Любов
Момче съм влюбен съм в бившата си скъсах миналата година и аз още съм влюбен в нея аз се държах лошо с нея до като съм бил в нерви искам да се събера с нея защото много съм хлътнал По нея а тя се държи с мен супер гадно отблъсква ме по всякакъв начин унижава ме С други си чати говори си с но с мен не желае как мога да и докажа любовта си аз се изморих само аз да се опитвам да се съберем тя въобще усилия не прави за нас дайте ми съвет как да се откажа от нея?

Коментари

1.   Въобще не правела усилия ли? ! Нали ясно ти показва, че не иска да те вижда! Какви усилия искаш да прави... вие съвсем изчаткахте, бе!

2.   Типична за повечето мъже реакция, чак когато някоя скъса с тях се усещат, че нещо са сгафили и търчат да се опитват да си я върнат. Иначе докато са във връзката, приемат жената за даденост и си въртят магариите. Лошото е че тези опити не са от любов и реално осъзнаване на проблемите, а просто от наранено его.. да си докажат, че още имат влияние над нея. Ако някой държи на друг човек, има акъл да го оценява докато връзката е жива, после е късно.

3.   Ми защо си се държал лошо с нея докато сте били заедно? Това не е обич. Правилно те е зарязала. Човек, който обича прави жената щастлива, а не обратното. Ти си нещо объркан, тръгни на психолог.

4.   Късно е, момче, влакът замина! Дано поне имаш достатъчно ум да си направиш извода от тази история- като имаш някой и не го цениш, ще го загубиш. Всичко и всички в живота не се въртят около теб и твоите желания. Насила любов нито се взема, нито се дава.
Постой известно време сам, занимавай се с различни неща, хобита, излизай сред природата, вземи си животно, ако нямаш и не я търси. Прояви воля и характер. Постепенно ще я забравиш.

5.   Оф, сещаш се, че умираш от любов чак когато нея я няма да те търпи. Просто още не си свалил някоя.