Как да постъпя?
Привет на всички! Аз съм на 20 години и съм момиче! Искам да споделя с Вас и евентуално да получа съвет как да постъпя ( за, което ще съм мното БЛАГОДАРНА!!! ).
Когато бях на 16 в живота ми се появи един мъж на 25 години, доста привлекателен и нежен, същият този мъж се опитваше да присъства в живота ми по всякакав начин. Движихме в една компания, често ме канише на танц, искаше винаги да сяда до мен.

Беше известен с това, че приспива с жените и ги оставя ( този път явно аз бях набелязаната ), а и си имаше приятелка от друг далечен град с, която бяха заедно от 3 години. Намери ме телефона и започна да ми се обажда често и ме канише на кафе - отказвах, но един ден се съгласих ( от любопитство ). Отидохме на кафе и някак си с времето станахме близки, споделяше ми доста неща ( нещо, като приятели ). Но една нощ започна да ме прегръща и както бяхме събрани в едно село, в едно заведение, той си допря устните до мойте, след което последва една разтърсваща целувка! Целувката доведе до пускането на ръчички, а ръчичките до леглото.
Мислих, че вече получи това, което искаше от мен, но се повтори още 5 пъти. После престана секса и започна да идва, при мен все по - често.

Стояхме с часове пред вкъщи и си говорихме, прегръщаше ме, целуваше ме. Казваше ми : " С теб съм спокоен, с теб мога да споделя всичко докато с нея нищо, тя дори не ме слуша " ( след което следваше целувка ). Прекарвахме все по - голяма част от деня заедно, не се виждаше с нея, но и между нас не беше връзка ( дори не знам какво беше ). Но... се влюбвах все повече и повече. Тогава реших да се отдръпна, когато звънеше казвах, че съм заета. Тогава в живота ми дойде нов човек момче на 20 години, казваше че иска да сме заедно, че ме бил харесвал. Беше настоятелен - казах му, че имам чувства към друго момче, а той ми пойска шанс да ми покаже, че може да се получи между нас. Дадох му този шанс, а другият мъж ми каза : " Щастлива ли си с него? С какво той е повече от всеки друг? ".

С момчето бяхме заедно 2 години разделихме се, защото завърши и се наложи да се върне в родния си град, който е на 400 км. ( голяма любов беше ).

Това лято, когато бяхме на кафе с компанията едно момче каза, че въпросния мъж сега живее с някаква жена. Същата нощ се бяхме събрали и някой ме хвана за кръста, обръщам се и кой да видя - него естествено, но с него беше и жена му, ако мога да я нарека така. Цяла нощ ме наблюдаваше, някой приятели ме попитаха какво става? Други казаха, че ми следи всяко едно движение, а най - добрия му приятел ми каза : " Ще ти кажа нещо малката, той не е щастлив с нея, влюбен е в друга" и ми намигна (не разбрах, как да го тълкувам ). И сега какво се случи? Отново усещам влечение към него. Колкото пъти го виждах, толкова пъти той всякаш се радваше, че ме вижда, закачаше ме. Една сутрен ми се обади с думите " Добро утро принцесо! " Пита ме как съм, имам ли си приятел и други такива.

Тук е проблема сега искам да съм с този мъж, а незнам как да постъпя. Сега е сам разделили са се с приятелката му. Знам, че той също иска да е с мен. Той няма вече как да се свърже с мен, понеже си смених номерата, не съм в града за момента и няма как да ме намери поне за сега. Как да постъпя дали да му се обадя или не ( и ако му се обадя какво да му кажа? ). Дали да му споделя какво се случва или да мълча? А дали има найстина някакви чувства към мен?
Моля Ви дайте ми някакъв съвет!

Коментари

1.   Ами миличка бих ти дала съвета да му се обадиш, да се видите! Кажи му всичко така, както си го споделила тук и... Пусни се по течението!!! Направи така, че той да ти разкрие също душата си!!! Нищо не се знае, пробвай нищо няма да загубиш!!!

2.   жена на 20
Пробвай се пък.. за любовта никога не е късно. Може наистина да чувства нещо към теб.

3.   първо като пишеш нещо го проверявай за правописни грешки. Не разбрах от началото той тези момичета приспива ли ги или преспива с тях, виждаш ли как една буква променя целият смисъл.
Та на въпроса. Някой ще ти кажат, че е лошо да развалиш семейство, но ако нямат деца и не е бременна и не я обича, в което трябва да се увериш, чак тогава действай покажи му, че има зелен светофар а той да реши дали иска да подновите отношенията си.

4.   Явно химията между вас е налице и е силна щом след толкова години и други любови все още търсите вниамнието си. Няма ли начин пак да попаднете в обща компания? Сега идват празници, организирайте се. Нека първата крачка не идва директно от теб, но при подходящите обстоятелства, непременно му покажи, че си позитивно настроена и имаш желание нещата между вас да се случат. Ако и неговите чувства не са се променили, веднага ще откликне. То щом нещое писано да се случи, ще се случи независимо от всичко.

Късмет!

5.   Може и да се е влюбил в теб, но мъж който "таче на два стана" или сиреч казано - не оставя сигурното, за да бъде с "любовта си" - не е мъж! Ако толкова държеше на теб просто щеше да я зареже и да се съберете веднага! Явно просто му харесва секс с теб и човека си иска да си му за забавление.

6.   Не се занимавай с мъже, който не знаят реално какво искат от живота :)

7.   Ох, научи се да пишеш правилно....!

8.   Като четох историята ти се развълнувах и аз :) Обади му се какво чакаш, не виждаш ли че и двамата изгаряте да сте заедно? Дано да се получат нещата между вас, искрено ти го желая

9.   според мен трябва да му се обадиш и да му кажеш каквото чувстваш!