Дали прави секс срещу пари и добър начин на живот?
Сега, пределно ясно ми е какви ще са коментарите по мой адрес от страна на жените. От сорта на как съм бай Ганьо и не мога да осигуря такъв живот, затова завиждам.
Все пак искам мнение от мъжете с повече наблюдения.
Имам една позната, с която бяхме колеги в университета преди 8-9 години. Имахме и кратка връзка с нея, по скоро авантюра за около половин година. Тогава имах повече пари от колегите и може и затова да се е навъртала покрай мен, но както и да е... друго ми е интересно.
Тая позната не беше никак от най-красивите особено тогава. Но беше интелигетна определено, поне сравнение с много други се открояваше. Имаче някакъв чар + интелигетност и това ме спечели в нея. Но са ме бъзикали за нея как съм си я бил харесал. Даже като съм гледал стари снимки съм се чудил къде ми е бил акъла тогава, защото бях доста хлътнал.
Та пътищата ни се разделиха после. Беше заминала в чужбина на Еразъм, после остана да работи в някаква фирма и така.
Попадам аз скоро на нейния профил и гледам събрала 5000 последователя, а да кажеш, че е красива... еми не е. Отслабнала е има хубаво тяло, ама в лице батко си е същата. С грим, без грим не е красива. Та, събрала 5000 абоната и гледам през ден качва сторита от различни страни. Близкия изток, Европа, пак Близкия Изток.
Днеска Париж, след 2 часа Виена, после Катар, Дубай, не знам си какво. После Гърция, София, страни от Азия.
Примерно в рамките на седмица сменя по 10 дестинации.
Замислих се, че това ако не си с частен самолет ще ти отнеме супер много време с пракачвания, чакане, багажи. Аз съм живял в Европа, пътувал съм 100 пъти със самолет. Знам, че като кацнеш в Париж няма как да имаш време да разгледаш, да се настаниш в супер лукс хотел, а вечерта да си на разходка във Виена.
Да, има как посетиш 2 страни в рамките на 1 ден, ама не е ида имаш време да ги разгледаш
Та се чудя или качва фалшиви сторита, което не ми се вярва,
или е хванала някой богат чичко арабин с частен самолет..
Как изведнъж толкова невзрачно момиче общо взето почна да пътува така и да демонстрира такъв начин на живот, в който уж само за 1 закуска си отишъл в някоя европейска столица.
Знам, че звучи супер комплексарка тая тема, но знам каква беше и мразеше точно този тип жени. И сега изведнъж от нормална работа почна да демонстрира живот на милионерка.
И физиономията и поведението и е точно на този тип жени, с 3 кг. грим, скъпоплатени курви. Мъже на снимките няма, сама навсякъде едва ли не..
Аз знам едно, жена в чужбина ако е сама... значи някой плаща за целия тоя масраф...
Вие какво мислите?

Коментари

1.   Ами комплексар си, да, че и злобен.
Плащат на инфлуенсъри или хора с много последователи из социални мрежи: пътувания до различни дестинации като предварително са направени заявки за страната; местата които да посети, ресторантите в които да се храни т. н
Реклама се нарича.

2.   И да е така, това какво те засяга? . Нито краде, нито убива. Имам чувството, че някои момченца много искат такъв живот. Някой да ги води на екскурзии, да ги глези, да им купува всичко... И на мен да ми се отвори такава възможност няма да я пропусна. И не мисля, че има човек, които да откаже такъв живот. Но лицемерни и завистливи хора могат само да плюят. Евала на жената.
Ж, 25

3.   Възможно е и да е започнала работа като стюардеса.

4.   Може да е стюардеса. Може и друга работа, която изисква пътуване. Това не е добър начин на живот. За да е интересна на абонатите си публикува такива снимки. Като събере още абонати може да печели от реклама. Много са възможностите, не мисли винаги най-лошото. Защо не я питаш какво работи?

5.   Мисля, че си като бабите пред блока, дърта клюкарка. Имал си нещо кратко с някаква и ся след бая години я търсиш и зяпаш снимки и гадаеш за живота и. Пресмяташ къде колко стои, по колко часа. Сбъркана работа. Или я харесваш, или си нямаш други занимания. Питай я като толкова те вълнува с кого си ляга и как живее. Само психота в тая държава.

6.   Мисля, че не ми пука къде ходи някоя си и с какви пари.
Какво ти пука на теб? Нали не ѝ плащаш ти? Завиждаш ли ѝ, що ли?

7.   Ако знаеш какви приложения има... за 1 час мога да обиколя света, при това без да мръдна от хола си. Обаче после... уаааау, тя закусвала в Париж, обядвала в Лондон и вечеряла в Ню Йорк и овцете у Фейса вече припадат да коментират какъв живот водя, пък аз си цъкам в панелката в Люлин и се чудя утре от коя екзотична държава да пускам снимки утре. Много трябва да си наивен, че да вярваш на всичко качено в социалните мрежи.

8.   Не знам за тази, но ако е жена, винаги някой плаща масрафа. Няма жена, която да печели толкова и да има и време да харчи. Такъв живот е от немъчени пари. За почти всяка жена това е най-голямата цел в живота да намери платежоспособен мъж.

9.   Темата ти въобще не е комплексарска. И аз знам същото - една жена, когато е в чужбина и се фръцка от различни местенца, някой наистина плаща за този масраф!

И да, скъпоплатена к*рва е станала.

Вероятно всичко е започнало от Еразъм-а. Много момичета по тази схема започват да проституират в по-богатите западни страни! Виждат на запад по-богати хора, лукс, дощява им се, а и се намира някой, който да ги подтикне и хоп- озовават се в "казана на лукса". Станала е ескорт. Плащат ѝ да си мъкне г*за във Виена, Дубай, Париж, Лондон, Истанбул и т.н.. Има много българки, които правят същото. Отвори европейски сайтове за ескорт и ще видиш, че като бройка нашите момичета конкурират рускините. В София също има (поне) СТОТИЦИ жени/момичета, които се предлагат само в западни сайтове за ескорт. Когато идват тука чужденци, ги наемат. Или им плащат да ходят при тях.

Все пак, откъде си мислиш, че са луксозните возила на 20-годишните пикли, които ги карат по софийските улиците (и не само)?

10.   Със сигурност не е в седмицата в 5 различни държави, защото ще се смаже от пътуване и хич няма да и е до снимки. Но да, възможно е да има богат приятел, който да плаща за екскурзии, обиколки и т. н. Това, че не е красавица не значи, че не може да го постигне. Ще дам пример с моя позната. От от дете си вървеше доста закръглена. В днешно време е буквално, колкото и грозно да звучи - дебела. На всичко отгоре е и някак си несъразмерна - къс врат, широки рамене, леко подгърбена. Единствено е симпатична в лицето - сини очи и с хубава усмивка. Същата млада дама има приятел, който визуално също не е особено привлекателен, но пък има богати родители, които са му ударили рамо. Той работи и изкарва пари, а тя си стои вкъщи и гледа къде да е следващата им екскурзия. Така, че ето пример за жена, която хич не е красива, но пък живее подобен живот.

11.   Богатите чичковци не водят държанките си в 10 държави за една седмица. Това постоянно пътуване не би било романтична екскурзия. Описаното звучи точно като професия стюардеса. Не всички авиокомпании изискват топ красавици и красавци или млади.

12.   Отдавна го четох някъде, че млади мацки летят до арабските страни да изпълняват нестандартни желания. На английски беше.
Нищо ново за такива инфлуенсърки.

13.   Четящите май не загрявате, че ако момичето беше стюардеса, няма начин да не се е снимала в униформа. И в такъв случай авторът щеше да знае! Стюардесите не изпускат шанс да се снимат от летища и с униформи. Помислете малко, преди да пишете.

15.   Струва ми се тъпо да се ровиш толкова надълбоко в живота на останалите. Нали отдавна пътищата ви са се разделили и не те касае. Клюкарска работа.
Недей да вярваш на всичко което виждаш в социалните мрежи. Много хора публикуват снимки от преди месеци като актуални. Това че един ден я виждаш в Дубай, а на следващия качва снимка от Париж, не означава че е посетила двете дестинации последователно и в рамките на 24 часа.
Да не говорим че технически е невъзможно в рамките на една седмица д смениш 10 дестинации и да се насладиш на някакъв вид ексурзия. Абсурд е. Всеки турист го знае това. За една седмица най-много 5-6 дестинации да навържеш и то тичешком и запъхтян. Просто е невъзможно повече имайки предвид че самият полет отнема час-два, в най-добрия случай. После придвижване от летището до хотела. Трябва човек и да яде. Тя ако е инфлуенсърка или нещо подобно, трябва да поддържа визия и това отнема много време. Грим, най-малко час. Прическа още половин час най-малко. Облекло, снимки... Една качествена снимка изисква време. Та кога тия хора ще излязат да гледат забележителностите на града ако всеки ден трябва да летят? Няма кога. То повечето време ще им отива в придвижване до дестинациите. Тъй че мадамата може да публикува сторита от разлижни градове всеки ден, докато си пие кафето на дивана във всекидневната. Сторитата и не са актуални, в това съм сигурна 100%. Имам познат с около 10 хиляди последователи в инстаграм. Понякога се е случвало да качи снимка или стори от хотел в Панама или плаж на Канарските острови, а по-късно същия ден да ми пише че вечерта след работа е свободен и дали искам да се видим! А защо качва фалшиви сторита? Ами защото трябва да забавлява последователите с редовно актуализиране на профила си. Инапе алгоритмите на Инстаграм ще отчетат че активността е ниска и неговите публикации ще бъдат изместени.

16.   Щом има време да прави и качва снимки, не се занимава с нищо сериозно :) Или просто това й е работата.

17.   Вероятно работи като стюардеса.

18.   Темата ти искрено ме разсмя, защото знам, че и за мен говорят такива неща. Даже тази седмица така се случи, че бях отпуска, понеже имам много дни да вземам и обиколих набързо 3 държави. Никой не ме издържа или да ми плаща екскурзийките. То затова най-много те е яд, авторче. Че някакви женоря видимо се оправят по-добре от теб, имаме повече акъл, живеем охолно и щастливо, и ти бърка това в душичката и се питаш защо ти не си като нас. Еми явно има защо.
Ж23

19.   Номер 18 товят коментар искрено ме разсмя. Я кажи на 23г. каква висока платена работа имаш, че обикаляш така света?

20.   Авторе - в момента ти се държиш, като "тъпа пу*ка". Явно освен комплексиран, за теб нещата в живота не са се наредели, както трябва и си недоволен от това което си постигнал до момента, че така да се вайкаш, че видиш ли едно по твои думи "невзрачно бившо гадже" обикаля цял свят...
М. 36г.

21.   "Аз знам едно, жена в чужбина ако е сама... значи някой плаща за целия тоя масраф... "

Хахаха, ами така е! Била съм в 35 държави минимум и в няколко - по няколко пъти! Познай защо и кой ми плащаше!

Еми, НЕ ПОЗНА! Това е ежедневието на един научен работник в Европа и ми се плаща по работа!

Аз НЕ СЕ ГРИМИРАМ, но това си е лична работа на всяка жена!

22.   Или е станала държанка на някой, или работи като стюардеса, което е по-малко вероятно. Ако не е по-висока от 1, 70см, малко вероятно е да е стюардеса. Летателните компании имат изисквания за височина, тъй като архитектурата на самолетите изисква хората, които обслужват персонала, да имат определена височина.

Ако е станала държанка, това ще го разбереш. Ако видиш, че бройката на абонатите расте и снимките стават все по-секси и провокативни, докато самата тя започва да си прави пластични операции, значи е станала държанка.

Ако е станала държанка, значи винаги е търсила парите. Ако е така, значи си прав, че по онова време когато си имал повече пари, е била с теб заради парите.

"Мъже на снимките няма"

Ами, много ясно, ме няма да има. Целевата аудитория на този тип снимки е мъже; затова на снимките има жени, но не и мъже.

23.   Вероятността да е стюардеса е нищожна. Все щеше да има снимки с униформа по летища и самолети.

Почти сигурно е, че е нечия дядова държанка. Такива жени винаги са сами на снимките или най-много с още една подобна държанка, ако дядовците са двама (или един по-щедър). Снимачът в тези случаи винаги е зад кадър и не се вижда в Instagram.

Жените, които действително пътуват из редица страни в чужбина и после редовно качват разнообразни снимки в профилите си от различни направления, пресметливо си оставят част от кадрите за по-късно качване, например за след месец или три. Така, ако някоя е била веднъж в Дубай за два дни и е била снимана от щедрия дядо или от нейна приятелка 30-ина пъти, може да качва "на час по лъжичка" снимки всяка седмица, редувайки ги и със снимки от единственото ѝ пътуване до Италия преди 5 години. И после зяпачите и зяпачките в Instagram си мислят, че тази кифла живее живот-мечта и целогодишно шари из яките курорти, докато те всеки делник блъскат за дребни парички на незавидна длъжност в България.

Две мои познати във Facebook правят именно така. И двете са омъжени и обикновено денят им минава в работа и гледане на детето, но не минава седмица, в която да не качват по някоя и друга снимка от старо пътуване; без да отбележат, разбира се, че се е случило преди няколко години. :) Ще копирам и част от мое старо мнение от друга тема (http://spodeli. net/4/story-132765. html), в която бях описал какво прави една от тях:

"Една моя позната миналата седмица дори стигна дотам, че на плажа написа с пръст годината 2020 и позира да я заснемат, сочеща надписа, а обяснението ѝ беше, че ще си качи снимката в профила след две години, за да изглежда по-млада. Започнах да се замислям, че тя и на старите си снимки изглежда доста по-млада, отколкото съм я виждал на живо през годините, така че явно и част от тях са били подобни "изчакващи" снимки. "

Същата позната редовно използва и приложението FaceApp с "филтри за разкрасяване", чрез което се прави да изглежда 20 години по-млада и доста по-хубава и слаба, отколкото е в действителност. Много жени го използват да помпят самочувствието си пред останалите хора с този вид зрителна измама. Поне 50% от профилните снимки във Facebook на жени са преминали през подобни филтри, а после като отвориш профила и погледнеш галерията със снимки на въпросната симпатична жена, оттам изскача някоя стряскаща набръчкана 50-годишна лелка или обикновена неугледна млада жена с комплекси. Някои използват и приложението FaceDance, чрез което раздвижват свои снимки - уж, че са заснети на видео.

- Кифлоприземител

24.   Темата ти е напълно комплексарска!

25.   Хич не е комплесарска темата. Всички зяпаме приятели, гаджета, бивши, настоящи... Те затова и качват съдържание - за да зяпаме.

26.   Авторе, ти вместо да зяпаш "грозната" бивша какво прави, по-добре вземи си оправи малко живота, че и толкова "красива" не успяваш да си хванеш вече.

27.   Много се забавлявам с "мъжки" коментари, плюещи жените, че си живеят живота. Иска им се на горканчовците и тях някои да ги води насам - натам, ама ЦЪ. Я да дойде някоя жена да им предложи такъв живот, пък в замяна само секс. Мислите, че ще откажат ли? Имам такъв приятел, търсещ по-богати възрастни дами. Задоволява ги, в замяна на което обиколи света. Та писачите тук също могат да си намерят. Няма лошо.

28.   Номер 19, всъщност нямам “високо” платена работа. Просто нямам деца за момента, не пуша цигари и не пия алкохол. Работя обикновена работа и живея на Запад. В момента също така и уча и инвестирам в умение, което ако (недай си боже) се прибера в България, ще ми носи минимум 4500 лв на месец, но тъй като аз скоро ще имам кетап, мога спокойно да искам повече. Не бих желала да споделя какво е обаче. :)
От номер 18

29.   И към допълнение към горния си коментар забравих - точно вчера се връщах от почивката си с EasyJet - на такива нискотарифни компании изобщо не са им високи изискванията да станеш стюардеса, едната дори беше 160 и закръглена, другите 2 бяха видимо над 45-годишни и сбръчкани на вчерашния ми полет. Моя позната, също доста невзрачна, стана стюардеса, към Ryanair обаче. И нито веднъж не си е качвала снимки с униформа, изобщо няма как човек да предположи от социалните ѝ мрежи, че работи това.
Та от автора лъхат яко комплекси и злоба. Човек почти винаги се намира там, където заслужава, запомни го това. :)
От номер 18

30.   До 26

Коментиращият, ти откъде знаеш какъв ми е животът бе приятелю?
А, прочете темата и веднага си направи изводите. Къде пише какво работя, с какво се занимавам, какъв живот живея, къде пише дали имам жена или не? Къде прочете всичкото това? Откъде знаеш дали пътувам или не? Обиколил съм половин Европа, и то още преди да се познавам с нея, ти реши, че животът ми е бил еди какъв си.
Мернал съм и профила веднъж случайно от 10 години и ми стана интересно как точно същата, която ми разправяше, че ги мрази същите тия сега е такава със същите снимки. Затова ми стана интересно дали е същата курва като много други.
Ама такива като тебе вече са ми направили профил и зор да влезе да плюе.

31.   Авторе, твоята е любовница на Киро Харварда! Доволен ли си или очакваше нещо по-пикантно?

Егаси и темата! "Некога си падах по една грозна, сега аз съм на същото положение, а тя си пътува по света. Дали я клатят за пари? " И да е така, какво ти пука? Този факт ще ти помогне ли някак?