Анален фистинг
Жена съм на 21 години. От порното приятеля ми гледа неща като анален фистинг, както и двоен анален фистинг. Работата е там, че тези неща иска да ги прави с мен. Правихме няколко опита, но не се получи. Самостоятелно съм правила няколко опита, но не се получи, тъй като съм прекалено тясна отзад и ръката не влиза.

Приятеля ми казва ми, че ако правим достатъчно дълго време анален секс, то с времето отзад ще стана достатъчно еластична и нещата ще се получат само трябва да тренираме със секс, пръсти и разширители.

Въпроса ми е какво ви е мнението относно този вид сексуални практики? На мен ми изглежда болезнено и брутално, тъй кат съм виждала порно където на жена и вкарват две ръце наведнъж в дупето, след което ануса е зеинал широко и като се напъне й излиза нещо розово отвътре, което не знам какво е.

Може ли някой да ме образова по тази тема? Най-вече ме интересува дали е безопасно.

Коментари

1.   Не си за "анален фистинг", даже не си за секс, след като не знаеш кво излиза от ануса ти от напъване.
Пращам те да разучиш цялата биология!

2.   Не го прави и си намери нормален приятел, който не е извратен

3.   Що не си публикувате гнусотиите в съответните категории. Каква любов и изневяра има тука?

4.   Темата е точно за раздел Любов и изневяра, няма що.
Като не ти е хубаво и приятно нещо, не го правиш и толкова.
Тези в порното са професионалистки и вземат пари за да правят такива изпълнения. Като иска т. н. ти приятел да върви при тях и да си плаща.

5.   Не го прави.
Първо ще станеш грозно широка отзад и провиснала.
Второ тия практики отзад могат да бъдат дори опасни за здравето. Най малкото могат да доведат до неволно изпускане във времето.
Трето това са специфични практики, които не се практикуват от всеки. Това си е само в порното и не става в реалността особено за млада жена. Това за да може да стане жената трябва да е много разработена и широка отзад, което е малко вероятно при момиче.
Освен това за мен лично е извратено и неприятно, най-добре го зарежи и си намери друг приятел. Приятелят ти е ако иска с теб сериозни отношения и е свестен, няма да ти предложи такива извратени неща, още повече пък да настоява.

6.   Нали знаеш какво е основното правило в секса? Не се прави нищо, което не харесва и на двамата! Така, че щом имаш притеснения, ами не го правиш и толкова. Най-вероятно има куп други неща, които харесват и на двама ви. Да не говорим, че в порното има много нагласени неща и ако тръгнеш да ги копираш в добрия случай няма да ти хареса, а в лошия може дори да се нараниш. Така, че леко с порното.

7.   Защо първо приятелят ти не опита? Ако някой иска подобни извращения от мен първо бих ги направила на него.

8.   Както казват хората и "гъза да си съдереш няма да стане". Има специален анален крем/лубрикант за фистинг много гъст и мазен с отпускащ и обезболяващ ефект. С него и някой с по-малка ръка, примерно друга жена може и да стане работата.
Жена ми харесва вагиналния фистинг, но е физически невъзможно моята ръка да влезе там. Просто имам огромни мъжки ръце и както и да я суча не е възможно да влезе, а и вагината и е малка и тясна. Но съм виждал гинеколожката и да си вкарва ръката до китката и тогава осъзнах, че проблема е в моите габарити.

9.   Сега му е времето докато сте млади. Правете всичко което ви доставя удоволствие.

10.   Много гадно ми изглежда като видях на видеа какво е. Не му се връзвай въобще на извратените фантазии на този. Аз никога не бих позволила такова нещо.

11.   Да вземе да спре порното тоя юнак. Там има два мускула, които при повечето хора абсолютно никога не могат да се разтегнат толкова, че да мине ръка през тях. Повечето... ще рече над 80% от хората... примерно... като нещата зависят много от пол, раса и възраст. Нарушаванео на функцията на тези мускули води до състояние, наречено анален пролапс, а в по-тежка форма-ректоцеле.
Да, има хора, чиито анални мускупи могат да понесат такова разширение без последици. Но това е като с мускулите на батките-колкото и да зобят, на едни винаги ще растат по-лесно и ще са по-големи. При други-не. Генетика.

12.   В секса не би трябвало да се правят неща които ти доставят болка или са ти гнусни само и само за да угодиш на твоята половинка. Това за начало.
Приятелят ти явно не е наясно че не всичко което се вижда в порното може да се приложи в реалния свят. Предполагам дори не подозира че такъв брутален фистинг може да ти причини сериозни увреждания и разкъсвания.
В порното го наричат rosebud. Розовото което се вижда е дебелото черво. Самите актриси които го практикуват признават че не знаят какви може да са последиците в дългосрочен план, но подозират че може да включват анални фистули, пролапс, хемороиди и изпускане по голяма нужда.
Лично аз харесвам анален секс, но не бих се навила на фистинг. Не ти препоръчвам да си го причиняваш. Ако приятеля ти толкова настоява нека си намери някоя, която да му се води по гайдата.

13.   Не се съгласявай, това е прекалено разширяване на аналния мускул, ще има последствия. Иначе само от анален секс не става по-отпуснат ануса. Аз повече от 20 години го практикувам с мъжа ми, но съм все така стегната и тясна отзад. (ж48)

14.   Като се напънеш да акаш и ще ти излиза цялото черво навън, отделно че ще се изпускаш.

15.   Никога няма да се съглася на фистинг. Няколко пъти съм правила анален секс с по-надарен мъж и после няколко часа тихо пръцкам. Анусът се стяга по-бавно. А за фистинг не ми се мисли, ужас!

16.   Така става, когато започнат със секса на 13 години. На 2о вече си видял всичко. Отегчен си и се чудиш каква гадост да направиш. Предложи му да му вкараш две ръце и един крак Този ще те използва за подобни извращения и ще те зареже.. А всеки следващ мъж като види как ти зеят дупките ще гледа да се спаси от теб. Та, прави си сметката ти.

17.   Направи му го ти на него първо. Да види дали е хубаво.

18.   И аз мисля, че не е за мен. Доста тясна и стегната съм отзад. Имам малко опит от анален секс с голям член, наистина голям. Беше ми хубаво, той беше внимателен и търпелив, но въпреки това всеки път имах нужда от минута- две да свиквам с проникването. Не си представям да влезе ръка в дупето ми, ще ме разкъса.