Колко време е нужно?
Здравейте, аз съм от онези мъже девствените, на 30 съм и не съм имал сексуален контакт. Ходил съм по срещи и съм се запознавал с жени, би за съжаление не съм правил секс.

Въпросът ми е колко време ще отнеме да имам един добър сексуален живот, вече съм на 30, другите са се наживели с аз тепърва започвам, имам ли някакъв шанс да имам сексуален живот или не. Гледам мацкитемежду 20-30 и бих искал да опитам такива, естествено не съм с големи критерии и големи може и да пробвам, но дали е възможно да променя нещо или да не се опитвам и да си умра разочарован от живота. Искам и аз да имам добър сексуален живот като всички, няма как да искам да създам семейство ако не съм се наживял достатъчно.

Питам ако има хора или е имало в моето положение, да ми кажат как се справихте с този проблем, защото от ден на ден ми става все по гадно и нямам живец и желание за нищо.

Благодаря предварително!

Коментари

1.   При всичките тези срещи, които си правил, сещал ли си се да им предложиш пари?

Ако разбираше как се случват връзките в днешно време, щеше досега да си "изгубил" дествеността си.

Жените обичат парите! Нямаш си и на идея, колко много жени си разтварят краката срещу 100-300 лв., вечеря в ресторант и след това хотелска стая. Е, и колата ти трябва да си я бива, че от ресторанта до хотела не трябва да губи желание "мадамата"...

2.   Отивай на проститутка

3.   сваляй tinder, успех

4.   Брат, разбери, че не е до време. Въпроса не е "колко време трябва", а как да се държиш. Трябва да направиш нещо, че да те забележат. И не бъди очевидно отчаян - не се мъчи с всяка. Като си харесаш момиче, преценяш на какво ще откликне и действаш. Ако я гледаш, че е активна, усмихната, особено ако е по-малка го играеш спокойно, готино, със леко излъчване и без да и налиташ. Ако е спокойно, умно, леко затворено момиче си говориш с нея на някакви теми, каквито потръгнат и го удряш на интелект, доброта и благ характер, който да и допадне и да осъзнае, че и е приятно с теб. Не се мъчи на всчко, защото има дупка - трябва да ти допада, за да ти идва отвътре желанието и инициативността да се опитваш. И не се мъчи, ако виждаш, че ти не и допадаш - точно така най-лесно се влиза във френд зона или просто изглеждаш жалко. Ключа е да не мислиш, за това, което мислиш най-много или да не даваш да си личи - ти си просто още един човек и ако не си просто човек, а интересен човек със интелект, малко чар или умения, покрай които тръгва разговор или ако знаеш как да общуваш с една жена с лека мистериозност и умни базици ще си привлекателен за който трябва. Всеки е нечий тип, само не трябва да ги отблъскваш и да действаш като се чувстваш привлечен ти.
Знам, че е много генерално голяма част от това, което пиша, но няма как да се даде изчерпателно упътване за всеки тип мъж и всеки тип жена/ситуация. Просто се опитай да не се спичаш и не си режи социални възможности. Където можеш да ходиш - ходи (което ти е в сферата де, не на места, които просто не си ти) иначе няма как да се срещаш с хора, от които да си харесваш някои и от тях евентуално някоя да хареса теб. Залагай на силите си. Ако си умен - показвай го. Ако имаш лице/тяло/чар - пускай ги. Ако си спокоен и добър, и това се търси, ама трябва да го показваш, без да се губи посланието, че си заинтересован. Една жена трябва да знае защо общуваш с нея, за да те вижда като мъж, а не като социален контакт само или приятел. Но не и да прекаляваш и да се натягаш, просто да се усеща кротко, че не ти е безразлично момичето.

5.   Аз почнах да водя сексуален живот на 25 и се ожених на 30.
Но малко съжалявам за това- трябваше да изчакам. Беше отдавна. Мислех че ако прехвърля 30така ще съм вече стар.
Но излиза че мъжът е най атрактивен между 30 и 40 годишна възраст. Най- благоприятната за брак възраст при жените е около 25, а при мъжете около 35- 37. При мъжете стойноста на сексулания пазар след 30 нараства а при жените пада.
Така че пич- давай смело напред. Имаш около 5- 6 години да се налудуваш.

6.   Само проститутка може да ти помогне. Ако си на 30 и още си девствен, жените ще си мислят, че нещо не ти е наред и няма да искат да си легнат с теб. Моето предложение е да отидеш на проститутка, за да видиш кое как се прави, да се научиш... и от там вече няма да те е страх от това да правиш секс с жени, които реално харесваш, тъй като ще си научен и по-опитен.

7.   Зависи какво разбираш под добър сексуален живот и наживяване? Ако я караш както досега (девствен на 30), много време ще ти трябва.