Моля за мнение от опит! Как са мъжете на 50 в леглото?
Кажете ми обожавам мъж на 52 г! Как би се справил в леглото той че и ако ми е първи? ! Зодия лъв е... Ако това ще ви помогне за характера и чертите му в тази насока! :-)

Коментари

1-50 от 63

1.   Зле - нивата на тестостерон драстично падат след 25 ... Трябва да е на виагра или тестостерон, за да има стабилна и продължителна ерекция на тази възраст.

2.   Не мога да говоря от опит, защото с дъртаци не спя, но бих ти казала, че чисто биологично-вече няма как да е, като на младини. Над 50-годишните, вече имат сериозни проблеми с това да си го вдигнат и пият разни хапчета, лекарства, стимуланти. Ако ще ти е за пръв път, не ти препоръчвам с дъртак, защото първо- е гнусно и второ-сещаш се, че за да може да си го вдигне някак-ще иска разни перверзни неща от теб, за да може да се възбуди.

3.   Въпрос - ти на колко 20 и няколко си? Въпроси за зодията сякаш това има общо, когато отсреща е... някой, който вече свършва курса.

Ще бъде слаба работа - вече е в оня етап, в който нещата ту стават, ту не стават, но предимно не стават. Стигне ли 60, хич не го брой! Имаш /при късмет/ едни магични 8 години, в които да се налага по няколко пъти да му докарваш ерекция, за да успее да ти го вкара веднъж. И като бонус е вероятно да ти обяснява, че ти си виновна, защото не го възбуждаш достатъчно - редовно тия типчета се оправдават с жените до тях!

4.   А ти на колко години си, коя зодия си?

5.   Ами авторке ако и ти си на неговата възраст човека ще има проблем да се възбуди за добър секс. Вие жените след 45-тата година до толкова се променяте когато сте в или преминали менопаузата, че не зная колко мъже ще проявят желание за сексуална активност с вас. Виж ако беше 25 годишна и добре изглеждаща много мъже на 50 и дори над тая възраст щяха сами да ви търсят за готин секс. При вас сексуалния чар много бързо намалява след 40-тата ви година.

6.   Голяма е вероятността да не останеш особено впечатлена, аз само веднъж съм имала секс с 40 и честно казано си беше мъка, спада му, не му става ако не му правех свирки, полумек го усещах и въобще нещо не ми беше добре. И както каза някой по-горе, ако случайно леко зачекнеш темата, те кара да се чувстваш че в теб е вината, а той като че ли няма проблем. Повечето мъже в това отношение яко замитат проблема и накрая оставаш с тъпо усещане. Особено като за първи път да рискуваш да си навличаш такива емоции, ми се струва излишно.

7.   Не те ли е страх, че може да получи инфаркт по време на акта? Странни са ми младите жени, които харесват разни сбръчкани и увиснали чичаци.

8.   Като цяло са зле. И като качество и като количество. Ако го вдигнат въобще, ще е за няколко минути. Ще има час свирки и ръчки и 3 минути действие. Ако ти е за първи път ще ти остави незабравим лош спомен. Но пък ще изтрезнееш и ще го разлюбиш.
За лъвовете, щом вярваш в такива работи- егоисти, много се изхвърлят и са суетни, но най-добри в секса са скорпиони и овни.

9.   Номер 2 не спи с " дъртаци", но е сигурна, че на 50 не го вдигат. Масова безапелационно агресивна глупост в комбинация с отвратително грубо поведение демонстрират повечето жени тук. Свеждат взаимоотношенията между мъжа и жената до физическото ниво и меркантилния интерес- какво може да й осигури материално мъжът. Какво могат да предложат те- употребявана вагина и отвратителен характер с куп изисквания. Даже вече и основната си биологична функция не изпълняват- да раждат деца. От всичко гледат да извлекат само удоволствието- няма да раждаме, ама секс ще правим постоянно.
Хедонистични същества с примитивно поведение.

10.   1 как ще спадат драстично, аз съм на 34 и моят тестостерон е като на 17-годишен.

11.   Зодия лъв успяват да го вдигнат, но скорпионите - не. Най-добре стрелец. На тази възраст везните го вдигат само до половината, а девите на 1/4. Водолеите пък са страстни, но свършват бързо. Надявам се да съм бил изрепателен.

12.   Момиче, ти баща нямаш ли си, че си тръгнала с този?

14.   Мисля че мъж на 50 ако полага грижи за себе си, хранене, спорт, прием на добавки може да прави доста добър секс. Зависи от физиологията на мъжа, ако е сексуален, обожава секса няма да съжалявате, затова че опитайте няма какво да губите.

15.   Леле, как отписахте 50 годишните мъже!
Все още нямам 50, но съм почти на толкова.
Не знам какви ги говорите, но няма ден в който на не ми се прави секс, а когато го правим със съпругата няма такива - да не ми стане или да е мек! Правим го поне по 20-30 минути, като се е случвало когато тя свърши да продължим например с анален или когато и аз свърша след няколко минути да продължим за втори път. Някой път когато не сме правили по- дълго време дори се самозадоволавам, тъй като не издържам без секс!
Не пия никакви стимуланти, а само основни витамини и минерали - вит. С, вит. D3, вит. В, цинк и магнезий. Може би има значении - не пуша, не пия концентрати, а само бира. Много внимавам какво ям - най-вече плодове и зеленчуци, сурови тиквени семки, фурми, сурови ядки, мед с канела, куркума, джинджифил, само черен шоколад над 70%Тренирам поне три пъти седмично и горе долу съм във форма и все още имам плочки на корема. Преди или след тренировка понякога пия аминокисилини.

16.   Според мен всяко младо и хубаво момиче би действало като виагра на повечето 50 годишни мъже и почти сигурно, не само няма да съжаляваш, но ще го търсиш и за още. Гледай как изглежда човекът, в каква форма е, не годините. Успех,

17.   Авторке, като гледам се колебаеш дали да легнеш с този мъж. Като не искаш, не трябва да го правиш. Ако беше привлечена от него щеше да се мушнеш в леглото му и да провериш сама. Но темата изглежда измислена- за разлайване на кучетата.
Някои жени тука си говорят по инерция пълни глупости с цел да обиждат.
Особено смешно е твърдението че тестостерона падал след 25 години. При много мъже тестостерона почва да пада след 60 годишна възраст. Аз това лято си го тествах (на 52 години, сега съм на 53) и беше 6. 25 ng/ml при норма 2. 21- 7. 16 ng/ml. Така че моя е близо до горната граница. въпреки възраста ми.
Другото твърдение е че мъж на 40 не може да го вдигне. Не знам как става това. Ако е изпраскал някоя преди половин час може и да не може. Аз искам всеки ден секс. Проблема е че няма възможност да го правим толкова често. Жена ми почти винаги стига до оргазъм. Това лято бяхме на вилата на морето и там правихме секс всеки ден, а понякога и по 2 пъти на ден. Жена ми е на 52 години и изглежда много спортна. Всичко по нея е почти перфектно за възраста и.
Така че ако някой младеж (на 40) не го вдига и не сте го взели от наркоманската сбирка, може причината да е в огледалото.

18.   Номер 11, а Близнаците го вдигат двойно на тая възраст, но пък и времето за вдигане се увеличава двойно спрямо преди. Рибите пък си мечтаят да го вдигнат, но покрай мечти забравят какво правят и са на кота нула. Телците допоследно се инатят... и правят опити да го вдигнат. Раците не успяват да го вдигнат, но ако направиш дори кратък коментар по темата, те намразват за цял живот. Козирозите са според зависи - ако денят е бил добър финансово, вдигат минималния лихвен процент. Иначе нищо не вдигат. Овните... помагат на телците с инатенето и съчувстват на раците за несправедливото клеветене на иначе блестящите им персони. :D

Номер 12, осъзнаваш ли, че така написан коментатър ти може да причини големи проблеми на бащата? Все едно я съветваш да... тръгне с баща си, ако ме разбираш! Стискаме палци авторката да е умна и бащата да не е... извратеняк, че после ще обяснява как някакъв си персонаж онлайн я е посъветвал да го направи!

19.   Избери си млад и напорист жребец. Дрътляците са скучни и се нуждаят от допълнителна стимулация. Получават ерекция, но губят от дебелина, т. е пенисът им не е същия.
Не си струва с дрътляк.

20.   Отново темата се напълни с дезинформация от засегнати чичаци, моля проверете медицински източници, а не им вярвайте на фантазиите.

21.   Прищяло му се на дърт пръч младо агне. Колко трябва да се мразите, за да су легнете с някой застаряващ мъж с нищожна сексуална енергия? Като станете и вие на 47-50, тогава така или иначе ще разберете какво е да си с мъж на 50 и над 50. Тогава ще видите как ще изплуват спомените ви от младежките години. Не само, че не е същото, а и не си заслужава да си го причинявате преждевременно.

22.   Твърдението, че тестостерона пада, не е измислица. Скоро гледах комплексно медицинско проучване, което показваше дългосрочни изследвания в няколко "бели" развити държави - Англия, Германия, Дания, Канада, Австралия, Норвегия... Срокът беше 30-40 години, като са тествали възрастови групи 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55 годишни мъже. Сравнението на, примерно, 25-годишните преди 30-40 години и сега е ужасяващо! Поне 35% по-малко тестостерон. Проблемът ще стане изключително сериозен след 2 поколения, ако се запази този темп. Просто населението отива към изчезване. Обяснението е в твърде лошата храна, липсата на движение... Млякото има женски хормони, които на жените не влияят, но за мъжете са много зле. Другият проблем са перилните препарати, в които също са открити много голямо количество женски хормони. Да се чудим за какво пък и там ги слагат...

23.   Бре, много лично го приехте, бе мъжете? Като е да плюете жените, че след 25 не ставали за нищо, пък на 30 вече са едва ли не за изхвърляне, не се замисляте? Сега били ги обиждали? Щото на 50 били мачовци неотразими и правели не знам колко си тека? Смешници, не сте на лов! Вие за андропауза чували ли сте?

24.   Ти на колко години си, че да ти е първи? Ако си до 20 г. какъв е тоя фетиш към дядовци? Може би повече имаш нужда от психолог.
Ако си поне на около 40... как на тия години някой да ти е първи (пак по- добре първо психолог) но по- добре някой мъж до 35 г.
Над 50 вече ако изобщо го вдигнат, то пък ще е мек, или ще кльопне бързо, ще те изтормози вместо да ти свърши работа. Ще ти излезе с номера, че е притеснен или ти не правиш нещо както трябва (повечето са свикнали проститутки да ги обслужват, пък там и да не се вдигне, нали си плащат- няма проблем за егото им) и освен, че няма да ти свърши работа, а и ще ти опъне нервите. Простатите им вече двойни, андропаузата ги тресе, искат, пък не могат...
Казваш, че го "обожаваш" ами пробвай го тоя млад пенсионер тогава, пък после ела да кажеш дали още го "обожаваш".

25.   Един мъж както е на 25, така е и на 65 и нататък. Годините нямат никакво значение. Значи ако си е потентен като млад - си е потентен завинаги, ако е средна работа на 25 - си остава средна работа завинаги, ако е импотентен си остава импотентен завинаги. Чак се учудвам, че някой пита за мъж на 50. Все едно, че питате за мъж на 100, когато наистина може да има липса на сила или нещо такова. Мъжете на 50 са си във форма и нищо им няма. За мен е по-странно че Вие искате той да ви е първи и вие на колко години сте всъщност? Жена съм.

26.   До 1. Говорите пълни глупости. Мъже до 70 че и нагоре, си правят секс както си искат. Аз имам бивши гаджета - сега единия е на 60 и другите трима са на по 65. Пращят и пукат, нищо им няма
и преди 25 години бяха същите. Аз съм жена на 50 и съм като на 18-25. Няма никаква промяна и при мен. Разберете, възрастта няма значение. Това са илюзии и внушения, на които който повярва се скапва. Активен ли си, работиш ли, вършиш ли важните неща, които са ти на дневен ред, отстраняваш ли отровни хора около себе си - нищо не ти се променя. Отровните хора и погрешните внушения скапват сексуалността.

30.   Олеле като чета коментарите как сте отписали 50-годишните хора направо ми е тъжно.

32.   Явно повечето коментари са 20-25 годишни деца.
Разбира се, че мъж на и над 50 може да прави секс и то прекрасен.
Аз съм имала до себе си човек на 54, който го вдигаше само като ме видеше, а аз самата съм на 40 .
Петдесет не е толкова преклонна възраст, не знам какви идиотии имате в главата си.

33.   32, не са деца, това е статистически доказано, има си проучвания, прочети. За моженето може, но това са определен процент само. Статистически от 50 годишните мъже поне половината имат някаква степен на импотентност. При младите мъже този процент клони към нула, а при 70-годишните клони към 100.

34.   Аз съм 17,
Ако историята наистина е релна (доста съмнително) мисля че авторката получи отговора, включително и от жени били с такива мъже.
Ако са потдържани и здрави- обикновенно нямат проблем.
Навярно и авторката е 40- 45 годишна. Защо не го е направила досега- тя си знае. Мъжът най- вероятно ще се справи.
Предлагам да не подхранваме скучаещите и злобеещи девойчета с коментари. Ще дойде времето и те да минат на такива мъже. Но заради алкохола и наркотиците техните може наистина да не стават.

36.   До н. 24 от н. 2-Браво за коментара ти:) Браво и на другите жени, които са се изказали по темата:) На мен също ми е омръзнало да чета глупостите на разни дърти пръчове, колко сексуално активни били, че преди в една друга тема някакъв 54 годишен дъртофелник ми разправяше как щял да ме върже за леглого и някакви осморки, глупости да ми върти... даже не разбрах какво точно е имал предвид, но то как и да разбера, разните там Ганьовци само на порно го карат и оттам попиват всякакви простотии. Друг е въпроса, че вече като им изсъхне оная работа и нищо не могат да направят, но после злобеят в разни теми как жените трябвало да раждат деца, че държавата да не се затрие. 44-годишни дърти ергени, цял живот на порно клипчета си лъскат предните части, после акъл се пробват да дават, ама то за да даваш нещо, първо трябва да го имаш:) Тръгнат ли да вървят към 50-те-вече и с хапчета трудно да го вдигнат ха ха ха. Над 40 години-тестостеронът вече е в критично ниски нива и това се отразява. Не го казвам само аз, да вземат да четат медицински изследвания и т. н. А и жените нали си знаят, по-възрастните жени знаят, че партнорите им не са като едно време. А старите ергени-да си изкукуригват колкото щат, но то като им изкъхне червейчето и после и да се скъсат на селски мачовци да се правят и да се тупат в гърдите, като шимпанзета или горили, колко мъжествени били... , все тая. Тяхната работа-червея за дракон се помислил ха ха ха.

37.   Както се казваше в онзи виц, аз на х*я си ли да вярвам...
Цитират ми някаква медицинска литература. Да, на теория тестостеронът пада, но на 45-50, все още е над критични нива. Едно условие има обаче - човек да се поддържа във форма. Запустели ли се, върже ли шкембе, и на 30 години няма да вдига самолета.
На 45 години правех по-добър секс отколко на 25. Просто се стараех да спазвам елементарен хранителен режим, без изпадане в крайности, и малко гимнастика. И сега има случаи чувствам се скапан, целият съм отпуснат, а достойнството ще се пръсне.
По наше време и за жените на 40 години пишеше, че едва ли не вече са извън секса, не се овлажняват, либидото им е спаднало и т. н.
Добре че една леличка рано ми изби тия илюзии от главата.

38.   Основния проблем на 50-годнишните мъже е че правят секс със 50-годишните си жени. Има един много прост природен закон:
Твърдината и продължителността на ерекцията е ПРАВОпорпорционална на младостта на жената. Колкото по-млада жената - толкова по твърд.

Мъжете сме визуални същества, когато чукаме жените, ние правим тчно това. Не си мислим за пердетата, прането, децата, не правим любов и т. н. Очите широко отворени за да поглъщат всяка част от женското тяло.
Аз съм на 40 години, и никога през живота не съм правил секс с по-голяма/възрастна от мен жена, с връстнички - да. Ето един списък от личен опит и този на приятели с онова което трябва да виждаш в жените над 30 години, започваме от горе надолу
- Изтънялата и оредяла коса
- Лицето - еластичността на кожата отдавна е загубена. Блясъка също. Бръчки по лицето, торбички под очите.
- Шия / врат - най уязвимото женско място - видиш ли увисналата шия, бягай далече
- Гърбът започва да се покрива с бенки с времето (също и при мъжете)
- Цици - увиснали, почти винаги. Бонусите ако е раждала жената - зърна като патрони на АК 47, стрии по сами гръди.
- Корем. Често коремище, бонус - стрии и секци ако е раждала жената
- Вагина - няма какво да коментирам. Все едно да сравняваш прясна синя слива откъсната от дървото със изсушените сливи които продават в магазините.
- Бедра - целулит, увиснали, нацепени
- Колена - кожата си виси свободно.
- Дебели глезени

Не казвам че няма стегнати жени, но само и като си помисля за тия по-горе неща ерекцията заминава в дългосрочна ваканция.
Избери младото, заложи на сигурното, използвай естествената Виагра на природата - Младите П***и

39.   Ако ти се иска - пробвай. Как ще бъде няма гаранция.
Аз съм на 55 и си еба 3 пъти седмично без стимуланти.

На злобарите по-нагоре ще кажа, че колкото и да злобеете - момичето иска да спи с този мъж, а не с вас, така, че не се напъвайте.

40.   От 15 до 36
Колкото и да злобееш няма да промениш факта, че има мъже, които са във форма на тези години! И то не говорим само за секс, а цялостно - визия, физика, визия за живота! До преди 2 години всеки ден бях в залата за по 1час и бях в топ форма - без мазнини, увиснали кожи - добре оформено тяло, без стимуланти, анаболи и стероиди! Сега ходя малко по-рядко, че не ми остава време от работа. Нямам никакви хронични болести, кръвно 120/80, пулс 55-60! Гъста, съвсем леко прошарена коса! Даже имам проблем - много жени си мислят, че съм доста по-млад и ме заглеждат "жадно":)
Проблемът ми е, че не мога да го сваля, като стане;)

Поздрави!
М48

41.   Н 25 как ще сравняваш 65 г деденца с 25 г момче? Вие съвсем изтрещяхте. Убеждавам се, че като започнем от кифльо до още по- старите завиждат на младите мъже и за това вкарвате толкова хейт и омраза между половете. Те да нямат това, което могат, защото вие искате същото, пък не можете.

46.   Е. и му майката, аз че съм на 30 и ми е гнусно като си представя някакъв чичо да ме пипа, а тебе не те знам. На тези години мъжете изтрещяват. Имах и аз един случай с мъж на 54, който се беше влюбил в мен и беше решил, че ще има нещо между нас. А аз изглеждам по-малка - той като чичо. Директно му показах, че няма шанс. После почна да ме гледа лошо и даже "добро утро" не казва. :D. Не може и сравнение да става между младо момче и дърт пръч. Мъжете на 50 имат оредяваща коса, повяхнало лице, жълти зъби, лош дъх, увиснала сбръчкана гуша, сбръчкани ръце, шкембе, увиснало пате, миришат на старост. ПФФФФ. Как може да предпочетеш това пред тялото на 20-30 годишен мъж. Образно казано едното е току-що откъснато гроздово зърно - другото стафида. Кое е по-красиво?

47.   Леле, все едно говорите за 80 годишни, а не за 50 годишни. Мъжът ми наближава 60-те, поддържан и добре изглеждащ. Когато беше на 50, правехме секс всеки ден.

48.   Младостта винаги е арогантна, и аз съм бил така :)
Според мен има голямо значение генът, начинът на живот и здравето. То важи и за жените, де, но съм го казвал и друг път - на 50 годишна възраст Джордж Форман стана световен шампион по бокс, сега Майк Тайсън се взе в ръце и може да сгъне доста от съвременните анаболчовци. Също - на 50 години Мая Плисецкая нямаше кой да и стъпи на пръста като световна звезда в балета - играше на зали пълни до пръсване. Да, кожата няма да е като на млад човек, тялото няма да е толкова изпълнено с живот, но да отричате сексулани възможности в зряла възраст е смешно. За всеки влак си има пътници. Както и това, че 18-20 годишна дебютантка не е наясно с тялото си, камо ли с умения в кревата. Всяка жена, коуто вече е съзряла достатъчно ще го потвърди. Така че, там където младостта я няма, ще помогне опитът, стига да го искат и двама, без значение на каква възраст са. Дядо ми почина в началото на тази година на 96. Да 78 се забавляваше с една бабка, която не му отстъпваше по мераци. Дай боже на всеки човек такава жизненост!

49.   Ми как да са - в главата кукувица, в гащите махало...
Ама Джордж Форман, ама Майк Тайсън, ама глупости на търкалета - къде сте тръгнали да се сравнявате с каймака просто не разбирам.
То и Дженифър Анистан е страшно парче на 50, ама обикновените жени на тая възраст са уморени лелички.
Същото е и с мъжете - уморени чичковци, с проблемна ерекция, с шкембета и с огромни претенции и мечти за млади и хубави момичета.

50.   Действай и да не ти пука.
Не ги слушай някой ставал и на кой не.
Сега има сумати младежи на 20-25 дето не могат фа го вдигнат или са прекалено затлъстяли и неможещи.
Дядката бог да го прости ебеше до 70г възраст, след което спря, зщото напълня.
На 65г чуксше жени нс 30-40 без хапчета и тн.
Имам приятели мъже на по 55 65г с които играем тенис по 2часа.
Като изкарам някой младок от сегашните 20-25 на корта(ако не е активен спортист)
хвърля кърпа до 20тата минута.

51.   Голем смех с коментари от типа "ами не ме е ебал 50 ама знам че не му става, а ако му стане пада бръзо". Ама как да кажем "не знам", нали ще е голема излагация?
Аз съм мъж на 46, физиологията си ми работи както я помна и на 20. Виждам само разлика у струята, едно време имаше 2-3 дълги линии, сега една и по-къса. Сигурно и качеството на матриала е паднало ама плана с децата съм го изпълнил.
По-големата разлика е в стила - едно време по ги "обслужвах", подпитвах така ли предпочиташ, онака ли. Сега съм по егоист, по-бързо го вкарвам и позата е по мой вкус.
Та нещо подобно очаквай и от 50 .

52.   49 - Абе събрали се тук 50 и 50 плюс годишните нашенски чичовци и лели, някои от които имат и внуци да ни убеждават колко са секси мацки и велики е-ачи и как слагат младите в малкия си джоб! Все едно да седне някой да ми разтяга локуми как 30-40 годишната му Лада е по-добра от ново Audi Q3 Sportback.

54.   Трябва да съм си намразила онази си работа, за да си легна с 50 годипен дядо. Ужасявам се само при мисълта. Има разни мъже на тези години, които са имали желание да са с мен. Ама аз не позволявам скъсяване на дистанцията. Или им говоря на "Вие" или им казвам чичо. Мазните им усмивки се стопяват.
ж, 20

55.   В общия случай естествено, че 50-годишните изглеждат по-зле и са по-ниско потентни от младежите на 25.
Но има мъже на 50, които са без един бял косъм.
А има и мъже на по 60 години, които могат да работят като волове в градината, играят футбол по два часа през уикенда... Добре, де - такива и да са във форма, възрастта им личи. И все пак кой според вас ще е по-добър в леглото - един такъв активен чичко или 30-годишно хакерче, което от 15 години е нонстоп пред компютъра, ръфа чипс с бира или пица с кола, темето му оплешивява и от шкембенцето не може да си види ч*рката.

56.   Поздрави на номер 54 за прекрасното мнение!
Номер 52, номер 19 и 21 съм и аз съм от онези лели около 45, на които не им личат годините, спортуват, поддържат се и така е редно, от уважение към партньора и към теб самия, но не насърчавам подобни връзки. Нелепо е, противно е! Всяка жаба да си знае гьола. Когато бях на 20-25 са ми налитали 40-гидишни, но за мен бяха дъртаци. Абсолютно немислимо да се класират някакви женени, развеждани, амортизирани живели-видели какво ли не, да се бъркат в живота на някой, който тепърва изживява романтични трепети.
Нечисто е и колкото, и да си поддържан/поддържана или естетично подмладен/а с фейслифтинг/блефаропластика/ фасети/ корони и да си успял/а да превъртиш годинките назад, душата си и опита си не можеш да върнеш назад, нито трепетите, нито усещанията са същите. През живота си виждаме и се борим с толкова много проблеми, че вече го възприемаме по съвсем различен начин. Трябва да оставим младите да извървят своя път, да трупат опит, да правят грешки, да решават проблеми, да се борят.
Нашето място е до тези млади, които ние сме решили, че трябва да се появят на бял свят. С тях трябва да се занимаваме, а не да въртим афери с чуждите дъщери и синове.
Трябва да си знаем мястото.
Поддържани и привлекателни сме за нашите съпрузи/ връстници и толкова.

57.   На 45-6 доста мъже все още стават, на 50-53 някои, но над 55 масово НЕ. Е няма нужда да ходя по мини, младото си е младо!!!

58.   Авторката пита жените с опит.
Това значи нещо от типа: "спах с 3ма на около 50, 2ма не го вдигнаха, един го вдигна наполовина и т. н.
А на повечето отговорите са: "никога няма да легна с такъв" и "статистиката вика че не им стават".

Да допълня още за 50 годишните (тъй си мисля или съм чувал):
- не мога да четат вестник понеже не виждат
- не могат да карат кола понеже рефлексите им са бавни
- не могат да ходят без бастун
- не могат да си служат с компютър и сматрфон
- не могат да заколят прасето
добавете каквото съм пропуснал

59.   На/около 50 г някои мъже изглеждат много добре, поддържани, спортна физика, очарователни като характер и излъчване, дори в секса може някои от тях да са с добра потентност, със сигурност с по- голям опит от много по- младите.
Но, изглеждат много добре такива за ТЯХНАТА си възраст, по- големият технически опит в секса не значи спойка непременно- химиите да си слеят и избухнат заедно. То е и усет, вътрешна енергия, пасване на усета дори. Каквото и да си говорим две тела, едното на 25- 30 примерно, другото на около 50 си е гротеска. Кожата на по- възрастният колкото е да е поддържана е вече състарена, мускулите колкото и да са тренирани, са вече по- меки, хвани за задника един 25- 30 г трениран мъж и направи същото с 50 г мъж. За члена... Еми каквото и да си говорим тук, друго си е младото, свежото. Не е ли то да искаш да го оближеш от главата до краката... мне.
Всичко с възрастта си.
На мен ми е налитал мъж на около 60 г който си въобразяваше, че успява да излъже, че е на 40 г. Вярно, поддържан, харизматиечен и като цяло хубав мъж- за неговата си възраст обаче. Не значи това, че ще бъде възприет като младеж от много по- млада жена.
Изобщо не ми се говори пък за онези закръглени, мазни, плешиви т. н тръгнали да търсят кусури на много по- младите жени, дано им смъкнат самочувствието така, че да се докопат до тях- повърня.

60.   То на 30 се сдухват и невинаги им става от притеснение, какво остава на 52. Ще прави старомоден секс - по-бавничък. Ако е с повече килограми, съвсем бавничък. Ще набляга на целувки и ласки, за да компенсира. За секс тип здраво ебане, ще има да почакаш с такъв. Аз лично с такъв пенсионер не бих си легнала
Ж33

62.   Аз съм на 50, нищо не ми е сбръчкано и нищо не ми виси. Нищо не тренирам съм 180 см на 80 г. никакви добавки не пия нито витамини нито минерали. Пия понякога твърд алкохол.
В лице и тяло изглеждам на 30, най - често ми казват - момче.
Става ми от всяка и няма слаба и няма дебела, чукам здраво по 20-30 минути на тек и повтарям, всичко е кеф, не сме на състезание.
Нека си плямпат.
Нали затова са им устите дадени, да дрънкат глупости.
Имат някоя и друга годинка още великите мацки и стават бабички.
Моите наборки ги отписах още преди 20 години, някои са и прабаба, сега отписвам една по една тия които щяха да са ми дъщери..

1-50 от 63