Аз ли постъпих грешно
Здравейте, хора!
Ще Ви споделя моята история и бих се радвала, ако ме посъветвате.
Аз съм момиче на 17 години, а другият главен герой (момчето) е на 18 години.
Ще Ви разкажа малко преди съществения момент. С едно момче от училище се уговорихме да пием кафе у тях и така стана. След като свършихме часове отидохме у тях и пихме кафе, говорихме си и беше много приятно за мен и предполагам и за него. Той звънна на един наш познат и той започна да се базика, че да не правим нещо друго освен, да пием кафе. И така дойде лятото този наш познат започна да ме разпитва. Дали не съм харесвала момчето, да съм го взимала за гадже и още едни такива глупости. А аз оттогава започнах да изпитвам някакви симпатии към момчето.
И така започнахме училище и един ден трябваше да карам час с неговия клас. Той тогава не спря да се закача с мен, да ми прави комплименти, да ме натиска към себе си и ме покани у тях да пием пак кафе, но аз отказах, защото не исках пак да ме базика този наш познат. Но тогава научих една не много приятна новина за мен, че той си имал приятелка от неговите приятели. Свърши часа и каза, че отива до близкия магазин, защото бил гладен и ме помоли да отида с него в претекст, че не иска сам да върви до там. Аз отначало отказах, но той тогава каза, че трябвало да ми каже нещо и аз отидох.
Вървяхме и го попитах коя му е приятелката, той започна да описва момичето, но като го правеше имах чувството, че мен описва. И през цялото време ми правеше комплименти. Спомена, че тя му казала, че се целува много добре. И тогава искаше да ми покаже и аз да потвърдя, че е така. Тръгна да ме целува, но го спрях и му казах, че си има приятелка и не е хубаво да го прави. Но той каза, че тя няма да разбере, но аз отказах и му казах, че имам съвет и ще ми тежи. Но той пак ме прегърна по такъв начин, че не можах да се отскубна и тръгна да ме целува, но се дръпнах и ме целуна по бузата и така няколко пъти получих няколко целувки по бузата. На връщане той ми каза, че ще тръгнем до един месец само трябва да скъса с онази неговата. Но аз го спрях с причината, че няма да ми е хубаво ако заради мен скъсат.
И така на другият ден дойде, видяхме се с него, но той беше друг. Беше студен с мен, никакво внимание не ми обърна. И накрая на деня ме обвини и ме нагруби, че съм имала голяма уста. Попитах го какво има на предвид, а той каза, че съм говорила, че ме е канил на кафе пред друго момиче. И тя му направила забележка как може да кани друго момиче у тях, а си имал гадже. Стана ми много гадно, че ме обвини за нещо което не съм направила.
Благодаря, че го прочетох те, ще се радвам много ако някой ме посъветва какво да правя!

Коментари

1.   Не се занимавай с този изобщо. Иска да спи с теб и ти сваля звезди, за да му пуснеш. До сега си се държала на ниво, от тук нататък му бий тотален игнор.

2.   Единственото в което си сгрешила е че изобщо ти пука за мнението на въпросния и търпиш поведението му. Толкова ли си наивна? Както днес прави неща зад гърба на приятелката си, така утре ще ги прави зад твоя гръб.

Струва ми се че си добро и принципно момиче, но момчете е напълно протовиположно в това отношение. Изобщо какво още искаш от него, след като се е доказал като лъжец и измамник? Такъв не ти трябва дори за познат, камоли за приятел. На твое място щях да съм го отрязал на момента.

3.   Голям мазник, подлец и негодник е този. Иска да прави секс с теб и да те зареже.

4.   Много добре си постъпила. Браво! Днеска ще го направиш с неговата приятелка, утре ще го направи с тебе. Подло съзнание, нечестен човек. Ще ги срещнеш доста в живота си и прави както си направила в момента - отстранявай се от тях.