Нормално ли е мъж над 40 с жена 20 години по-млада до него да гледа голи жени?
Здравейте!

Мъжа ми е на почти 50г. Здрав, поддържан красавец.
Аз съм над 20 години, поддържана също, получавам внимание от мъжете много и общо взето съм окей. Много сексуална, както е и той.

Тук идва проблемът.

От една година сме заедно, до съвсем скоро ползваше един гел за уголемяване на пениса и възбуждане.... тъкмо забелязах че спря с това и сега го хващам порно да гледа или снимки на голи жени.... докато съм в банята например.... и не разбирам защо?

Значи, разбирам да разнообрази от време на време, няма проблеми и аз го правя. Но това е всеки ден. При положение че аз съм му на разположение...

Кажете ми, моля ви, някакви варианти защо става така.

Да съм му омръзнала? Да не го възбуждам?? Не знам

Коментари

1.   Покрай теб се е помислил и той за 20 годишен. Ако го оставиш да намери случайно някой твой чат с профилна снимка на млад мъже, нещо от рода на "кога ще пием пак кафе, хубавице" ще му видиш сеира и как рита като малко дете на което са му взели близалката. Даже без чата да предполага секс, самата мисъл ще го върне обратно във възрастта му и може би към гела пак.

2.   Мисля, че на този въпрос е редно да отговарят мъже между 45-60г, които са най-близко донппдочената възраст. Поне от коментарите на 50-58 г. мъже тук ми направи впечатление, че масово гледат порно, въпреки че често правят секс с жените си.
Мискя, че на много от тях ерекцията не е стабилна, омеква им и се нуждаят от допълнителни стимули за доказване, че още ги бива или усешат, че животът им бавно върви към края си, а те не са успели да оправят целия свят....

4.   Нищо особено.
Кеф му е да разглежда и други жени.
Всеки го прави.

6.   Зависи - ако е порно, разнообразява! Ако са голи фотоси в социалките, търси ти заместничка! Страх ме е да си представя възрастта на заместничката, но карай!

7.   Тва че си млада, не значи че си красива и незаменима.
От 1 год е с младо гадже, а вече му е омръзнало, значи, че си е непостоянен и ще те замени във времето.

8.   Човекът има сексуални проблеми, комплекси и т. н. Проблемът не е в теб. Но има друго - ти защо си с него? Никой нормален мъж не ползва такива гелове, първо. И второ - за какво ти е мъж с 25 години по - стар?

10.   Знам, че всички ще се хвърлят да го защитават, но не, не е нормално. Един мъж/жена трябва да има очи само за партньора си, а не да точи лиги по разни там други.

12.   Авторката:

Здравейте!

Отново започна с гела... или аз съм пропускала моментите когато се маже, или си е направил почивка.

Номер 7 - прав си, никой не е незаменим. Както той, колкото и да е хубав си има кусури, така и аз.

Номер 8 - 4 години бях във връзка с мъж близък на моите години и беше меко казано плачевно положението. След като се разделих с него случайно срещнах настоящия. Не знаех че е толкова възрастен, защото е много младолик. Получиха ни се нещата много бързо, заживях при него и така се пуснахме по течението. Бившата му го е наранила жестоко, подробности няма да давам, но го разбирам защо е по-затворен и даже на моменти имам чувството че не изпитва нищичко към мен. И в следващиь момент прави планове за нашето общо бъдеще - купил ново жилище, заедно обзавеждаме и избираме мебели и т. н.

И не знам къде ще се види краят. Хубаво ми е с него, но наистина според мен търси вече друга... ще му задам въпросът директно и ако е така, ще напусна живота му.

Иначе за секса -да, имало е засечки (омекване по време на секс), но мислех че е заради проблемите в личен план, защото и аз понякога съм била така... както и да е.

13.   Той и Леонардо Дикаприо гони 50те, но не му пречи да сменя жените щом навършат 25. Помисли дали не е дошъл твоя ред да бъдеш заменена. Като цяло самата разлика във възрастта, и факта че го описваш като сексуален говори че е чисто и просто играч на възраст.

14.   Ти може да си му дъщеря! Не е нормално да си с някой дъртак.

15.   Явно вече те е приел за "даденост" и си мисли, че щом си с него, значи може и други да намери такива 20 годишни да му се вържат на акъла!

Не знам какво общо може да имате - ти на 20, а той почти на 50... Странна работа... И какво семейство ли ще създавате или просто си доволна и на секса с почти 50 годишен? Не че нещо, но ми е интересно.

~М. 36г.

16.   Жена ми ако не я чукам една седмица изпада в кавги и нервничи. Но и ми е много омръзнала. За да я изчукам 2-3 пъти седмично, преди това трябва да се надървя с порно. Иначе не става.
М43

17.   Чичката се е подмладил умствено, защото е с по-млада. Въпросът е ти какво правиш с някой, който може да ти е баща? Ако няма намесени пари, други облаги тип sugar daddy, е странно защо си с него.

18.   Ха, много мъже го правят. Даже да не кажа почти всички! .... Ти от коя планета идваш? И какво, като си по-млада с 20 години? Мъж с по-млада жена "не би гледал голи снимки на други жени"???? ! Хахахахахахахах! Абе ти си много смешна!

Ти може и да се мислиш(или дори наистина да си)най-красивата и най-сексапилната богиня на тоя свят, но това не означава, че мъжът няма да гледа и към други жени! Или пък да ти изневерява.... И на красавиците им се изневерява.... )

19.   Ааааа, пак съм аз!
Или си мислиш, че той "по-стар от мен и не стига, че ме има мен-младата, пък и други Ше търси!!! "Това ли си мислиш? Нямай такова високо самочувсвствие( арогантност и невежество), щото падането много ще боли!

20.   Не ти трябва такъв човек
Предполагам, че искаш семейство, а този на близо 50 се е вторачил твърде много в оная си работа. Има ли деца отгледани? Кани ли се да има изобщо? Зарежи го и си вземи твой набор.

21.   Авторката:

До номер 18 и 19

Не, не се мисля за най-красивата, нито съм близо до мисълта че като съм 25 години по-млада от него няма да ми мръдне. Просто ми е странно да гледа порно и голи жени при положение че ЗНАЕ че аз съм винаги ЗА секс, винаги искам защото ми харесва и съм отворена за експерименти. Даже купих комплект с камшик, белезници, нашийник и т. н. не за него, а защото на мен ми харесва това.

До номер 17 - няма облаги - не приемам подаръци или пари. Харесват ми по-възрастни мъже просто. И лошото е че мислех че по-възрастните са си седнали на гъза, ама явно не е така...

Номер 15 - не съм на 20, малко по-голяма съм. :) Секса ми харесва, да. Това е истината...

22.   Какво лошо има? Подгрява като зяпа голо и после ти се мята. Важното да не го завариш с голи жени на живо.

23.   Нормално е. Аз през цялото време гледам голи жени откак се помня. И с гадже, и без, и след като се ожених. Даже жена ми като е уморена с кеф лъсвам бастуна, а понякога и без причина го лъскам. Порното е част от мъжкия живот.

24.   Ориентирай се поне към 30-35 годишен, какво си тръгнала с този с този дърт женкар! Толкоз е сексуален с "увехналия си магданоз", дето без гелове и подобни съвсем е омекнал, че една жена не му стига вече!!! Вярно си смешна- вместо той да се тревожи да не изтърве младото гадже, ти си се зачудила дали нямало да те смени? Ами нека - по-голяма услуга не може да ти направи!

26.   Мислех да не пиша в тази тема, но ще кажа нещо, той е мек, защото нивото на тестостерона му е намаляло с годините, при мъжете намалява, а може да се дължи и на много токсичен стрес. трябва да го повишите с прием на билки или да заложите на тестостерон по медицински причини, консултирайте се със специалист по-въпроса. Аз тренирам, взимам тестостерон през ден взимам други неща, хоби ми е, няма начин да кача обемисти мускули, ако съм естествен. Да не говорим за силата, вие сте като робот, физическата работа не ви плаши постоянно имате енергия да правите нещо. Порно актьорите приемат тестостерон, можете да си представите защо и мисля да спра до тук. Успях, мисля че си приятна жена.