Успях да сваля доста по-възрастна дама
Здравейте. Аз живея в Бургас и сега в летните месеци ходя често по дискотеките в града. По принцип си търся сериозна приятелка и си пробвам късмета винаги. В повечето случаи нямам особен успех, но наскоро в една дискотека доста ми допадна външно една дама на средна възраст. На шега се пробвах да я сваля, тъй като видимо тя си беше на възраст и се получи. Оказа се разведена от година с едно дете от София, дошла на почивка, а детето го оставила при баба му там. Разликата в годините ни е цели 16 години. Още първата нощ обаче ми пусна и правихме секс. Приютих я при мен да преспива засега. Всяка сутрин след закуска правим секс и след това отиваме на плаж. Между другото секса наистина с нея се оказва на ниво и няма нищо общо с този, който съм правил с други момичета на моята възраст. При нас той продължава над един час с поне 2-3 празнения (оргазмите при нея са си класа! ), понякога дори повече. Усещам обаче, че започвам да се влюбвам и не знам какво да правя. Твърде е възрастна за да си правя планове с нея, освен това е от друг град с работно място там. Усещам, че тя е наясно, че ме омайва със секс и то такъв, който не мога да получа иначе и това е, силен коз, който си го играе много умело. И лошото е както казах че хлътвам яко.

Коментари

1.   Поредната измислена история, намали малко порното, не че нещо, но не ти влияе добре.

2.   Не ти си свалил нея, ами тя тебе, глупи! Ти за нея си като риба цаца за мазна дърта котарана. Хапва те, без да те изплюва даже.
Споко, тя не си прави никакви илюзии, ти си само част от почивката и служиш за по-приятно прекарване и безплатна нощувка.

3.   "Успях" не е най-удачната дума в случая. Тя предполага някакво постижение, а не смъкване на критериите. Все едно да кажеш "Йееее, успях да си купя Москвич вместо Бентли".

4.   Мда, ебането сближава. Няма да се плашиш. Кога спрете със заешките изпълнения, ще я разлюбиш. Гледай да не говориш пълни глупости (да предлагаш разни неща) след секс. Че аз така малко се ожених преди време.

6.   Хм... свалила те е доста по- възрастна дама.

7.   Какво разбираш под-дама на средна възраст? Тя на колко години е точно? Поне това уточни.

8.   Охх. С кака е много яко. Една такава на42г. Ми е взела акъла от доста време. Лошо, че тя е семеина а аз съм ерген. Но секса им е доста не наситен и на професионално ниво.

9.   В твоя случай важи приказката "Който го е страх от мечки да не ходи в гората". Никой не е застрахован, когато се впуска в някакви отношения дали накрая ще съжалява или не. Или се впускаш в тази връзка и си изживяваш емоцията, пък било и накрая да не се чувстваш ок когато приключи. Или се пазиш и стопираш нещата в зародиш. Въпросът е какво ще надделее при теб. Аз лично винаги съм рискувала когато има привличане, да си го изживея, пък било и с цената на разочарование накрая. На принципа по-добре лош опит, отколкото пропуснат шанс. Човек, който винаги се пази, всъщност не живее. Предвид голямата разлика във възрастта, най-вероятно няма много бъдеще такава връзка и е добре ако я продължиш да не се вкарваш много в надежди и илюзии, а да го приемеш- до тогава до когато.

10.   Чукай каката, нека ти изпълни всяко твое желание и после чао, 16 год е голяма разлика и освен за развлечение за друго не ти трявба. Успех

11.   Абе май тя тебе те е свалила а не ти нея. Но както и да е, щом те кефи секса с нея, правете го докато има възможност, защото после кой знае кога ще срещнеш жена на нейното ниво в леглото. Може би никога. Не споменаваш на колко години е дамата, но 16 годинки си е бая разлика. Ако има дете означава че е доста ангажирана, не е за теб. Радвай се на това което ти предоставя живота и недей да бъдеш алчен.

12.   Цели ТРИ пъти се опитвам да кажа, че темата е измислена, ТРИ пъти поред не ми публикуват коментара. Явно модераторката е дърта, незадоволена пачавра и я хваща яд, като й разваля бляновете и мечтите. Как пък може от всички малоумници в коментарите само аз и №1 да осъзнаваме, че това е измислица на някоя самоотна дърта пачавра, а всички останали да вярват тъпо и сляпо като овце!??

13.   Хаха, избила си е квартирата човек.

14.   12 - Като си такъв умник какво правиш в сайта при малоумниците, а не във форума на БАН, например?

15.   Ама те и форум ли имат? За 12 не знам, ама аз още сега отивам да питам дали пускат във форума и хора, които не работят в БАН! Ще се навъртя и около MENSA. Благодаря на 14, че ме светна как пропилявам живота си, четейки мненията тук!

16.   И аз харесвам жени 50 . Обичат да се ебат и дават да им се празниш вътре. Няма нужда от презервативи. А за свирките и гълтането - никакъв проблем. Приемат секса естествено, както приемат храната.
М32

17.   16 - И не трябва да се харчиш за цветя, вечери, кина и подаръци. Един гол *** им стига. :))))