Първи път с проститука, да кажа ли че съм девствен?
Здравейте, мъж на 27 години съм.

Вече съм решил, че ще отида на проститука за да изгубя девствеността си. От доста време го мисля, и съм намерил информация за някои доста известни и с добра репутация компаньонки.

Въпроса ми е да кажа ли, че съм девствен на момичето, което реша да поръчам? Принципно много се надявам да бъда предразположен от нея и да се отпусна и за това си мисля, че е по-добре да кажа.

Коментари

1.   И аз съм в същото положение, но не мога да ти дам съвет, явно ние трябва да го направим по този начин щом моля жена не си ляга с нас.

2.   Тези жени го правят единствено и само заради парите, след това гледат набързо да приключи и да те разкарат. И да кажеш, и да не кажеш, на нея ще й е все едно дали си го правил досега или не.
Ако искаш да си предразположен най-добре промени нещата, които до сега са ти пречили и си хвани приятелка.

3.   Както си прецениш човеке. Аз до 24-ри годишен също бях девствен. Имал съм възможност да правя секс и преди това, но пуст срам...

Аз лично не казах, че съм девствен на девойката, но нещата се получиха много добре. Тя си беше доста обиграна /а не някое дръвце/, че има и такива.

Успех.

М. 36г.

4.   "От доста време го мисля, и съм намерил информация за някои доста известни и с добра репутация... "
Да си беше инвестирал това време да тренираш или да си повишиш квалификацията. Балъче, дреме ѝ на шматката какъв си стига да плащаш. Ако искаш, ще се облече и на монахиня с конска глава и ще квичи като прасе докато я тряскаш. Ти да не си някоя девствена ученичка, че специялно ще го изтъкваш? Тя ли ще те шиба или ти нея?? Да си девствен няма лошо, но да се правиш и на п*тка е друго. Толкова много са я минали, че веднага ще ѝ стане ясно и без да се описваш. После ще се чудиш за какво толкова си плащал. Нямам думи какви "проблеми" са ви на дневен ред...

5.   При платения няма значение. Няма да те върне- нали иска да вземе парите.
Ако ти падне двеойка безплатно, в никакъв случай не казвай. Нито пък че си ходил при проститутка.

6.   При проститутка не я губиш.
Чак като свалиш мадама сам, тогава преставаш да си девствен. Но като за първа стъпка към целта става.
Дано да не се разочароваш. Много са загубени проститутките- гледат само да вземат парите. Не ги интересува дали си доволен.

7.   Аз пък не разбирам що толкова злоба се изля, особено от номер 4. Тва, че проститутките не стават за нищо е вярно. Но е лесно като не си девствен да даваш акъли как да си развиваш уменията в друга сфера. Сит на гладен не вярва. Не че сексът трябва да му е единствената мисъл в главата, но на 27 е логично да иска да прави, при положение, че си е още девствен. Номер 2, тия съвети хвани си приятелка не вършат работа. Пък и съвременните " нормални" жени( мили и добри) така ще го предразположат щом разберат, че на 27 години е девствен, че за цял живот може да му оставят психически травми. Пък иначе номер 6 да прочете значението на думата девствен, щото тва са някакви негови размисли в психологичен аспект по- скоро.

9.   Както вече ти написаха - няма никакво значение какво ще ѝ кажеш.

Срам на цялото женско племе, че свестни момчета като теб са принудени да прибягват до проститутки, вместо да имат нормални отношения с противоположния пол.

10.   Не знам какво да те посъветвам по твоят въпрос, но мога да ти дам други съвети, защото и моят първи път беше с компаньонка. Аз лично не си спомням дали и казах или не, но и в двата случая най-вероятно тя е усетила. Моят съвет е да не избираш някоя супер-супер хубава и яка(тези по-скъпо платените), защото ще свършиш много бързо(ще го вкараш и изкараш няколко пъти и дотам) и няма да ти е кеф. Моя съвет е избери някоя, която те кефи г/д или таква която е на ръба да не те кефи и да е просто ок за да можеш да го правиш по-дълго време. Защото при мен поне стана така, избрах такава, която чисто сексуално и от гледна точка на тяло/лице ме кефеше доста и издържах много, ама много кратко и въпреки, че бях платил за 2 свършвания и двете бяха по сигурно 1-3 минути.... Проблемът беше, че момичето беше много секси, с много хубаво дупе и просто не издържах дълго. Много хора смятат, че бързото свършване при мъжете е по някакви други причини, но при много от случаите е, че момичето те кефи твърде, твърде много и си го доказах като след това пляках момиче, което не ме кефеше и на половина и издържах адски много, сигурно 15-30 минути продължи секса и да не ме кефеше много момичето, но поне я ЕБ** както се казва. Другият ми съвет е според мен, ако решиш да и кажеш и предложи малко повече пари ( например 50-100 лв. ) да се държи по-добре с теб и да те предразположи както се казва(поне аз, ако мога да върна времето бих го направил). Това е от мен и успех! И не се панирай, не си нито първият, нито последният преминал през това(спомням си аз се бях много сдухал от притеснение и нормално, но сега като върна времето на зад нямаше смисъл). Поне ще ти падне от раменете това "бреме" да си девствен и бъди сигурен и другите около теб ще гледат на теб "по-насериозно" и жените особено усещат кой е девствен и кой не и разбира се почти всички жени не харесват девствени така че действай.

11.   До Н6 може би ти на такива си попадал или ходиш при някои много евтини. Аз съм ходил няколко пъти, но на добре платени - 150лв. (не го казвам за да се хваля, а да ти дам пример) и почти всички се държаха много добре и всъщност повечето ги интересуваше дали съм доволен, нито с пози съм имал проблем(които искам сме правили), нито с времето, нито с нищо...

12.   Проститутките работят на час. Предразполагане, отпускане, подготовки и т. н. - часовникът тиктака, времето си тече. Да не стане 58 минути подготовка, 2 минути ч*укане? И както са ти казали и по-нагоре, дреме ѝ на нея кой си и какъв си, един от многото клиенти и толкова. Девствен, недевствен, все тая, станал ти, не станал хоя, важното е да ти вземе парите.

13.   Да, бе! Не я бил губил при проститутка. Как попаднах в един пол с вас, братлета? Сигурно ако проститутка забренее от клиент, детето не е нейно, защото нали не губиш девственост с проститутка, значи сексът не се брои за секс, детето - също. Как ще има дете, ако не е правила секс?

14.   Да, кажи.
Проститутките са психоложки, ще те научат как да придобиеш самочувствие, как да се държиш с една жена, как да бъдеш мъж, как да правиш секс- общо взето легнал кротко, да те яхне за 2 мин че да свършиш и готово. После същото с нормална жена навън.

15.   7 - не съм №6, но е прав. Кога се става рибар, като си хванеш рибата сам или като я купиш от магазина? Образно казано.

16.   Съдейки по злобния изказ на номер 4, това е жена, която се сърди, че мъжете имат избор. На жените им харесва идеята мъжете да нямат избор и да се принуждават да им вървят по свирката и те ги разпъват на кръст, за да си вдигат самочувствието на техен гръб. Хем искате топ 5% от мъжете, хем се сърдите, че останалите 95% не искат да стоят на сухо. Ами никой не е длъжен да стои на сухо, че да не страда вашето крехко его.

17.   Проститутките ги интересува да ти вземат парите - тях не ги е грижа дали си девствен или не си. Не си мисли, ако ако кажеш, че си девствен, тя ще си тръгне. За нея са важни парите - затова ще остане, дори и да й кажеш, че си девствен.

18.   Има ли жени които не са проститутки, но биха се съгласяват да правят секс за пари с някой който им харесва?
В смисъл, не се лашкат с всеки който дойде.

19.   Хаха, спомням си и аз преди година как си изгубих девствеността при една платена жрица. Беше в топ 10 най-хвалени ескорти в alo. bg и реших да я посетя! Още от вратата й казах, че съм девствен, а тя се учуди:"Моля?? " :D Но в последствие добре, че и казах защото ми даваше насоки какво да правя, къде да я пипам и тн. Обаче най-важното е гледай да е някоя, която няма ограничение в свършванията, защото аз за 15 минути "метнах" два тека и онази ачк тогава каза, че било по максимум 2 тека за 1 час

20.   И да не й кажеш, че си девствен, тя пак ще го разбере - има опит и преди теб са минали толкова много, че само по поведението ти ще те разбере дали си девствен.

И не, няма да те предразположи. Ти да не си помисли, че проститутските са психолози и терапевти? Проститутката се интересува от парите ти, не от това дали си девствен. Ако плащаш, за нея няма значение дали си девствен или не си.