Психопат!
Момиче на 19 години съм. Преди 10 месеца се запознахме с приятела ми и вече живеем заедно.
В началото по разговорите всичко беше повече от прекрасно дори не ме псуваше… а сега е ужасно.
Като го ядосам нещо ме щипе до болка, рита и удря шамари … забранява ми приятелите, не ме пуска да си ходя от където съм да видя баба и дядо с голям зор ме пусна…

Не знам как да постъпя като кажа че искам раздяла или че си тръгвам той ме заплашва удра… всякак ме нарича всичко следи…
Нашите знаят, че съм добре, но всъщност не съм.
Не мога да се разделя с него командва ме.
Не знам какво да направя! … Ако замина за моя роден град ще загубя работата си дори пред колеги ме е обиждал леко.

Коментари

51-65 от 65

65.   Гледай ти! Тук се е изявил доста. Този човек е отгледан от самотна майка, не е създал семейство и се чувства зле от този факт. Много му се ще някой от някъде да дойде и да избива и наказва жените, които той мрази. Просто защото сам той никога не би посмял да нападне жена. Страхлив човек, озлобен от нереализиране на мечти и незабелязван от жените. Принизяващ ги, защото не може да има никоя. От там и омразата му. Дразнещ е, но като се замисли повече човек, по-скоро предизвиква съжаление. Писането на подобни крайни думи не е от хубав живот. От друга страна, това е единственото му място за изява.

60, много грешиш за мен! Не съм отгледан от самотна "майка", като много днешни феминизирани педалчета, отгледани под крилото на феминизма, а от нормално семейство с баща и майка, откъдето е и патриархалното ми възпитание. Този "факт", че не съм бил създал семейство не е никакъв факт, а твоя измислица, в опит да ме принизиш. Създал съм здраво семейство с жена, която ми роди две деца, и сега са вече отдавна пълнолетни и работещи, със свои домове и семейства. Няма нужда да ми се иска, някой отнякъде да дойде, да избива и да наказва жените, след като това вече се случва, и доказателствата са навсякъде около теб. По новините денонощно пищят за убити, изнасилени, заклани, застреляни и заляти с киселина жени, и за растящото насилие над жените, които не мразя, а обичам. Но, днешните жени не заслужават обич, защото са пълни с омраза и злоба към мъжете, и затова много често си намират майстора. А, че бих "посмял" да нападна жена, бих и още как, но никоя досега не ме е предизвиквала. Аз съм смел, храбър, благороден мъж с реализирани мечти, и съм забелязван от всички жени, особено от младите "златотърсачки", дето търсят богат мъж с дебели пачки и златни жълтици, дрънкащи в джоба. Мога да имам всяка жена, която искам, но моята си ми е достатъчна, и за мен е най-добрата. И няма нужда да ги принизявам, защото те са си по принцип низши по природа, по-низши от мъжете като пол. Писането на подобни "крайни" думи разкрива неудобни истини за нашето общество, прикривани от медиите, защото са в разрез с политкоректната цензура, наложена от ЕС. Можеш да си сигурна, че животът ми е по-хубав от твоя, и това, което аз съм постигнал в кариерен и личен план, ти няма да можеш да го постигнеш за два живота!!! Затова за съжаление си ти, не аз. И не, това далеч не е единственото ми място за "изява", както ти се надяваш. Има много други сайтове, в които влизам през свободното си време, за да разобличавам вредата от феминизма, но няма да ти кажа кои са, че да не вземеш да им наредиш да ме цензурират и там!

66.   "Адмирации! Напълно съм съгласна с мнението на номер 60. Този "човек", пишещ подобни коментари е един комплексар, който си избива комплексите на жените. Видно е, че здравето му е нестабилно. Никой разумен и нормален мъж не би разсъждавал като него.

Че как няма да си съгласна с №60 ма 64, нали е писан от жена? !? Ако беше писан от мъж, никога нямаше да се съгласиш с него. Тая женска простотия с "комплексите" съм я чувал вече хиляди пъти и се изтърка, измислете феминистките нещо друго. Нямам никакви комплекси и нищо не си избивам на жените. Просто жените трябва да проумеят (ако могат), че не са, и никога няма да бъдат равни на мъжете, а стоят и винаги ще стоят по-долу от тях в природната йерархия, независимо какви извратени граждански закони се налагат срещу мъжете. Всеки истински разумен-адекватен и нормален мъж би разсъждавал точно, като мен!!!

"Каквото и да му се каже той ще продължи да повтаря, че здравето си му е напълно добре, че има жена, че е "най-великият" на света... Просто не му обръщайте внимание, лудите никога не спират и правят едно и също. "

Ами, че то това си е самата истина, бре! Ти какво искаш да ти се каже, че да се успокоиш и да си мирясаш на 4-буквието най-после? Искаш да ти се каже, каквото на теб ти изнася, за да ти стане по-приятно? Нормално, всички жени обичат да ги лъжат. За жените е винаги предпочитана "благородната лъжа", пред жестоката реалност, която е непоносима за тях. Не ми пука какви глупости говориш по мой адрес, това няма да ги направи верни. Самозаблуждавай си се колкото щеш, това с нищо не ми пречи. А това, че лудите никога не спират и правят едно и също е вярно, и ти си живото доказателство!

67.   "А сега и директно : дори да напишеш и за мен някакви обиди, както за другите, сам знаеш, че ако ме срещнеш, никога не би посмял да ми говориш така в очите. И аз го знам, тъй че ти остава само тук да "подскачаш " и изпускаш пара. Анонимно. "

60, единственото, което със сигурност знам е, че ако ти ме срещнеш на живо и видиш, с каква физика съм, никога не би посмяла да ми говориш така нагло-безсрамно в очите, знаеща, какво ще ти се случи, а би мълчала и би ме гледала, като пръднал заек в люцерна, от страх да не ти се случи "случка". Това и аз го знам, и ти го знаеш. Не подценявай мъжката сила и реалната вероятност, да изядеш боя от някой мъж, ако си позволиш да му говориш така снизходително-подигравателно, както говориш на мен. Всички жени се правите на "смели" пред монитора, но като се изправите на живо пред някой силен мъж веднага напълвате гащите, и мълчите като пукал, от страх да не изядете боя. Не ми се прави на много важна, №60. Всеки мъж може да те спука от бой, само ако поиска, не си мисли, че не може. Това, че извратеняшките-феминистки закони те пазят не значи, че все някога няма да си намериш майстора, от женската ти наглост и гавра с мъжкия облик!

68.   Момичета :
"Има много други сайтове, в които влизам през свободното си време, за да разобличавам вредата от феминизма, но няма да ти кажа кои са, че да не вземеш да им наредиш да ме цензурират и там! "
С това от коментар н 65 е ясно, че става въпрос за дребно, злобно гномче, не си хабете времето.

71.   67, и от мъж да беше написан коментар 60, аз пак щях да го подкрепя. И зарежи заплашванките си към номер 60, защото никой не те приема на сериозно. На жени си много отворен, ама ако ти излезе някой по-едър и грамаден мъж ще ти слегне косамът.

72.   Не обичаш жените, а ги мразиш, както ти казах. Мъж, който ги обича, не може да казва, че половият им орган е "мръсен", "гнусен " , "черво", че те са "грозен " и "гнусен" пол. Съчинил си си историята за жена и деца. Просто няма как да считаш женския пол за гнусен, противен и грозен и в същото време да се събереш със същество от същия този противен за теб пол. Сега като се замисля възможно е да имаш и хомосексуални наклонности, които не можеш да приемеш и не искаш да признаеш. Правя си този извод на база обясненията ти как от женския пол в бъдеще нямало да има нужда и мъжете щели да се размножават сами. Ако това ти е мечтата, то как твърдиш, че обичаш жените. Явно просто те влекат мъже. Казваш, че привличаш жените, но и в това няма логика, след като искаш да бъдат избивани и да изчезнат. Мъжете, които са привлекателни за другия пол, нямат твоите разсъждения, а се радват на отношенията си с жените. Омразата, като цяло, не идва без причина. Абсурдно е хем да имаш чудесен живот, женско внимание и в същото време да беснееш така. Ако наистина жените не смееха да ти кажат нищо ( както ти казваш), то нямаше да си така настървен срещу тях. И нямаше да ги приемаш нещата толкова лично. А за теб е всъщност лично, защото нищо от това, с което се хвалиш, не е реално.
Благородството на мъжа е и в защитата на по-слабите. Силен физически мъж , който е склонен да издевателства над някой беззащитен, е нищожество. Аз не говоря лошо за всички мъже, не разрушавам мъжкия авторитет или облик по принцип ; в този конкретен случай ти говоря на теб, а нямам предвид всички мъже. Ти не си всички мъже. Ти си си само ти, един конкретен. Затова няма как да твърдиш, че отношението ми по принцип към мъжете е неподходящо или лошо. В моя диалог с теб ти виждаш отношението ми единствено към теб конкретно. Заради собствените ти думи назад в темата.
Никъде не твърдя, че изявата ти е само в този сайт. Имах предвид под " тук" интернет, без значение кой сайт. Единствено анонимно си смел да ги говориш такива. Затова и чакаш други да дойдат, та да " раздават мъжко правосъдие". Ти самият никога не би посмял. И на мен нищо не можеш да направиш. Както и на която и да е жена. Както ти казах, можеш само да подскачаш. Е играй го гневен в интернет, изливай омраза, надявай се на нечие възмездие, но заради това, че сам си противоречиш ( както ти описах по-горе) прозира колко си безпомощен всъщност. Най - разумното, което можеш да направиш, е да бъдеш честен сам със себе си и да си ревизираш отношението. Дори тази честност да те отведе до отговор например като : да, привличат ме мъже. В това няма нищо престъпно. Може пък след това да ти изчезнат и гнева и омразата.

74.   Защо му обръщате внимание въобще? Като прочета 2-3 реда или видя хаштага отминавам нататък. Пълен игнор и сам ще спре да пише като няма кой да му отговаря.

75.   Не си хабете времето с този комплексар. Видно е, че е някой безделник, който цял живот е мачкан и потиснат от живота и сега си излива злобата и комплексите върху жените. Самият факт, че заплашва жени и им се кани да ги пребива по сайтовете, ясно говори какъв страхливец е действително.

76.   Аз съм жена. В случая авторката трябва незабавно да напусне насилника и да потърси психологична помощ, за да не стане отново жертва. Ако тя се оправи и заобича себе си, ще намери добър партньор. Ако нищо не промени, ще попадне пак на насилник. Да, жените предизвикват понякога мъжете, но един истински мъж не бие по-слабите, а ги защитава. Аз самата съм пилила нервите на мъжа ми и си признавам, че на негово място щях да си ударя един шамар :). Възхищавам се на неговия характер! Никога не ми е посягал.

77.   Авторке, трудно е да ти съчувства човек. Такъв си си го избрала, такъв ще си го търпиш. А и както казваш, че има пистолети, харчи пари за татуси, тонколони... хххахахаа, на всичкото отгоре работите заедно, празни се в тебе... В кърпа си му вързана.
Ако искаш да се отървеш от него, ти трябват яки мъже в твоя подкрепа, полиция също и пак има опасност да те намери теб и родителите ти. Честито за избора ти на Алфа мъжкар. Ти си от случаите, в които следващ избор няма да имаш. Ама програмистите ви се струват скучни, нали? Са по-хубаво ли ти е? Като си избрала индивид без мозъчни гънки.

78.   72, знам, че много ти се иска лъжите, които си си измислила за мен да са верни, но така няма да ме уязвиш. Не мразя жените, а си ги обичам и то много, както аз ти казах. Мъжката любов към жените и фактът, че половият им орган е наистина мръсно, гнусно и миризливо черво, разпространяващо болести не са взаимосвързани, и нямат нищо общо помежду си. Това е научно доказан факт-неуспорим, независимо от любовта на мъжете към жените, и е описан от много велики философи, за които ти дори едва ли си и чувала през живота си, камо ли да си ги чела. Шопенхауер, Ницше, Ото Вайнингер да ти говорят нещо? Ако ти напиша само няколко техни цитата за жените и за "прекрасно ухаещия" им орган хептен ще побеснееш, ще ме обвиниш в сексизъм, "език на омразата" и още какви ли не женски простотии, и ще наредиш на модераторите да ме остракират. Има даже някои свещени храмове и манастири, където жени не се допускат, за да не ги сквернят със зловонната си женска миризма на умряла риба, развален лук и изгнила ряпа, какво ще кажеш за това? Не съм си я съчинил историята за жена ми и децата ми, а си е съвсем реална, колкото и да не ти се иска. Женени сме от над 30 години, и имаме две деца-порастнали вече. В 3/4 от света, където жените нямат никакви права и си ги продават още за по две кози, мъжете считат женския пол за гнусен, противен и грозен, и в същото време се събират не с една, а с десет жени едновременно. Щом за тях има как това да стане, тогава защо за мен да няма как? Хетеросексуален мъж съм си аз, с хетеросексуални-нормални наклонности и си ме влекат жени, не мъже. Нямам какво да приемам, нито да признавам. Просто трябва жените да приемете и признаете, че сте по-низшият пол, а мъжете са по-висшият пол, и никога няма да бъде обратното. А, че от женския пол няма нужда и мъжете могат и вече се размножават сами, бъди сигурна! Вече има произведени здрави човешки бебета от Y и X хромозомата на мъж (сперматозоид и яйцеклетка), и отгледани в изкуствена утроба, забележи БЕЗ женско участие. Жените не могат нито на теория, нито на практика да се размножават без мъже, защото при тях липсва Y-хромозома, а тя е нужна за създаването на фетус. И това не е моя мечта, а реално случваща се действителност, която ти не можеш да промениш!

"Казваш, че привличаш жените, но и в това няма логика, след като искаш да бъдат избивани и да изчезнат. Мъжете, които са привлекателни за другия пол, нямат твоите разсъждения, а се радват на отношенията си с жените. Омразата, като цяло, не идва без причина. Абсурдно е хем да имаш чудесен живот, женско внимание и в същото време да беснееш така. Ако наистина жените не смееха да ти кажат нищо ( както ти казваш), то нямаше да си така настървен срещу тях. И нямаше да ги приемаш нещата толкова лично. А за теб е всъщност лично, защото нищо от това, с което се хвалиш, не е реално. "

То в женската "логика" няма никаква логика, защото жените по принцип не са логични-прагматични и разумно мислещи като мъжете, а емоционални, импулсивни и безразсъдни, и вземат решения под влиянието на емоциите си. Да, казах, че привличам жените и ще продължавам да го казвам, защото е самата истина. Мъжете, които имат моите разсъждения не са никак толкова малко, колкото си мислиш, а аз съм си доста привлекателен, и се радвам на отношенията си с жените. Не аз, а ти беснееш, опитваща се да ме уязвиш с измислиците си за мен. А, че жените не смеят да ми кажат нищо наистина си е така, но ти не вярваш, защото още не си видяла какво телосложение имам. Тогава щеше друга песен да запееш и нямаше да посмееш да гъкнеш в мое присъствие, камо ли да ми се отваряш така, както правиш тук. Анонимно всички жени се правите на смели, ама в реала мълчите, за да не ядете боя от мъжете. Няма нужда аз да искам жените да бъдат избивани и да изчезнат, след като това вече се случва, и едни други мъже го правят достатъчно добре! Доказателствата са навсякъде около теб. Само си включи телевизора и ще бъдеш опищяна от новини за убити, изнасилени, заклани, застреляни, залети с боя и т. н. жени. Сирийските бежанци вече плъзнаха из София и колят наред всичко женско, дето мърда. През ден квичат за групово изнасилени и обезглавени жени от "клетите бежанци, дето бягали от ужаса на войната", а баба Меркел ги покани с отворени обятия в Европа. Не приемам нищо лично и нищо за мен не е лично, само на теб така ти се иска. Аз искрено се смея, четейки коментарите тук и влизам само за забавление и разтуха през свободното си време, когато не съм зает с бизнеса си (електроинженер съм). Всичко от това, с което се хваля, е реално, и постигнато с честен и почтен труд от моя страна!

"Благородството на мъжа е и в защитата на по-слабите. Силен физически мъж, който е склонен да издевателства над някой беззащитен, е нищожество. Аз не говоря лошо за всички мъже, не разрушавам мъжкия авторитет или облик по принцип ; в този конкретен случай ти говоря на теб, а нямам предвид всички мъже. Ти не си всички мъже. Ти си си само ти, един конкретен. Затова няма как да твърдиш, че отношението ми по принцип към мъжете е неподходящо или лошо. В моя диалог с теб ти виждаш отношението ми единствено към теб конкретно. Заради собствените ти думи назад в темата. "

Така е, но какво да прави мъжът, когато по-слабият (жената) започне да се възползва от това негово благородство, за да се гаври юридически с достойнството му очаквайки, че все ще му се разминава безнаказано? Тогава жената не заслужава защитата на мъжа, защото реже сама клона, на който седи. Ако жените уважаваха и почитаха мъжете заради физическата им сила, а не се опитваха да им я откраднат, мъжете нямаше да ги бият, а щяха да ги носят на ръце, да ги обичат и ценят заради детеродната им способност, както е било преди. А сега какво? ! Жените наглеят-беснеят срещу мъжкото превъзходство, а в отговор мъжете не само че ги бият, ами ги и убиват, за да им припомнят нагледно, кой е всъщност по-силният пол. Това нямаше да се случва, ако мъжете в Хр. свят не бяха дали неограничени власт и права на жените, с които да се гаврят с мъжкия облик, очаквайки, че все ще им се разминава безнаказано. "Издевателство" не е точната дума в случая, по-правилната е природна доминация. Явно не знаеш един природен закон: - "Където е силата, там е и правдата! " Силен физически мъж, който е склонен да надвие-пребие някой беззащитен, който се гаври мъжкия му облик не е нищожество, а всичкожество и е винаги в правото си, защото е по-силен!

"Никъде не твърдя, че изявата ти е само в този сайт. Имах предвид под " тук" интернет, без значение кой сайт. Единствено анонимно си смел да ги говориш такива. Затова и чакаш други да дойдат, та да " раздават мъжко правосъдие". Ти самият никога не би посмял. И на мен нищо не можеш да направиш. Както и на която и да е жена. Както ти казах, можеш само да подскачаш. Е играй го гневен в интернет, изливай омраза, надявай се на нечие възмездие, но заради това, че сам си противоречиш ( както ти описах по-горе) прозира колко си безпомощен всъщност. Най - разумното, което можеш да направиш, е да бъдеш честен сам със себе си и да си ревизираш отношението. Дори тази честност да те отведе до отговор например като : да, привличат ме мъже. В това няма нищо престъпно. Може пък след това да ти изчезнат и гнева и омразата. "

Няма значение в кой сайт е "изявата" ми, след като ти не можеш да я спреш. И не само анонимно, но и в реала съм смел да ги говоря "такива", както съм правил, и ще продължавам да правя. Няма нужда да чакам други да дойдат, та да раздават мъжко правосъдие, след като те вече са дошли и го правят с пълна сила, вместо мен! По-горе вече съм ти го обяснил. А, че аз самият винаги бих посмял, когато бъда предизвикан, не се и съмнявай! Само дето жените имат уважение-респект към мен, и никога не смеят да ме предизвикват, затова и не ми се налага да го правя. И не бъди толкова сигурна, че не мога нищо да ти направя на теб, както и на която и да е жена. Мога и още как! Не подценявай мъжката сила и не забравяй, че аз съм по-силен физически от теб, а съм по-силен, защото съм мъж. Освен, ако ти не се мислиш за мъж и за по-силна от мен, промита от феминистичната идея за несъществуващо женско равенство, заради което все повече жени повярвали си в измислената "сила", ядат все повече бой от мъжете, за да им се напомня, кой е всъщност по-силният пол! Не аз, а ти подскачаш, опитваща се да ме убедиш в твоите глупости. С нищо не си противореча и за всичко, което казвам, съм прав. Не съм изобщо безпомощен, а много мощен-силен и влиятелен, и съдбите на много хора зависят от мен. №72, много добре знаеш, че не си по-силна от мен и няма да можеш да ме набиеш-надвиеш физически, ако се срещнем на живо, а ще е точно обратното. Така, че не ми се прави на много смела. Всички жени знаете да подскачате срещу мъжете в нета, но когато се изправите срещу истински мъж в реала, веднага си свивате сармите. Мен не ме е страх от теб колкото и да ти се иска, защото съм мъж, а мъжете са по-силният пол от жените. Да, привличат ме жени и няма нищо на света, което да мразя повече от педерастията! То в извратения запад няма нищо престъпно да те привличат вече и животни, ма ние по техния акъл ли да се водим? ! Гняв и омраза нямам, просто описвам обективната реалност, засягаща обществото ни. Винаги съм бил и ще бъда честен със себе си, и те съветвам и ти да направиш същото. Дори тази честност да те отведе до отговори например, като: - да, аз съм жена и не, не съм по-силна физически от мъжете и не мога да бия мъжете като мъж, затова приемам ролята си на по-слаб пол, и си знам мястото!

79.   78, кога най-после ще се излекуваш? Явно американските филми относно размножаване от мъже ти се отразяват още повече на "нормалния" ти мозък. Чудя се дали и за уш реалната си жена мислиш по този начин? Дали и за нея мисли, че има "гнусно", "мръсно" и "миризливо" черво? Или тя е изключение?
Не знам какво "телосложение" имаш, ама ако ти излезе някой с по-голямо телосложение от твоето, ще ти завърти главата. На жени си много отворен, но на по-едри и грамадни мъже от теб сигурно с наведена глава гледаш. Като нищо да си някой, излязал от скоро от затвора, заради насилие над жена и сега пак да си развяваш коня. Нищо, то такива като теб не са дълго на свобода. Но все пак добър съвет е да си помогнеш на здравето, имаш нужда! Вместо да пишеш сума ти и коментари, щеше хилиада пъти до сега да си намериш твоето място, при лудите.

80.   "78, кога най-после ще се излекуваш? Явно американските филми относно размножаване от мъже ти се отразяват още повече на "нормалния" ти мозък. Чудя се дали и за уш реалната си жена мислиш по този начин? Дали и за нея мисли, че има "гнусно", "мръсно" и "миризливо" черво? Или тя е изключение? "

79, а ти кога най-после ще разбереш, че нямам от какво да се лекувам и съм здрав като бик, и ще спреш да ме пращаш в лудницата, за където си ти? Американски филми не гледам и никога не съм гледал, защото са все с феминистична насоченост. Главният герой там е винаги задължително жена, педал, чернилка, лиЗбийка, трансджендър или някой друг девиант, а лошият е винаги някой бял хетеро-мъж, представен като злодея-тиранин, дето "подтискал" жените и накрая жената пребивала лошия мъж, без даже да го докосне с пръст, и "добрият" феминизъм възтържествувал. Пълни глупости на търкалета. Всеки знае, че в реала мъжът може буквално да обезглави жената, само с един по-силен шамар. 79, това, че ти гледаш подобни филми не значи, че всички ги гледат. Мозъкът ми че е нормален, нормален си е, и то много по-нормален от твоя, дето е промит от феминизъм. Да, и за "уж" реалната ми жена също знам, че има мръсно, гнусно и миризливо черво и не, тя не е изключение. И за теб го знам също, както и за всички други жени, колкото и да беснееш.

"Не знам какво "телосложение" имаш, ама ако ти излезе някой с по-голямо телосложение от твоето, ще ти завърти главата. На жени си много отворен, но на по-едри и грамадни мъже от теб сигурно с наведена глава гледаш. Като нищо да си някой, излязал от скоро от затвора, заради насилие над жена и сега пак да си развяваш коня. Нищо, то такива като теб не са дълго на свобода. Но все пак добър съвет е да си помогнеш на здравето, имаш нужда! Вместо да пишеш сума ти и коментари, щеше хилиада пъти до сега да си намериш твоето място, при лудите. "

Естествено че не знаеш бе №79, нали затова ми се репчиш така? Ако обаче се срещнеш с мен на живо ще добиеш представа, и тогава ще се отнасяш с повече уважение-респект към мен, и няма да ми се отваряш така, както правиш тук. Невъзможно е, да ми излезе някой с по-голямо телосложение от моето, защото в моя край няма никой с по-голямо телосложение от мен и досега битка в ръкопашен бой, никога не съм губил! А ако някой се опита да ми завърти главата, аз ще откъсна неговата, и ще му я завра в задника! Как го виждаш, 102 кг. 210 см. мъж, с планина от мускули и мощност от три конски сили, да му завъртят главата!?? 79, изобщо си нямаш представа от физиката ми, за да говориш така за мен. На мъже си много отворена в нета, но ако ти излезе в реала дори някой по-дребничък мъж, ще мълчиш като пукал и ще гледаш в земята, от страх да не изядеш шамар. В затвора никога не съм бил, винаги съм си развявал коня, и винаги ще си го развявам. Такива като мен са винаги на свобода, и завинаги ще си останат. А насилието над жени расте стремглаво, еднакво пропорционално на увеличаващата се женска наглост и гавра с мъжкия пол. Само от последния месец досега има над 350 убийства на жени в България, и то от женска наглост и простотия да се слагат на равно с мъжете, поради което мъжете ги правят "водоравни"! Женски съвети не следвам, а здравето си ми е добре, и нямам никаква нужда от помощ. Коментарите ми ще продължавам да си ги пиша, и никога няма да спра да ги пиша, пък ти се пръсни от яд ако щеш. Не се безпокой, всяко гърне си намира похлупака! И ти рано или късно ще си намериш майстора, когато предизвикаш на живо някой мъж с женската ти наглост и простотия, която си показваш тук!

81.   До 80
Ха, ти? Нормален? Не ме карай да се смея, по нищо не си личи, че си тамън и не малко хора ти го казаха. И не, няма да спра да те пращам в лудницата, защото именно твоето място е там и ти го заявиха и други освен мен. А тези "други", освен жени със сигурност са и НОРМАЛНИ мъже. Това, че ти не се причисляваш към тях не означава, че няма мъже, мислещи като мен. И не, супер рядко гледам американски филми, защото в тях има само някакви убийци, психари.... прототип на теб.
'Да, и за "уж" реалната ми жена също знам, че има мръсно, гнусно и миризливо черво и не, тя не е изключение. " Когато каза това ми стана ясно, че ти жена нямаш. Никоя жена не би търпяла "мъж", който да обижда пола ѝ. Така че е жалко да повтаряш една и съща лъжа, превръщаща се в клише, така или иначе всички тук им стана ясно, че каквото и да обесняваш жена нямаш. И като застанеш пред мен на живо, какво? Ще ме пребиеш? Ако го направиш, ще бъде супер, защото после ще си изкарам едно медицинско и тогава само ще гледаш какви дела ще ти хвърчат на главата и ще се постарая да направя всичко, че да те вкарат в затвора. И тогава нито ще си развяваш коня в затвора, нито ще си на свобода. Не си мисли, че ми пука какво "телосложение " имаш, щото анонимно се представяш за някой грамаден и едър, но на живо може да си някое джудже, стигащо до пъпа ми.
А насилието над жени расте, заради именно такива като теб и тяхното "стабилно" здраве.
И спокой, изобщо не се "пръскам от яд", а напротив, смея ти се, на теб и твоята лудост. А, ако "предизвикам" някой мъж, ще му се случи същото, което ти казах по горе, ако се видя с теб.

82.   79 - Зад клавиатурата всеки е Чък Норис. Зарежи, не се занимавай!

51-65 от 65