Подозирам, че ми е изневерил
Здравейте, аз съм във връзка с моя приятел от 1 година. От близо месец той се държи много странно. Подозирам изневяра. Напоследък той е много раздразнителен, не иска да прекарваме време само двамата, иска да бъде само с неговите приятели и ме мъкне с тях, ако случайно се видим. Редовно той ходи по дискотеки, аз нямам проблем да ходи без мен имам му безкрайно доверие искам от него само да ми напише или да ми звънне, за да знам къде ходи и с кой е. Не мисля, че е задушаващо, а по-скоро е загриженост моя страна, но той дори това не прави. Той не иска да ходи с мен на дискотеки, кафета или други публични места. Най-често ходим или у тях или у нас. Днес пак се скарахме той дойде дори до вкъщи и отново се държеше странно. Като споделя, че действията му не са ми приятни той каза само добре и си тръгна. Моля ако някой е изпадал в такава ситуация да ми даде съвет, защото не знам как да постъпя в тази ситуация и изобщо дали съмненията ми са основателни.

Коментари

1.   Описал те е. Да, вероятно има друга наоколо.

2.   Уф, на колко сте не казваш. Но все пак- няма никакво сериознои намерения към теб и си те разиграва както си иска. Може и да няма друга, но на твое място ще му бия шутчето на шутчето.

3.   Зарязвай го, щом интуицията ти подсказва, че нещо не е наред, значи почти сигурно е така. Когато някой ти вкарва несигурнаст, то няма начин да не я уловиш на първосигнално ниво, дори да си имаш работа с добър манипулатор, в един момент започваш да усещаш, че нещо не е наред. Стигнало ли се е дотам да не иска да те взима с теб и се държи особено, най-вероятно иска да си живее като свободна птичка, просто му липсва смелост да скъса с теб и така му е удобно щом ти го търпиш. Обикновено мъжете така действат, не водят открит разговор за това, защото не им се затормозява, карат си я така докато има коя да се съобразява и връзката приключва ако на жената съвсем и писне

4.   Мъж, който крие теб, не ти трябва. Или е супер ревнив, което е малко вероятно. Или не иска да го виждат с теб, за да не му секваш свалките. Виждате се когато някой от двамата иска да прави секс, или защото не се изискват пари за излизане. Пък и е скришно. Проблемът ти не е дали изневерява, а че този човек май не е в никаква връзка с теб. За него си сигурна опция, пък ти виждаш огромна любов в това да ходи сам, да те крие.

5.   Раздели се с него. Излизай с привтелки и ходи по заведения и дискотеки. Този те използва за секс и вдигане на самочувствието, а ако му падне някоя нова или някои нови, спи с нея/с тях.
Излуза с теб в обща компания, защото вибаги може да каже, че ти си гадже на някой от приятелите му. А може и да спу с бившата, която се опитва да си върне.
Най-големите кръшкачи са Скорпиони, Овни, Риби, Лъв, Козирог.