Фетиш - да ме гледат как мастурбирам
Мъж съм, под 30. И както съм написал, имам фетиш да ме гледат, докато мастурбирам. С партньор също е много възбуждащо, но най-много се възбуждам, когато ме гледат непознати жени.
Сигурно е някаква форма на ексхибизионизъм, но искам да подчертая, че в никакъв случай не стоя в парка на пейка и да чакам жените примерно. Такова нещо дори не ми е минавало през ума, а и не ме блазни изобшо.
Но като знам, че примерно някоя съседка ме гледа и направо откачам от кеф. А аз имам много съседки за добро или лошо, право срещу моята тераса. В нешо като вътрешен двор сме и всеки гледа срвщу всеки от едната страна на блока.
Има една млада съседка, която видях случайно, че ме гледа и започнах нарочно да го правя пред нея. Тя не знае, че я виждам. Не спира да ме гледа, дори се е събличала гола докато ме гледа.
Има ли жени, които се възбуждат от такова нещо? Просто в последствеие се замислих на какъв процент от жените би им харесало.

Коментари

1.   Преди години ходех на гости у приятелка и забелязахме един квартален терасен чекиджия, новонастанил се наемател. Изскачале всеки път, щом мерне жена на терасата, но след няколо месеца и мъжете го забелязаха. Та един ден се посъбрали и хубаво го ступали. После се изнесе.
И в Студентски град един така се криеше зад тиган или разтваряле шлифер, а отдолу - гол, та и той отнесе боя. И в детството ми ступаха един такъв в парка.
В общи линии това чака всеки ексхибиционист, независимо къде практикува.

2.   Жена съм, но сега като се замислих и си представих, ами възбуждащо е. Нещо малко по-различно като идея.

3.   Ами има психолози за тая работа.

5.   Аз съм го пробвал, но пред приятелката ми, и то в стаята, не на терасата да ме гледат чужди хора. Като цяло на приятелката ми й хрумна тази идея - било й интересно да ме гледа докато лъскам. Съблякох се, тя седна на леглото, а аз на стола пред нея и почнах да лъскам. Казах й, че искам поне тя да ме довърши накрая, ама не, тя искаше да ме види как свършвам от моята си ръка. И така се изпразних на корема си. После поне дойде и ме изблиза ха ха. Беше й забавно да ме гледа, после си сменихме ролите, ама аз не издържах като нея само да гледам, а отидох и си мушнах пръстенцата в нея.
Ама пак подчертавам. Правил съм го само с приятелката ми вътре. Не навън и не пред чужди хора!
М 25

6.   Имаше един такъв в градината до училище навремето, яде бой и изчезна. И в едно кино един такъв извратеняк лъскаше, напуснах киното, много гнусно. За удоволствието не знам, но и авторът може да отнесе боя.

7.   За мен е смущаващо.

8.   На мен ми се струва, че мастурбират жените, а мъжете онанират.
Не го разбирам това удоволствие да те гледат... и няма да го коментирам. До колко е осъдително... От една страна човекът си е в къщи. Не пречи на никого, освен ако някой се вгледа в прозореца му. Това, последното принципно не е много почтено, но... ако са деца? !
До колкото схващам основното му питане е дали има жени, на които да им харесва да гледат такова театро. Явно за него е важно и му се ще. Мен лично ме съмнява, но нека ги оставим да се обадят ако наистина случайно има такива.
Бих предложил на автора да се свърже с тези дето му се струва, че го гледат с интерес и да си устроят сеанси, но само на тях си, на закрито. А безплатното кино да спре да го прожектира, щото наистина е много вероятно да яде тупалка.

9.   Аз един такъв тъпанар го дадох на съд и го осъдиха. Тогава се осъзна че има работа има нужда от работа с психиатър, защото му назначиха от съда. Прави това пред приятелка като част от сексуалната игра, не пред непознати хора.

10.   На улицата трябва да се държиш като принц, в спалнята като развратник. Обратното е заболяване. Същото важи за жените. Експериментите в спалнята подхранват връзката.

11.   От автора:

Не го правя ня терасата, а вкъщи, просто не пускам щори, нито ги гледам. Просто знам, че се вижда всичко.
Второ, всичките ми съседки са несемейни без деца.

12.   До автора: И какво като всичките ти съседки са несемейни и без деца (което ме съмнява). Грозно е и е просташко. Аз като го правя в стаята, винаги спускам щорите, че и дърпам пердетата. Иначе не се чувствам комфортно.

13.   11 - И като са несемейни сигурно нямат приятели, та ще гледат шоуто на кварталния чикиджия.

14.   до автора и коментарът му н. 11-Те съседките ти може и да са несемейни, но това не значи, че им е кеф всеки път, като излязат на терасата да подишат чист въздух и да чуят пеенето на птиците, да пийнат чай или кафе на терасата и в същото време да им се открива точно насреща гледката как си лъскаш оная работа на прозореца.

15.   Няма да ми е никак приятно като изляза на темата да си пия кафето или просто да постоя, някой да лъска насреща. Пък и да ми се налага да гледам само в противоположната посока щот' някой се изтъпанчил насреща по фетиш.

16.   Това не е фетиш. Това е психично отклонение. Има връзка и с насилие. За много сериозна работа с клиничен психолог си. Ще имаш проблеми с този начин на мислене.

17.   До 15 от автор

Хахахах какво насилие бе човек? Нито съм насилвал, нито съм бил насилван от някой.
Нито шляпам чикии по цял ден, най-малкото нямам такова време изобщо, та камо ли за психично отклонение.
Правил съм го 2-3 пъти и просто ме изкефи, ти и диагноза ми постави. Ходи се прегледай първо ти, преди толко смело да даваш определения.