Секс с мъж на 59
Здравейте. Аз съм на 31.
Искам да сполеля нещо което ми се случи за последния месец и малко повече.
.... всичко започна много странно.
Познавах го от 10-11 години. Преди това никога не съм го харесвала. Но на скоро се видяхме. Чичо е на мъжа ми, женен беше за леля му...
... (миналата година на 30 септември загуби жена си. И беше останал сам.)
... Като се видяхме около 25 юли аз искренно се зарадвах че е добре а и аз се бях прибрала от Киев... и той много се зарадва че сме добре и сме успели да се евакуираме.

Прегърнах го силно, защото ми беше и мъчно за него. Нищо не съм влагала в тази прегръдка.
Често се виждахме, ходихме по разни магазини, пазари.. той ми беше и връзката към света. Беше с кола, а аз от село, където е сложно да купиш продукти. По кафета заедно, по работа пак заедно... и след прегръдката... И от този момент нещата се развиха в много странна посока. Той ми разказвал, след това, че е почувствал по особени емоции.. и започнал да се заглежда по
мен.... започнаха едни намеци постоянно. И аз започнах да се съмнявам и да си мисля че нещо не е както преди. Той все търсеше допир и контакт. Канеше ме на кръчма, после на хотел... и аз си мислех че нещо става... и все му отказвах, търсех си оправдания. Но след една негова нощна той ме беше поканил и аз цял ден не знаех какво да правя, и към 19 часа си казвам че нещо съм си внушила и че едва ли ще попадна в такава ситуация. И тази същата вечер му отидохме с дъщеря ми на гости. Вечеряхме и пиинахме. Сложих малката да спи а ние с него си говорихме и пихме до 2:30. Той седна до мен и започна да ме гали по гърба и да прокарва пръсти по косата ми, да ме прегръща, аз се дърпах и го отблъсквах но когато той ме целуна.... аз се разтопих и нз от алкохола или и от желанието за секс или и двете но аз му се отдадох. И така през ден или два го правехме. Не беше просто секс. Много си паснаха телата ни. Правехме много красив и страстен секс, беше нежно и чувствено, всеки път все по- изпепеляващо. Докато беше нощни смени постоянно сме си писали и коментирали как стигнахме до тук, да внимаваме не се влюбим, да не се отдаваме на чувствата... И като се виждахме на кафе, ме гледаше с едни очи и ме изпиваше с поглед. Подари ми на два пъти цвете. Първия път слънчоглед за рождения ден на дъщеря ми. А втория- роза. Ухажваше ме но и в същото време не беше влюбен, голям романтик, нежен и чувствен. И всеки път жадувахме все повече и повече един за друг, правехме любов с часове. Понякога и на сутринта пак. Постоянно ме искаше, а и аз него. Чакахме с нетърпение срещите ни. Бяхме като сродни души но с 30 години разлика. Много си липсвахме като не бяхме заедно и копнеехме за другия. Всичко изглеждаше нереално. Красиво и невъзможно. Много си паснахме и тялом и духом. Разбирахме се с половин дума. Четяхме си мислите често.
Бяхме щастливи заедно.
Никой не подозираше какво правим заедно... Заради разликата във годините пък и ми беше като чичо...
Помагах му и по вкъщи и с едни субтитри към един филм, това ни беше и повода да сме често заедно, и в същото време си беше истина..
На 23. 08 към 9:00 слязохме до вкъщи (че дъщеря ми в неговата къща не спеше спокойно и я оставях на баба и. ) за да я вземем при нас, приготвях някакъв багаж - дрехи и храна... и му направих кафе и запалихме по една цигара, седеше срещу мен. По едно време му стана зле... изпадна в безсъзнание за минута, и през това време тялото му трепереше. Аз много се изплаших... но той дойде след малко на себе си и аз го питам това за пръв път ли ти е, той каза -не. Оплака се че го стяга в областа на гърдите. И помоли да легне... дадох му аспирин, кръвното премерихме - беше 158 на 104. Уж му просветна.. но после пак легна и след 5 мин някъде получи нервна криза, гърчове, с прихъркване. Беше страшно.... пред очите ми.. на кревата ми, в ръцете ми.. и почина за около 20 мин...
Дойде вече линейка и констатираха.. казаха масивен инфаркт... измъчва ме чувство за вина и много ми липсва. Обещавахме си да не хлътваме един в друг...
Докато бяхме заедно през последния месец, слушахме сити. Всички песни ми напомнят за времето когато бяхме заедно. Имахме си любима на Миро и Алма -Повече, и още де...
И вкъщи като вляза и го виждам да лежи на леглото.... всичко напомня на него.
После разбрах че секса на неговите години бил опасен за сърцето. Но е опасен само за мъжете, а за жените бил полезен....
Че трябвало по 1 път на седмица, а ние го правихме често... нз какво стана... или жена му си го взе че не е искала повече да ни гледа какво правим.... нз но ме побърква мисълта че ние сме си виновни , той и постоянното му желание да ме има.
На 31. 08 трябваше да навърши 59.
Много ми липсва.

Коментари

2.   Всичко зависи от здравето на мъжа. Секса с по-възрастен мъж е уникален и много чувствен. Искрени съболезнования за загубата. Но тук ше получиш критики, никой няма да те разбере.... Аз съм на 32, а мъжът ми е на 60. Въпреки всички и всичко се оженихме.. Но моят е до сега е бил ерген и няма деца.. Не взима нито аналгин, има нормално кръвно. Аз съм болнавата, а не той.... Всичко е до ген явно, човек е предразположен към някякави болести.... Високото кръвно е много опасно и за мъжете и за жените.

3.   Първо ми беше гнусно, но като прочетох какво е станало, те съжалих. Това е жесток сърес. Според мене е добре да посетиш психолог. Ако си с по-стабилна психика бих те посъветвала - не се обвинявай, зарови тази тайна надълбоко. Никой не знае за нея. Никой не може нищо да докаже. Никой не може да те обвини. Това е съзнателен негов избор. Имал е проблеми със сърцето. Не казвай на нокой, вместо да го преразказваш и по този начин изжживяваш нарочно. Всичко е минало, зарови тази тайна някъде и продължи без обвинения живота си. Грешката ти е, че си ходила с прекалено възрастен мъж.
И без да съм осихолог мога да кажа, че имаш много ниско самочувствие и се самонаказваш.