Cuckold връзка
Здравейте, търся си приятелка, която да иска да опитаме Куколд връзка. Да ходим на разни места, да се забавляваме, да се смеем, но да не ме кара да правя секс. На 35 съм, имам се за забавен и интелигентен. Според мен е много красиво, да отидем на някое красиво място, да обикаляме, да се смее, и после тя да прави секс и цялата изпотена и задоволена да се гушне при мен да спим. Има ли такива места, където да имам шанс да се запозная с такава жена.

Коментари

2.   Ако имаш пари си перфектния мъж за доста жени. Ако нямаш... кофти късмет.

3.   Ето ме, намери ме.

-Куколдприземителка

4.   И защо да не правиш секс? Нямаш либидо? Имаш секс желания към мъже? Какъв е проблема със секса?

5.   Аз съм жена на 27 години, блондинка. Съгласна съм ако ми даваш пари, издържаш ме и ми купуваш всичко.

6.   Някога се биели на дуел само защото някой казал нещо за жената на друг или я ухажвал, сега искат да гледат как ч-кат жените им...

7.   до 5 - Няма по-голям кеф от това да гледаш как някой друг оправя жена ти/приятелката ти и тя се кефи и наслаждава на това докато ти гледаш отстрани.

8.   Авторе, това мога да го разбера в някаква степен амо ако си импотентен, но все пак искаш да имаш жена до себе си, иначе някак си е тъпичко...

10.   И аз искам подобна връзка. Не си сам! Повечето жени биха се съгласили просто трябва да споделиш на жената и да я питаш!

11.   10- такива дето да ги ч-кат други, пък ти да ги издържаш, с лопата да ги ринеш. Пускай само една обява в съответните сайтове и приложения и започвай кастинга.

12.   11 Въпроса е кой ще я изчука докато гледам?

13.   До номер 5. Съгласен съм, как да те намеря? Аз съм атлетичен, мускулет бих казал, обичам мръсотиите, имам над 5к заплата, с кеф ще си те гледам.

14.   N13, странно как си докарваш 5к заплата, като не се сещаш как да си дадеш координатите тук. Даже не опитваш.
Към автора: ти по-добре търси двойка, която да гледаш. При определени обстоятелства може да ти се случи и да участваш по някакъв начин. В популярните сайтове за обяви като нищо може и да намериш...

15.   N14, докарвам си я с акъл, не се тревожи. Тук всеки коментар се одобрява ръчно и не се подкрепя споделянето на контакти.

16.   Веднага започнаха да се предлагат разни пачаври, преследващи пари.
Авторе, признай си, че темата е бъзик!