Моят уж приятел
Имам един приятел, който по принцип е шегаджия, ама отскоро започна да ми прави едни намеци, които меко казано ме объркват.
Шега, шега, ама колко да е шега.
Бъзика се, че щял да се жени за мен, колко деца да сме си направили. Иска да излизаме само двамата някъде си, ама не посочва дата и час... само ми гледа реакциите. Не го разбирам. Прегръща ме, все гледа да е наблизо, държи ми ръката.... и такива.
Иначе е свестен. Не ме е предавал (или поне така си мисля).
Преди го харесвах, ама тогава ми се струва, че той не ме е отразяваше.
Според вас прави го за майтапа или е започнал да има някакви чувства? Истината е, че ако разбера, че прави всичко просто на шега, ще ми стане много неприятно, защото ми се струва, че чувствата ми се завръщат. От друга страна пък не мога да си обясня, защо му е на някой мъж да се прави на заинтересован, ако не е.

Коментари

1.   Вероятно се притеснява, че ще остане сам като кукувица и пуска тия майтапи, за да те провери и държи достъпна. С риск да те разочаровам, вероятно е усетил чувствата ти, когато ги е имало /това си личи от самолет, хората не могат да го крият особено добре/ и знае, че някога си го харесвала. Съответно виждайки, че нещата не вървят при него, е решил да се застрахова с теб. Ти си му пожарния вариант, ако всяка друга жена го отсвири. Иначе отдавна да ти е предложил /когато си го харесвала и той се е усетил, ако не е най-големия кретен на света/, а не да се майтапи и то чак сега!

2.   Мераклия ти е.

3.   Това не са шеги, ами лигавене според мен. Няма сериозни намерения, но ако клъвнеш на плоските му "шегувки" ще те изч-ка. Останал е на сухо и ти си вариант Б, както са ти казали вече.

4.   Само секс.

5.   Е, сръби го и ти с някоя оферта, да зяпне и да гледа като пребозало теле- тъпо и удивен. А, ако не откине, го почваш с майтапи на негов гръб. Абе, Вие, младите защо не си говорите? За всичко ли ви трябва "Гугъл- преводач"? Не можете да се изразявате или защитавате словесно ли, каво ли? Няма какво да гадаете, а по- директно- да не би да сте като котките- с девет живота!?