Как да се измъкнем от скучното и сиво ежедневие?
Здравейте и от мен. Отдавна следя сайта и се реших и аз да споделя своят душевен дискомфорт. Проблемът е такъв - излизам с момоче, което е доста по-голямо от мен, но не в това е проблема. Аз много го харесвам, въпреки че се срещаме от скоро. Пролбемът се явява в това, че рядко се виждаме и искам да направя нещо приятно с което да прекараме маалко повечко време заедно. Иначе той е на работа, аз уча редовно и съм я на лекция я на упражнения... и изходът винаги е един и същ - и двамата сме гроги и на никой не му е до срещи или ако се състоят са изморени и заспали. Уикендите са върхът, но през седмицата все едно си правим пенсионерска сбирка. Затова ви моля да ми кажете какво да направя, че да се измъкнем от сукчното и сиво ежедневие. Предлагайте - ресторанти, места, барове, градинки, полянки, къщи, вили, въобще всякакви налудничави идеи :)))))))))))) Благодаря педварително!!!

Коментари

1.   Предлагам с твоето "момоче" да се запишете на пенсионерски клуб по шах в понеделик, във вторник - клуб по плетки, в сряда - водна аеробика, четвъртък - или клуб по танци или клуб по смях и разкършване а в петък - където ви видят очите - все ще е по-добре от всички по-горе изброени. ха ха.

2.   Първо, поздравления за авторката, че поема инициативата да промени нещо, вместо да пили и врънка на приятеля си.
„Пенсионерската сбирка“ си има своите предимсва - почивате си за следващия ден. Иначе - можеш да сготвиш нещо по-така и да поканиш приятели на вечеря, ако ти липсва по-голяма сбирка.
С мъжа ми през седмицата ходим на кино, на фитнес и сауна, но и това е банално, признавам. Иначе - весело е да отидеш на японски или китайски ресторант и да ядеш с пръчиците.
....
Зависи какви са ти потребностите, по принцип, не е лошо чат-пат всеки да излиза и да предприема нещо сам. Ако нямаш тази потребност, той също, може да разнообразиш „пенсионерските“ вечери с малко повече еротика... лягането рано си има своите предимства. Препоръчвам ти книги за Тантра, Кама Сутра и еротични масажи. Защо не?
Пускаш на твоето „момоче“ тиха музика и му масажираш цялото тяло с благоуханно масло...
Или на фона на романтичен, еротичен филм. Защо не?

Идва зима, все по-малко ще стават възможностите за приятно прекарване навън, но защо да излизаме от вкъщи същност?

3.   Tе всички студенти са на лекции и упражнения, но вечер се пукат от секс и купони. Не знам колко е по-голям от теб приятеля ти, но помисли дали въобще имате някакви общи интереси. А щом сте заедно от скоро то трябва да се пукате от секс постоянно. Нещо не е наред в цялата работа.