Защо всички ми казват да си хвана момче на моята възраст?
Защо всички ме обсъждат и плюят, само защото мъжът ми е стар? Наскоро навърших 20 години, професионален модел съм, изглеждам перфектно в лице и тяло, изглеждам точно като стереотипа на рускиня (аз съм де), много дълга естествено руса коса, много бяла чиста кожа, големи сини очи, големи устни, гърди и дупе, много тънка талия, много слаба, висока, тяло пясъчен часовник, много нежно и миловидно лице във формата на сърце. Имам много кандидати, имам огромен избор, ако искам мога да бъда с младо момче на моята възраст, но аз просто не искам, не ми харесва. Имала съм 2 гаджета българи преди (възраст 21-22) и беше пълно разочарование. Аз живея в България, но български мъже не харесвам, не говоря само за външен вид, а и за начина на мислене. Ако са стари пак не ги харесвам изобщо. Като цяло предполагах, че ако имам връзка ще е с младо момче българин, защото аз живея в България. Но не се получава. Излизала съм и на срещи само и с други момчета, но пак провал. И мъжът до мен в момента е италианец и е на 44, но изглежда като на 30, няма бръчки, има прекрасна гъста дълга черна коса (перчем нагоре, не като на жените), хубави големи очи, фитнес тяло, леко мургава кожа, като цяло много красив мъж. И е голям джентълмен, отваря ми вратата на колата, купува ми цветя, не ме кара да работя ако не искам и ми купува всичко, което искам, готви, говори романтично, перфектен е в леглото, издържа по близо 30 минути, а не като предишните ми гаджета, които свършваха за 2-5 минути и дори не ми беше харесало. Този мъж може да е стар, но ми дава най-невероятният секс и изглежда на външен вид по-добре от може би 90% от младите мъже. И е винаги лоялен, никога не лъже и си държи на думата, обича ме истински и се е доказал, грижи се за мен, подкрепя ме и ме пази. Разбираме се идеално и той е умен и добър и си говорим на дълбоки и интересни теми за живота. И защо хората ми обясняват как трябва да го заменя за някой по-млад? Българските млади момчета, с които бях не бяха напълно искрени, бяха стиснати (не са ми го казвали направо, но забелязвах как им беше неприятно когато продължително време само те плащаха, и то дори беше за храна просто, да кажем плащат пица, която е няколко лева). Също не бяха добри в секса, мислено си казвах нека свършва вече. И на външен вид в лицата не бяха красиви, в телата бяха добре. Дори не бяха романтични. И защо ми е младо момче? Какво ще ми даде то? Да, любов, но нея може да ми даде и по-стар мъж и плюс това с него ще имам много повече позитиви, бонуси. А и тези 2 младите момчета дори не ми дадоха истинска любов. Като цяло знам как разсъждават по-младите мъже и какво искат, тъй като съм общувала с много, и не само българи. Старите мъже са много по-лоялни, държат си на думата и ти дават повече топлина, любов, закрила, грижат се за теб като за тяхно дете, знаят много за живота и можеш да научиш нещо от тях и да се развиваш нагоре. И моят мъж се държи с мен като с принцеса. И хората са крайно глупави. Постоянно ще ни се бъркат в живота. Вървим в мола и 2 момчета около моята възраст ме гледаха и си точеха лигите и едното каза на другото как мъжът ми е спонсор. Друг път бяхме в центъра на града и си правехме сторита с мъжът и някакви непознати говореха “Виж я колко е хубава и бяла, как може да е с такъв”. Дори приятели на мъжът ми говорят против мен как съм била с него, защото той има пари. И моето семейство ми казва, че трябвало да си намеря момче на моята възраст “гадже”, тоест едва ли не несериозна връзка. Аз изглеждам по-млада от възрастта си, хората мислят, че съм на 15-16 и затова може да изглежда още по-шокиращо като вървим по улицата. Но как може хората да бъдат толкова неуважителни и лоши? Защо постоянно трябва да правят някакви коментари, да гледат лошо и да ни обиждат? Аз като вървя и видя някой, който не харесвам, просто го игнорирам, не го зяпам и не го обиждам. Това е най-малкото минимално уважение. Лошите коментари, които чувам са всеки ден, както и погледите. Просто в един момент вече започва да ти става досадно. Аз няма да го зарежа, но просто ми е любопитно защо всички толкова са против връзката ни и защо ми казват да си хвана по-младо момче? Смисъл и като си хвана по-младо момче и после какво? Как животът ми ще се подобри? Най-много само да отиде по-надолу. Просто искам да разбера какво им е в главата на тези хора, как мислят? Те да не мислят, че аз не съм била с по-млади момчета, била съм и още как и затова знам, че няма да се получи връзка с такова, дори още имам травми. Аз искам мъж, не някакъв товар или човек, който ще ме натъжава и ще се държи лошо с мен.

Коментари

1.   На младите момци просто им е тъпо че немогат да ти дадат това което който той ти дава и за да избегнат този факт започват да ти казват как твоя е бил прекалено стар или други небивалици.

2.   Не искам да те обиждам, но ти точно спонсор си си намерила, ама щом не ти е проблем да си трофей, ок, лошо няма. Все пак трябва да има и такива жени, чиято най-голяма мечта е да си намерят богат мъж и те като трофеи да се разхождат до него. Поне си имало късмет, че си попаднала на образован мъж, а не на типичния чичко-паричко, но това не променя фактът, че си имаш шугър деди, но както казах, щом това ти е мечтата на живота, коя съм аз да те убеждавам да се развиваш и да правиш нещо за бъдещето си.

3.   Тука има един, който много напира да съчинява добре скалъпени темички и тази ми мерише на една от неговите.

Иначе - в БГ буквално се броят на пръсти момичетата описани в темата. Рускини, израснали тука, а с тази външна визия пък да не говорим.

Намерила италианец, заможен/богат, но се движат из бг моловете. А стига бе!

Още повече че е рускиня! Тогава техните не биха имали нищо против възрастта на този ботуш, особено като е изглеждащ на 30 и с фитнес тяло.

Рускините не бягат от пари, независимо от възрастта на кобрата. Така че майка ѝ би следвало да е първа писта да я сгодява за ботуша.

Много несъстоятелно е всичко, което си написал. Това е илюзорен сценарий.

Я обясни какво работи ботуша и защо не я е взел в Италия? Или сега изведнъж ще извъртиш, че макар тя да живее в България, някак си се движат из улиците на Милано?

4.   Остави ги. Завиждат ти много. Не ги мисли.
Бъдете щастливи и недей да се връзваш на това кой какво мисли.
Италианците са джентълмени - майка ми преди няколко години се омъжи за такъв и въпреки всички глупости все още са си заедно и са щастливи.
И при тях така имаше възрастова разлика.
Обсъждаха ги много, всеки там се напъваше да се прави на отворен, обаче сега като си направиха общ бизнес и са супер щастливи, да видиш как им се мазнят и им правят комплименти.
Сериозна съм - давай смело, бъдете щастливи, вие сте си важни :)

5.   Пак ти ли, бе? ! Какво стана с арабина- нали в миналата история беше женена за арабин, пък той те зарязал и т. н.? То е ясно, че ти е скучно и имаш нужда от внимание, пиши си като ти се иска, не пречиш, само да знаеш, че за измислените истории има друг раздел- Измислени истории се казва. Може там да продължиш със сериала, следващият чичо какъв ще е? Французин? Или австралиец?

6.   Щото ти като си на 40, той ще е на 65, ще се грижиш за дядо. Докато твоите връстнички ще са с млади мъже на по 40години.

7.   Явно, някои хора има доста голяма фантазия и свободно време. :)

8.   3 - Прочети това "Депресирана съм, защото не знам какво искам", писано е преди 17 дни от същия "писател/ка".

9.   До н. 5-прав си, тази май е същата от другата история с арабина. До н. 3 и ти си прав... , според мен Сценария ще продължи с това-как този от Италия, всъщност работи, като програмист тук в България и дори до този момент е бил стар ерген, но годините не му личат и той си е направо младеж в очите на 20-годишни момичета, които не са станали още стари моми.

10.   Авторке, виновати сме! Нашите бащи и майки са ни гледали добре и нямаме нужда да търсим родителско одобрение от непознати възрастни хора! Няма как да разберем онези, които не са получили такова отношение макар и наистина да се опитваме.

11.   Много ми харесва как разсъждаваш. Дано повече млади жени мислят, като теб. Обичам да чукам млади п*чета.
М45

12.   Разбирам те и на мен ми се защо не искам българка, ами не харесвам типичния Балкански манталитет. А и повечето българки са мургави как така жена ми ще е по-мургава от мен? !