Да продължа ли с нея?
Здравейте! Не знам как да започна темата, но... и да... Имам връзка от 2 години. В началото всичко беше ОК. Впоследствие започнаха караници между нас. Искам да отбележа, че това беше връзка от разстояние и не се виждахме често, тъй като и двамата сме студенти в различни градове. Тя още от самото начало продължаваше да отговаря на съобщенията на разни други момчета и ми ги пращаше на мен, като крие името и снимката на момчето. И днеска пак се случи същото-един я пита дали иска да излязат на кафе, тя пише, че ако чака нея няма да стане, после момчето предлага да излизат... Друго момче и вика, че я е видял в унито, тя вика аз не те видях и теми подобни. И тя праща всичко това на мен, криейки имената и снимките на момчетата

Коментари

1.   И с каква цел ти ги праща? Да видиш колко е вървежна ли? Аз бих я разкарала тази комплексарска.

2.   Е, тя се гаври с теб, ти питаш дали да продължаваш с нея. Не сте заедно, нямате връзка, че да продължаваш. Остава само да се освободиш от едно чодиграващо се с теб момиче. Единственият друг вариант е да е от ония ревниви до психопатия, и така да ти показва колко търсена е тя, но... абе откачено е.

3.   Какви гадове има... Бягай с двеста от такава психопатка, на нея и доставя удоволствие да те измъчва. Не те обича, но ти я обичаш.

4.   Иска да ти покаже колко е търсена и вървежна, най-вероятно. Според мен е много глупаво. Като иска да е с теб само, може просто да ги разкара като им каже, че има сериозен приятел. На твое място ще поговоря с нея и ще си изясня отношенията.

5.   Зарежи я. Тая е някаква лигла дето си мисли че така си качва рейтинга. Аз не бих излизала с мъж който ми праща скрийншотове от чатове с други жени, такова поведение ми е много противно.

6.   Какво да продължаваш-чатове ли? Скептична съм към връзки от разстояние, ама да кажем, че стават чудеса. Ама според написаното тя е психопат. Не разбирам каква наслада изпитва да ти препраща чатове, освен жалки опити за ревност и да видиш колко е яка. Това само ужасно комплексиран и неуважаващ теб и себе си човек може да го направи, поне според мен.

7.   Не моментално е трябвало да и биеш къча още първия път като ти е пратила тия съобщения

Х.

8.   Бягай!

9.   Или си вдига самочувствието, като ти показва колко е търсена или иска да ти покаже, че ти е вярна, въпреки големия наплив, но постъпката й е незряла и глупава. Може и по-хубавият във връзкара да си ти и да избива комплекси.
Говори с нея и й обясни, че подобно поведение те обижда и унижава и че не те интересува средностатистическият посредственяк, който така или иначе се пробва на всичко, що е от женски пол. Кажи й, че си наясно с поведението на подобни мъже.

10.   До 9

Неговата е всичко друго, но не и вярна, ако беше вярна нямаше да отговаря на съобщения от други мъже.
Очевидно е с ниско самочувствие, затва му показва колко е вървежна, а не знае, че "феновете й" пишат на всяка и е поредната, докато заради тях може да изпусне свестния тип, който й търпи женските номера.
Ако има себеуважение момчето да маха тая шаврантия, няма да може да я промени, само ще става по-зле за него.

11.   Малко си написъл и е трудно да се каже защо постъпва така с тебе.
Бих казъл, че иска да направиш нещо което тя очаква от тебе но ти се бавиш и тя така един вид те предупреждава че ако не го направиш, тя има други варианти.
Въпроса е какво очаква?
Всяка жена си измисля план за това какво трябва да направи мъжа, за да му обърне внимание.
Ако не действаш по този план, а той даже не знаеш за него, то тя го реже.
Такава е женската логика - глупава и не логична, но напълно смислена за нея!!!
Пример е "Щом ме бие значи ме обича" и си я бият редовно и тя си седи кротко защото така е по плана й, тоест обича я!!!!
Ти се замисли какво може тя да очаква от тебе.
Една иска да й признаеш че я обичаш, друга се дразни от такова признание и ти трябва сам да се досетиш, че щом не те спира значи ти е позволено да продължиш.
Трета иска да й обясниш защо трябва да ти обърне внимание.
Може да чака да поискаш да сте двойка и да се преместиш при нея например.
Спомни какво ти е казвала за бъдещето си и се опитай да се досетиш какво се очаква от тебе.
Искам само да ти обърна вниманиета на начина по който се отняся с тебе.
Аз бих го оприличал на шантаж - или ще направиш това което искам или си аут.
Замисли се какво ще правиш в бъдеще с такава жена и деца?

12.   Праща ти ги, за да видиш, че не приема оферти от други мъже.