Слабата женска интуиция и грешен избор
Добър ден! Покъртително е, че огромна част симпатични момичета се занимават с тегавняци. Или ще е някой заблуден, или ще е някое надъхано артистче дето ще ги нервира.
Пропускат всеки удачен избор и попадат на мъж "греда", а след време изневеряват и плачат. На тях просто им е скучно, ако ще бъдат до някой пичага.. Трябва да е надъхан филмар! Нищо, че повечето надъхани филмари са балони с въздух, които много сериозно си избиват комплексите край някой стабилен пич, защото много добре знаят, че са няколко стъпала надолу. :)
Странното е, че интуитивните госпожици са слепи за този факт. Това, което искат да изживеят с някой мъж, може да им се случи с адекватен подбор.

Коментари

1.   Мога да ти опиша двата типа жени в БГ. Когато са с разни охлюви, наистина го правят с цел.
Това са крайни и лошо възпитани от родителите си момичета, на които им е обяснено по много грешен начин за, , Перфектните мъже". И ако си примерно спортен тип, то ти се явяваш потенциално опасен за нея и скъпите за нея хора, което е чиста илюзия в главата на момичето. И ето как се хващат с малко по-сдухани типове - Хем да са изпълнителни и да работят за тях и децата, хем да могат да му сложат рога и да няма последици. И точно този типаж, с когото не желаят да сключват брак и сериозна връзка, е много предпочитан от тях за секс и забавления. И можем да си направим изводите, че мацките не се кефят половинките си, че не ги намират и за мъжествени.

Вторите пък се разтапят по лаладжии и позьори, е, за тяхните очи не са такива, но цялата работа е, че отговарят на един наложен за модерност образец.

" Той е готин, смее се, пуска лафове, снимал се е с разни момичета в инста и фейса, а сега ми изчезна напоследък. Той сигурно е обвързан, сигурно си живее на максимални обороти ".

И ето тези мисли са причината за по-голямо засилване на интерес. Тя го мисли за готин, за много оправен и опитен с жените, но такова нещо няма! Не можеш да придобиеш опит в общуването с друго човешко същество. Опит можеш да придобиеш от контакт с някое животно. Ама ходи им го разправяй на тях.

Аз съм започнал някъде на 26 да схващам, правих се на палячо и ми излезе късмета с няколко момичета. Днес съм на 37 и нямам абсолютно никакви намерения да ловя гаджета или да се женя. Въпреки намеците, не съм на таяя вълна.
Даже преди няколко години й казах на бивша, че тя не е с мен заради мен, а заради преструвкоте ми. Казах, че нямаше шанс тя да тръгне два месеца с мен, ако бях себе си, иначе визията ми е добре. Привлекателност имам, ама не съм от подчиняващите с. Добре си ги видял нещата. Лошото е, че тия "готините, след време започват да унижават, да посягат и да ходят по чужди жени, а глупачките едно време са подминавали стойностните мъже и си скубят косите.

2.   Покъртителното е в случая, че ти не приемаш, че си пропуснат от симпатични момичета. Не искаш да приемеш, че ти не си симпатичен за тях. Какво те вълнува дали после някоя ще реве заради избора си? !
С този подход няма да си никой следващ избор.
Пробвай да станеш симпатичен и ти, и нямам предвид само визуално.

3.   Покъртително е, и още как.
Даже и аз като такава жена не мога да си обясня какво ги привлича точно такива хора към жени като мен - сладки и невинни ли им изглеждаме, идея си нямам.

Но ето, към днешна дата аз не харесвам нито филмари, нито артистчета. Точно от такива съм си патила през годините - все в даден момент се комплексират за нещо и започват да си придават особена важност, да тегавеяти най-вече, да лъжат като за световно. Имала съм няколко опита за отношения с такива хора през годините, като за щастие навреме се усетих и при нито един от тях така и не се стигна до връзка, нито до интимност.

Единият все ме обожаваше, заради мене дишаше даже (:D), а в даден момент като му показах ясно, че не му се връзвам на простотиите и сладките приказки, а искам истински отношения и разговори, се депресира и ме помоли да прекратим отношения. С удоволствие му удовлетворих молбата и пичагата да видиш как още на следващия ден обясняваше на друга колко я обожава и как диша заради нея, ахахаха... Давя се от смях просто като се сетя. Дано и ти се посмееш хубаво.

Вторият пък направо беше влюбен в мен, супер много го радвах, много ме обичаше, обаче в даден момент нещо му прищрака - не знам егото му ли се надигна, понеже му обърнах малко повече внимание, и започна да се пробва да ми "смъква самочувствието", да демонстрира колко жени познава и т. н. И един ден просто отнесе блокажа навсякъде, понеже такова поведение за мен е недопустимо.

Третият - подаръци, обяснения в любов, обаче пак - като видя, че съм интелигентна и че няма да му скоча в леглото ей така, изведнъж запя друга песен - нещо взел да не изпитва вече същото като преди, променило се нещо и той не знаел какво и в крайна сметка и той си отнесе блокажа.

Та така - опитът учи.
Не са попадали на кретени, или поне не са си взели поука (нямат капацитета да го направят).
На момичетата ще кажа от опит - мъжете, които много говорят и много се превъзнасят, обикновено не си стоят зад думата въобще и действително са големи въздухари, които просто търсят внимание и секс.
Особено такива са повечето музиканти, художници, wannabe инфлуенсъри и подобни. Внимавайте с какви хора общувате, дори и чисто приятелски. :)

4.   Жени срещу мъже, епизод пореден /защо, Боже, не го спрем тоя сериал най-накрая? / Цикълът е един и същ - всяка страна говори нейните си глупости, докато едните се уморят да отговарят. После уморилите се правят нова тема, за да си докажат, че не са загубили войната и така до края на света...

А тъжната истина е, че всяка страна в конфликта отдавна е загубила битката, наречена щастлив живот. Тук се навивате, че има утешителна награда. Е, няма! Не, че админът ще върне трафикът, който му правите. И не, че вие ще заживеете по-щастливо, ако достигнете определен брой теми като тази или женската версия на същата!

5.   Младите жени търсят забавления, а не баща си 2. 0

Изключенията сред тях, които търсят сериозна връзка, се хващат за доста по-стари от тях, но пак тези "дъртаци" са с добър външен вид или са интересни (говоря примерно за жени, които са на 20 и са с до 35 годишни; случаи като 16-17 годишни с някакви доста по-стари са си като прикрита проституция в повечето случаи).

Ако разбираш само от коли, футбол и секс, и професията си, нямаш големи шансове да си играч, защото си мега скучен, колкото и стабилен да си. Само празноглавките или мъжкараните ще ти се вържат, защото си скучен за масата жени, освен ако не изглеждаш като поддържан гей в лицето, защото много жени умират за подобни черти, та дори и в характера, ако не си твърде лигав - ще си и мъжката приятелка, хахах.

Ако си от скучните мъже, ориентирай се към някоя интровертка или стара мома, ако и ти си дърт. Ако не искаш такава - сигурно ще си само плащач, а може и да трябва да и гледаш децата от предишния мъж. За щастие, сега българките не искат да раждат, а и използват контрацептиви, така че вторият вариант е по-рядък, но навсякъде има много бивши леки жени, които са се наиграли, защото са застарели, но още не са раждали.

6.   Самотните майки и децата на самотните майки не стават такива поради правилен женския избор на свестни мъже.

- Кифлоприземител

7.   5 да на мен ми е интересно какво мислят хората точно за тези бивши красавици който цял живот са си живяли с тоя и ония та сега се сетили да вържат някой балък и нямат деца още? Разпознавате ли ги и виждате ли как те просто се опитват да вържат някой нещастник само за да не останат стари моми?

8.   Нещо си се объркал, не пиша за мен. Става въпрос, че все някакви реват и драматизират, а имат избор да бъдат с готини. Аз не съм антипатичен и незабележим, доволен съм си. По-добре не поставяй разни хора в категория, само защото ти попадаш на някакъв начин на мислене и правиш аналогии. Мога да съм обвързан и да мисля по този начин, мога и да ги сменям всеки месец. Изобщо не разбираш идеята на темата и се включваш неподготвен. Ако си мислиш, че пиша това щото искам аз да съм на мястото на въпросните балъци, значи си за абсолютен та*ак

До номер 2 от автор.

9.   Поредната безсмислена тема. Авторе, гледай ти да не сбъркаш в твоя избор. Всеки да си живее живота така, както го разбира, ако е сгрешил, сам си плаща за грешките.

10.   Четейки сайта, човек може да остане с впечатление, че тук са се събрали недооценените топ мъжлета, които са сами не по принуда, а по свой собствен избор, защото жените си падат само по надъхани филмари и всяка обвързана задължително е във връзка с именно такъв. Нека инселът погледне първо себе си, а после да дава оценка на чуждите отношения и характери. Уви....
Липсва ми да чета теми от типа как да накарам жена ми да ми духа, едно време тук поне имаше конкретика, а сега само алабалистики.

11.   до 10. да те жените нищо не правят само мъжете са си смотаняци нали??

толкова пъти кифладжийките са ми отвръщали на това като си държа на думата очаквам и те да държат на своята - не махат се като лъжкини

Винаги съм смятал че да биеш жена е хамалско но вече си мисля че някои си го просят, българките ей такива лъжкини дето не отвръщат на доброто с добро

12.   Предлагам авторът да си прочете писанието и да се опита да се види през очите на читателя.
Какъв невероятен речник - "пич, пичага, тегавняк, греда, надъхан", нищо чудно, че стойностните жени странят от теб.
Звучиш повърхностно, незряло, въздухарски, същински "въздух под налягане"
А какво предлагаш насреща в интелектуален план? Умения, таланти, образование, перспективи за развитие...
Пред 2 нагънати бицепса предпочитам множество мозъчни гънки...
Интуитивна жена

13.   Покъртително е как някои мъжленца се опитват да извинят собствената си неспособност с жените.
Покъртително та кърти...

14.   Само като прочетеш, че някой се влюбвал в тях и това им било смешно и досадно, можеш да си дадеш ясно обяснение за действията им. Аз колко киселици съм виждал през годините, :д уж са обвързани и с деца, а все нещо не им е гот. Личи си, че до тях лежи адски симпатичен и способен мъж :д Много адекватен избор правят, ама направо избор един път. И да, жените отбягват мъже с реална представа за заобикалящата ги обстановка. Колкото си по-тъп, толкова си по-интересен. Да не пропускаме, че е препоръчително и да си посредствен клоун. Те са арогантни към мъже, към които имат огромно желание да ги помпат, ама си въобразяват в малоумните си светове, че тия мъже няма да им пуснат.

15.   Жените имат хаотични мисли, а това какви глупости си внушават от съветите на майки и приятелки експертки е друг въпрос. Не бива да се учудваш на странните решения, женската интуиция е преувеличено качество. Аз съм водил нелепи спорове с жена, която не иска да признае за една непозната, че е развъртяла три момчета и ги е изпокарала сериозно, а ставаше въпрос за много недостойна госпожица. Тя направо ги разката и ги съсипа! Провали живота на едно от момчетата, момче с добро и чисто сърце. И тая оправдаваше гадината по всякакви начини и с всевъзможни малоумни извинения, че била объркана и не го направила нарочно. Сигурни сме, че не е нарочно! Случайно си легна с двамата му приятели от детството, но не и с други от компанията. Случайно с тия двамата, че нали не й е споделял, че е израснал с тях. Аргументите винаги са едни и същи - Женомразци, самотници, сексисти, мъже с турско мислене и така, няма друг вариант за тях! Говориш ли тези неща и критикуваш ли, ти си всичко това дето изброих. Ти знаеш ли какво правят в тоя сайт? Виждат една тема или коментар с повече от 10 реда обяснения и оплакване за тях, прочитат го през ред и без преработка на прочетеното, палят фитилчето и драсват да си покажат отровичката. Подкрепят се в недостойното и вредното за тях и никога не бъркат. Те преценяват, избират, раждат, целуват се, чукат се с когото са намерили за уникален, уникален в бездарието си в едно 80% от случаите. То няма решение на казусът между двата пола, тъй като едните са неспособни да си кажат истината. Всеки мъж има торба примери, че е така. До ден днешен не съм разбрал, дали жените нямат умствено възможност да видят реално нещата.

16.   Номер 11, не твърдя никъде подобно нещо, нито пък намирам мъжете за смотаняци, защото имам достатъчно примери в живота си, че това не е така. Сайтът обаче се напълни с комплексари, които вместо да си живеят живота, все дават наклон на останалите какво да правят със своя.
От 10

17.   Деца- момчета, ние вече възрастните, сме виновни за вашия емоционален недоимък. Спирахме ви да сте оборотни гамени, наркомани и крадци. Вашата среда не е стерилна, но не се възприема от масата. Ще ви се получи и на момчетата и на момичетата. Работете, поне два езика говоримо, Ай- Тех грамотни, шофиращи, спортуващи и мислещи. Може и тук, ако имате хъс, посока и традиции.