Приятелки...
Здравейте!
Ще опитам да бъда кратка.
Имах приятел, с който не се разбирах. Имах и три приятелки. Търсехме се, излизахме, споделях им когато нещо ми тежи и те много се интересуваха от мен. Когато скъсах с него те ми бяха първи приятелки. Естествено, заради клюката и новината, но след това срещнах прекрасен мъж, който ме правеше много щастлива и това се виждаше в погледа ми. Когато те видяха, че съм срещнала бялата лястовичка, която каца вднъж се отдръпнаха, вече ме подминават, не ми се обаждат.

С нищо не ги обидих... А този мъж вече е мой съпруг и нищо не се е променило от тогава. Започнаха да ми се надуват, да опитват да ме обиждат... Защо става така?
Само исакм да добавя, че те не са имали никога сериозна връзка, но много искат, но го подтискат и лъжат, че им е рано, а едната ходи с един на 50г. заради парите му.

Коментари

1.   Според мен, не са те загърбили заради това, че си се била омъжила. Без да искаш си казала или направила нещо с-у една от тях, те са се насъскали срещу теб и готово. Ако например си изпуснала горното изречение /че някой не можел да си намери приятел, че ходил заради парите с мъж/... може и да е за това. Не си се усетила.
Както и да е - според мен, трябва да забравиш за тези жени. Било, каквото било. Не си женена за приятелките си, има много интересни и чудесни хора навън, с които да завържиш приятелство. Не ти трябват и без това интригантки, които се насъскват една друга.
Успех
А.

2.   Ами просто не са ти били никакви приятелки :) Съветът ми е изобщо да не мислиш за тях, какво ги е отдръпнало от теб и т. н. За такива интересчийки не си заслужава да се терзаеш.
Ти сама казваш, че са били до теб заради клюките, една истинска приятелка ще съпреживява с теб и тъжните, но и щастливите ти моменти. Не би злобяла заради факта, че ти си щастлива и имаш човек до себе си, а на нея и се налага да се е*е с извинение с чичковци за пари, понеже явно за друго няма акъл (и никой не може да ме убеди в обратното). Живей си живота, радвай се на любимия си човек и преценявай хората, които допускаш до себе си. Аз много пъти съм била в сходна на твоята ситуация, и съм си патила от ''приятелки''... бях загубила даже вяра, че съществуват все още момичета, които знаят какво е да си истинска приятелка, но да знаеш има :)

3.   Ж29: Добре дошла в отбора! :)) Нали знаеш шопската поговорка: "Не е важно аз да съм добре, важното е Вуте да е зле! " и това е така... Винаги са ми завиждали за мъжете до мен. Чудят се как ги намирам, как ги избирам толкова свястни. Ами като не може една пачавра да оцени един мъж, аз какво да направя... Други ги оценяват, яхват, използват и зарязват и пак друг им е виновен. Живей си живота с най-верния ти приятел (Съпруга) и се наслаждавай!

4.   Завиждат ти и явно не са ти били истински приятелки.

5.   Като те чета, и ти не си по-различна от тях - фалшива отвсякъде. Иначе нямаше да се изказваш така грозно и да съдиш приятелките си за това, че нямали гадже или че излизали с по-възрастни мъже.
Явно като си се ОМЪЖИЛА си навирила нос и си демонстрирала някакво криворазбрано чувство за превъзходство над приятелките си, затова и са те игнорирали.

6.   Tрябва да си благодарна когато си била зле са били до теб сега когато нямаш нужда от тях са те оставили. Хектор

7.   Номер 6 голяма простотия каза... Ако нямаше нужда от тях щеше ли да и е болно? Момичерто иска проятелки....

8.   Като номер 6 може да ''мисли'' само човек, който и понятие си няма от ''женското приятелство'' :)

9.   Не знам ама ако си от този тип жени дето парадират с връзки пари и т. н, разбирам защо са се настроили лошо според теб. Самия факт, че споменаваш че те са нямали връзки говори, че се имаш за нещо повече заради това, че ти дори си се омъжила. Може и да не си се усетила, но да си им демоснтрирала- вижте ме мен женената, а вие дори сте нямали връзки и ходите с 50 годишни дъртаци. Казвам ти това, защото познавам много такива жени. Надявам се да не си от тях. Ако не си и просто ти завиждат, а ти си се държала добре с тях, значи те не струват и са от хората които в лошото са с теб, защото им показваш че те са по-добре от теб, а в доброто злобеят, защото ти си по-добре от тях. Имала съм приятелки и от двата вида, така че ми е трудно да преценя лично при теб, кое от двете е, но ако помислиш ще разбереш.

10.   не се коси приятелство няма, рано или късно тия които си ги считала за приятели те предават