Тя иска брак а аз мразя брака!
Здравейте, какво да направя? С тая жена съм от 17 годишен сега съм на 25, верно е че аз бях само барабанист в една група която се разпадна преди дебюта си и то заради гаджета простотий, а тя е доста по голяма от мен и имах връзка с нея като тя ми беше първата голяма любов, преди нея съм бил само с 3 момичета и то мои съученички и за мен тя беше нещо специално. Тя е супер невероятна жена, красива, богата, успешна, не мога нищо лошо да кажа за нея, тя ме научи на всичко в секса тотално всичко, което е искала аз съм го правил и за нея бях най добрия любовник, просто правехме всичко и сега го правим за другите хора може да сме перверзни и това няма значение но аз всичко което съм го дължа на нея признавам си. Аз живях при нея, тя ми купи и дрехи аз ходех малко развлачен но тя искаше да съм стилен прическа дрехи спа, тя ме направи топ гъзар за това също съм и задължен много, Но тя иска да се оженим а това ме побърква! Аз и казах всичко само Не това, просто самата мисъл ми е гадна, аз съм син на разведени родители и за мен брака просто не значи нищо, баща ми ме е оставил като съм бил много малък бебе и майка ми беше все на работа, не виждам смисъл аз ако искам да съм с жената която обичам ще съм с нея не ми трябва такава глупост като брак, мразя самата мисъл за това и тя го знае. Тя обаче продължи да ме тормози, че иска брак и това и е някаква фикс идея, и тук нещата се объркаха. Аз започнах да ходя с други жени и тя се изнерви защото разбра че я лъжа наби ми едни шамари, започна да ми отмъщава много зле, пращаше снимки на всички мои познати в фб и инста като съм гол до нея и това което най много ме издразни, че ме е снимала без аз да знам когато спя с коментар вижте го с какви евтини гащи дойде при мен, после е качила пак мои снимки където съм наистина със скъпо бельо когато се гледах в огледалото и тя коментира че ми го е купила тя. Ок Така е, може да съм бил с евтини гащи но са чисти и за това че съм нямал пари не съм виновен аз! Обичам я, но не мога да я разбера, праща ми постояно колко ме обича и тя и аз не мога да не я виждам, но тя след секс постояно ми казва това ожени се за мен, обещал си ми и го направи, а аз не искам, това е стрес за мен, не мога, колко пъти късах с нея ходех с други жени но секса с нея ми липсва и пак ходя и при нея и тя иска все това брак, как да и кажа че мога да бъда с нея и без това? Казвал съм и го милиони пъти, на нея не и пука иска брак и това е, как по какъв начин да и го кажа не знам, всичко съм пробвал?

Коментари

2.   Много си зле, момче, много! Всяка жена мечтае да се види като булка до любимия човек, щом не си готов, значи не я обичаш. Ти си типичният пример за мъжка държанка, която е харчилс пароте на една жена, без да я обича.
Ако се разделите, тя печели, отървава се от един безотговорен генотип, същият като баща си.
Ти не само си бил беден материално, но ще си останеш и беден духовно.
Нямаш нито чест, нито достойнство и си абсолютно същият като бсща си. Сам си намери епитета...

3.   Е това не мога да го приема за мъж, камо ли брак да искам с него! Мъжка кифла.
Прав е № 1.

4.   Абе вие нещо ментално не сте наред! И тя, и ти! Ти си мазохист, който го унижават, а той видиш ли я обичал. Тя е садист. Това е. Блокирай я, заличи я. Изчисти я от себе си като лайно, защото тя е точно това. Едно лайно, което си позволява да унижава, разпространява голи снимки, една утрепка.

5.   Не слушай глупостите на н. 2, жена съм, но така не разсъждавам. Това, че оная праща такива снимки, без твое позволение и те осмива пред разни хора-значи, че е долна, злобна вещица, която просто иска да те хване в капана на брака. Но пък и ти не си съвсем невинен, защото се връщаш доброволно при нея, заради жалкия секс. Достойнство нямаш ли? Ако сам търчиш при нея-после нямаш правото да се оплакваш и да се изживяваш, като жертва.
Не прави грешката да се жениш за такава змия-това, че била финансово богата, не значи да те шатнажира с разни неща. Щом не може да те оцени, като човек и да приеме, че двама души могат да са заедно цял живот, ако се обичат Истински, дори и без брак, ако тя това не го разбира-то тогава, спасявай се докато е време. Съдбата ти е показала вече, какво отчаяно същество е тая жена, щом веднага е започнала с шантажирането. Изглежда още се надява, че ако не заради парите й, то заради тъпия секс-все някак ще те впримчи и преччупи и в един момент и сам няма да се усетиш как ще се подписваш в брачното свидетелство. Ти може и да я обичаш истински, но тя теб-не.

6.   Не мразиш брака. Просто те е страх да поемеш отговорност.

7.   Тази не е в ред, бягай и се спасявай!

8.   По принцип бих ти казал да не се оставяш да те пуснат по пързалката коментиращите тук "девойки". Брака в днешно време няма абсолютно никаква полза за мъжете. Това, че си позволява да ти посяга и да те снима без твое знание и да праща на сульо и пульо е недопустимо, аз да съм и бил шута моментално. Но е твоя вината, защото не си я сложил на място когато е трябвало и сега береш "плодовете". Казваш и с 2 приказки като мъж, не искам брак и се приключва въпроса. Ако не и изнася отваряй и широко вратата и дим да я няма.

Обаче факта, че живееш при нея, оставяш се да бъдеш малтретиран и унижаван, ми говори, че нямаш никакъв гръбнак и на всичкото отгоре даваш вид на паразит. Непонятно ми е защо това момиче/жена толкова желае брак с някой като теб. Може би и прави удоволствие да си има чехльо вкъщи. Гаранция, че ще ти изневерява наляво надяско с истински мъже, а теб ще тъпче.

Това не е хейт, а съвсем приятелски съвет - опичай си акъла, изнеси се от там и си вземи живота в свои ръце, защото в момента си в нейните и гаранция, че всички които ще коментират темата ще ти кажат колко си жалък (ако приемем, че историята е истинска).

9.   До частта с другите жени наистина ти влизах в положението. Но я да се уточним - мразиш брака, а това да се посветиш на някого без брак? Какво ти пречеше да не сключвате брак и да си верен на твоята? Май не точно бракът е проблем, а това, че погледът ти "шава насам-натам".

Решението е лесно - раздяла /доколкото вие двамата сте нещо, каквото и да е, защото май и връзка нямате щом така лесно скачаш на другите/! Тя ще настоява за брак, ти няма да си навит. Това няма друго лечение - ако единият направи компромис с нещо толкова важно, горчилката от компромисът ще съсипе каквото може да се съсипе.

10.   От 2. Тя била змия според някои, а авторът какво е? Смучещ паразит, използвач, мъжка к... ва.
В случая каквото почукало, такова се обадило.
Той и изневерявал наред, но си живуркал за нейна сметка, с нейните пари. Унижението и предателството, на което той я е подложил е по-голямо, отколкото това, че тя го показала по евтини бели гащи, с каквито ходи половин България. Че авторът се показва под път и над път без гащи, а сега много се бил притеснил.
Голяма разлика дали си по гащи или по бански - няма.
Чудя и се на тази жена как може да иска да живее с такова мекотело.
Изобщо се чудя на всички, които продължават да живеят с някого, след като са разбрали за изневерите му, че и си харчат парите по него.
Не си за съжаление! Тя е направо за оплакване! Как може да се влюби безумно в такова нещо, че и брак да му предлага?
Какви са тези жени, които харесват мъже с женско поведение?

12.   Не каза на колко години е тая откачалка. Бий й шута - това е единственото смислено нещо.

14.   Интересна история... Аз съм точно на темата как успешни жени с голямо его си търсят (не рядко) всъщност... лузъри. И хоп, твоята тема. Извинявай пич, ама ти си от тия, с конкурс избирани... Барабанист викаш...

Аз честно казано ти влизам в твоето положение. Ти си знаеш, че си момче за секс и искаш просто да си прекарвате времето добре... Което няма лошо. Особено на 17 да хванеш такава партия... Да не питам тя на колко е години... Тя... хубаво те направила да изглеждаш повече на мъж... светнала те е за туй онуй... ама чак си повярвала, и брак искала... Трагедия... Аз знам че западнячки го правят това, ама и до тук дошло.

Иначе, не се давай. Брак значи 100% развод и истерии. Обясни и за развода на твоите родители и как това ти е повлияло емоционално. Като трябва преиграй го повече, ако трябва - даже театрално...

15.   Автора съм, само момент ако може, не знам защо е хейта против мен, нямам идея, само да кажа че просто бях шокиран от нейните действия като това с гащите, защото аз Не съм я молил никога да ми купува дрехи или изобщо нещо, тя си го направи Сама, аз съм нямал проблем и да си ходя с мойте евтини тъмносини слипове, за Нея това е проблем, защото тя е Дама и не иска гаджето и до нея да изглежда евтин, това са нейни думи! Не съм използвач но много ясно ми хареса тоя начин на живот да изглеждам по добре и не го крия! Аз бях в началото на връзката ни един наивен тъпак и да единственото нещо което исках е да свиря на барабани, тогава не съм изневерявал, преди да започне да иска брак, тогава се уплаших някак че живота ми ще свърши с това а ми се искаше да ходя на много места с различни хора да стана известен такива неща, исках и да пробвам това което съм научил в секса с други жени, а тя започна да ревнува като се връщам късно и да ми иска обеснения агресираше също, не знам защо и е тая мания за брак, аз винаги се връщам при нея и обичам нея само, но тя не разбира това. Не мога без нея но и не мога да направя нещо от което изпитвам чист ужас. Номер 14 казвал съм и за това не ми трябваше да преигравам, аз просто не искам да се женя никога, не само за нея а изобщо за никой, ако тя ме разбере правилно и спре да ме сдухва с това ще се чувствам по свободен и няма да ми трябва да ходя с други жени, защото секса с нея наистина е най страхотния, как да го обесня по друг начин? Тя е 11 години по голяма от мен, видях и тоя въпрос, но това според мен няма значение.

16.   Брака е само един подпис. Не е толкова важен, но мислиш ли някога да живееш с една жена и да имате деца? Това е по-важното.