Ще има ли кой да ме вземе
Здравейте, момиче съм на 25 години и не съм девствена. И си мисля дали ще има кой да ме вземе за жена без да иска само секс от мене. На 20 години ми беше първия път. Чудя се аз ли нямам правилния подход или въпросните момчета не ме иска заради това, че не съм девствена

Коментари

1.   Никой не иска втора употреба.

2.   Другата тема за девствеността пак ти ли я пусна? Никой вече не отдава значение на девствеността, освен ако не е с психически отклонения.

3.   Да не си туркиня или циганка?
Що си мислете, че всички искаме девствена?
Ако искам да е**а девственица ще си намеря, но никога не съм искал за едното ебане да е точно девствена.
Тва ако не е някоя измислена история...

4.   Най - голямата простотия е да си вземеш девствена, а тя после цял живот да се чукондри с цял град зад гърба ти.

5.   Авторке, аз бих те взел така /понеже питаш дали някой би те взел, отговарям ти директно, че поне един ще намериш, а вероятно не съм само аз/. Спокойно, няма да те вземат предимно егоцентрици, които мечтаят да дефлорират всяка една жена на планетата и да "колекционират девственици"!

6.   До 4. Гаранция - Франция. Няма рецепта и формула при жената. Проебе ли се няма спасение. Така си кара докато маже, ама тя путка възраст няма.

7.   4, ако се е "чукондорила" с други, значи сам си си виновен и си си я заслужил. Никой не ви е виновен, че харесвате леки жени, ама ми е най- смешно, когато се самонавивате, че всички жени изневеряват. Изневеряват само вашите еквиваленти. Свестните не ги харесвате. :)

Black Sabbath

8.   Да си девствена или не няма никакво значение. Страдаш от някакво внушение.

9.   До н. 6-искаш да кажеш, че х. й възраст няма, защото вие мъжете и като одъртеете съвсем, продължавете да мислите за ч. кане. Перверзотията ви се увеличава с напредването на възрастта.

10.   До 4. Да и аз познавах една такава хубавица. Ей какво стискане на колене беше като я сваляхме по купоните. На 21-22 се ожени девствена - голяма гордост. Срещнахме я пак с компанията година-две по-късно в едно заведение. Питаме я какво прави - омъжила се успешно и сега се занимавала с това да троши мъжки сърца. Умрехме от смех.

11.   Изневеряват само вашите еквиваленти. Свестните не ги харесвате. :)

Така, така... а сега се сети какво пишеш за мъжете, драга? После вземи ей тия думи и смени ония си лафове с тях! И накрая кажи светна ли ти лампичката!

Твоите мъже кой ги избра? Сами ли се избраха? Демек сега ако реша мога да се самоизбера за теб и ще слушаме Менделсон ли? Ако си била ти и не те кефят, кво значи това за предпочитанията на избиращия? А ако те са те избирали, ти що не пробваш ти да избереш някого за майтапа? Нали избираш по-добре от мъжете? Давай, затапи тия гадове! Така ще им натякваш цел живот, че си по-добра от тях! Щото засега сте наравно - те избират кофти, ама ти много-много не си се пласирала като си по-добра! Добър избор, лош - накрая и двамата си кукуват сами!

12.   Мене до 20 годишна, докато бях девствена ме беше страх, че никой няма да ме иска девствена още. Вече това изглежда по-срамно. Спокойно.

13.   Душка ами напъни се и ти да се предложиш някъде. Стига сте чакали все някой да ви свърши работа.
Покажи на някой, че се интеруваш от него... Е ако намерил такъв де хаха. Чужда ръка гръб не чеши.
Може пък да изскочи някой. Ако чакаш и питаш тук няма да стане.
В тези шанрави времена, трябва да си доста гъвкава и късметлийка!