

Свестни гаджета по дискотеките няма да намериш.
Огледай се сред познатите си в университета, по разни курсове. Обърни внимание, заговори някое по свито момиче, останало незабележимо за повечето. Не се знае на каква скъпоценност можеш да попаднеш - а и да не намериш веднага любов, поне ценните приятелства с момичета винаги са полезни.

86.   Автора: Точно от университета на една винаги помагам с всичко, а тя дори и на кафе не иска да излезем. Ама нормално майка ми не е като неята да управлялва предприятие

87.   От 85: е, не отговаряй като малко момче, което се оправдава.
"точно от университета, ала-бала". И доказваш, че се целиш към твърде горен рафт - щом въобще си обърнал внимание на това, че майка й управлява каквото и да е, значи и за теб не е без значение момичето не само какъв човек е, ами и родителите й какви са...

Питах те какво търсиш в едно момиче, а не коя те е отрязала и защо...

88.   Автора : Не ме вълнува материаното състояние на родителите й

89.   Ок, обаче веднага мислиш, че те е отрязала, защото твоите родители нямат нейните пари. А не се и сещаш, че може би, въпреки "помощта", която й оказваш, просто нещо в теб да не я привлича. Без значение беден ли си, богат ли си, не е длъжна да излиза с теб, ако не те харесва. Други момичета няма ли? ..

Може и груба да звуча на моменти, но всъщност се опитвам да помогна. Само дето ти май предпочиташ да си стоиш на едно и също положение. Разбираемо, навикът е най-удобен :) Така и не каза какви момичета харесваш - значи затвърди извода ми, че спадаш към типичните самотници - хем комплекси, хем претенции ;)

90.   Ама те интересува външният вид-признай си. Би ли тръгнал с гърбава, с крив нос?
от 82

91.   Автора; Външната красота за мен е от минимално значение. Не държа момичето да изглежда като модел или като звезда от Холивуд

92.   Би ли тръгнал с гърбава, с крив нос?

93.   Хаха, щом външната красота не ти е от значение, чудно е защо си без гадже... Свестни (но грознички или просто обикновени) момичета бол, повечето са притеснителни обаче. За да те оценят "такъв, какъвто си" (както искаш в темата си), започни да каниш тях на кафе, вместо готините богати колежки, които по дифолт не биха ти обърнали внимание.
Има едно важно правило във връзките, което колкото и да не им се иска на повечето хора (особено лузърите) е неотменимо: събират се във връзка такива хора, които си подхождат и са равностойни - като физически данни, като характер, като отношение към света. Замисли се над това и помисли точно в настоящия момент ТИ какво можеш да предложиш на едно момиче, освен прословутото голямо любящо сърце, което всеки необвързан цитира.

Впрочем, по стила на отговорите ти в темата ми звучиш познат - случайно да си от София? (няма да питам повече, че все пак е анонимен сайт, но просто ми стана интересно)

94.   Автора: Да. Бих тръгнал, защото за мен е по-важно каъв човек е, а не как изглежда на външен вид.

95.   Авторе, кой си мислиш, че лъжеш?

96.   Автора: Никой не лъжа и номер 93 от столицата съм

97.   Аз живея в Америка и сега съм с в България малко и съм напълно съгласен с някои от коментарите. В диското ходят само жени които ги интересува само парите и обикновено нямат пет пари в главата. Те са за мен едни проститутки. Мен това ме изненада защото аз съм свикнал по баровете да ходят нормални жени а не такива каквито виждам.

Автора наистина трябва да се услушва някъде извън баровето защото там има 2 вида хора. Мъжете са някъкви биткаджии а жените горе споменатите. На мен българските барове ми харесват защото става голям купон, но ако си търсиш сериозна приятелка, не си търси там. Това ти го казвам като човек на който всичко това което виждам ми е ново. Успех

98.   Автора: Познавам такива жени, които са с богат мъж, който ги бие и тормози, но те търпят всичко това, защото той им осигурява всичко, което поискат

99.   Ето го батко: Като погледнеш реално и ние искаме хем да е свястна, хем да е боклук... :) Така, че не изпадай в противоречия, а най- добре бъди такъв, какъвто си, за да привлечеш себеподобна или подходяща или както искаш там го наречи, пък и няма да се налага да итраеш роля, още повече, че цял живот не можеш да я играеш. И другия сайд ефект- няма да изтървеш подходящата, ако се появи такава... Пък жените са странни същества, могат да се влюбят в мъж, стига да е малко по- красив от маймуна, стига да е мъж, а не да реве и се тръшка, ако Мара, Пена или Гюрга го зареже. И така, последно- усмихвай се бъди позитивен, естествен, бъди готин, както казва Део- готино е да си важен, но по- важно е да си готин! ... :) И успех с жените! :)

100.   В интернет!

51-100 от 123