Въпрос към мъжете с любовници
Здравейте. Преди няколко дни с приятелки излязохме на ресторант. До нас на масата седяха двама мъже на видима възраст 35-40г. Говориха си за любовниците си. Единият каза, че като тя му пише много му досажда. Обичал да му пише само като идва време да се виждат. Другият път казваше, че любовницата му не му пречи, когато му пише, а гледа да и отговаря, но той лично първи не и бил писал.
Интересно ни стана с момичетата мнението на другите мъже, които имат любовници, обичат ли да чатят с тях общи приказки и дали ви досаждат понякога. И само да подчертая, че е чист интерес. Нито една от нас си няма любовник.

Коментари

1.   Явно тези на са "любов"-ници, а просто ебачи

2.   Номер 1 Ами то по принцип това означава любовници - ебачи! Иначе за какво ти е любовник - ца? !! а какво друго се ползват такива хора с такива названия? ! Освен за ебане? !
Жена на 25

3.   Да разбираме, че те блазни идеята да си любовница?

4.   И да имате любовник, и да нямате - все тая! Питате за поведението на любовница, което вероятно ще е различно от поведението на любовник - все пак не са от същия пол. Знае се, че женското и мъжкото поведение се различава в доста отношения.

Чудя се кой тук ще признае, че има любовница. Май има две потенциални и още неодобрени изповеди... Хер Ото Кифлик /който е гледал "Ало, ало", ще схване майтапа/, ти имаш ли нещо да споделиш?

5.   Явно нямат жени, а само любовници.

6.   Към 2 ->
Нали има един израз на английски: "friends with benefits"?
Е, любовникът е нещо малко повече от "приятелче", поне така смятам.
В днешно време обаче хората не влагат чувства, баце, затова и връзките са по-зле от животински, само ебане да има, доста примитивно.

7.   Била съм любовница на един мъж преди две години. Винаги преди да се видим много си пишехме. По почти цял ден. След като се виждахме изобщо не си пишехме. Отвреме-навреме му пишех, но разговорът продължаваше няколко реда само. Той не ми пишеше. Виждахме се един път в месеца. Приключихме взаимоотношения, когато разбрах, че жена му е бременна в 8-мия месец, а е спал с мен през това време.

8.   N 3 Точен коментар! :D
Иначе по темата, зависи от ситуацията :)

9.   Н2, мислиш с п... та си, разбирането ти е първично.

10.   7 - Лъжеше те, че не спи с жена си ли? Това е част от репертоара им - жена му или е психично болна, или фригидна и не се чукат, но стои при нея само заради децата или за да не се самоубие тя :))))
Жените имат свойството да вярват на всички глупости, които им галят слуха и егото.