Широка съм
Ж. 24 г.
Здравейте, често чувам от моя приятел, че съм широка, също съм и с по-увиснали устни. Това за мен е обида и сравнение с другите му партньорки, с които е бил. Какво да направя, такава ми е природата... няма как да стана по-тясна (както всички мъже харесват).
Има ли други момичета с такъв проблем и как се справяте с тези думи...

Коментари

1.   Просто го разкарай, освен ако не искаш още повече да се чувстваш комплексирана. За какво ти е такъв, който явно няма капчица представа как да се държи адекватно и ти говори тези неща, карайки те да се чувстваш зле. Като нещо не му харесва по теб защо не си тръгне? Явно така му е удобно да има на кой да се прави на важен, въпросът е ти са не го позволяваш. Бий му шута и му кажи: Понеже ми каза, че съм широка, си намерих един с по-дебел, за да може и на двата да ни е хубаво в секса.

2.   Две неща:
1. Мъж на почти 40 съм. Не съм бил с чак пък толкова жени, но до момента проблем с това не съм имал. Сигурен съм, че си свършва.
2. Ако го прави като забележка - глупашка работа. То е чак обидно според мен. Може би не ти си широка. Може би той е малък? Ако така се държи с мен някой - аз лично бих му бил шута.
3. Ако той е опитал да говори с теб човешки и ти за себе си искаш да го промениш - можеш. Потърси упражнения за перинеум или тазово дъно. Вагината е мускул и можеш да го тренираш - стегнеш. Това може да доведе до повече удоволствие за партньора и за теб. Струва си да провериш ако ти се занимава.

Успех и от мен да знаеш - чиста и поддържана жена винаги е красива. Ако някой прави забележки първо да погледне себе си дали е перфектен!

3.   Като си му широка, пусни го да си търси по тясна.... А Ти си търси някой с твоя размер... на 24 г. вече му бях родила две деца и се бях възстановила, 37г. не ми е казал лоша дума... тоя комплексар го разкарай веднагически...

4.   Така те е почувствал, предполагам, че и на теб не ти е хубаво, като не те изпълва. Както мъжете са с различен размер, така и жените. Анатомия, няма какво да се обиждаш. Пък зависи и той как е, ако е с малък инструмент естествено, че и неголяма вагина ще му се струва широка. Ако е така, потърси някой с по-голям.

5.   Гаджето ти е простак, това ти е по-големият проблем

6.   Щом често го чуваш е време да смениш приятеля

7.   А ти как го усещаш? Защото ако му е 10см, всяка ще му е широка, не че нещо. Вземи един вибратор и си разучи размерите. По-важното е защо ти го казва обаче - Не държи на теб въобще и може да ти изневерява.

8.   Не си права. Можеш да станеш по-тясна. Има специални упражнения за тазовото дъно с тежести. Ефекта при жена ми беше феноменален, но понеже моето удоволствие не и е приоритет бързо и писна да се поти.

9.   Ако въпроса ти е как да му стане по-тесно предложи му дупе? Ама не е това въпроса. Приятела ти е неблагодарен простак, не се интересува как се чустваш и не поема грам отговорност. Бий му шута и за сбогом му кажи че е по-малък в сравнение с другите ти партньори. Сигурно видимо ще се смали с 15см и ще му отнеме 10г да преодолее травмата.
Щом го разкараш мнението му губи стойност.
Иначе две еднакви НЕМА и всички вариации във външния вид са нормални. Съответно и всички вариации си имат ценители. Обаче очакванията на 20 годишните пишлемета са изградени от порното дето са симетрично поръбени и изгладени.

10.   Кофти забележки, с сигурност не е уместно. Аз също съм бил с дами някой по тесни, други пък по широки да кажем. Тва зависи от много фактори и все пак не е редно да го прави на проблем. Съветвам те да погледнеш имаше някакви упражнения за стягане или просто си поговорете.

11.   8 подсказа решение за в бъдеще. Жената до мен е кльощава. Каквото и да прави няма мускулна маса- тапициран скелет. Усещането е сходно- хлабаво но пък влажно. Но всички екстри на едно място- трудно. Аз просто не харесвам едри жени визуално. Иначе от към суксуално усещане- всичко е пълно, обгърнато и в количество- без луфтове. А, за коментарите- младежа къде е гледал на времето!?

12.   Почти сигурно е, че неговият е малък. Я се опитай да му го измерим и ще видиш историчната му реакция.
Махай го това комплексарче с офицерска пиша!
Най- добре даже докато си още с него, пробвай с друг, едва ли ще попадне на втори с детска пишка. Поне да си наясно, че проблема си е негов. И като си тръгваш му го кажи, да не пострада друга след теб, да е наясно, че комплексите ще си ги преглъща той.

13.   Много обичам да чукам широки, че иначе с тесните трябва да се мъча да не свърша веднага. Гаджето е тясно и имам този проблем, че след като и го вкарам издържам най много 5мин. А лятото на командировка чуках една възрастна колежка, беше широка и един час с почивки си правих кефа без проблем, без да свърша.
М28

14.   На мене никой не ми е казвал, че съм широка, така че може и да е вярно и ти да си. Казвали са ми доста пъти, че съм тясна. Ако на него му е малък, ще е още по-осезаема разликата. Нооо ти нямаш ли опит, за да не можеш да усетиш сама. Ако на теб не ти се струва, че той те изпълва цялата, значи не е за теб и си намери някой с по-голям. Пробвай с вибратор, за да прецебиш какъв ти е размера. Според мен, щим ти го казва директно, знячи е комплексар. Той иска да те засегне.

15.   Големи сте специалисти всички. Усещането за широка при мъжа идва когато дамата е много възбудена и много се е навлажнила. Ако е по-сухичка ни се струва тясна. Иначе като че ли всички жени са почти еднакви на ширина. Казвам го от дългогдишен опит, защото съм шибал всякакви, повечето тотални боклуци. Но пък съм прекарал много и само веднъж съм попадал на супер тясна, което даже е дразнещо за мен и трябваше много да я възбуждам, за да влезе без да ме боли. Никога не съм попадал на широка.

16.   Купи си стипца от аптеката и преди да правите секс си поръси на входа на влагалището, свива кървоносните съдове, респективно мускулатурата. Все пак, за твое успокоение преди това се консултирай с гениколог дали ще одобри този метод.

17.   На този му е малък диаметъра и дължината вероятно също куца, но е голям комплексар и простак. Скъсай с него. Друга да се белосва с този нещастник.

19.   Сигурно просто му е малък :)

20.   Здр.
Не се притеснявай ще намериш някой който ще те харесва такава каквато си, ще се възбужда от това че си широка, аз самия харесвам широки жени, бил съм и с тесни и с широки и просто ме възбуждат широките, когато шляпат от възбуда и са супер мокри

21.   Много порно гледа. Само там са с малки устни - явно си правят лабиопластика. Нормалните жени сме с големи устни там долу.

22.   Не си широка, а на този комплексар му е малък диаметъра на пениса. Разкарай го и си намери нормален мъж, а не малкопишковец. Ако обаче си решила да го поизтърпиш, следващият път му кажи, че не ти си широка, а неговият е малък и ще видиш как ще му увисне ченето.

23.   Харесвам слаби жени с малки гърди, широки и с провиснали устни. Моята приятелка е такава и ме прави много щастлив когато правим секс. И най вероятно не съм единственият който харесва широки, така че авторката да си намери някой, който ще я харесва такава каквато е. Харесва ли казах, защото аз не просто харесвам широката ми приятелка с малки цици. Аз съм луд по нея заради тези и особености.

24.   Аз харесвам по-широки... не ме кефи да ми е тясно. Ама то и не всеки е с моите размери де (не че съм огромен, ама над средното).

25.   Ако си широка по-добре да го знаеш от първо лице а не да говорят зад гърба ти че си попски ръкав, а за тия дето уж обичат широкички е като оная приказка за киселото грозде

26.   Е, каква да си? Ако си убедена в усещатането си, спри да се разщиряваш. Силиконовите и пластмасовите "разширители" изписват временно вежди, но реално вадят очи. После 18 санта, ви били къси! Е, тук много хубаво не е на хубаво, освен, ако не тренираш за световно първенство.

27.   Може да се коригира хирургически. Говори с лекари. Правят се такива операции.

29.   Значи щом ти казва ,че си широка кажи му ей тънкопишльо кво да направя като ти е тънък...